Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
     3010
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     3120
3.Korp Oliver PetrČesenek Vratislav     3130
4.Čermák MiloslavBárta Roman     3140
5.Korp Petr st.Fišera Milan     3250
6.Bayer AlešBílek Rudolf st.     3260
7.Čermák MiloslavČesenek Vratislav     1361
8.Korp Petr st.Bárta Roman     1362
9.Bayer AlešFišera Milan     3172
10.Korp Oliver PetrBílek Rudolf st.     3182
11.Korp Petr st.Česenek Vratislav     3092
12.Bayer AlešBárta Roman     31102
13.Korp Oliver PetrFišera Milan         
14.Čermák MiloslavBílek Rudolf st.         
15.Bayer AlešČesenek Vratislav         
16.Korp Oliver PetrBárta Roman         
17.Čermák MiloslavFišera Milan         
18.Korp Petr st.Bílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Oliver Petr20Česenek Vratislav12
Čermák Miloslav11Bárta Roman12
Korp Petr st.21Fišera Milan02
Bayer Aleš30Bílek Rudolf st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:Oliverius Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Kučera Pavel
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     3110
2.Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
     2311
3.Horník StanislavVojtěch Jiří     3121
4.Hofman DenisVaníček Jiří     3231
5.Rudinský DavidAnton Petr     3241
6.Hekerle TomášProvazník Tomáš     1342
7.Hofman DenisVojtěch Jiří     3152
8.Rudinský DavidVaníček Jiří     3062
9.Hekerle TomášAnton Petr     3072
10.Horník StanislavProvazník Tomáš     0373
11.Rudinský DavidVojtěch Jiří     1374
12.Hekerle TomášVaníček Jiří     3084
13.Horník StanislavAnton Petr     3194
14.Hofman DenisProvazník Tomáš     31104
15.Hekerle TomášVojtěch Jiří         
16.Horník StanislavVaníček Jiří         
17.Hofman DenisAnton Petr         
18.Rudinský DavidProvazník Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horník Stanislav21Vojtěch Jiří12
Hofman Denis30Vaníček Jiří03
Rudinský David21Anton Petr03
Hekerle Tomáš21Provazník Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST TJ DoksyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34624:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Šonský Jaroslav
 
 
Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
11-77-3-42301
2.Vrabec Jan
Vondra Pavel
 
 
Pobuda Josef
Bukovec Radek
 
 
10-7-8853211
3.Šonský JaroslavTamchyna Petr-39-6-14 1312
4.Vrabec JanPobuda Josef-5-99-6 1313
5.Knob MichalLazar Julius67-138 3123
6.Vondra PavelLučan Ladislav10813  3033
7.Vrabec JanTamchyna Petr-7-9-9  0334
8.Knob MichalPobuda Josef44-510 3144
9.Vondra PavelLazar Julius-10-6-7  0345
10.Šonský JaroslavLučan Ladislav235  3055
11.Knob MichalTamchyna Petr-0-6-4  0356
12.Vondra PavelPobuda Josef47-85 3166
13.Šonský JaroslavLazar Julius108-107 3176
14.Vrabec JanLučan Ladislav689  3086
15.Vondra PavelTamchyna Petr87-2-8-22387
16.Šonský JaroslavPobuda Josef86-109 3197
17.Vrabec JanLazar Julius-4-67-5 1398
18.Knob MichalLučan Ladislav-26-74-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šonský Jaroslav31Tamchyna Petr40
Vrabec Jan13Pobuda Josef13
Knob Michal22Lazar Julius22
Vondra Pavel22Lučan Ladislav13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Tomek Jaroslav ml.
Fojt Pavel
 
 
     3010
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Štěpánek Zdeněk
 
 
WO    3020
3.Šourek PavelŠtěpánek Zdeněk     3130
4.Jareis Otakar ml.Fojt Pavel     3140
5.Doležal VáclavTomek Jaroslav ml.     3150
6.Zahradník JanWO    3060
7.Jareis Otakar ml.Štěpánek Zdeněk     0361
8.Doležal VáclavFojt Pavel     1362
9.Zahradník JanTomek Jaroslav ml.     3172
10.Šourek PavelWO    3082
11.Doležal VáclavŠtěpánek Zdeněk     3192
12.Zahradník JanFojt Pavel     32102
13.Šourek PavelTomek Jaroslav ml.         
14.Jareis Otakar ml.         
15.Zahradník JanŠtěpánek Zdeněk         
16.Šourek PavelFojt Pavel         
17.Jareis Otakar ml.Tomek Jaroslav ml.         
18.Doležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šourek Pavel10Štěpánek Zdeněk12
Jareis Otakar ml.11Fojt Pavel12
Doležal Václav21Tomek Jaroslav ml.02
Zahradník Jan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marholt David
Kutifel Josef ml.
 
 
Bělka Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
     3110
2.Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
     0311
3.Požárský JiříMejsnar František ml.     3121
4.Marholt DavidBělovský Josef     1322
5.Kutifel Josef ml.Janoušek Ladislav     3232
6.Novota ŠtefanBělka Jaroslav     3042
7.Marholt DavidMejsnar František ml.     0343
8.Kutifel Josef ml.Bělovský Josef     3153
9.Novota ŠtefanJanoušek Ladislav     2354
10.Požárský JiříBělka Jaroslav     0355
11.Kutifel Josef ml.Mejsnar František ml.     1356
12.Novota ŠtefanBělovský Josef     2357
13.Mikula OldřichJanoušek Ladislav     1358
14.Marholt DavidBělka Jaroslav     2359
15.Novota ŠtefanMejsnar František ml.     3269
16.Mikula OldřichBělovský Josef     03610
17.Marholt DavidJanoušek Ladislav         
18.Kutifel Josef ml.Bělka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Požárský Jiří11Mejsnar František ml.22
Marholt David03Bělovský Josef31
Kutifel Josef ml.21Janoušek Ladislav21
Novota Štefan22Bělka Jaroslav21
Mikula Oldřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:12 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Dariusz
Pusch František
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
     3210
2.Svědík Miroslav
Novák Kamil
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
     3020
3.Svědík MiroslavHlubuček Tomáš     3030
4.Novák KamilOtmar Michal     0331
5.Pusch FrantišekOtmar Petr     2332
6.Butrym DariuszHegar Michal     3042
7.Novák KamilHlubuček Tomáš     1343
8.Pusch FrantišekOtmar Michal     3153
9.Butrym DariuszOtmar Petr     3063
10.Svědík MiroslavHegar Michal     3073
11.Pusch FrantišekHlubuček Tomáš     3083
12.Butrym DariuszOtmar Michal     3093
13.Svědík MiroslavOtmar Petr     30103
14.Novák KamilHegar Michal         
15.Butrym DariuszHlubuček Tomáš         
16.Svědík MiroslavOtmar Michal         
17.Novák KamilOtmar Petr         
18.Pusch FrantišekHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svědík Miroslav30Hlubuček Tomáš12
Novák Kamil02Otmar Michal12
Pusch František21Otmar Petr12
Butrym Dariusz30Hegar Michal02
nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS