Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hlubuček Radek
 
 
Bělka Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
     3110
2.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
     2311
3.Otmar PetrMejsnar František ml.     0312
4.Otmar MichalBělovský Josef     1313
5.Hlubuček RadekJanoušek Ladislav     2314
6.Hlubuček TomášBělka Jaroslav     3124
7.Otmar MichalMejsnar František ml.     0325
8.Hlubuček RadekBělovský Josef     2326
9.Hlubuček TomášJanoušek Ladislav     3036
10.Otmar PetrBělka Jaroslav     3146
11.Hlubuček RadekMejsnar František ml.     0347
12.Hlubuček TomášBělovský Josef     3057
13.Otmar PetrJanoušek Ladislav     3167
14.Otmar MichalBělka Jaroslav     0368
15.Hlubuček TomášMejsnar František ml.     0369
16.Otmar PetrBělovský Josef     23610
17.Otmar MichalJanoušek Ladislav     31  
18.Hlubuček RadekBělka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Petr22Mejsnar František ml.40
Otmar Michal03Bělovský Josef31
Hlubuček Radek03Janoušek Ladislav12
Hlubuček Tomáš31Bělka Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:Růžižka Z.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Vrabec D.
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
     3010
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Pobuda Josef
Bukovec Radek
 
 
     1311
3.Plaček JaroslavTamchyna Petr     0312
4.Štěpánek ZdeněkPobuda Josef     3122
5.Fojt PavelLazar Julius     1323
6.Tomek Jaroslav ml.Bukovec Radek     3033
7.Štěpánek ZdeněkTamchyna Petr     0334
8.Fojt PavelPobuda Josef     2335
9.Tomek Jaroslav ml.Lazar Julius     3245
10.Plaček JaroslavBukovec Radek     3155
11.Fojt PavelTamchyna Petr     1356
12.Tomek Jaroslav ml.Pobuda Josef     3166
13.Plaček JaroslavLazar Julius     3276
14.Štěpánek ZdeněkBukovec Radek     2377
15.Tomek Jaroslav ml.Tamchyna Petr     0378
16.Plaček JaroslavPobuda Josef     3288
17.Štěpánek ZdeněkLazar Julius     3198
18.Fojt PavelBukovec Radek     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav31Tamchyna Petr40
Štěpánek Zdeněk22Pobuda Josef13
Fojt Pavel13Lazar Julius13
Tomek Jaroslav ml.31Bukovec Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:bayer ales
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:korp petr ml.
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
     1301
2.Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
Rudinský David
Horník Stanislav
 
 
     3011
3.Grubr VojtěchHekerle Tomáš     1312
4.Bayer AlešStudecký Lubor     3122
5.Korp Petr st.Rudinský David     3232
6.Korp Oliver PetrHorník Stanislav     3142
7.Bayer AlešHekerle Tomáš     2343
8.Korp Petr st.Studecký Lubor     3253
9.Korp Oliver PetrRudinský David     3063
10.Grubr VojtěchHorník Stanislav     3173
11.Korp Petr st.Hekerle Tomáš     1374
12.Korp Oliver PetrStudecký Lubor     3184
13.Grubr VojtěchRudinský David     2385
14.Bayer AlešHorník Stanislav     3195
15.Korp Oliver PetrHekerle Tomáš     30105
16.Grubr VojtěchStudecký Lubor         
17.Bayer AlešRudinský David         
18.Korp Petr st.Horník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grubr Vojtěch12Hekerle Tomáš31
Bayer Aleš21Studecký Lubor03
Korp Petr st.21Rudinský David12
Korp Oliver Petr40Horník Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:27 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
     3110
2.Šonský Jaroslav
Vondra Pavel
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     3120
3.Vrabec JanZahradník Jan     1321
4.Šonský JaroslavJareis Otakar ml.     3131
5.Vrabec JakubŠourek Pavel     1332
6.Vondra PavelDoležal Václav     3242
7.Šonský JaroslavZahradník Jan     3052
8.Vrabec JakubJareis Otakar ml.     0353
9.Vondra PavelŠourek Pavel     0354
10.Vrabec JanDoležal Václav     3064
11.Vrabec JakubZahradník Jan     0365
12.Vondra PavelJareis Otakar ml.     3075
13.Vrabec JanŠourek Pavel     0376
14.Šonský JaroslavDoležal Václav     3186
15.Vondra PavelZahradník Jan     3196
16.Vrabec JanJareis Otakar ml.     32106
17.Šonský JaroslavŠourek Pavel         
18.Vrabec JakubDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrabec Jan22Zahradník Jan22
Šonský Jaroslav30Jareis Otakar ml.13
Vrabec Jakub03Šourek Pavel30
Vondra Pavel31Doležal Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marholt David
Kutifel Josef ml.
 
 
Holík Tomáš
Pusch František
 
 
     1301
2.Novota Štefan
Rosu Robert Alexandru
 
 
Novák Kamil
Mečl Jan st.
 
 
     3011
3.Kutifel Josef ml.Holík Tomáš     3121
4.Rosu Robert AlexandruNovák Kamil     3031
5.Marholt DavidPusch František     0332
6.Novota ŠtefanMečl Jan st.     3042
7.Rosu Robert AlexandruHolík Tomáš     3052
8.Marholt DavidNovák Kamil     3062
9.Novota ŠtefanPusch František     2363
10.Kutifel Josef ml.Veselka Jiří ml.     3073
11.Marholt DavidHolík Tomáš     3083
12.Novota ŠtefanNovák Kamil     3193
13.Kutifel Josef ml.Pusch František     0394
14.Rosu Robert AlexandruVeselka Jiří ml.     30104
15.Novota ŠtefanHolík Tomáš         
16.Kutifel Josef ml.Novák Kamil         
17.Rosu Robert AlexandruPusch František         
18.Marholt DavidVeselka Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutifel Josef ml.21Holík Tomáš03
Rosu Robert Alexandru30Novák Kamil03
Marholt David21Pusch František30
Novota Štefan21Mečl Jan st.01
   Veselka Jiří ml.02
střídání hosté za Mečla Jana st. nastoupil Veselka Jiří ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
     1301
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
     2302
3.Vojtěch JiříPavelka Josef     3212
4.Vaníček JiříFišera Milan     0313
5.Anton PetrBárta Roman     3123
6.Provazník TomášČesenek Vratislav     2324
7.Vaníček JiříPavelka Josef     0325
8.Anton PetrFišera Milan     0326
9.Provazník TomášBárta Roman     1327
10.Vojtěch JiříČesenek Vratislav     3037
11.Anton PetrPavelka Josef     3247
12.Provazník TomášFišera Milan     3257
13.Vojtěch JiříBárta Roman     0358
14.Vaníček JiříČesenek Vratislav     2359
15.Provazník TomášPavelka Josef     3269
16.Vojtěch JiříFišera Milan     3079
17.Vaníček JiříBárta Roman     13710
18.Anton PetrČesenek Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěch Jiří31Pavelka Josef13
Vaníček Jiří04Fišera Milan22
Anton Petr21Bárta Roman31
Provazník Tomáš22Česenek Vratislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS