Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:31 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
     3110
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     0311
3.Šourek PavelVojtěch Jiří     3021
4.Jareis Otakar ml.Provazník Tomáš     3031
5.Doležal VáclavAnton Petr     3241
6.Zahradník JanVaníček Jiří     3151
7.Jareis Otakar ml.Vojtěch Jiří     0352
8.Doležal VáclavProvazník Tomáš     3262
9.Zahradník JanAnton Petr     1363
10.Šourek PavelVaníček Jiří     3173
11.Doležal VáclavVojtěch Jiří     1374
12.Zahradník JanProvazník Tomáš     0375
13.Šourek PavelAnton Petr     3185
14.Jareis Otakar ml.Vaníček Jiří     1386
15.Zahradník JanVojtěch Jiří     1387
16.Šourek PavelProvazník Tomáš     3297
17.Jareis Otakar ml.Anton Petr     30107
18.Doležal VáclavVaníček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šourek Pavel40Vojtěch Jiří31
Jareis Otakar ml.22Provazník Tomáš13
Doležal Václav21Anton Petr13
Zahradník Jan13Vaníček Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:Vrabec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Knob Michal
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:37449:573SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
-3-8-6  0301
2.Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
-8-9-7  0302
3.Vondra PavelFišera Milan-12-1-0  0303
4.Dědek JiříBílek Rudolf st.4-96-983213
5.Vrabec JanBárta Roman-69-5-8 1314
6.Knob MichalČesenek Vratislav87-58 3124
7.Dědek JiříFišera Milan888  3034
8.Vrabec JanBílek Rudolf st.-13-78-9 1335
9.Knob MichalBárta Roman-10995 3145
10.Vondra PavelČesenek Vratislav-5-12-5  0346
11.Vrabec JakubFišera Milan-4-1-4  0347
12.Knob MichalBílek Rudolf st.-6-6-1  0348
13.Vondra PavelBárta Roman-57-7-6 1349
14.Dědek JiříČesenek Vratislav-5-518143259
15.Knob MichalFišera Milan36-411 3169
16.Vondra PavelBílek Rudolf st.-0-0-0  03610
17.Dědek JiříBárta Roman         
18.Vrabec JakubČesenek Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondra Pavel04Fišera Milan22
Dědek Jiří30Bílek Rudolf st.31
Vrabec Jan02Bárta Roman21
Knob Michal31Česenek Vratislav12
Vrabec Jakub01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:32 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
     3110
2.Rudinský David
Hofman Denis
 
 
Rosu Robert Alexandru
Kutifel Josef ml.
 
 
     3220
3.Hofman DenisNovota Štefan     1321
4.Rudinský DavidPožárský Jiří     2322
5.Studecký LuborRosu Robert Alexandru     1323
6.Hekerle TomášKutifel Josef ml.     3233
7.Rudinský DavidNovota Štefan     0334
8.Studecký LuborPožárský Jiří     3244
9.Hekerle TomášRosu Robert Alexandru     3154
10.Hofman DenisKutifel Josef ml.     2355
11.Studecký LuborNovota Štefan     3165
12.Hekerle TomášPožárský Jiří     3175
13.Hofman DenisRosu Robert Alexandru     0376
14.Rudinský DavidKutifel Josef ml.     3286
15.Hekerle TomášNovota Štefan     3096
16.Hofman DenisPožárský Jiří     32106
17.Rudinský DavidRosu Robert Alexandru         
18.Studecký LuborKutifel Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofman Denis13Novota Štefan22
Rudinský David12Požárský Jiří13
Studecký Lubor21Rosu Robert Alexandru21
Hekerle Tomáš40Kutifel Josef ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:Bayer
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Pusch František
Butrym Sandra
 
 
     3210
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Veselka Jiří st.
Mečl Jan st.
 
 
     3020
3.Korp Oliver PetrButrym Dariusz     3230
4.Čermák MiloslavPusch František     1331
5.Korp Petr st.Veselka Jiří st.     3241
6.Bayer AlešMečl Jan st.     3051
7.Čermák MiloslavButrym Dariusz     1352
8.Korp Petr st.Pusch František     3162
9.Bayer AlešVeselka Jiří st.     3272
10.Korp Oliver PetrMečl Jan st.     3182
11.Korp Petr st.Butrym Dariusz     1383
12.Bayer AlešPusch František     0384
13.Korp Oliver PetrVeselka Jiří st.     2385
14.Čermák MiloslavMečl Jan st.     1386
15.Bayer AlešButrym Dariusz     3296
16.Korp Oliver PetrPusch František     1397
17.Čermák MiloslavVeselka Jiří st.     31107
18.Korp Petr st.Mečl Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Oliver Petr22Butrym Dariusz22
Čermák Miloslav13Pusch František31
Korp Petr st.21Veselka Jiří st.13
Bayer Aleš31Mečl Jan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34500:530TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
-810-4-5 1301
2.Lučan Ladislav
Pobuda Josef
 
 
Otmar Petr
Krejčík František
 
 
3105  3011
3.Lazar JuliusOtmar Petr107-11-873221
4.Bukovec RadekOtmar Michal-7-6-8  0322
5.Lučan LadislavHlubuček Tomáš11-3-12-7 1323
6.Pobuda JosefKrejčík František838  3033
7.Bukovec RadekOtmar Petr-9-7-8  0334
8.Lučan LadislavOtmar Michal-10-4-6  0335
9.Pobuda JosefHlubuček Tomáš-9-1111-8 1336
10.Lazar JuliusKrejčík František44-74 3146
11.Lučan LadislavOtmar Petr-5-6-8  0347
12.Pobuda JosefOtmar Michal-5-10-11  0348
13.Lazar JuliusHlubuček Tomáš8-77-9-72349
14.Bukovec RadekKrejčík František-102510 3159
15.Pobuda JosefOtmar Petr-8-87-9 13510
16.Lazar JuliusOtmar Michal         
17.Bukovec RadekHlubuček Tomáš         
18.Lučan LadislavKrejčík František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Julius21Otmar Petr31
Bukovec Radek12Otmar Michal30
Lučan Ladislav03Hlubuček Tomáš30
Pobuda Josef13Krejčík František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:41 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jaroslav ml.
Fojt Pavel
 
 
Bělka Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
     3210
2.Polák Tomáš
Štěpánek Zdeněk
 
 
Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
     0311
3.Štěpánek ZdeněkBělovský Josef     0312
4.Fojt PavelJanoušek Ladislav     1313
5.Tomek Jaroslav ml.Mejsnar František ml.     3223
6.Polák TomášBělka Jaroslav     3133
7.Fojt PavelBělovský Josef     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Janoušek Ladislav     3244
9.Polák TomášMejsnar František ml.     3154
10.Štěpánek ZdeněkBělka Jaroslav     0355
11.Tomek Jaroslav ml.Bělovský Josef     1356
12.Polák TomášJanoušek Ladislav     0357
13.Štěpánek ZdeněkMejsnar František ml.     0358
14.Fojt PavelBělka Jaroslav     2359
15.Polák TomášBělovský Josef     3169
16.Štěpánek ZdeněkJanoušek Ladislav     3279
17.Fojt PavelMejsnar František ml.     03710
18.Tomek Jaroslav ml.Bělka Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Zdeněk13Bělovský Josef31
Fojt Pavel04Janoušek Ladislav22
Tomek Jaroslav ml.21Mejsnar František ml.22
Polák Tomáš31Bělka Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS