Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:34 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Mejsnar František ml.
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     3110
2.Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
     3020
3.Mejsnar František ml.Otmar Petr     3230
4.Bělka JaroslavOtmar Michal     0331
5.Šonský JaroslavHlubuček Tomáš     3241
6.Janoušek LadislavHegar Michal     3251
7.Bělka JaroslavOtmar Petr     3261
8.Šonský JaroslavOtmar Michal     0362
9.Janoušek LadislavHlubuček Tomáš     3172
10.Mejsnar František ml.Hegar Michal     2373
11.Šonský JaroslavOtmar Petr     1374
12.Janoušek LadislavOtmar Michal     3184
13.Mejsnar František ml.Hlubuček Tomáš     1385
14.Bělka JaroslavHegar Michal     3295
15.Janoušek LadislavOtmar Petr     1396
16.Mejsnar František ml.Otmar Michal     1397
17.Bělka JaroslavHlubuček Tomáš     30107
18.Šonský JaroslavHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar František ml.13Otmar Petr22
Bělka Jaroslav31Otmar Michal31
Šonský Jaroslav12Hlubuček Tomáš13
Janoušek Ladislav31Hegar Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31616:588TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Plaček Jaroslav
Polák Tomáš
 
 
 -9-3-6 0301
2.Lučan Ladislav
Pobuda Josef
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
 271 3011
3.Lazar JuliusPlaček Jaroslav 5-11963121
4.Tamchyna PetrPolák Tomáš -9-510-101322
5.Pobuda JosefFojt Pavel 1910 3032
6.Lučan LadislavŠtěpánek Zdeněk -6-8-9 0333
7.Tamchyna PetrPlaček Jaroslav -86643143
8.Pobuda JosefPolák Tomáš 5-10373153
9.Lučan LadislavFojt Pavel 109-683163
10.Lazar JuliusŠtěpánek Zdeněk-11-439113273
11.Pobuda JosefPlaček Jaroslav9-11-9-8 1374
12.Lučan LadislavPolák Tomáš-7-8-8  0375
13.Lazar JuliusFojt Pavel-54-11-8 1376
14.Tamchyna PetrŠtěpánek Zdeněk61013  3086
15.Lučan LadislavPlaček Jaroslav-8-79-5 1387
16.Lazar JuliusPolák Tomáš-6-5-1  0388
17.Tamchyna PetrFojt Pavel7-7117 3198
18.Pobuda JosefŠtěpánek Zdeněk6410  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Julius22Plaček Jaroslav22
Tamchyna Petr31Polák Tomáš31
Pobuda Josef31Fojt Pavel13
Lučan Ladislav13Štěpánek Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Bartoš Jiří
 
 
Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
     0301
2.Oliverius Pavel
Studecký Lubor
 
 
Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
     3211
3.Bartoš JiříBayer Aleš     0312
4.Horník StanislavKorp Oliver Petr     2313
5.Oliverius PavelKorp Petr st.     1314
6.Studecký LuborČermák Miloslav     3124
7.Horník StanislavBayer Aleš     1325
8.Oliverius PavelKorp Oliver Petr     2326
9.Studecký LuborKorp Petr st.     3136
10.Bartoš JiříČermák Miloslav     0337
11.Oliverius PavelBayer Aleš     3247
12.Studecký LuborKorp Oliver Petr     0348
13.Bartoš JiříKorp Petr st.     3058
14.Horník StanislavČermák Miloslav     3268
15.Studecký LuborBayer Aleš     0369
16.Bartoš JiříKorp Oliver Petr     13610
17.Horník StanislavKorp Petr st.         
18.Oliverius PavelČermák Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Jiří13Bayer Aleš31
Horník Stanislav12Korp Oliver Petr40
Oliverius Pavel12Korp Petr st.12
Studecký Lubor22Čermák Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Dědek Jiří
Jiroš Adam
 
 
     3210
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Vondra Pavel
Knob Michal
 
 
     3220
3.Šourek PavelDědek Jiří     3030
4.Jareis Otakar ml.Knob Michal     1331
5.Doležal VáclavVondra Pavel     3041
6.Zahradník JanJiroš Adam     3051
7.Jareis Otakar ml.Dědek Jiří     0352
8.Doležal VáclavKnob Michal     3162
9.Zahradník JanVondra Pavel     3172
10.Šourek PavelŠonský Jaroslav     3182
11.Doležal VáclavDědek Jiří     3292
12.Zahradník JanKnob Michal     30102
13.Šourek PavelVondra Pavel         
14.Jareis Otakar ml.Šonský Jaroslav         
15.Zahradník JanDědek Jiří         
16.Šourek PavelKnob Michal         
17.Jareis Otakar ml.Vondra Pavel         
18.Doležal VáclavŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šourek Pavel20Dědek Jiří12
Jareis Otakar ml.02Knob Michal12
Doležal Václav30Vondra Pavel02
Zahradník Jan30Jiroš Adam01
   Šonský Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mečl Jan st.
Veselka Jiří st.
 
 
Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
     0301
2.Vojkovič Karel st.
Novák Kamil
 
 

 
 
WO    3011
3.Vojkovič Karel st.Požárský Jiří     2312
4.Mečl Jan st.Novota Štefan     3222
5.Veselka Jiří st.Matějčík Jan     3132
6.Novák KamilWO    3042
7.Mečl Jan st.Požárský Jiří     0343
8.Veselka Jiří st.Novota Štefan     1344
9.Novák KamilMatějčík Jan     3154
10.Vojkovič Karel st.WO    3064
11.Veselka Jiří st.Požárský Jiří     0365
12.Novák KamilNovota Štefan     3075
13.Vojkovič Karel st.Matějčík Jan     3085
14.Mečl Jan st.WO    3095
15.Novák KamilPožárský Jiří     2396
16.Vojkovič Karel st.Novota Štefan     1397
17.Pusch FrantišekMatějčík Jan     30107
18.Veselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vojkovič Karel st.12Požárský Jiří40
Mečl Jan st.11Novota Štefan22
Veselka Jiří st.12Matějčík Jan04
Novák Kamil21   
Pusch František10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
Anton Petr
Plíšek Jan
 
 
     3010
2.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     3020
3.Bárta RomanVojtěch Jiří     0321
4.Bílek Rudolf st.Anton Petr     3131
5.Česenek VratislavVaníček Jiří     3041
6.Fišera MilanPlíšek Jan     3051
7.Bílek Rudolf st.Vojtěch Jiří     1352
8.Česenek VratislavAnton Petr     3262
9.Fišera MilanVaníček Jiří     3172
10.Bárta RomanPlíšek Jan     3082
11.Česenek VratislavVojtěch Jiří     1383
12.Fišera MilanAnton Petr     3293
13.Bárta RomanVaníček Jiří     0394
14.Bílek Rudolf st.Plíšek Jan     30104
15.Fišera MilanVojtěch Jiří         
16.Bárta RomanAnton Petr         
17.Bílek Rudolf st.Vaníček Jiří         
18.Česenek VratislavPlíšek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Roman12Vojtěch Jiří30
Bílek Rudolf st.21Anton Petr03
Česenek Vratislav21Vaníček Jiří12
Fišera Milan30Plíšek Jan03
Nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS