Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Tomek Jaroslav ml.
Plaček Jaroslav
 
 
     3110
2.Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
Štěpánek Zdeněk
Fojt Pavel
 
 
     3120
3.Česenek VratislavPlaček Jaroslav     0321
4.Bílek Rudolf st.Štěpánek Zdeněk     3131
5.Bárta RomanTomek Jaroslav ml.     3041
6.Fišera MilanFojt Pavel     3151
7.Bílek Rudolf st.Plaček Jaroslav     1352
8.Bárta RomanŠtěpánek Zdeněk     3062
9.Fišera MilanTomek Jaroslav ml.     1363
10.Česenek VratislavFojt Pavel     2364
11.Bárta RomanPlaček Jaroslav     2365
12.Fišera MilanŠtěpánek Zdeněk     3075
13.Česenek VratislavTomek Jaroslav ml.     3085
14.Bílek Rudolf st.Fojt Pavel     2386
15.Fišera MilanPlaček Jaroslav     1387
16.Česenek VratislavŠtěpánek Zdeněk     3297
17.Bílek Rudolf st.Tomek Jaroslav ml.     1398
18.Bárta RomanFojt Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Česenek Vratislav22Plaček Jaroslav40
Bílek Rudolf st.13Štěpánek Zdeněk04
Bárta Roman31Tomek Jaroslav ml.22
Fišera Milan22Fojt Pavel22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
     1301
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
     3011
3.Vojtěch JiříTamchyna Petr     1312
4.Provazník TomášPobuda Josef     3222
5.Anton PetrLazar Julius     1323
6.Vaníček JiříBukovec Radek     0324
7.Provazník TomášTamchyna Petr     1325
8.Anton PetrPobuda Josef     3235
9.Vaníček JiříLazar Julius     2336
10.Vojtěch JiříBukovec Radek     3146
11.Anton PetrTamchyna Petr     0347
12.Vaníček JiříPobuda Josef     3057
13.Vojtěch JiříLazar Julius     3067
14.Provazník TomášBukovec Radek     3177
15.Vaníček JiříTamchyna Petr     1378
16.Vojtěch JiříPobuda Josef     3088
17.Provazník TomášLazar Julius     2389
18.Anton PetrBukovec Radek     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Jiří31Tamchyna Petr40
Provazník Tomáš22Pobuda Josef04
Anton Petr13Lazar Julius31
Vaníček Jiří13Bukovec Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Ladislav
David Jaroslav
 
 
Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
     0301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     1302
3.Mejsnar František ml.Grubr Vojtěch     2303
4.Janoušek LadislavBayer Aleš     3213
5.David JaroslavKorp Oliver Petr     0314
6.Bělovský JosefKorp Petr st.     1315
7.Janoušek LadislavGrubr Vojtěch     2316
8.David JaroslavBayer Aleš     1317
9.Bělovský JosefKorp Oliver Petr     0318
10.Mejsnar František ml.Korp Petr st.     0319
11.David JaroslavGrubr Vojtěch     03110
12.Bělovský JosefBayer Aleš         
13.Mejsnar František ml.Korp Oliver Petr         
14.Janoušek LadislavKorp Petr st.         
15.Bělovský JosefGrubr Vojtěch         
16.Mejsnar František ml.Bayer Aleš         
17.Janoušek LadislavKorp Oliver Petr         
18.David JaroslavKorp Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mejsnar František ml.02Grubr Vojtěch30
Janoušek Ladislav11Bayer Aleš11
David Jaroslav03Korp Oliver Petr20
Bělovský Josef02Korp Petr st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Rudinský David
Bartoš Jiří
 
 
     3210
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
     3220
3.Hlubuček TomášRudinský David     3230
4.Otmar PetrHofman Denis     2331
5.Hegar MichalHorník Stanislav     0332
6.Otmar MichalBartoš Jiří     3042
7.Otmar PetrRudinský David     3252
8.Hegar MichalHofman Denis     1353
9.Otmar MichalHorník Stanislav     3163
10.Hlubuček TomášBartoš Jiří     3273
11.Hegar MichalRudinský David     3183
12.Otmar MichalHofman Denis     3293
13.Hlubuček TomášHorník Stanislav     30103
14.Otmar PetrBartoš Jiří         
15.Otmar MichalRudinský David         
16.Hlubuček TomášHofman Denis         
17.Otmar PetrHorník Stanislav         
18.Hegar MichalBartoš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlubuček Tomáš30Rudinský David03
Otmar Petr11Hofman Denis21
Hegar Michal12Horník Stanislav12
Otmar Michal30Bartoš Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
     3010
2.Butrym Dariusz
Holík Tomáš
 
 
Vrabec Jan
Anděl Jiří
 
 
     3220
3.Novák KamilDědek Jiří     2321
4.Veselka Jiří st.Vrabec Jan     3131
5.Holík TomášKnob Michal     1332
6.Butrym DariuszAnděl Jiří     3142
7.Veselka Jiří st.Dědek Jiří     3152
8.Holík TomášVrabec Jan     0353
9.Butrym DariuszKnob Michal     3063
10.Novák KamilAnděl Jiří     1364
11.Holík TomášDědek Jiří     0365
12.Butrym DariuszVrabec Jan     2366
13.Novák KamilKnob Michal     3176
14.Veselka Jiří st.Anděl Jiří     2377
15.Butrym DariuszDědek Jiří     3087
16.Novák KamilVrabec Jan     3297
17.Veselka Jiří st.Knob Michal     31107
18.Holík TomášAnděl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Kamil22Dědek Jiří22
Veselka Jiří st.31Vrabec Jan22
Holík Tomáš03Knob Michal13
Butrym Dariusz31Anděl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klement Milan
Kutifel Josef ml.
 
 
Slavík Miroslav
Doležal Václav
 
 
     3210
2.Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     3220
3.Kutifel Josef ml.Jareis Otakar ml.     3230
4.Marholt DavidSlavík Miroslav     3040
5.Novota ŠtefanDoležal Václav     3150
6.Klement MilanŠourek Pavel     0351
7.Marholt DavidJareis Otakar ml.     3061
8.Novota ŠtefanSlavík Miroslav     3271
9.Klement MilanDoležal Václav     3081
10.Kutifel Josef ml.Šourek Pavel     1382
11.Novota ŠtefanJareis Otakar ml.     3192
12.Klement MilanSlavík Miroslav     30102
13.Kutifel Josef ml.Doležal Václav         
14.Marholt DavidŠourek Pavel         
15.Klement MilanJareis Otakar ml.         
16.Kutifel Josef ml.Slavík Miroslav         
17.Marholt DavidDoležal Václav         
18.Novota ŠtefanŠourek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutifel Josef ml.11Jareis Otakar ml.03
Marholt David20Slavík Miroslav03
Novota Štefan30Doležal Václav02
Klement Milan21Šourek Pavel20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS