Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:19 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosu Robert Alexandru
Kutifel Josef ml.
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
     3110
2.Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     2311
3.Rosu Robert AlexandruProvazník Tomáš     3121
4.Požárský JiříVojtěch Jiří     2322
5.Kutifel Josef ml.Vaníček Jiří     3032
6.Novota ŠtefanAnton Petr     3042
7.Požárský JiříProvazník Tomáš     3052
8.Kutifel Josef ml.Vojtěch Jiří     2353
9.Novota ŠtefanVaníček Jiří     2354
10.Rosu Robert AlexandruAnton Petr     3064
11.Kutifel Josef ml.Provazník Tomáš     3174
12.Novota ŠtefanVojtěch Jiří     1375
13.Rosu Robert AlexandruVaníček Jiří     3085
14.Požárský JiříAnton Petr     3195
15.Novota ŠtefanProvazník Tomáš     30105
16.Rosu Robert AlexandruVojtěch Jiří         
17.Požárský JiříVaníček Jiří         
18.Kutifel Josef ml.Anton Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosu Robert Alexandru30Provazník Tomáš04
Požárský Jiří21Vojtěch Jiří30
Kutifel Josef ml.21Vaníček Jiří12
Novota Štefan22Anton Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
Fišera Milan
Pavelka Josef
 
 
     3210
2.Pusch František
Holík Tomáš
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     0311
3.Novák KamilBárta Roman     2312
4.Holík TomášBílek Rudolf st.     2313
5.Veselka Jiří st.Fišera Milan     3023
6.Pusch FrantišekPavelka Josef     3033
7.Holík TomášBárta Roman     1334
8.Veselka Jiří st.Bílek Rudolf st.     0335
9.Pusch FrantišekFišera Milan     3245
10.Novák KamilPavelka Josef     3155
11.Veselka Jiří st.Bárta Roman     1356
12.Pusch FrantišekBílek Rudolf st.     3066
13.Novák KamilFišera Milan     0367
14.Holík TomášPavelka Josef     0368
15.Pusch FrantišekBárta Roman     1369
16.Novák KamilBílek Rudolf st.     03610
17.Holík TomášFišera Milan         
18.Veselka Jiří st.Pavelka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Kamil13Bárta Roman40
Holík Tomáš03Bílek Rudolf st.31
Veselka Jiří st.12Fišera Milan12
Pusch František31Pavelka Josef12
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:Jiroš Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Jiroš Adam
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     1301
2.Knob Michal
Anděl Jiří
 
 
Hlubuček Radek
Otmar Petr
 
 
     3111
3.Knob MichalOtmar Petr     3121
4.Anděl JiříOtmar Michal     2322
5.Jiroš AdamHlubuček Tomáš     1323
6.Vrabec JanHlubuček Radek     3033
7.Anděl JiříOtmar Petr     0334
8.Jiroš AdamOtmar Michal     1335
9.Vrabec JanHlubuček Tomáš     1336
10.Knob MichalHlubuček Radek     0337
11.Jiroš AdamOtmar Petr     1338
12.Vrabec JanOtmar Michal     3148
13.Knob MichalHlubuček Tomáš     2349
14.Anděl JiříHlubuček Radek     3059
15.Vrabec JanOtmar Petr     3269
16.Knob MichalOtmar Michal     23610
17.Anděl JiříHlubuček Tomáš         
18.Jiroš AdamHlubuček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knob Michal13Otmar Petr22
Anděl Jiří12Otmar Michal31
Jiroš Adam03Hlubuček Tomáš30
Vrabec Jan31Hlubuček Radek12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mastník Radek
Šourek Pavel
 
 
Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
     3010
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
     1311
3.Šourek PavelBělovský Josef     2312
4.Mastník RadekMejsnar František ml.     1313
5.Doležal VáclavJanoušek Ladislav     0314
6.Zahradník JanŠonský Jaroslav     3024
7.Mastník RadekBělovský Josef     0325
8.Doležal VáclavMejsnar František ml.     3135
9.Zahradník JanJanoušek Ladislav     3245
10.Šourek PavelŠonský Jaroslav     3055
11.Doležal VáclavBělovský Josef     0356
12.Zahradník JanMejsnar František ml.     0357
13.Šourek PavelJanoušek Ladislav     3067
14.Mastník RadekŠonský Jaroslav     1368
15.Zahradník JanBělovský Josef     3278
16.Šourek PavelMejsnar František ml.     3088
17.Mastník RadekJanoušek Ladislav     0389
18.Doležal VáclavŠonský Jaroslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šourek Pavel31Bělovský Josef31
Mastník Radek04Mejsnar František ml.22
Doležal Václav13Janoušek Ladislav22
Zahradník Jan31Šonský Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:Bayer
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp ml.
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:22 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
Štěpánek Zdeněk
Fojt Pavel
 
 
     3010
2.Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     2311
3.Korp Petr st.Plaček Jaroslav     2312
4.Grubr VojtěchŠtěpánek Zdeněk     2313
5.Korp Oliver PetrTomek Jaroslav ml.     3123
6.Bayer AlešFojt Pavel     3033
7.Grubr VojtěchPlaček Jaroslav     3043
8.Korp Oliver PetrŠtěpánek Zdeněk     3053
9.Bayer AlešTomek Jaroslav ml.     3063
10.Korp Petr st.Fojt Pavel     3173
11.Korp Oliver PetrPlaček Jaroslav     2374
12.Bayer AlešŠtěpánek Zdeněk     3284
13.Korp Petr st.Tomek Jaroslav ml.     2385
14.Grubr VojtěchFojt Pavel     3195
15.Bayer AlešPlaček Jaroslav     32105
16.Korp Petr st.Štěpánek Zdeněk         
17.Grubr VojtěchTomek Jaroslav ml.         
18.Korp Oliver PetrFojt Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korp Petr st.12Plaček Jaroslav22
Grubr Vojtěch21Štěpánek Zdeněk12
Korp Oliver Petr21Tomek Jaroslav ml.12
Bayer Aleš40Fojt Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Sucharda Jan
 
 
Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
     0301
2.Hekerle Tomáš
Horník Stanislav
 
 
Pobuda Josef
Lučan Ladislav
 
 
     2302
3.Sucharda JanTamchyna Petr     0303
4.Hofman DenisPobuda Josef     3013
5.Horník StanislavLazar Julius     1314
6.Hekerle TomášLučan Ladislav     3124
7.Hofman DenisTamchyna Petr     0325
8.Horník StanislavPobuda Josef     1326
9.Hekerle TomášLazar Julius     3036
10.Sucharda JanLučan Ladislav     1337
11.Horník StanislavTamchyna Petr     3147
12.Hekerle TomášPobuda Josef     1348
13.Sucharda JanLazar Julius     0349
14.Hofman DenisLučan Ladislav     3059
15.Hekerle TomášTamchyna Petr     03510
16.Sucharda JanPobuda Josef     03  
17.Hofman DenisLazar Julius         
18.Horník StanislavLučan Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Jan03Tamchyna Petr31
Hofman Denis21Pobuda Josef21
Horník Stanislav12Lazar Julius21
Hekerle Tomáš22Lučan Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy