Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Krejčík František
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Fejfar Zdeněk
 
 
Pavelka Josef
Fišera Milan
 
 
     0301
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     0302
3.Fišarová MarkétaPavelka Josef     0303
4.Dlouhý DominikFišera Milan     0304
5.Krejčík FrantišekBárta Roman     0305
6.Fejfar ZdeněkBílek Rudolf st.     1306
7.Dlouhý DominikPavelka Josef     0307
8.Krejčík FrantišekFišera Milan     0308
9.Fejfar ZdeněkBárta Roman     0309
10.Fišarová MarkétaBílek Rudolf st.     03010
11.Krejčík FrantišekPavelka Josef         
12.Fejfar ZdeněkFišera Milan         
13.Fišarová MarkétaBárta Roman         
14.Dlouhý DominikBílek Rudolf st.         
15.Fejfar ZdeněkPavelka Josef         
16.Fišarová MarkétaFišera Milan         
17.Dlouhý DominikBárta Roman         
18.Krejčík FrantišekBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišarová Markéta02Pavelka Josef20
Dlouhý Dominik02Fišera Milan20
Krejčík František02Bárta Roman20
Fejfar Zdeněk02Bílek Rudolf st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Málek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Anton Petr
Rýgl Lukáš
 
 
     3110
2.Bělka Jaroslav
Bělovský Josef
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     1311
3.Bělka JaroslavVojtěch Jiří     1312
4.Šonský JaroslavAnton Petr     0313
5.Janoušek LadislavVaníček Jiří     3123
6.Bělovský JosefRýgl Lukáš     3033
7.Šonský JaroslavVojtěch Jiří     0334
8.Janoušek LadislavAnton Petr     1335
9.Bělovský JosefVaníček Jiří     3045
10.Bělka JaroslavRýgl Lukáš     3055
11.Janoušek LadislavVojtěch Jiří     0356
12.Bělovský JosefAnton Petr     3066
13.Mejsnar František ml.Vaníček Jiří     2367
14.Šonský JaroslavRýgl Lukáš     0368
15.Bělovský JosefVojtěch Jiří     2369
16.Mejsnar František ml.Anton Petr     3279
17.Šonský JaroslavVaníček Jiří     3289
18.Janoušek LadislavRýgl Lukáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělka Jaroslav11Vojtěch Jiří40
Šonský Jaroslav13Anton Petr22
Janoušek Ladislav22Vaníček Jiří13
Bělovský Josef31Rýgl Lukáš13
Mejsnar František ml.11   
Zápas č.13 střídání domácích Bělka - Mejsnar



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Tomek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:Madaraszová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Růžička Zdeněk
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Vojkovič Karel st.
Pusch František
 
 
     2301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Novák Kamil
Veselka Jiří st.
 
 
     0302
3.Plaček JaroslavNovák Kamil     3012
4.Štěpánek ZdeněkPusch František     0313
5.Fojt PavelVojkovič Karel st.     2314
6.Tomek Jaroslav ml.Mečl Jan st.     3224
7.Štěpánek ZdeněkNovák Kamil     3234
8.Fojt PavelPusch František     1335
9.Tomek Jaroslav ml.Vojkovič Karel st.     1336
10.Plaček JaroslavVeselka Jiří st.     3246
11.Fojt PavelNovák Kamil     2347
12.Tomek Jaroslav ml.Pusch František     3257
13.Plaček JaroslavVojkovič Karel st.     0358
14.Štěpánek ZdeněkVeselka Jiří st.     0359
15.Tomek Jaroslav ml.Novák Kamil     13510
16.Plaček JaroslavPusch František         
17.Štěpánek ZdeněkVojkovič Karel st.         
18.Fojt PavelVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav21Novák Kamil22
Štěpánek Zdeněk12Pusch František21
Fojt Pavel03Vojkovič Karel st.30
Tomek Jaroslav ml.22Mečl Jan st.01
   Veselka Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Smetáček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26620:550TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
Marholt David
Berger Jan
 
 
-79-39103210
2.Bukovec Radek
Lindner Ladislav
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
-91049 3120
3.Lindner LadislavPožárský Jiří-8-10-4  0321
4.Tamchyna PetrNovota Štefan656  3031
5.Bukovec RadekMarholt David-7-79-9 1332
6.Pobuda JosefBerger Jan54-88 3142
7.Tamchyna PetrPožárský Jiří1069  3052
8.Bukovec RadekNovota Štefan8810  3062
9.Pobuda JosefMarholt David54-11-11-122363
10.Lindner LadislavBerger Jan-81147 3173
11.Bukovec RadekPožárský Jiří8-7-108-62374
12.Pobuda JosefNovota Štefan346  3084
13.Lindner LadislavMarholt David8-8-5-6 1385
14.Tamchyna PetrBerger Jan358  3095
15.Pobuda JosefPožárský Jiří-6-99-9 1396
16.Lindner LadislavNovota Štefan-5-27-9 1397
17.Tamchyna PetrMarholt David262  30107
18.Bukovec RadekBerger Jan-15    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lindner Ladislav13Požárský Jiří31
Tamchyna Petr40Novota Štefan13
Bukovec Radek12Marholt David31
Pobuda Josef22Berger Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
Doležal Václav
Kolesa Ladislav
 
 
     3210
2.Čermák Miloslav
Bayer Aleš
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     3220
3.Čermák MiloslavDoležal Václav     3130
4.Korp Oliver PetrŠourek Pavel     0331
5.Grubr VojtěchJareis Otakar ml.     3141
6.Bayer AlešKolesa Ladislav     3251
7.Korp Oliver PetrDoležal Václav     3061
8.Grubr VojtěchŠourek Pavel     3271
9.Bayer AlešJareis Otakar ml.     3081
10.Čermák MiloslavKolesa Ladislav     2382
11.Grubr VojtěchDoležal Václav     3092
12.Bayer AlešŠourek Pavel     2393
13.Čermák MiloslavJareis Otakar ml.     2394
14.Korp Oliver PetrKolesa Ladislav     31104
15.Bayer AlešDoležal Václav     31  
16.Čermák MiloslavŠourek Pavel         
17.Korp Oliver PetrJareis Otakar ml.         
18.Grubr VojtěchKolesa Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Miloslav12Doležal Václav03
Korp Oliver Petr21Šourek Pavel21
Grubr Vojtěch30Jareis Otakar ml.12
Bayer Aleš21Kolesa Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Lubor
Hekerle Tomáš
 
 
Vrabec Jan
Jiroš Adam
 
 
     3010
2.Rudinský David
Horník Stanislav
 
 
Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
     3220
3.Rudinský DavidVrabec Jan     2321
4.Horník StanislavDědek Jiří     2322
5.Studecký LuborJiroš Adam     1323
6.Hekerle TomášKnob Michal     3033
7.Horník StanislavVrabec Jan     3043
8.Studecký LuborDědek Jiří     3053
9.Hekerle TomášJiroš Adam     3063
10.Rudinský DavidKnob Michal     3273
11.Studecký LuborVrabec Jan     3283
12.Hekerle TomášDědek Jiří     3093
13.Rudinský DavidJiroš Adam     30103
14.Horník StanislavKnob Michal         
15.Hekerle TomášVrabec Jan         
16.Rudinský DavidDědek Jiří         
17.Horník StanislavJiroš Adam         
18.Studecký LuborKnob Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudinský David21Vrabec Jan12
Horník Stanislav11Dědek Jiří12
Studecký Lubor21Jiroš Adam12
Hekerle Tomáš30Knob Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS