Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec, Home Credit ArenaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svědík Miroslav
Veselka Jiří st.
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
     2301
2.Butrym Dariusz
Pusch František
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     3011
3.Butrym DariuszVaníček Jiří     3021
4.Svědík MiroslavAnton Petr     3031
5.Pusch FrantišekPlíšek Jan     3041
6.Mečl Jan st.Vojtěch Jiří     0342
7.Svědík MiroslavVaníček Jiří     3152
8.Pusch FrantišekAnton Petr     3062
9.Mečl Jan st.Plíšek Jan     3072
10.Butrym DariuszVojtěch Jiří     3182
11.Pusch FrantišekVaníček Jiří     3292
12.Mečl Jan st.Anton Petr     30102
13.Butrym DariuszPlíšek Jan         
14.Svědík MiroslavVojtěch Jiří         
15.Mečl Jan st.Vaníček Jiří         
16.Butrym DariuszAnton Petr         
17.Svědík MiroslavPlíšek Jan         
18.Pusch FrantišekVojtěch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Butrym Dariusz20Vaníček Jiří03
Svědík Miroslav20Anton Petr03
Pusch František30Plíšek Jan02
Mečl Jan st.21Vojtěch Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klement Milan
Kutifel Josef ml.
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     3110
2.Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
Fišera Milan
Pavelka Josef
 
 
     3120
3.Rosu Robert AlexandruBárta Roman     2321
4.Novota ŠtefanBílek Rudolf st.     2322
5.Kutifel Josef ml.Pavelka Josef     3132
6.Klement MilanFišera Milan     1333
7.Novota ŠtefanBárta Roman     0334
8.Kutifel Josef ml.Bílek Rudolf st.     2335
9.Klement MilanPavelka Josef     3145
10.Rosu Robert AlexandruFišera Milan     3055
11.Kutifel Josef ml.Bárta Roman     3165
12.Klement MilanBílek Rudolf st.     2366
13.Rosu Robert AlexandruPavelka Josef     3176
14.Požárský JiříFišera Milan     0377
15.Klement MilanBárta Roman     3187
16.Rosu Robert AlexandruBílek Rudolf st.     3297
17.Požárský JiříPavelka Josef     31107
18.Kutifel Josef ml.Fišera Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosu Robert Alexandru31Bárta Roman22
Novota Štefan02Bílek Rudolf st.31
Kutifel Josef ml.21Pavelka Josef04
Klement Milan22Fišera Milan21
Požárský Jiří11   
střídání domácí Požárský Jiří za Novota Štefan



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:32 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mastník Radek
Šourek Pavel
 
 
Otmar Petr
Golis Radek
 
 
     3110
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     0311
3.Šourek PavelOtmar Petr     3021
4.Mastník RadekOtmar Michal     0322
5.Doležal VáclavHlubuček Tomáš     2323
6.Zahradník JanGolis Radek     3033
7.Mastník RadekOtmar Petr     2334
8.Doležal VáclavOtmar Michal     0335
9.Zahradník JanHlubuček Tomáš     3045
10.Šourek PavelGolis Radek     3055
11.Doležal VáclavOtmar Petr     2356
12.Zahradník JanOtmar Michal     3066
13.Šourek PavelHlubuček Tomáš     2367
14.Mastník RadekGolis Radek     3177
15.Zahradník JanOtmar Petr     2378
16.Šourek PavelOtmar Michal     0379
17.Mastník RadekHlubuček Tomáš     23710
18.Doležal VáclavGolis Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šourek Pavel22Otmar Petr31
Mastník Radek13Otmar Michal31
Doležal Václav03Hlubuček Tomáš31
Zahradník Jan31Golis Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
     1301
2.Vrabec Jan
Knob Michal
 
 
Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
     1302
3.Anděl JiříBělovský Josef     1303
4.Jiroš AdamJanoušek Ladislav     2304
5.Knob MichalMejsnar František ml.     3114
6.Vrabec JanŠonský Jaroslav     3124
7.Jiroš AdamBělovský Josef     0325
8.Knob MichalJanoušek Ladislav     3035
9.Vrabec JanMejsnar František ml.     1336
10.Anděl JiříŠonský Jaroslav     1337
11.Knob MichalBělovský Josef     1338
12.Vrabec JanJanoušek Ladislav     0339
13.Anděl JiříMejsnar František ml.     13310
14.Jiroš AdamŠonský Jaroslav     03  
15.Vrabec JanBělovský Josef         
16.Anděl JiříJanoušek Ladislav         
17.Jiroš AdamMejsnar František ml.         
18.Knob MichalŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Anděl Jiří03Bělovský Josef30
Jiroš Adam02Janoušek Ladislav21
Knob Michal21Mejsnar František ml.21
Vrabec Jan12Šonský Jaroslav11
Zápas Jiroš - Šonský dohrán dříve než rozhodující Anděl - Mejsnar.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:28 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudinský David
Sucharda Jan
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     2301
2.Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
Fojt Pavel
Tomek Jaroslav st.
 
 
     3011
3.Sucharda JanPlaček Jaroslav     1312
4.Rudinský DavidFojt Pavel     3222
5.Horník StanislavTomek Jaroslav st.     3032
6.Hofman DenisTomek Jaroslav ml.     2333
7.Rudinský DavidPlaček Jaroslav     3143
8.Horník StanislavFojt Pavel     1344
9.Hofman DenisTomek Jaroslav st.     3054
10.Sucharda JanTomek Jaroslav ml.     0355
11.Horník StanislavPlaček Jaroslav     2356
12.Hofman DenisFojt Pavel     3166
13.Sucharda JanTomek Jaroslav st.     3076
14.Rudinský DavidTomek Jaroslav ml.     3186
15.Hofman DenisPlaček Jaroslav     0387
16.Sucharda JanFojt Pavel     3297
17.Rudinský DavidTomek Jaroslav st.     30107
18.Horník StanislavTomek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jan22Plaček Jaroslav31
Rudinský David40Fojt Pavel13
Horník Stanislav12Tomek Jaroslav st.04
Hofman Denis22Tomek Jaroslav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:Bayer
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Jindrák
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:29 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
     3210
2.Korp Oliver Petr
Jindrák Lukáš
 
 
Pobuda Josef
Bukovec Radek
 
 
     3120
3.Korp Petr st.Tamchyna Petr     0321
4.Jindrák LukášPobuda Josef     0322
5.Korp Oliver PetrLazar Julius     2323
6.Bayer AlešBukovec Radek     3233
7.Jindrák LukášTamchyna Petr     1334
8.Korp Oliver PetrPobuda Josef     1335
9.Bayer AlešLazar Julius     3045
10.Korp Petr st.Bukovec Radek     3055
11.Korp Oliver PetrTamchyna Petr     0356
12.Bayer AlešPobuda Josef     3166
13.Korp Petr st.Lazar Julius     3276
14.Jindrák LukášBukovec Radek     3186
15.Bayer AlešTamchyna Petr     3296
16.Korp Petr st.Pobuda Josef     30106
17.Jindrák LukášLazar Julius         
18.Korp Oliver PetrBukovec Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Petr st.31Tamchyna Petr31
Jindrák Lukáš12Pobuda Josef22
Korp Oliver Petr03Lazar Julius12
Bayer Aleš40Bukovec Radek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy