Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     0311
3.Vaníček JiříWO    3021
4.Provazník TomášBayer Aleš     3231
5.Vojtěch JiříKorp Oliver Petr     3241
6.Anton PetrKorp Petr st.     1342
7.Provazník TomášWO    3052
8.Vojtěch JiříBayer Aleš     0353
9.Anton PetrKorp Oliver Petr     2354
10.Vaníček JiříKorp Petr st.     0355
11.Vojtěch JiříWO    3065
12.Anton PetrBayer Aleš     0366
13.Vaníček JiříKorp Oliver Petr     0367
14.Provazník TomášKorp Petr st.     0368
15.Anton PetrWO    3078
16.Vaníček JiříBayer Aleš     0379
17.Provazník TomášKorp Oliver Petr     3289
18.Vojtěch JiříKorp Petr st.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vaníček Jiří03Bayer Aleš31
Provazník Tomáš21Korp Oliver Petr22
Vojtěch Jiří11Korp Petr st.30
Anton Petr03   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Horník Stanislav
Oliverius Pavel
 
 
     2301
2.Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
Rudinský David
Bartoš Jiří
 
 
     3011
3.Fišera MilanRudinský David     3021
4.Bílek Rudolf st.Horník Stanislav     3131
5.Bárta RomanOliverius Pavel     3241
6.Česenek VratislavBartoš Jiří     1342
7.Bílek Rudolf st.Rudinský David     3052
8.Bárta RomanHorník Stanislav     2353
9.Česenek VratislavOliverius Pavel     0354
10.Fišera MilanBartoš Jiří     3164
11.Bárta RomanRudinský David     2365
12.Česenek VratislavHorník Stanislav     3275
13.Fišera MilanOliverius Pavel     2376
14.Bílek Rudolf st.Bartoš Jiří     3086
15.Česenek VratislavRudinský David     3296
16.Fišera MilanHorník Stanislav     31106
17.Bílek Rudolf st.Oliverius Pavel         
18.Bárta RomanBartoš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišera Milan31Rudinský David13
Bílek Rudolf st.30Horník Stanislav13
Bárta Roman12Oliverius Pavel21
Česenek Vratislav22Bartoš Jiří12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Vrabec Jan
Jiroš Adam
 
 
     3010
2.Polák Tomáš
Štěpánek Zdeněk
 
 
Knob Michal
Šonský Jaroslav
 
 
     0311
3.Plaček JaroslavKnob Michal     3221
4.Štěpánek ZdeněkVrabec Jan     0322
5.Tomek Jaroslav ml.Jiroš Adam     3032
6.Polák Tomᚊonský Jaroslav     0333
7.Štěpánek ZdeněkKnob Michal     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Vrabec Jan     2335
9.Polák TomášJiroš Adam     3145
10.Plaček JaroslavŠonský Jaroslav     0346
11.Tomek Jaroslav ml.Knob Michal     3056
12.Polák TomášVrabec Jan     1357
13.Plaček JaroslavJiroš Adam     3067
14.Štěpánek ZdeněkŠonský Jaroslav     0368
15.Polák TomášKnob Michal     1369
16.Plaček JaroslavVrabec Jan     23610
17.Štěpánek ZdeněkJiroš Adam     30  
18.Tomek Jaroslav ml.Šonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav22Knob Michal22
Štěpánek Zdeněk03Vrabec Jan40
Tomek Jaroslav ml.21Jiroš Adam03
Polák Tomáš13Šonský Jaroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Zahradník Jan
Doležal Václav
 
 
     3010
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     0311
3.Bukovec RadekZahradník Jan     1312
4.Tamchyna PetrŠourek Pavel     3022
5.Lazar JuliusDoležal Václav     3032
6.Lučan LadislavJareis Otakar ml.     0333
7.Tamchyna PetrZahradník Jan     3143
8.Lazar JuliusŠourek Pavel     0344
9.Lučan LadislavDoležal Václav     3254
10.Bukovec RadekJareis Otakar ml.     0355
11.Lazar JuliusZahradník Jan     3165
12.Lučan LadislavŠourek Pavel     1366
13.Bukovec RadekDoležal Václav     3276
14.Tamchyna PetrJareis Otakar ml.     3286
15.Lučan LadislavZahradník Jan     1387
16.Bukovec RadekŠourek Pavel     0388
17.Tamchyna PetrDoležal Václav     3098
18.Lazar JuliusJareis Otakar ml.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek13Zahradník Jan22
Tamchyna Petr40Šourek Pavel31
Lazar Julius22Doležal Václav04
Lučan Ladislav13Jareis Otakar ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Rosu Robert Alexandru
Marholt David
 
 
     2301
2.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
     1302
3.Otmar PetrNovota Štefan     3112
4.Otmar MichalRosu Robert Alexandru     1313
5.Hegar MichalPožárský Jiří     0314
6.Hlubuček TomášMarholt David     3024
7.Otmar MichalNovota Štefan     3034
8.Hegar MichalRosu Robert Alexandru     1335
9.Hlubuček TomášPožárský Jiří     1336
10.Otmar PetrMarholt David     3246
11.Hegar MichalNovota Štefan     2347
12.Hlubuček TomášRosu Robert Alexandru     1348
13.Otmar PetrPožárský Jiří     1349
14.Otmar MichalMarholt David     3159
15.Hlubuček TomášNovota Štefan     3069
16.Otmar PetrRosu Robert Alexandru     03610
17.Otmar MichalPožárský Jiří         
18.Hegar MichalMarholt David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otmar Petr22Novota Štefan13
Otmar Michal21Rosu Robert Alexandru40
Hegar Michal03Požárský Jiří30
Hlubuček Tomáš22Marholt David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
Veselka Jiří ml.
Novák Kamil
 
 
     3010
2.Málek Lukáš
Janoušek Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Mejsnar František ml.Novák Kamil     3030
4.Janoušek LadislavVeselka Jiří ml.     3040
5.Málek LukášVeselka Jiří st.     1341
6.Bělovský JosefWO    3051
7.Janoušek LadislavNovák Kamil     0352
8.Málek LukášVeselka Jiří ml.     3062
9.Bělovský JosefVeselka Jiří st.     3272
10.Mejsnar František ml.WO    3082
11.Málek LukášNovák Kamil     0383
12.Bělovský JosefVeselka Jiří ml.     3093
13.Mejsnar František ml.Veselka Jiří st.     1394
14.Janoušek LadislavWO    30104
15.Bělovský JosefNovák Kamil         
16.Mejsnar František ml.Veselka Jiří ml.         
17.Janoušek LadislavVeselka Jiří st.         
18.Málek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mejsnar František ml.11Novák Kamil21
Janoušek Ladislav11Veselka Jiří ml.03
Málek Lukáš12Veselka Jiří st.21
Bělovský Josef20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy