Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
     2301
2.Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     3111
3.Fišera MilanKorp Oliver Petr     1312
4.Bílek Rudolf st.Grubr Vojtěch     3122
5.Česenek VratislavBayer Aleš     0323
6.Bárta RomanKorp Petr st.     1324
7.Bílek Rudolf st.Korp Oliver Petr     3134
8.Česenek VratislavGrubr Vojtěch     3244
9.Bárta RomanBayer Aleš     2345
10.Fišera MilanKorp Petr st.     1346
11.Česenek VratislavKorp Oliver Petr     0347
12.Bárta RomanGrubr Vojtěch     2348
13.Fišera MilanBayer Aleš     0349
14.Bílek Rudolf st.Korp Petr st.     3259
15.Bárta RomanKorp Oliver Petr     3069
16.Fišera MilanGrubr Vojtěch     23610
17.Bílek Rudolf st.Bayer Aleš         
18.Česenek VratislavKorp Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišera Milan04Korp Oliver Petr22
Bílek Rudolf st.30Grubr Vojtěch22
Česenek Vratislav12Bayer Aleš30
Bárta Roman13Korp Petr st.21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
     3210
2.Vaníček Jiří
Vojtěch Jiří
 
 
Horník Stanislav
Sucharda Jan
 
 
     3120
3.Vaníček JiříHekerle Tomáš     0321
4.Anton PetrRudinský David     3231
5.Provazník TomášHorník Stanislav     3241
6.Vojtěch JiříSucharda Jan     3051
7.Anton PetrHekerle Tomáš     1352
8.Provazník TomášRudinský David     2353
9.Vojtěch JiříHorník Stanislav     3063
10.Vaníček JiříSucharda Jan     3173
11.Provazník TomášHekerle Tomáš     0374
12.Vojtěch JiříRudinský David     3084
13.Vaníček JiříHorník Stanislav     0385
14.Anton PetrSucharda Jan     3295
15.Vojtěch JiříHekerle Tomáš     30105
16.Vaníček JiříRudinský David         
17.Anton PetrHorník Stanislav         
18.Provazník TomášSucharda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Jiří12Hekerle Tomáš31
Anton Petr21Rudinský David12
Provazník Tomáš12Horník Stanislav12
Vojtěch Jiří40Sucharda Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:Vrabec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16 TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
Vrabec Jan
Knob Michal
 
 
     3110
2.Pobuda Josef
Bukovec Radek
 
 
Anděl Jiří
Dědek Jiří
 
 
     2311
3.Bukovec RadekKnob Michal     3121
4.Tamchyna PetrAnděl Jiří     3231
5.Lazar JuliusVrabec Jan     3141
6.Pobuda JosefDědek Jiří     3251
7.Tamchyna PetrVrabec Jakub     3061
8.Lazar JuliusAnděl Jiří     3071
9.Pobuda JosefVrabec Jan     3081
10.Bukovec RadekDědek Jiří     2382
11.Lazar JuliusVrabec Jakub     3192
12.Pobuda JosefAnděl Jiří     32102
13.Bukovec RadekVrabec Jan         
14.Tamchyna PetrDědek Jiří         
15.Pobuda JosefVrabec Jakub         
16.Bukovec RadekAnděl Jiří         
17.Tamchyna PetrVrabec Jan         
18.Lazar JuliusDědek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek11Knob Michal01
Tamchyna Petr20Anděl Jiří03
Lazar Julius30Vrabec Jan02
Pobuda Josef30Dědek Jiří11
   Vrabec Jakub02
Střídání u družstva Turnov B: hráč Vrabec Jakub za hráče Knoba Michala.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:40 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Zahradník Jan
Doležal Václav
 
 
     3210
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     0311
3.Plaček JaroslavDoležal Václav     3221
4.Fojt PavelJareis Otakar ml.     0322
5.Tomek Jaroslav ml.Šourek Pavel     0323
6.Štěpánek ZdeněkZahradník Jan     1324
7.Fojt PavelDoležal Václav     1325
8.Tomek Jaroslav ml.Jareis Otakar ml.     3235
9.Štěpánek ZdeněkŠourek Pavel     1336
10.Plaček JaroslavZahradník Jan     2337
11.Tomek Jaroslav ml.Doležal Václav     3147
12.Štěpánek ZdeněkJareis Otakar ml.     3157
13.Plaček JaroslavŠourek Pavel     1358
14.Fojt PavelZahradník Jan     2359
15.Štěpánek ZdeněkDoležal Václav     3269
16.Plaček JaroslavJareis Otakar ml.     23610
17.Fojt PavelŠourek Pavel         
18.Tomek Jaroslav ml.Zahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav13Doležal Václav13
Fojt Pavel03Jareis Otakar ml.22
Tomek Jaroslav ml.21Šourek Pavel30
Štěpánek Zdeněk22Zahradník Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Ladislav
Málek Lukáš
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
     0301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Marholt David
Rosu Robert Alexandru
 
 
     1302
3.Mejsnar František ml.Novota Štefan     3012
4.Janoušek LadislavRosu Robert Alexandru     0313
5.Málek LukášPožárský Jiří     0314
6.Bělovský JosefMarholt David     3224
7.Janoušek LadislavNovota Štefan     3134
8.Málek LukášRosu Robert Alexandru     0335
9.Bělovský JosefPožárský Jiří     3245
10.Mejsnar František ml.Marholt David     3055
11.Málek LukášNovota Štefan     1356
12.Bělovský JosefRosu Robert Alexandru     0357
13.Mejsnar František ml.Požárský Jiří     1358
14.Janoušek LadislavMarholt David     0359
15.Bělovský JosefNovota Štefan     3169
16.Mejsnar František ml.Rosu Robert Alexandru     03610
17.Janoušek LadislavPožárský Jiří         
18.Málek LukášMarholt David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mejsnar František ml.22Novota Štefan13
Janoušek Ladislav12Rosu Robert Alexandru40
Málek Lukáš03Požárský Jiří21
Bělovský Josef31Marholt David12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:32 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Butrym Dariusz
Svědík Miroslav
 
 
     1301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Veselka Jiří st.
Mečl Jan st.
 
 
     3111
3.Otmar PetrButrym Dariusz     1312
4.Otmar MichalVeselka Jiří st.     3022
5.Hegar MichalMečl Jan st.     0323
6.Hlubuček TomášSvědík Miroslav     0324
7.Otmar MichalButrym Dariusz     1325
8.Hegar MichalVeselka Jiří st.     2326
9.Hlubuček TomášMečl Jan st.     3036
10.Otmar PetrSvědík Miroslav     0337
11.Hegar MichalButrym Dariusz     1338
12.Hlubuček TomášVeselka Jiří st.     2339
13.Otmar PetrMečl Jan st.     3149
14.Otmar MichalSvědík Miroslav     13410
15.Hlubuček TomášButrym Dariusz         
16.Otmar PetrVeselka Jiří st.         
17.Otmar MichalMečl Jan st.         
18.Hegar MichalSvědík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Petr12Butrym Dariusz30
Otmar Michal12Veselka Jiří st.21
Hegar Michal03Mečl Jan st.12
Hlubuček Tomáš12Svědík Miroslav30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS