Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:Růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Madaraszová
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Vojtěch Jiří
Rýgl Lukáš
 
 
     3010
2.Polák Tomáš
Štěpánek Zdeněk
 
 
Provazník Tomáš
Anton Petr
 
 
     2311
3.Plaček JaroslavVojtěch Jiří     3021
4.Štěpánek ZdeněkProvazník Tomáš     2322
5.Tomek Jaroslav ml.Anton Petr     1323
6.Polák TomášRýgl Lukáš     3033
7.Štěpánek ZdeněkVojtěch Jiří     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Provazník Tomáš     3044
9.Polák TomášAnton Petr     3254
10.Plaček JaroslavRýgl Lukáš     3064
11.Tomek Jaroslav ml.Vojtěch Jiří     3174
12.Polák TomášProvazník Tomáš     3084
13.Plaček JaroslavAnton Petr     1385
14.Fojt PavelRýgl Lukáš     3295
15.Polák TomášVojtěch Jiří     0396
16.Plaček JaroslavProvazník Tomáš     31106
17.Fojt PavelAnton Petr         
18.Tomek Jaroslav ml.Rýgl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav31Vojtěch Jiří22
Štěpánek Zdeněk02Provazník Tomáš13
Tomek Jaroslav ml.21Anton Petr21
Polák Tomáš31Rýgl Lukáš03
Fojt Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Kočí Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32450:506SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Česenek Vratislav
Pavelka Josef
 
 
7-7-89-92301
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
710-8-10-42302
3.Bukovec RadekPavelka Josef-10-7-11  0303
4.Tamchyna PetrBárta Roman4-10-211-92304
5.Lazar JuliusČesenek Vratislav3-78-2-42305
6.Pobuda JosefBílek Rudolf st.-413-5863215
7.Tamchyna PetrPavelka Josef639  3025
8.Lazar JuliusBárta Roman-8-59-10 1326
9.Pobuda JosefČesenek Vratislav642  3036
10.Bukovec RadekBílek Rudolf st.8-8-5-10 1337
11.Lazar JuliusPavelka Josef9-4-10-5 1338
12.Pobuda JosefBárta Roman-4-8-11  0339
13.Lučan LadislavČesenek Vratislav-11-5-2  03310
14.Tamchyna PetrBílek Rudolf st.         
15.Pobuda JosefPavelka Josef         
16.Lučan LadislavBárta Roman         
17.Tamchyna PetrČesenek Vratislav         
18.Lazar JuliusBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bukovec Radek02Pavelka Josef21
Tamchyna Petr11Bárta Roman30
Lazar Julius03Česenek Vratislav21
Pobuda Josef21Bílek Rudolf st.11
Lučan Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     3110
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
     3220
3.Korp Petr st.Hlubuček Tomáš     3130
4.Čermák MiloslavOtmar Michal     2331
5.Korp Oliver PetrOtmar Petr     3141
6.Bayer AlešHegar Michal     3151
7.Čermák MiloslavHlubuček Tomáš     3061
8.Korp Oliver PetrOtmar Michal     0362
9.Bayer AlešOtmar Petr     3072
10.Korp Petr st.Hegar Michal     3082
11.Korp Oliver PetrHlubuček Tomáš     2383
12.Bayer AlešOtmar Michal     3093
13.Korp Petr st.Otmar Petr     1394
14.Čermák MiloslavHegar Michal     31104
15.Bayer AlešHlubuček Tomáš         
16.Korp Petr st.Otmar Michal         
17.Čermák MiloslavOtmar Petr         
18.Korp Oliver PetrHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Petr st.21Hlubuček Tomáš12
Čermák Miloslav21Otmar Michal21
Korp Oliver Petr12Otmar Petr12
Bayer Aleš30Hegar Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:Vojtěch Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
     3010
2.Rudinský David
Hofman Denis
 
 
Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
     0311
3.Hofman DenisBělovský Josef     3221
4.Studecký LuborBělka Jaroslav     1322
5.Rudinský DavidMejsnar František ml.     3232
6.Hekerle Tomᚊonský Jaroslav     3042
7.Studecký LuborBělovský Josef     2343
8.Rudinský DavidBělka Jaroslav     3053
9.Hekerle TomášMejsnar František ml.     2354
10.Hofman DenisŠonský Jaroslav     3064
11.Rudinský DavidBělovský Josef     3174
12.Hekerle TomášBělka Jaroslav     3184
13.Hofman DenisMejsnar František ml.     0385
14.Studecký LuborŠonský Jaroslav     1386
15.Hekerle TomášBělovský Josef     2387
16.Hofman DenisBělka Jaroslav     3097
17.Studecký LuborMejsnar František ml.     30107
18.Rudinský DavidŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Denis31Bělovský Josef22
Studecký Lubor13Bělka Jaroslav13
Rudinský David30Mejsnar František ml.22
Hekerle Tomáš22Šonský Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18539:477TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Marholt David
Jemelka Ivan
 
 
10421  3010
2.Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
-7-16-6  0311
3.Šonský JaroslavNovota Štefan83-65 3121
4.Knob MichalPožárský Jiří16147  3031
5.Vrabec JanMarholt David6108  3041
6.Dědek JiříJemelka Ivan-911-211-82342
7.Knob MichalNovota Štefan7-7118 3152
8.Vrabec JanPožárský Jiří-96-2-7 1353
9.Dědek JiříMarholt David973  3063
10.Šonský JaroslavJemelka Ivan876  3073
11.Vrabec JanNovota Štefan-10667 3183
12.Dědek JiříPožárský Jiří-5-104893293
13.Šonský JaroslavMarholt David4-9-8-5 1394
14.Knob MichalJemelka Ivan-7677 31104
15.Dědek JiříNovota Štefan         
16.Šonský JaroslavPožárský Jiří         
17.Knob MichalMarholt David         
18.Vrabec JanJemelka Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šonský Jaroslav21Novota Štefan03
Knob Michal30Požárský Jiří12
Vrabec Jan21Marholt David12
Dědek Jiří21Jemelka Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Svědík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Butrym Dariusz
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     1301
2.Svědík Miroslav
Pusch František
 
 
Zahradník Jan
Šourek Pavel
 
 
     3011
3.Pusch FrantišekDoležal Václav     3021
4.Veselka Jiří st.Šourek Pavel     3131
5.Svědík MiroslavKolesa Ladislav     3041
6.Butrym DariuszZahradník Jan     3251
7.Veselka Jiří st.Doležal Václav     3261
8.Svědík MiroslavŠourek Pavel     1362
9.Butrym DariuszKolesa Ladislav     3172
10.Pusch FrantišekZahradník Jan     1373
11.Svědík MiroslavDoležal Václav     3183
12.Butrym DariuszŠourek Pavel     2384
13.Pusch FrantišekKolesa Ladislav     2385
14.Veselka Jiří st.Zahradník Jan     3195
15.Butrym DariuszDoležal Václav     31105
16.Pusch FrantišekŠourek Pavel         
17.Veselka Jiří st.Kolesa Ladislav         
18.Svědík MiroslavZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pusch František12Doležal Václav04
Veselka Jiří st.30Šourek Pavel21
Svědík Miroslav21Kolesa Ladislav12
Butrym Dariusz31Zahradník Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy