Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:madarasozová
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:42 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     1301
2.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
     3111
3.Plaček JaroslavBárta Roman     3221
4.Fojt PavelFišera Milan     0322
5.Tomek Jaroslav ml.Česenek Vratislav     3232
6.Štěpánek ZdeněkBílek Rudolf st.     1333
7.Fojt PavelBárta Roman     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Fišera Milan     3244
9.Štěpánek ZdeněkČesenek Vratislav     3154
10.Plaček JaroslavBílek Rudolf st.     0355
11.Tomek Jaroslav ml.Bárta Roman     0356
12.Štěpánek ZdeněkFišera Milan     0357
13.Plaček JaroslavČesenek Vratislav     3167
14.Fojt PavelBílek Rudolf st.     0368
15.Štěpánek ZdeněkBárta Roman     1369
16.Plaček JaroslavFišera Milan     3179
17.Fojt PavelČesenek Vratislav     3289
18.Tomek Jaroslav ml.Bílek Rudolf st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav31Bárta Roman31
Fojt Pavel13Fišera Milan22
Tomek Jaroslav ml.22Česenek Vratislav04
Štěpánek Zdeněk13Bílek Rudolf st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30548:545nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
-8-3-6  0301
2.Lazar Julius
Pobuda Josef
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
7-677 3111
3.Lučan LadislavVojtěch Jiří-76-9-5 1312
4.Tamchyna PetrAnton Petr769  3022
5.Lazar JuliusProvazník Tomáš6-11-10-8 1323
6.Pobuda JosefVaníček Jiří695  3033
7.Tamchyna PetrVojtěch Jiří1155  3043
8.Lazar JuliusAnton Petr-6-9-4  0344
9.Pobuda JosefProvazník Tomáš7-398 3154
10.Lučan LadislavVaníček Jiří-6-3-8  0355
11.Bukovec RadekVojtěch Jiří-5-4-7  0356
12.Pobuda JosefAnton Petr1811  3066
13.Lučan LadislavProvazník Tomáš-4-6-11  0367
14.Tamchyna PetrVaníček Jiří794  3077
15.Pobuda JosefVojtěch Jiří-5976 3187
16.Lučan LadislavAnton Petr-886-6-72388
17.Tamchyna PetrProvazník Tomáš123  3098
18.Bukovec RadekVaníček Jiří8-5-5-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Ladislav04Vojtěch Jiří22
Tamchyna Petr40Anton Petr22
Lazar Julius02Provazník Tomáš22
Pobuda Josef40Vaníček Jiří22
Bukovec Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Bělovský Josef
Šonský Jaroslav
 
 
     0301
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Bělka Jaroslav
Málek Lukáš
 
 
     3111
3.Čermák MiloslavBělovský Josef     3221
4.Korp Petr st.Bělka Jaroslav     3231
5.Korp Oliver PetrŠonský Jaroslav     3141
6.Bayer AlešMálek Lukáš     3051
7.Korp Petr st.Bělovský Josef     2352
8.Korp Oliver PetrBělka Jaroslav     3062
9.Bayer AlešŠonský Jaroslav     3072
10.Čermák MiloslavMálek Lukáš     3182
11.Korp Oliver PetrBělovský Josef     3192
12.Bayer AlešBělka Jaroslav     2393
13.Čermák MiloslavŠonský Jaroslav     31103
14.Korp Petr st.Málek Lukáš         
15.Bayer AlešBělovský Josef         
16.Čermák MiloslavBělka Jaroslav         
17.Korp Petr st.Šonský Jaroslav         
18.Korp Oliver PetrMálek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Miloslav30Bělovský Josef12
Korp Petr st.11Bělka Jaroslav12
Korp Oliver Petr30Šonský Jaroslav03
Bayer Aleš21Málek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:Šákr Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Pěnkava Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     3110
2.Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
     3020
3.Horník StanislavHlubuček Tomáš     1321
4.Hofman DenisOtmar Michal     2322
5.Hekerle TomášOtmar Petr     3032
6.Rudinský DavidHegar Michal     3142
7.Hofman DenisHlubuček Tomáš     3252
8.Hekerle TomášOtmar Michal     3062
9.Rudinský DavidOtmar Petr     3272
10.Horník StanislavHegar Michal     3082
11.Hekerle TomášHlubuček Tomáš     3292
12.Rudinský DavidOtmar Michal     31102
13.Horník StanislavOtmar Petr         
14.Hofman DenisHegar Michal         
15.Rudinský DavidHlubuček Tomáš         
16.Horník StanislavOtmar Michal         
17.Hofman DenisOtmar Petr         
18.Hekerle TomášHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horník Stanislav11Hlubuček Tomáš12
Hofman Denis11Otmar Michal12
Hekerle Tomáš30Otmar Petr02
Rudinský David30Hegar Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32514:542SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Novák Kamil
Veselka Jiří st.
 
 
10-10-810-82301
2.Knob Michal
Anděl Jiří
 
 
Pusch František
Holík Tomáš
 
 
-48-4-7 1302
3.Vrabec JakubPusch František-610-11-6 1303
4.Vrabec JanNovák Kamil10910  3013
5.Anděl JiříHolík Tomáš-44-72-82314
6.Knob MichalVeselka Jiří st.910-10-1083224
7.Vrabec JanPusch František-8-996-132325
8.Anděl JiříNovák Kamil-108-9-9 1326
9.Knob MichalHolík Tomáš1068  3036
10.Vrabec JakubVeselka Jiří st.-10-15-12  0337
11.Jiroš AdamPusch František-5-7-9  0338
12.Knob MichalNovák Kamil4-86-7-82339
13.Vrabec JakubHolík Tomáš8-75-7-923310
14.Vrabec JanVeselka Jiří st.         
15.Knob MichalPusch František         
16.Vrabec JakubNovák Kamil         
17.Vrabec JanHolík Tomáš         
18.Jiroš AdamVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrabec Jakub03Pusch František30
Vrabec Jan11Novák Kamil21
Anděl Jiří02Holík Tomáš21
Knob Michal21Veselka Jiří st.11
Jiroš Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
Šourek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Marholt David
Jemelka Ivan
 
 
     3210
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
     2311
3.Šourek PavelPožárský Jiří     3121
4.Jareis Otakar ml.Novota Štefan     2322
5.Doležal VáclavJemelka Ivan     3032
6.Zahradník JanMarholt David     2333
7.Jareis Otakar ml.Požárský Jiří     0334
8.Doležal VáclavNovota Štefan     0335
9.Zahradník JanJemelka Ivan     3045
10.Šourek PavelMarholt David     3055
11.Doležal VáclavPožárský Jiří     3265
12.Zahradník JanNovota Štefan     2366
13.Šourek PavelJemelka Ivan     1367
14.Jareis Otakar ml.Marholt David     0368
15.Zahradník JanPožárský Jiří     0369
16.Šourek PavelNovota Štefan     3279
17.Jareis Otakar ml.Jemelka Ivan     03710
18.Doležal VáclavMarholt David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šourek Pavel31Požárský Jiří22
Jareis Otakar ml.04Novota Štefan31
Doležal Václav21Jemelka Ivan22
Zahradník Jan13Marholt David21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS