Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
     3110
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Novota Štefan
Marholt David
 
 
     3020
3.Anton PetrNovota Štefan     1321
4.Vojtěch JiříMarholt David     3131
5.Provazník TomášJemelka Ivan     3241
6.Vaníček JiříKutifel Josef ml.     2342
7.Vojtěch JiříNovota Štefan     3052
8.Provazník TomášMarholt David     3062
9.Vaníček JiříJemelka Ivan     3172
10.Anton PetrKutifel Josef ml.     0373
11.Provazník TomášNovota Štefan     3283
12.Vaníček JiříMarholt David     0384
13.Anton PetrJemelka Ivan     3194
14.Vojtěch JiříKutifel Josef ml.     30104
15.Vaníček JiříNovota Štefan         
16.Anton PetrMarholt David         
17.Vojtěch JiříJemelka Ivan         
18.Provazník TomášKutifel Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anton Petr12Novota Štefan12
Vojtěch Jiří30Marholt David12
Provazník Tomáš30Jemelka Ivan03
Vaníček Jiří12Kutifel Josef ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Pusch František
Butrym Dariusz
 
 
     2301
2.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
     3011
3.Fišera MilanPusch František     3121
4.Česenek VratislavButrym Dariusz     0322
5.Bárta RomanNovák Kamil     3132
6.Pavelka JosefVeselka Jiří st.     3142
7.Česenek VratislavPusch František     3152
8.Bárta RomanButrym Dariusz     3162
9.Pavelka JosefNovák Kamil     3072
10.Fišera MilanVeselka Jiří st.     0373
11.Bárta RomanPusch František     2374
12.Pavelka JosefButrym Dariusz     3184
13.Fišera MilanNovák Kamil     3194
14.Česenek VratislavVeselka Jiří st.     2395
15.Pavelka JosefPusch František     0396
16.Fišera MilanButrym Dariusz     0397
17.Česenek VratislavNovák Kamil     30107
18.Bárta RomanVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišera Milan22Pusch František22
Česenek Vratislav22Butrym Dariusz22
Bárta Roman21Novák Kamil04
Pavelka Josef31Veselka Jiří st.21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
     0301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Dědek Jiří
Knob Michal
 
 
     3011
3.Otmar MichalDědek Jiří     3221
4.Hlubuček TomášVrabec Jakub     3131
5.Hegar MichalKnob Michal     1332
6.Otmar PetrVrabec Jan     3042
7.Hlubuček TomášDědek Jiří     3052
8.Hegar MichalVrabec Jakub     0353
9.Otmar PetrKnob Michal     1354
10.Otmar MichalVrabec Jan     3164
11.Hegar MichalDědek Jiří     1365
12.Otmar PetrVrabec Jakub     3075
13.Otmar MichalKnob Michal     2376
14.Hlubuček TomášVrabec Jan     3186
15.Otmar PetrDědek Jiří     3096
16.Otmar MichalVrabec Jakub     31106
17.Hlubuček TomášKnob Michal         
18.Hegar MichalVrabec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Michal31Dědek Jiří13
Hlubuček Tomáš30Vrabec Jakub13
Hegar Michal03Knob Michal30
Otmar Petr31Vrabec Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Mejsnar František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     1301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     3111
3.Mejsnar František ml.Jareis Otakar ml.     3021
4.Bělka JaroslavŠourek Pavel     3131
5.Šonský JaroslavDoležal Václav     0332
6.Bělovský JosefKolesa Ladislav     3042
7.Bělka JaroslavJareis Otakar ml.     3052
8.Šonský JaroslavZahradník Jan     0353
9.Bělovský JosefDoležal Václav     3163
10.Mejsnar František ml.Kolesa Ladislav     3173
11.Šonský JaroslavJareis Otakar ml.     1374
12.Bělovský JosefZahradník Jan     2375
13.Mejsnar František ml.Doležal Václav     3285
14.Bělka JaroslavKolesa Ladislav     3195
15.Bělovský JosefJareis Otakar ml.     32105
16.Mejsnar František ml.Zahradník Jan         
17.Bělka JaroslavDoležal Václav         
18.Šonský JaroslavKolesa Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.30Jareis Otakar ml.13
Bělka Jaroslav30Šourek Pavel01
Šonský Jaroslav03Doležal Václav12
Bělovský Josef31Kolesa Ladislav03
   Zahradník Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:38 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     2301
2.Tomek Jaroslav ml.
Plaček Jaroslav
 
 
Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
     2302
3.Plaček JaroslavKorp Petr st.     1303
4.Fojt PavelBayer Aleš     2304
5.Tomek Jaroslav ml.Korp Oliver Petr     3114
6.Štěpánek ZdeněkGrubr Vojtěch     3224
7.Fojt PavelKorp Petr st.     0325
8.Tomek Jaroslav ml.Bayer Aleš     3235
9.Štěpánek ZdeněkKorp Oliver Petr     2336
10.Plaček JaroslavGrubr Vojtěch     3146
11.Tomek Jaroslav ml.Korp Petr st.     3156
12.Štěpánek ZdeněkBayer Aleš     2357
13.Plaček JaroslavKorp Oliver Petr     0358
14.Fojt PavelGrubr Vojtěch     3168
15.Štěpánek ZdeněkKorp Petr st.     2369
16.Plaček JaroslavBayer Aleš     13610
17.Fojt PavelKorp Oliver Petr         
18.Tomek Jaroslav ml.Grubr Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav13Korp Petr st.31
Fojt Pavel12Bayer Aleš31
Tomek Jaroslav ml.30Korp Oliver Petr21
Štěpánek Zdeněk13Grubr Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36496:582TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
559  3010
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
-55-914-42311
3.Bukovec RadekHofman Denis-9-48-9 1312
4.Tamchyna PetrHekerle Tomáš556  3022
5.Lazar JuliusRudinský David123-4-943232
6.Pobuda JosefHorník Stanislav8-1445 3142
7.Tamchyna PetrHofman Denis467  3052
8.Lazar JuliusHekerle Tomáš-4-3-8  0353
9.Pobuda JosefRudinský David-4-8-2  0354
10.Bukovec RadekHorník Stanislav-55-6-10 1355
11.Lazar JuliusHofman Denis-6-4-5  0356
12.Pobuda JosefHekerle TomášWO    0357
13.Bukovec RadekRudinský David-55-7773267
14.Tamchyna PetrHorník Stanislav916-94 3177
15.Pobuda JosefHofman DenisWO    0378
16.Bukovec RadekHekerle Tomáš-12-4-5  0379
17.Tamchyna PetrRudinský David-79-9-5 13710
18.Lazar JuliusHorník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek13Hofman Denis21
Tamchyna Petr31Hekerle Tomáš21
Lazar Julius12Rudinský David22
Pobuda Josef11Horník Stanislav12
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS