Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Svědík Miroslav
Pusch František
 
 
     2301
2.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
     3211
3.Vojtěch JiříSvědík Miroslav     3021
4.Provazník TomášPusch František     2322
5.Anton PetrNovák Kamil     3232
6.Vaníček JiříVeselka Jiří st.     3042
7.Provazník TomášSvědík Miroslav     1343
8.Anton PetrPusch František     2344
9.Vaníček JiříNovák Kamil     2345
10.Vojtěch JiříHolík Tomáš     3055
11.Anton PetrSvědík Miroslav     0356
12.Vaníček JiříPusch František     1357
13.Vojtěch JiříNovák Kamil     3067
14.Provazník TomášHolík Tomáš     3077
15.Vaníček JiříSvědík Miroslav     0378
16.Vojtěch JiříPusch František     1379
17.Provazník TomášNovák Kamil     3189
18.Anton PetrHolík Tomáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Jiří31Svědík Miroslav31
Provazník Tomáš22Pusch František40
Anton Petr22Novák Kamil13
Vaníček Jiří13Veselka Jiří st.01
   Holík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
Novota Štefan
Marholt David
 
 
     3210
2.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
     3120
3.Fišera MilanNovota Štefan     3030
4.Česenek VratislavJemelka Ivan     1331
5.Bárta RomanMarholt David     0332
6.Pavelka JosefKutifel Josef ml.     1333
7.Česenek VratislavNovota Štefan     3243
8.Bárta RomanJemelka Ivan     2344
9.Pavelka JosefMarholt David     3154
10.Fišera MilanKutifel Josef ml.     2355
11.Bárta RomanNovota Štefan     3165
12.Pavelka JosefJemelka Ivan     3075
13.Fišera MilanMarholt David     3285
14.Česenek VratislavKutifel Josef ml.     3095
15.Pavelka JosefNovota Štefan     31105
16.Fišera MilanJemelka Ivan         
17.Česenek VratislavMarholt David         
18.Bárta RomanKutifel Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišera Milan21Novota Štefan04
Česenek Vratislav21Jemelka Ivan21
Bárta Roman12Marholt David12
Pavelka Josef31Kutifel Josef ml.21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     1301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     3111
3.Otmar MichalDoležal Václav     3121
4.Hlubuček Tomᚊourek Pavel     3131
5.Hegar MichalJareis Otakar ml.     2332
6.Otmar PetrKolesa Ladislav     3042
7.Hlubuček TomášDoležal Václav     3152
8.Hegar MichalŠourek Pavel     1353
9.Otmar PetrJareis Otakar ml.     3063
10.Otmar MichalKolesa Ladislav     3073
11.Hegar MichalDoležal Václav     0374
12.Otmar PetrŠourek Pavel     0375
13.Otmar MichalJareis Otakar ml.     3085
14.Hlubuček TomášZahradník Jan     3095
15.Otmar PetrDoležal Václav     1396
16.Otmar MichalŠourek Pavel     32106
17.Hlubuček TomášJareis Otakar ml.     31  
18.Hegar MichalZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Michal40Doležal Václav22
Hlubuček Tomáš30Šourek Pavel22
Hegar Michal03Jareis Otakar ml.12
Otmar Petr22Kolesa Ladislav02
   Zahradník Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Mejsnar František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
Knob Michal
Šonský Jaroslav
 
 
     3110
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Vrabec Jan
Dědek Jiří
 
 
     3020
3.Mejsnar František ml.Šonský Jaroslav     3130
4.Bělka JaroslavVrabec Jan     1331
5.Šonský JaroslavDědek Jiří     2332
6.Bělovský JosefKnob Michal     0333
7.Bělka JaroslavŠonský Jaroslav     0334
8.Šonský JaroslavVrabec Jan     1335
9.Bělovský JosefDědek Jiří     0336
10.Mejsnar František ml.Knob Michal     2337
11.Šonský JaroslavŠonský Jaroslav     1338
12.Bělovský JosefVrabec Jan     3248
13.Mejsnar František ml.Dědek Jiří     0349
14.Bělka JaroslavKnob Michal     13410
15.Bělovský JosefŠonský Jaroslav         
16.Mejsnar František ml.Vrabec Jan         
17.Bělka JaroslavDědek Jiří         
18.Šonský JaroslavKnob Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar František ml.12Šonský Jaroslav21
Bělka Jaroslav03Vrabec Jan21
Šonský Jaroslav03Dědek Jiří30
Bělovský Josef12Knob Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:Růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Vrabec
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
     1301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
     2302
3.Plaček JaroslavHofman Denis     0303
4.Fojt PavelHekerle Tomáš     0304
5.Štěpánek ZdeněkRudinský David     1305
6.Tomek Jaroslav ml.Horník Stanislav     2306
7.Fojt PavelHofman Denis     0307
8.Štěpánek ZdeněkHekerle Tomáš     0308
9.Tomek Jaroslav ml.Rudinský David     3118
10.Plaček JaroslavHorník Stanislav     3128
11.Štěpánek ZdeněkHofman Denis     2329
12.Tomek Jaroslav ml.Hekerle Tomáš     23210
13.Plaček JaroslavRudinský David         
14.Fojt PavelHorník Stanislav         
15.Tomek Jaroslav ml.Hofman Denis         
16.Plaček JaroslavHekerle Tomáš         
17.Fojt PavelRudinský David         
18.Štěpánek ZdeněkHorník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav11Hofman Denis30
Fojt Pavel02Hekerle Tomáš30
Štěpánek Zdeněk03Rudinský David11
Tomek Jaroslav ml.12Horník Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:Tamchyna Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:40610:656Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
10-7108 3110
2.Bukovec Radek
Lindner Ladislav
 
 
Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
-5-6-7  0311
3.Lazar JuliusKorp Oliver Petr8-4-4-8 1312
4.Bukovec RadekKorp Petr st.-789-6-102313
5.Lindner LadislavBayer Aleš-9-5-9  0314
6.Tamchyna PetrČermák Miloslav-55-7793224
7.Bukovec RadekKorp Oliver Petr-9-568133234
8.Lindner LadislavKorp Petr st.-105-4-10 1335
9.Tamchyna PetrBayer Aleš4-9-5993245
10.Lazar JuliusČermák Miloslav5-6510 3155
11.Lindner LadislavKorp Oliver Petr-8-8-8  0356
12.Tamchyna PetrKorp Petr st.-139-12-12 1357
13.Lazar JuliusBayer Aleš-5-103-11 1358
14.Bukovec RadekČermák Miloslav-11-5-8  0359
15.Tamchyna PetrKorp Oliver Petr555  3069
16.Lazar JuliusKorp Petr st.45-7-8143279
17.Bukovec RadekBayer Aleš-5-6-7  03710
18.Lindner LadislavČermák Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Julius22Korp Oliver Petr22
Bukovec Radek13Korp Petr st.31
Lindner Ladislav03Bayer Aleš31
Tamchyna Petr31Čermák Miloslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy