Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Hlubuček Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
Vaníček Jiří
Vojtěch Jiří
 
 
     0301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
     2302
3.Otmar PetrVojtěch Jiří     1303
4.Otmar MichalAnton Petr     3213
5.Hegar MichalProvazník Tomáš     0314
6.Hlubuček TomášVaníček Jiří     1315
7.Otmar MichalVojtěch Jiří     0316
8.Hegar MichalAnton Petr     3126
9.Hlubuček TomášProvazník Tomáš     1327
10.Otmar PetrVaníček Jiří     0328
11.Hegar MichalVojtěch Jiří     0329
12.Hlubuček TomášAnton Petr     3139
13.Otmar PetrProvazník Tomáš     3049
14.Otmar MichalVaníček Jiří     3159
15.Hlubuček TomášVojtěch Jiří     13510
16.Otmar PetrAnton Petr         
17.Otmar MichalProvazník Tomáš         
18.Hegar MichalVaníček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otmar Petr12Vojtěch Jiří40
Otmar Michal21Anton Petr03
Hegar Michal12Provazník Tomáš21
Hlubuček Tomáš13Vaníček Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Bělka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Ladislav
Šonský Jaroslav
 
 
Fišera Milan
Pavelka Josef
 
 
     1301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     3111
3.Mejsnar František ml.Pavelka Josef     2312
4.Šonský JaroslavBárta Roman     0313
5.Janoušek LadislavFišera Milan     3123
6.Bělovský JosefBílek Rudolf st.     3233
7.Šonský JaroslavPavelka Josef     1334
8.Janoušek LadislavBárta Roman     3144
9.Bělovský JosefFišera Milan     3154
10.Mejsnar František ml.Bílek Rudolf st.     3264
11.Janoušek LadislavPavelka Josef     1365
12.Bělovský JosefBárta Roman     3075
13.Mejsnar František ml.Fišera Milan     3285
14.Šonský JaroslavBílek Rudolf st.     1386
15.Bělovský JosefPavelka Josef     0387
16.Mejsnar František ml.Bárta Roman     0388
17.Šonský JaroslavFišera Milan     3098
18.Janoušek LadislavBílek Rudolf st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.22Pavelka Josef40
Šonský Jaroslav13Bárta Roman22
Janoušek Ladislav22Fišera Milan04
Bělovský Josef31Bílek Rudolf st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Tomek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:Růžička Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Studničný Josef
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Požárský Jiří
Jemelka Ivan
 
 
     3110
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Marholt David
Knot Jan
 
 
     3020
3.Plaček JaroslavMarholt David     3230
4.Štěpánek ZdeněkJemelka Ivan     0331
5.Fojt PavelKnot Jan     3241
6.Tomek Jaroslav ml.Požárský Jiří     3251
7.Štěpánek ZdeněkMarholt David     2352
8.Fojt PavelJemelka Ivan     0353
9.Tomek Jaroslav ml.Knot Jan     3163
10.Plaček JaroslavPožárský Jiří     3273
11.Fojt PavelMarholt David     1374
12.Tomek Jaroslav ml.Jemelka Ivan     3084
13.Plaček JaroslavKnot Jan     3194
14.Štěpánek ZdeněkPožárský Jiří     1395
15.Tomek Jaroslav ml.Marholt David     30105
16.Plaček JaroslavJemelka Ivan     32  
17.Štěpánek ZdeněkKnot Jan         
18.Fojt PavelPožárský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plaček Jaroslav30Marholt David22
Štěpánek Zdeněk03Jemelka Ivan21
Fojt Pavel12Knot Jan03
Tomek Jaroslav ml.40Požárský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Lindner Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32615:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Novák Kamil
Veselka Jiří ml.
 
 
598  3010
2.Bukovec Radek
Pobuda Josef
 
 
Vojkovič Karel st.
Pusch František
 
 
-10-88-3 1311
3.Bukovec RadekNovák Kamil10-85-9-72312
4.Tamchyna PetrVeselka Jiří st.8910  3022
5.Lučan LadislavPusch František7-3-4-3 1323
6.Pobuda JosefVojkovič Karel st.17510  3033
7.Tamchyna PetrNovák Kamil56-9-743243
8.Lučan LadislavVeselka Jiří st.-9-5-8  0344
9.Pobuda JosefPusch František89-7-9-52345
10.Bukovec RadekVojkovič Karel st.-5-4-6  0346
11.Lindner LadislavNovák Kamil-9-59-7 1347
12.Pobuda JosefVeselka Jiří st.59-39 3157
13.Bukovec RadekPusch František9-685 3167
14.Tamchyna PetrVojkovič Karel st.865  3077
15.Pobuda JosefNovák Kamil863  3087
16.Bukovec RadekVeselka Jiří st.83-915 3197
17.Tamchyna PetrPusch František-8-353-92398
18.Lindner LadislavVojkovič Karel st.-7-4-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek22Novák Kamil22
Tamchyna Petr31Veselka Jiří st.13
Lučan Ladislav02Pusch František31
Pobuda Josef31Vojkovič Karel st.22
Lindner Ladislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:20Konec
utkání
19:55Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
     0301
2.Bayer Aleš
Jindrák Lukáš
 
 
Vrabec Jan
Anděl Jiří
 
 
     2302
3.Jindrák LukášDědek Jiří     0303
4.Korp Petr st.Vrabec Jan     0304
5.Korp Oliver PetrKnob Michal     0305
6.Bayer AlešAnděl Jiří     3015
7.Korp Petr st.Dědek Jiří     1316
8.Korp Oliver PetrVrabec Jan     3226
9.Bayer AlešKnob Michal     3136
10.Grubr VojtěchAnděl Jiří     1337
11.Korp Oliver PetrDědek Jiří     1338
12.Bayer AlešVrabec Jan     2339
13.Grubr VojtěchKnob Michal     3249
14.Korp Petr st.Anděl Jiří     3159
15.Bayer AlešDědek Jiří     3169
16.Grubr VojtěchVrabec Jan     3079
17.Korp Petr st.Knob Michal     3289
18.Korp Oliver PetrAnděl Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jindrák Lukáš01Dědek Jiří31
Korp Petr st.22Vrabec Jan22
Korp Oliver Petr22Knob Michal13
Bayer Aleš31Anděl Jiří13
Grubr Vojtěch21   
10. střídání,Grubr za Jindráka



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Oliverius Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:23 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Lubor
Hekerle Tomáš
 
 
Doležal Václav
Slavík Miroslav
 
 
     3110
2.Rudinský David
Horník Stanislav
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     2311
3.Rudinský DavidSlavík Miroslav     3221
4.Horník StanislavDoležal Václav     3131
5.Studecký LuborJareis Otakar ml.     3041
6.Hekerle Tomᚊourek Pavel     0342
7.Horník StanislavSlavík Miroslav     3252
8.Studecký LuborDoležal Václav     3262
9.Hekerle TomášJareis Otakar ml.     3272
10.Rudinský DavidŠourek Pavel     0373
11.Studecký LuborSlavík Miroslav     3283
12.Hekerle TomášDoležal Václav     3093
13.Rudinský DavidJareis Otakar ml.     32103
14.Horník StanislavŠourek Pavel         
15.Hekerle TomášSlavík Miroslav         
16.Rudinský DavidDoležal Václav         
17.Horník StanislavJareis Otakar ml.         
18.Studecký LuborŠourek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudinský David21Slavík Miroslav03
Horník Stanislav20Doležal Václav03
Studecký Lubor30Jareis Otakar ml.03
Hekerle Tomáš21Šourek Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Krejčík František
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišarová Markéta
Fejfar Zdeněk
 
 
Pavelka Josef
Fišera Milan
 
 
     0301
2.Krejčík František
Dlouhý Dominik
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     0302
3.Fišarová MarkétaPavelka Josef     0303
4.Dlouhý DominikFišera Milan     0304
5.Krejčík FrantišekBárta Roman     0305
6.Fejfar ZdeněkBílek Rudolf st.     1306
7.Dlouhý DominikPavelka Josef     0307
8.Krejčík FrantišekFišera Milan     0308
9.Fejfar ZdeněkBárta Roman     0309
10.Fišarová MarkétaBílek Rudolf st.     03010
11.Krejčík FrantišekPavelka Josef         
12.Fejfar ZdeněkFišera Milan         
13.Fišarová MarkétaBárta Roman         
14.Dlouhý DominikBílek Rudolf st.         
15.Fejfar ZdeněkPavelka Josef         
16.Fišarová MarkétaFišera Milan         
17.Dlouhý DominikBárta Roman         
18.Krejčík FrantišekBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišarová Markéta02Pavelka Josef20
Dlouhý Dominik02Fišera Milan20
Krejčík František02Bárta Roman20
Fejfar Zdeněk02Bílek Rudolf st.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Málek Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Anton Petr
Rýgl Lukáš
 
 
     3110
2.Bělka Jaroslav
Bělovský Josef
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
     1311
3.Bělka JaroslavVojtěch Jiří     1312
4.Šonský JaroslavAnton Petr     0313
5.Janoušek LadislavVaníček Jiří     3123
6.Bělovský JosefRýgl Lukáš     3033
7.Šonský JaroslavVojtěch Jiří     0334
8.Janoušek LadislavAnton Petr     1335
9.Bělovský JosefVaníček Jiří     3045
10.Bělka JaroslavRýgl Lukáš     3055
11.Janoušek LadislavVojtěch Jiří     0356
12.Bělovský JosefAnton Petr     3066
13.Mejsnar František ml.Vaníček Jiří     2367
14.Šonský JaroslavRýgl Lukáš     0368
15.Bělovský JosefVojtěch Jiří     2369
16.Mejsnar František ml.Anton Petr     3279
17.Šonský JaroslavVaníček Jiří     3289
18.Janoušek LadislavRýgl Lukáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bělka Jaroslav11Vojtěch Jiří40
Šonský Jaroslav13Anton Petr22
Janoušek Ladislav22Vaníček Jiří13
Bělovský Josef31Rýgl Lukáš13
Mejsnar František ml.11   
Zápas č.13 střídání domácích Bělka - Mejsnar



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Tomek Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:Madaraszová Klára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Růžička Zdeněk
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:38 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Vojkovič Karel st.
Pusch František
 
 
     2301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Novák Kamil
Veselka Jiří st.
 
 
     0302
3.Plaček JaroslavNovák Kamil     3012
4.Štěpánek ZdeněkPusch František     0313
5.Fojt PavelVojkovič Karel st.     2314
6.Tomek Jaroslav ml.Mečl Jan st.     3224
7.Štěpánek ZdeněkNovák Kamil     3234
8.Fojt PavelPusch František     1335
9.Tomek Jaroslav ml.Vojkovič Karel st.     1336
10.Plaček JaroslavVeselka Jiří st.     3246
11.Fojt PavelNovák Kamil     2347
12.Tomek Jaroslav ml.Pusch František     3257
13.Plaček JaroslavVojkovič Karel st.     0358
14.Štěpánek ZdeněkVeselka Jiří st.     0359
15.Tomek Jaroslav ml.Novák Kamil     13510
16.Plaček JaroslavPusch František         
17.Štěpánek ZdeněkVojkovič Karel st.         
18.Fojt PavelVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav21Novák Kamil22
Štěpánek Zdeněk12Pusch František21
Fojt Pavel03Vojkovič Karel st.30
Tomek Jaroslav ml.22Mečl Jan st.01
   Veselka Jiří st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Smetáček Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26620:550TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
Marholt David
Berger Jan
 
 
-79-39103210
2.Bukovec Radek
Lindner Ladislav
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
-91049 3120
3.Lindner LadislavPožárský Jiří-8-10-4  0321
4.Tamchyna PetrNovota Štefan656  3031
5.Bukovec RadekMarholt David-7-79-9 1332
6.Pobuda JosefBerger Jan54-88 3142
7.Tamchyna PetrPožárský Jiří1069  3052
8.Bukovec RadekNovota Štefan8810  3062
9.Pobuda JosefMarholt David54-11-11-122363
10.Lindner LadislavBerger Jan-81147 3173
11.Bukovec RadekPožárský Jiří8-7-108-62374
12.Pobuda JosefNovota Štefan346  3084
13.Lindner LadislavMarholt David8-8-5-6 1385
14.Tamchyna PetrBerger Jan358  3095
15.Pobuda JosefPožárský Jiří-6-99-9 1396
16.Lindner LadislavNovota Štefan-5-27-9 1397
17.Tamchyna PetrMarholt David262  30107
18.Bukovec RadekBerger Jan-15    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lindner Ladislav13Požárský Jiří31
Tamchyna Petr40Novota Štefan13
Bukovec Radek12Marholt David31
Pobuda Josef22Berger Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
Doležal Václav
Kolesa Ladislav
 
 
     3210
2.Čermák Miloslav
Bayer Aleš
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     3220
3.Čermák MiloslavDoležal Václav     3130
4.Korp Oliver PetrŠourek Pavel     0331
5.Grubr VojtěchJareis Otakar ml.     3141
6.Bayer AlešKolesa Ladislav     3251
7.Korp Oliver PetrDoležal Václav     3061
8.Grubr VojtěchŠourek Pavel     3271
9.Bayer AlešJareis Otakar ml.     3081
10.Čermák MiloslavKolesa Ladislav     2382
11.Grubr VojtěchDoležal Václav     3092
12.Bayer AlešŠourek Pavel     2393
13.Čermák MiloslavJareis Otakar ml.     2394
14.Korp Oliver PetrKolesa Ladislav     31104
15.Bayer AlešDoležal Václav     31  
16.Čermák MiloslavŠourek Pavel         
17.Korp Oliver PetrJareis Otakar ml.         
18.Grubr VojtěchKolesa Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Miloslav12Doležal Václav03
Korp Oliver Petr21Šourek Pavel21
Grubr Vojtěch30Jareis Otakar ml.12
Bayer Aleš21Kolesa Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studecký Lubor
Hekerle Tomáš
 
 
Vrabec Jan
Jiroš Adam
 
 
     3010
2.Rudinský David
Horník Stanislav
 
 
Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
     3220
3.Rudinský DavidVrabec Jan     2321
4.Horník StanislavDědek Jiří     2322
5.Studecký LuborJiroš Adam     1323
6.Hekerle TomášKnob Michal     3033
7.Horník StanislavVrabec Jan     3043
8.Studecký LuborDědek Jiří     3053
9.Hekerle TomášJiroš Adam     3063
10.Rudinský DavidKnob Michal     3273
11.Studecký LuborVrabec Jan     3283
12.Hekerle TomášDědek Jiří     3093
13.Rudinský DavidJiroš Adam     30103
14.Horník StanislavKnob Michal         
15.Hekerle TomášVrabec Jan         
16.Rudinský DavidDědek Jiří         
17.Horník StanislavJiroš Adam         
18.Studecký LuborKnob Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudinský David21Vrabec Jan12
Horník Stanislav11Dědek Jiří12
Studecký Lubor21Jiroš Adam12
Hekerle Tomáš30Knob Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
     0301
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Anděl Jiří
Knob Michal
 
 
     3211
3.Anton PetrVrabec Jan     3121
4.Vaníček JiříKnob Michal     1322
5.Provazník TomášVrabec Jakub     1323
6.Vojtěch JiříAnděl Jiří     3033
7.Vaníček JiříVrabec Jan     1334
8.Provazník TomášKnob Michal     0335
9.Vojtěch JiříVrabec Jakub     3245
10.Anton PetrAnděl Jiří     0346
11.Provazník TomášVrabec Jan     1347
12.Vojtěch JiříKnob Michal     3057
13.Anton PetrVrabec Jakub     2358
14.Vaníček JiříAnděl Jiří     0359
15.Vojtěch JiříVrabec Jan     3069
16.Anton PetrKnob Michal     3079
17.Vaníček JiříVrabec Jakub     13710
18.Provazník TomášAnděl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anton Petr22Vrabec Jan22
Vaníček Jiří04Knob Michal22
Provazník Tomáš03Vrabec Jakub31
Vojtěch Jiří40Anděl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Cajz Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Zahradník Jan
Paldus Martin
 
 
     3110
2.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Doležal Václav
Šourek Pavel
 
 
     3120
3.Fišera MilanZahradník Jan     3030
4.Česenek VratislavŠourek Pavel     3040
5.Bárta RomanPaldus Martin     3150
6.Pavelka JosefDoležal Václav     3160
7.Česenek VratislavZahradník Jan     3170
8.Bárta RomanŠourek Pavel     2371
9.Pavelka JosefPaldus Martin     3081
10.Fišera MilanDoležal Václav     1382
11.Bárta RomanZahradník Jan     3092
12.Pavelka JosefŠourek Pavel     0393
13.Fišera MilanPaldus Martin     30103
14.Česenek VratislavDoležal Václav         
15.Pavelka JosefZahradník Jan         
16.Fišera MilanŠourek Pavel         
17.Česenek VratislavPaldus Martin         
18.Bárta RomanDoležal Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišera Milan21Zahradník Jan03
Česenek Vratislav20Šourek Pavel21
Bárta Roman21Paldus Martin03
Pavelka Josef21Doležal Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Novota Štefan
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
     3210
2.Požárský Jiří
Marholt David
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     1311
3.Jemelka IvanKorp Oliver Petr     3121
4.Marholt DavidBayer Aleš     1322
5.Požárský JiříKorp Petr st.     0323
6.Kutifel Josef ml.Grubr Vojtěch     0324
7.Marholt DavidKorp Oliver Petr     0325
8.Požárský JiříBayer Aleš     0326
9.Kutifel Josef ml.Korp Petr st.     3136
10.Jemelka IvanGrubr Vojtěch     3046
11.Požárský JiříKorp Oliver Petr     3056
12.Kutifel Josef ml.Bayer Aleš     1357
13.Jemelka IvanKorp Petr st.     1358
14.Marholt DavidGrubr Vojtěch     2359
15.Kutifel Josef ml.Korp Oliver Petr     23510
16.Jemelka IvanBayer Aleš     13  
17.Marholt DavidKorp Petr st.         
18.Požárský JiříGrubr Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jemelka Ivan21Korp Oliver Petr22
Marholt David03Bayer Aleš30
Požárský Jiří12Korp Petr st.21
Kutifel Josef ml.13Grubr Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Novota Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Butrym Sandra
Butrym Dariusz
 
 
Studecký Lubor
Hekerle Tomáš
 
 
     2301
2.Vojkovič Karel st.
Pusch František
 
 
Horník Stanislav
Rudinský David
 
 
     0302
3.Vojkovič Karel st.Hekerle Tomáš     0303
4.Butrym DariuszStudecký Lubor     1304
5.Butrym SandraHorník Stanislav     1305
6.Pusch FrantišekRudinský David     3015
7.Butrym DariuszHekerle Tomáš     2316
8.Butrym SandraStudecký Lubor     3226
9.Pusch FrantišekHorník Stanislav     3236
10.Veselka Jiří st.Rudinský David     1337
11.Butrym SandraHekerle Tomáš     0338
12.Pusch FrantišekStudecký Lubor     3048
13.Veselka Jiří st.Horník Stanislav     3258
14.Butrym DariuszRudinský David     3068
15.Pusch FrantišekHekerle Tomáš     3078
16.Veselka Jiří st.Studecký Lubor     3188
17.Butrym DariuszHorník Stanislav     3098
18.Butrym SandraRudinský David     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojkovič Karel st.01Hekerle Tomáš31
Butrym Dariusz22Studecký Lubor13
Butrym Sandra13Horník Stanislav13
Pusch František40Rudinský David22
Veselka Jiří st.21   
střídání SKST Liberec J: za Vojkovič Karel st. Veselka Jiří st.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Hlubuček Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
     2301
2.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     3011
3.Hlubuček TomášPlaček Jaroslav     1312
4.Dlouhý DominikFojt Pavel     0313
5.Otmar PetrTomek Jaroslav ml.     3223
6.Otmar MichalŠtěpánek Zdeněk     3233
7.Dlouhý DominikPlaček Jaroslav     0334
8.Otmar PetrFojt Pavel     3044
9.Otmar MichalTomek Jaroslav ml.     1345
10.Hlubuček Tomᚊtěpánek Zdeněk     2346
11.Otmar PetrPlaček Jaroslav     3156
12.Otmar MichalFojt Pavel     0357
13.Hlubuček TomášTomek Jaroslav ml.     0358
14.Hegar MichalŠtěpánek Zdeněk     0359
15.Otmar MichalPlaček Jaroslav     23510
16.Hlubuček TomášFojt Pavel         
17.Hegar MichalTomek Jaroslav ml.         
18.Otmar PetrŠtěpánek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlubuček Tomáš03Plaček Jaroslav31
Dlouhý Dominik02Fojt Pavel21
Otmar Petr30Tomek Jaroslav ml.21
Otmar Michal13Štěpánek Zdeněk21
Hegar Michal01   
Střídání: 14. Hegar Michal za Dlouhého Dominika



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Král Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Lukáš
David Lukáš
 
 
Bukovec Radek
Urban Tomáš
 
 
     1301
2.Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
Pobuda Josef
Lučan Ladislav
 
 
     3111
3.Mejsnar František ml.Pobuda Josef     3021
4.Bělka JaroslavBukovec Radek     3031
5.Málek LukášLučan Ladislav     0332
6.Bělovský JosefUrban Tomáš     3042
7.Bělka JaroslavPobuda Josef     3152
8.Málek LukášBukovec Radek     0353
9.Bělovský JosefLučan Ladislav     3263
10.Mejsnar František ml.Urban Tomáš     3073
11.David LukášPobuda Josef     0374
12.Bělovský JosefBukovec Radek     3084
13.Mejsnar František ml.Lučan Ladislav     3094
14.Bělka JaroslavUrban Tomáš     30104
15.Bělovský JosefPobuda Josef         
16.Mejsnar František ml.Bukovec Radek         
17.Bělka JaroslavLučan Ladislav         
18.David LukášUrban Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.30Pobuda Josef12
Bělka Jaroslav30Bukovec Radek12
Málek Lukáš02Lučan Ladislav12
Bělovský Josef30Urban Tomáš03
David Lukáš01   
Zápas č.11 - střídání v družstvu domácích Málek - David Lukáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Mastník Radek
Šourek Pavel
 
 
     2301
2.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
     3011
3.Anton PetrZahradník Jan     1312
4.Provazník Tomᚊourek Pavel     0313
5.Vaníček JiříDoležal Václav     3223
6.Vojtěch JiříMastník Radek     3033
7.Provazník TomášZahradník Jan     3043
8.Vaníček JiříŠourek Pavel     1344
9.Vojtěch JiříDoležal Václav     3054
10.Anton PetrMastník Radek     3064
11.Vaníček JiříZahradník Jan     2365
12.Vojtěch JiříŠourek Pavel     0366
13.Anton PetrDoležal Václav     2367
14.Provazník TomášMastník Radek     3077
15.Vojtěch JiříZahradník Jan     3287
16.Anton PetrŠourek Pavel     1388
17.Provazník TomášDoležal Václav     2389
18.Vaníček JiříMastník Radek     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anton Petr13Zahradník Jan22
Provazník Tomáš22Šourek Pavel40
Vaníček Jiří13Doležal Václav22
Vojtěch Jiří31Mastník Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Cajz Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Roman
Král Pavel
 
 
Knob Michal
Jiroš Adam
 
 
     1301
2.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Vrabec Jan
Anděl Jiří
 
 
     3111
3.Král PavelVrabec Jan     3121
4.Česenek VratislavJiroš Adam     3131
5.Bárta RomanKnob Michal     1332
6.Fišera MilanAnděl Jiří     1333
7.Česenek VratislavVrabec Jan     3143
8.Bárta RomanJiroš Adam     3053
9.Fišera MilanKnob Michal     0354
10.Pavelka JosefAnděl Jiří     3064
11.Bárta RomanVrabec Jan     3274
12.Fišera MilanJiroš Adam     3084
13.Pavelka JosefKnob Michal     0385
14.Česenek VratislavAnděl Jiří     3195
15.Fišera MilanVrabec Jan     0396
16.Pavelka JosefJiroš Adam     31106
17.Česenek VratislavKnob Michal         
18.Bárta RomanAnděl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Pavel10Vrabec Jan13
Česenek Vratislav30Jiroš Adam04
Bárta Roman21Knob Michal30
Fišera Milan13Anděl Jiří12
Pavelka Josef21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Novota Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
Rudinský David
Horník Stanislav
 
 
     3110
2.Požárský Jiří
Marholt David
 
 
Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
     3120
3.Jemelka IvanHekerle Tomáš     1321
4.Marholt DavidStudecký Lubor     0322
5.Kutifel Josef ml.Horník Stanislav     3132
6.Požárský JiříRudinský David     3242
7.Marholt DavidHekerle Tomáš     1343
8.Kutifel Josef ml.Studecký Lubor     3153
9.Požárský JiříHorník Stanislav     3263
10.Jemelka IvanRudinský David     1364
11.Kutifel Josef ml.Hekerle Tomáš     2365
12.Požárský JiříStudecký Lubor     3075
13.Jemelka IvanHorník Stanislav     1376
14.Marholt DavidRudinský David     3186
15.Požárský JiříHekerle Tomáš     1387
16.Jemelka IvanStudecký Lubor     1388
17.Marholt DavidHorník Stanislav     2389
18.Kutifel Josef ml.Rudinský David     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jemelka Ivan04Hekerle Tomáš40
Marholt David13Studecký Lubor22
Kutifel Josef ml.22Horník Stanislav22
Požárský Jiří31Rudinský David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Novota Štefan
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojkovič Karel st.
Pusch František
 
 
Korp Oliver Petr
Jindrák Lukáš
 
 
     3010
2.Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     1311
3.Vojkovič Karel st.Jindrák Lukáš     1312
4.Veselka Jiří st.Bayer Aleš     0313
5.Novák KamilKorp Petr st.     1314
6.Pusch FrantišekKorp Oliver Petr     2315
7.Veselka Jiří st.Jindrák Lukáš     3125
8.Novák KamilBayer Aleš     1326
9.Pusch FrantišekKorp Petr st.     3036
10.Vojkovič Karel st.Korp Oliver Petr     3146
11.Novák KamilJindrák Lukáš     0347
12.Pusch FrantišekBayer Aleš     3257
13.Vojkovič Karel st.Korp Petr st.     0358
14.Veselka Jiří st.Korp Oliver Petr     0359
15.Pusch FrantišekJindrák Lukáš     3269
16.Vojkovič Karel st.Bayer Aleš     03610
17.Veselka Jiří st.Korp Petr st.         
18.Novák KamilKorp Oliver Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojkovič Karel st.13Jindrák Lukáš22
Veselka Jiří st.12Bayer Aleš31
Novák Kamil03Korp Petr st.21
Pusch František31Korp Oliver Petr21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
Hlubuček Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:22 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Bukovec Radek
Urban Tomáš
 
 
     3210
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Pobuda Josef
Lučan Ladislav
 
 
     1311
3.Hlubuček TomášPobuda Josef     3121
4.Otmar MichalBukovec Radek     3031
5.Hegar MichalLučan Ladislav     1332
6.Otmar PetrUrban Tomáš     3042
7.Otmar MichalPobuda Josef     3152
8.Hegar MichalBukovec Radek     0353
9.Otmar PetrLučan Ladislav     3163
10.Hlubuček TomášUrban Tomáš     3173
11.Hegar MichalPobuda Josef     0374
12.Otmar PetrBukovec Radek     3284
13.Hlubuček TomášLučan Ladislav     3294
14.Otmar MichalUrban Tomáš     30104
15.Otmar PetrPobuda Josef         
16.Hlubuček TomášBukovec Radek         
17.Otmar MichalLučan Ladislav         
18.Hegar MichalUrban Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlubuček Tomáš30Pobuda Josef12
Otmar Michal30Bukovec Radek12
Hegar Michal03Lučan Ladislav12
Otmar Petr30Urban Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Bělka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Lukáš
Málek Lukáš
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     0301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
     3211
3.Mejsnar František ml.Plaček Jaroslav     3121
4.Málek LukášFojt Pavel     2322
5.David Lukᚊtěpánek Zdeněk     1323
6.Bělovský JosefTomek Jaroslav ml.     3133
7.Málek LukášPlaček Jaroslav     0334
8.David LukášFojt Pavel     0335
9.Bělovský JosefŠtěpánek Zdeněk     3045
10.Mejsnar František ml.Tomek Jaroslav ml.     3055
11.David LukášPlaček Jaroslav     1356
12.Bělovský JosefFojt Pavel     0357
13.Mejsnar František ml.Štěpánek Zdeněk     3267
14.Málek LukášTomek Jaroslav ml.     1368
15.Bělovský JosefPlaček Jaroslav     3078
16.Mejsnar František ml.Fojt Pavel     3088
17.Málek Lukᚊtěpánek Zdeněk     2389
18.David LukášTomek Jaroslav ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.40Plaček Jaroslav22
Málek Lukáš04Fojt Pavel31
David Lukáš04Štěpánek Zdeněk22
Bělovský Josef31Tomek Jaroslav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:Růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Madaraszová
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 Cvikováček Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Vojtěch Jiří
Rýgl Lukáš
 
 
     3010
2.Polák Tomáš
Štěpánek Zdeněk
 
 
Provazník Tomáš
Anton Petr
 
 
     2311
3.Plaček JaroslavVojtěch Jiří     3021
4.Štěpánek ZdeněkProvazník Tomáš     2322
5.Tomek Jaroslav ml.Anton Petr     1323
6.Polák TomášRýgl Lukáš     3033
7.Štěpánek ZdeněkVojtěch Jiří     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Provazník Tomáš     3044
9.Polák TomášAnton Petr     3254
10.Plaček JaroslavRýgl Lukáš     3064
11.Tomek Jaroslav ml.Vojtěch Jiří     3174
12.Polák TomášProvazník Tomáš     3084
13.Plaček JaroslavAnton Petr     1385
14.Fojt PavelRýgl Lukáš     3295
15.Polák TomášVojtěch Jiří     0396
16.Plaček JaroslavProvazník Tomáš     31106
17.Fojt PavelAnton Petr         
18.Tomek Jaroslav ml.Rýgl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav31Vojtěch Jiří22
Štěpánek Zdeněk02Provazník Tomáš13
Tomek Jaroslav ml.21Anton Petr21
Polák Tomáš31Rýgl Lukáš03
Fojt Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
Kočí Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32450:506SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Česenek Vratislav
Pavelka Josef
 
 
7-7-89-92301
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
710-8-10-42302
3.Bukovec RadekPavelka Josef-10-7-11  0303
4.Tamchyna PetrBárta Roman4-10-211-92304
5.Lazar JuliusČesenek Vratislav3-78-2-42305
6.Pobuda JosefBílek Rudolf st.-413-5863215
7.Tamchyna PetrPavelka Josef639  3025
8.Lazar JuliusBárta Roman-8-59-10 1326
9.Pobuda JosefČesenek Vratislav642  3036
10.Bukovec RadekBílek Rudolf st.8-8-5-10 1337
11.Lazar JuliusPavelka Josef9-4-10-5 1338
12.Pobuda JosefBárta Roman-4-8-11  0339
13.Lučan LadislavČesenek Vratislav-11-5-2  03310
14.Tamchyna PetrBílek Rudolf st.         
15.Pobuda JosefPavelka Josef         
16.Lučan LadislavBárta Roman         
17.Tamchyna PetrČesenek Vratislav         
18.Lazar JuliusBílek Rudolf st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bukovec Radek02Pavelka Josef21
Tamchyna Petr11Bárta Roman30
Lazar Julius03Česenek Vratislav21
Pobuda Josef21Bílek Rudolf st.11
Lučan Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     3110
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
     3220
3.Korp Petr st.Hlubuček Tomáš     3130
4.Čermák MiloslavOtmar Michal     2331
5.Korp Oliver PetrOtmar Petr     3141
6.Bayer AlešHegar Michal     3151
7.Čermák MiloslavHlubuček Tomáš     3061
8.Korp Oliver PetrOtmar Michal     0362
9.Bayer AlešOtmar Petr     3072
10.Korp Petr st.Hegar Michal     3082
11.Korp Oliver PetrHlubuček Tomáš     2383
12.Bayer AlešOtmar Michal     3093
13.Korp Petr st.Otmar Petr     1394
14.Čermák MiloslavHegar Michal     31104
15.Bayer AlešHlubuček Tomáš         
16.Korp Petr st.Otmar Michal         
17.Čermák MiloslavOtmar Petr         
18.Korp Oliver PetrHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Petr st.21Hlubuček Tomáš12
Čermák Miloslav21Otmar Michal21
Korp Oliver Petr12Otmar Petr12
Bayer Aleš30Hegar Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:Vojtěch Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hekerle Tomáš
Studecký Lubor
 
 
Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
     3010
2.Rudinský David
Hofman Denis
 
 
Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
     0311
3.Hofman DenisBělovský Josef     3221
4.Studecký LuborBělka Jaroslav     1322
5.Rudinský DavidMejsnar František ml.     3232
6.Hekerle Tomᚊonský Jaroslav     3042
7.Studecký LuborBělovský Josef     2343
8.Rudinský DavidBělka Jaroslav     3053
9.Hekerle TomášMejsnar František ml.     2354
10.Hofman DenisŠonský Jaroslav     3064
11.Rudinský DavidBělovský Josef     3174
12.Hekerle TomášBělka Jaroslav     3184
13.Hofman DenisMejsnar František ml.     0385
14.Studecký LuborŠonský Jaroslav     1386
15.Hekerle TomášBělovský Josef     2387
16.Hofman DenisBělka Jaroslav     3097
17.Studecký LuborMejsnar František ml.     30107
18.Rudinský DavidŠonský Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Denis31Bělovský Josef22
Studecký Lubor13Bělka Jaroslav13
Rudinský David30Mejsnar František ml.22
Hekerle Tomáš22Šonský Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18539:477TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Marholt David
Jemelka Ivan
 
 
10421  3010
2.Knob Michal
Dědek Jiří
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
-7-16-6  0311
3.Šonský JaroslavNovota Štefan83-65 3121
4.Knob MichalPožárský Jiří16147  3031
5.Vrabec JanMarholt David6108  3041
6.Dědek JiříJemelka Ivan-911-211-82342
7.Knob MichalNovota Štefan7-7118 3152
8.Vrabec JanPožárský Jiří-96-2-7 1353
9.Dědek JiříMarholt David973  3063
10.Šonský JaroslavJemelka Ivan876  3073
11.Vrabec JanNovota Štefan-10667 3183
12.Dědek JiříPožárský Jiří-5-104893293
13.Šonský JaroslavMarholt David4-9-8-5 1394
14.Knob MichalJemelka Ivan-7677 31104
15.Dědek JiříNovota Štefan         
16.Šonský JaroslavPožárský Jiří         
17.Knob MichalMarholt David         
18.Vrabec JanJemelka Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šonský Jaroslav21Novota Štefan03
Knob Michal30Požárský Jiří12
Vrabec Jan21Marholt David12
Dědek Jiří21Jemelka Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
Svědík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka Jiří st.
Butrym Dariusz
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     1301
2.Svědík Miroslav
Pusch František
 
 
Zahradník Jan
Šourek Pavel
 
 
     3011
3.Pusch FrantišekDoležal Václav     3021
4.Veselka Jiří st.Šourek Pavel     3131
5.Svědík MiroslavKolesa Ladislav     3041
6.Butrym DariuszZahradník Jan     3251
7.Veselka Jiří st.Doležal Václav     3261
8.Svědík MiroslavŠourek Pavel     1362
9.Butrym DariuszKolesa Ladislav     3172
10.Pusch FrantišekZahradník Jan     1373
11.Svědík MiroslavDoležal Václav     3183
12.Butrym DariuszŠourek Pavel     2384
13.Pusch FrantišekKolesa Ladislav     2385
14.Veselka Jiří st.Zahradník Jan     3195
15.Butrym DariuszDoležal Václav     31105
16.Pusch FrantišekŠourek Pavel         
17.Veselka Jiří st.Kolesa Ladislav         
18.Svědík MiroslavZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pusch František12Doležal Václav04
Veselka Jiří st.30Šourek Pavel21
Svědík Miroslav21Kolesa Ladislav12
Butrym Dariusz31Zahradník Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:madarasozová
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:42 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Bárta Roman
Bílek Rudolf st.
 
 
     1301
2.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
     3111
3.Plaček JaroslavBárta Roman     3221
4.Fojt PavelFišera Milan     0322
5.Tomek Jaroslav ml.Česenek Vratislav     3232
6.Štěpánek ZdeněkBílek Rudolf st.     1333
7.Fojt PavelBárta Roman     0334
8.Tomek Jaroslav ml.Fišera Milan     3244
9.Štěpánek ZdeněkČesenek Vratislav     3154
10.Plaček JaroslavBílek Rudolf st.     0355
11.Tomek Jaroslav ml.Bárta Roman     0356
12.Štěpánek ZdeněkFišera Milan     0357
13.Plaček JaroslavČesenek Vratislav     3167
14.Fojt PavelBílek Rudolf st.     0368
15.Štěpánek ZdeněkBárta Roman     1369
16.Plaček JaroslavFišera Milan     3179
17.Fojt PavelČesenek Vratislav     3289
18.Tomek Jaroslav ml.Bílek Rudolf st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jaroslav31Bárta Roman31
Fojt Pavel13Fišera Milan22
Tomek Jaroslav ml.22Česenek Vratislav04
Štěpánek Zdeněk13Bílek Rudolf st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30548:545nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
-8-3-6  0301
2.Lazar Julius
Pobuda Josef
 
 
Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
7-677 3111
3.Lučan LadislavVojtěch Jiří-76-9-5 1312
4.Tamchyna PetrAnton Petr769  3022
5.Lazar JuliusProvazník Tomáš6-11-10-8 1323
6.Pobuda JosefVaníček Jiří695  3033
7.Tamchyna PetrVojtěch Jiří1155  3043
8.Lazar JuliusAnton Petr-6-9-4  0344
9.Pobuda JosefProvazník Tomáš7-398 3154
10.Lučan LadislavVaníček Jiří-6-3-8  0355
11.Bukovec RadekVojtěch Jiří-5-4-7  0356
12.Pobuda JosefAnton Petr1811  3066
13.Lučan LadislavProvazník Tomáš-4-6-11  0367
14.Tamchyna PetrVaníček Jiří794  3077
15.Pobuda JosefVojtěch Jiří-5976 3187
16.Lučan LadislavAnton Petr-886-6-72388
17.Tamchyna PetrProvazník Tomáš123  3098
18.Bukovec RadekVaníček Jiří8-5-5-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lučan Ladislav04Vojtěch Jiří22
Tamchyna Petr40Anton Petr22
Lazar Julius02Provazník Tomáš22
Pobuda Josef40Vaníček Jiří22
Bukovec Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Čermák Miloslav
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Korp Oliver Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
Bělovský Josef
Šonský Jaroslav
 
 
     0301
2.Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
Bělka Jaroslav
Málek Lukáš
 
 
     3111
3.Čermák MiloslavBělovský Josef     3221
4.Korp Petr st.Bělka Jaroslav     3231
5.Korp Oliver PetrŠonský Jaroslav     3141
6.Bayer AlešMálek Lukáš     3051
7.Korp Petr st.Bělovský Josef     2352
8.Korp Oliver PetrBělka Jaroslav     3062
9.Bayer AlešŠonský Jaroslav     3072
10.Čermák MiloslavMálek Lukáš     3182
11.Korp Oliver PetrBělovský Josef     3192
12.Bayer AlešBělka Jaroslav     2393
13.Čermák MiloslavŠonský Jaroslav     31103
14.Korp Petr st.Málek Lukáš         
15.Bayer AlešBělovský Josef         
16.Čermák MiloslavBělka Jaroslav         
17.Korp Petr st.Šonský Jaroslav         
18.Korp Oliver PetrMálek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Miloslav30Bělovský Josef12
Korp Petr st.11Bělka Jaroslav12
Korp Oliver Petr30Šonský Jaroslav03
Bayer Aleš21Málek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:Šákr Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:Pěnkava Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
     3110
2.Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
     3020
3.Horník StanislavHlubuček Tomáš     1321
4.Hofman DenisOtmar Michal     2322
5.Hekerle TomášOtmar Petr     3032
6.Rudinský DavidHegar Michal     3142
7.Hofman DenisHlubuček Tomáš     3252
8.Hekerle TomášOtmar Michal     3062
9.Rudinský DavidOtmar Petr     3272
10.Horník StanislavHegar Michal     3082
11.Hekerle TomášHlubuček Tomáš     3292
12.Rudinský DavidOtmar Michal     31102
13.Horník StanislavOtmar Petr         
14.Hofman DenisHegar Michal         
15.Rudinský DavidHlubuček Tomáš         
16.Horník StanislavOtmar Michal         
17.Hofman DenisOtmar Petr         
18.Hekerle TomášHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horník Stanislav11Hlubuček Tomáš12
Hofman Denis11Otmar Michal12
Hekerle Tomáš30Otmar Petr02
Rudinský David30Hegar Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:32514:542SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
Novák Kamil
Veselka Jiří st.
 
 
10-10-810-82301
2.Knob Michal
Anděl Jiří
 
 
Pusch František
Holík Tomáš
 
 
-48-4-7 1302
3.Vrabec JakubPusch František-610-11-6 1303
4.Vrabec JanNovák Kamil10910  3013
5.Anděl JiříHolík Tomáš-44-72-82314
6.Knob MichalVeselka Jiří st.910-10-1083224
7.Vrabec JanPusch František-8-996-132325
8.Anděl JiříNovák Kamil-108-9-9 1326
9.Knob MichalHolík Tomáš1068  3036
10.Vrabec JakubVeselka Jiří st.-10-15-12  0337
11.Jiroš AdamPusch František-5-7-9  0338
12.Knob MichalNovák Kamil4-86-7-82339
13.Vrabec JakubHolík Tomáš8-75-7-923310
14.Vrabec JanVeselka Jiří st.         
15.Knob MichalPusch František         
16.Vrabec JakubNovák Kamil         
17.Vrabec JanHolík Tomáš         
18.Jiroš AdamVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrabec Jakub03Pusch František30
Vrabec Jan11Novák Kamil21
Anděl Jiří02Holík Tomáš21
Knob Michal21Veselka Jiří st.11
Jiroš Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
Šourek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37 SKST Liberec I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Marholt David
Jemelka Ivan
 
 
     3210
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
     2311
3.Šourek PavelPožárský Jiří     3121
4.Jareis Otakar ml.Novota Štefan     2322
5.Doležal VáclavJemelka Ivan     3032
6.Zahradník JanMarholt David     2333
7.Jareis Otakar ml.Požárský Jiří     0334
8.Doležal VáclavNovota Štefan     0335
9.Zahradník JanJemelka Ivan     3045
10.Šourek PavelMarholt David     3055
11.Doležal VáclavPožárský Jiří     3265
12.Zahradník JanNovota Štefan     2366
13.Šourek PavelJemelka Ivan     1367
14.Jareis Otakar ml.Marholt David     0368
15.Zahradník JanPožárský Jiří     0369
16.Šourek PavelNovota Štefan     3279
17.Jareis Otakar ml.Jemelka Ivan     03710
18.Doležal VáclavMarholt David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šourek Pavel31Požárský Jiří22
Jareis Otakar ml.04Novota Štefan31
Doležal Václav21Jemelka Ivan22
Zahradník Jan13Marholt David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
     3110
2.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Novota Štefan
Marholt David
 
 
     3020
3.Anton PetrNovota Štefan     1321
4.Vojtěch JiříMarholt David     3131
5.Provazník TomášJemelka Ivan     3241
6.Vaníček JiříKutifel Josef ml.     2342
7.Vojtěch JiříNovota Štefan     3052
8.Provazník TomášMarholt David     3062
9.Vaníček JiříJemelka Ivan     3172
10.Anton PetrKutifel Josef ml.     0373
11.Provazník TomášNovota Štefan     3283
12.Vaníček JiříMarholt David     0384
13.Anton PetrJemelka Ivan     3194
14.Vojtěch JiříKutifel Josef ml.     30104
15.Vaníček JiříNovota Štefan         
16.Anton PetrMarholt David         
17.Vojtěch JiříJemelka Ivan         
18.Provazník TomášKutifel Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anton Petr12Novota Štefan12
Vojtěch Jiří30Marholt David12
Provazník Tomáš30Jemelka Ivan03
Vaníček Jiří12Kutifel Josef ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
Pusch František
Butrym Dariusz
 
 
     2301
2.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
     3011
3.Fišera MilanPusch František     3121
4.Česenek VratislavButrym Dariusz     0322
5.Bárta RomanNovák Kamil     3132
6.Pavelka JosefVeselka Jiří st.     3142
7.Česenek VratislavPusch František     3152
8.Bárta RomanButrym Dariusz     3162
9.Pavelka JosefNovák Kamil     3072
10.Fišera MilanVeselka Jiří st.     0373
11.Bárta RomanPusch František     2374
12.Pavelka JosefButrym Dariusz     3184
13.Fišera MilanNovák Kamil     3194
14.Česenek VratislavVeselka Jiří st.     2395
15.Pavelka JosefPusch František     0396
16.Fišera MilanButrym Dariusz     0397
17.Česenek VratislavNovák Kamil     30107
18.Bárta RomanVeselka Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišera Milan22Pusch František22
Česenek Vratislav22Butrym Dariusz22
Bárta Roman21Novák Kamil04
Pavelka Josef31Veselka Jiří st.21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Vrabec Jan
Vrabec Jakub
 
 
     0301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Dědek Jiří
Knob Michal
 
 
     3011
3.Otmar MichalDědek Jiří     3221
4.Hlubuček TomášVrabec Jakub     3131
5.Hegar MichalKnob Michal     1332
6.Otmar PetrVrabec Jan     3042
7.Hlubuček TomášDědek Jiří     3052
8.Hegar MichalVrabec Jakub     0353
9.Otmar PetrKnob Michal     1354
10.Otmar MichalVrabec Jan     3164
11.Hegar MichalDědek Jiří     1365
12.Otmar PetrVrabec Jakub     3075
13.Otmar MichalKnob Michal     2376
14.Hlubuček TomášVrabec Jan     3186
15.Otmar PetrDědek Jiří     3096
16.Otmar MichalVrabec Jakub     31106
17.Hlubuček TomášKnob Michal         
18.Hegar MichalVrabec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Michal31Dědek Jiří13
Hlubuček Tomáš30Vrabec Jakub13
Hegar Michal03Knob Michal30
Otmar Petr31Vrabec Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Mejsnar František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     1301
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     3111
3.Mejsnar František ml.Jareis Otakar ml.     3021
4.Bělka JaroslavŠourek Pavel     3131
5.Šonský JaroslavDoležal Václav     0332
6.Bělovský JosefKolesa Ladislav     3042
7.Bělka JaroslavJareis Otakar ml.     3052
8.Šonský JaroslavZahradník Jan     0353
9.Bělovský JosefDoležal Václav     3163
10.Mejsnar František ml.Kolesa Ladislav     3173
11.Šonský JaroslavJareis Otakar ml.     1374
12.Bělovský JosefZahradník Jan     2375
13.Mejsnar František ml.Doležal Václav     3285
14.Bělka JaroslavKolesa Ladislav     3195
15.Bělovský JosefJareis Otakar ml.     32105
16.Mejsnar František ml.Zahradník Jan         
17.Bělka JaroslavDoležal Václav         
18.Šonský JaroslavKolesa Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mejsnar František ml.30Jareis Otakar ml.13
Bělka Jaroslav30Šourek Pavel01
Šonský Jaroslav03Doležal Václav12
Bělovský Josef31Kolesa Ladislav03
   Zahradník Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:38 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
     2301
2.Tomek Jaroslav ml.
Plaček Jaroslav
 
 
Korp Oliver Petr
Grubr Vojtěch
 
 
     2302
3.Plaček JaroslavKorp Petr st.     1303
4.Fojt PavelBayer Aleš     2304
5.Tomek Jaroslav ml.Korp Oliver Petr     3114
6.Štěpánek ZdeněkGrubr Vojtěch     3224
7.Fojt PavelKorp Petr st.     0325
8.Tomek Jaroslav ml.Bayer Aleš     3235
9.Štěpánek ZdeněkKorp Oliver Petr     2336
10.Plaček JaroslavGrubr Vojtěch     3146
11.Tomek Jaroslav ml.Korp Petr st.     3156
12.Štěpánek ZdeněkBayer Aleš     2357
13.Plaček JaroslavKorp Oliver Petr     0358
14.Fojt PavelGrubr Vojtěch     3168
15.Štěpánek ZdeněkKorp Petr st.     2369
16.Plaček JaroslavBayer Aleš     13610
17.Fojt PavelKorp Oliver Petr         
18.Tomek Jaroslav ml.Grubr Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav13Korp Petr st.31
Fojt Pavel12Bayer Aleš31
Tomek Jaroslav ml.30Korp Oliver Petr21
Štěpánek Zdeněk13Grubr Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:36496:582TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Pobuda Josef
 
 
Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
559  3010
2.Lazar Julius
Bukovec Radek
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
-55-914-42311
3.Bukovec RadekHofman Denis-9-48-9 1312
4.Tamchyna PetrHekerle Tomáš556  3022
5.Lazar JuliusRudinský David123-4-943232
6.Pobuda JosefHorník Stanislav8-1445 3142
7.Tamchyna PetrHofman Denis467  3052
8.Lazar JuliusHekerle Tomáš-4-3-8  0353
9.Pobuda JosefRudinský David-4-8-2  0354
10.Bukovec RadekHorník Stanislav-55-6-10 1355
11.Lazar JuliusHofman Denis-6-4-5  0356
12.Pobuda JosefHekerle TomášWO    0357
13.Bukovec RadekRudinský David-55-7773267
14.Tamchyna PetrHorník Stanislav916-94 3177
15.Pobuda JosefHofman DenisWO    0378
16.Bukovec RadekHekerle Tomáš-12-4-5  0379
17.Tamchyna PetrRudinský David-79-9-5 13710
18.Lazar JuliusHorník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bukovec Radek13Hofman Denis21
Tamchyna Petr31Hekerle Tomáš21
Lazar Julius12Rudinský David22
Pobuda Josef11Horník Stanislav12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
Anton Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anton Petr
Provazník Tomáš
 
 
Svědík Miroslav
Pusch František
 
 
     2301
2.Vojtěch Jiří
Vaníček Jiří
 
 
Veselka Jiří st.
Novák Kamil
 
 
     3211
3.Vojtěch JiříSvědík Miroslav     3021
4.Provazník TomášPusch František     2322
5.Anton PetrNovák Kamil     3232
6.Vaníček JiříVeselka Jiří st.     3042
7.Provazník TomášSvědík Miroslav     1343
8.Anton PetrPusch František     2344
9.Vaníček JiříNovák Kamil     2345
10.Vojtěch JiříHolík Tomáš     3055
11.Anton PetrSvědík Miroslav     0356
12.Vaníček JiříPusch František     1357
13.Vojtěch JiříNovák Kamil     3067
14.Provazník TomášHolík Tomáš     3077
15.Vaníček JiříSvědík Miroslav     0378
16.Vojtěch JiříPusch František     1379
17.Provazník TomášNovák Kamil     3189
18.Anton PetrHolík Tomáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěch Jiří31Svědík Miroslav31
Provazník Tomáš22Pusch František40
Anton Petr22Novák Kamil13
Vaníček Jiří13Veselka Jiří st.01
   Holík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Cvikov AVrchní
rozhodčí:
Pavelka Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Bohumila Hynka, Sad 5.května 130, 47154 Cvikov, Tělocvična ZŠ Cvikov u parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25 SKST Cvikov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišera Milan
Česenek Vratislav
 
 
Novota Štefan
Marholt David
 
 
     3210
2.Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
Jemelka Ivan
Kutifel Josef ml.
 
 
     3120
3.Fišera MilanNovota Štefan     3030
4.Česenek VratislavJemelka Ivan     1331
5.Bárta RomanMarholt David     0332
6.Pavelka JosefKutifel Josef ml.     1333
7.Česenek VratislavNovota Štefan     3243
8.Bárta RomanJemelka Ivan     2344
9.Pavelka JosefMarholt David     3154
10.Fišera MilanKutifel Josef ml.     2355
11.Bárta RomanNovota Štefan     3165
12.Pavelka JosefJemelka Ivan     3075
13.Fišera MilanMarholt David     3285
14.Česenek VratislavKutifel Josef ml.     3095
15.Pavelka JosefNovota Štefan     31105
16.Fišera MilanJemelka Ivan         
17.Česenek VratislavMarholt David         
18.Bárta RomanKutifel Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišera Milan21Novota Štefan04
Česenek Vratislav21Jemelka Ivan21
Bárta Roman12Marholt David12
Pavelka Josef31Kutifel Josef ml.21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Otmar Petr
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     1301
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Kolesa Ladislav
Doležal Václav
 
 
     3111
3.Otmar MichalDoležal Václav     3121
4.Hlubuček Tomᚊourek Pavel     3131
5.Hegar MichalJareis Otakar ml.     2332
6.Otmar PetrKolesa Ladislav     3042
7.Hlubuček TomášDoležal Václav     3152
8.Hegar MichalŠourek Pavel     1353
9.Otmar PetrJareis Otakar ml.     3063
10.Otmar MichalKolesa Ladislav     3073
11.Hegar MichalDoležal Václav     0374
12.Otmar PetrŠourek Pavel     0375
13.Otmar MichalJareis Otakar ml.     3085
14.Hlubuček TomášZahradník Jan     3095
15.Otmar PetrDoležal Václav     1396
16.Otmar MichalŠourek Pavel     32106
17.Hlubuček TomášJareis Otakar ml.     31  
18.Hegar MichalZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otmar Michal40Doležal Václav22
Hlubuček Tomáš30Šourek Pavel22
Hegar Michal03Jareis Otakar ml.12
Otmar Petr22Kolesa Ladislav02
   Zahradník Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
Mejsnar František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Šonský Jaroslav
 
 
Knob Michal
Šonský Jaroslav
 
 
     3110
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Vrabec Jan
Dědek Jiří
 
 
     3020
3.Mejsnar František ml.Šonský Jaroslav     3130
4.Bělka JaroslavVrabec Jan     1331
5.Šonský JaroslavDědek Jiří     2332
6.Bělovský JosefKnob Michal     0333
7.Bělka JaroslavŠonský Jaroslav     0334
8.Šonský JaroslavVrabec Jan     1335
9.Bělovský JosefDědek Jiří     0336
10.Mejsnar František ml.Knob Michal     2337
11.Šonský JaroslavŠonský Jaroslav     1338
12.Bělovský JosefVrabec Jan     3248
13.Mejsnar František ml.Dědek Jiří     0349
14.Bělka JaroslavKnob Michal     13410
15.Bělovský JosefŠonský Jaroslav         
16.Mejsnar František ml.Vrabec Jan         
17.Bělka JaroslavDědek Jiří         
18.Šonský JaroslavKnob Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar František ml.12Šonský Jaroslav21
Bělka Jaroslav03Vrabec Jan21
Šonský Jaroslav03Dědek Jiří30
Bělovský Josef12Knob Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BRozhodčí:Růžička
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Vrabec
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Horník Stanislav
Hofman Denis
 
 
     1301
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
     2302
3.Plaček JaroslavHofman Denis     0303
4.Fojt PavelHekerle Tomáš     0304
5.Štěpánek ZdeněkRudinský David     1305
6.Tomek Jaroslav ml.Horník Stanislav     2306
7.Fojt PavelHofman Denis     0307
8.Štěpánek ZdeněkHekerle Tomáš     0308
9.Tomek Jaroslav ml.Rudinský David     3118
10.Plaček JaroslavHorník Stanislav     3128
11.Štěpánek ZdeněkHofman Denis     2329
12.Tomek Jaroslav ml.Hekerle Tomáš     23210
13.Plaček JaroslavRudinský David         
14.Fojt PavelHorník Stanislav         
15.Tomek Jaroslav ml.Hofman Denis         
16.Plaček JaroslavHekerle Tomáš         
17.Fojt PavelRudinský David         
18.Štěpánek ZdeněkHorník Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Jaroslav11Hofman Denis30
Fojt Pavel02Hekerle Tomáš30
Štěpánek Zdeněk03Rudinský David11
Tomek Jaroslav ml.12Horník Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:Tamchyna Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:40610:656Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tamchyna Petr
Lazar Julius
 
 
Bayer Aleš
Čermák Miloslav
 
 
10-7108 3110
2.Bukovec Radek
Lindner Ladislav
 
 
Korp Petr st.
Korp Oliver Petr
 
 
-5-6-7  0311
3.Lazar JuliusKorp Oliver Petr8-4-4-8 1312
4.Bukovec RadekKorp Petr st.-789-6-102313
5.Lindner LadislavBayer Aleš-9-5-9  0314
6.Tamchyna PetrČermák Miloslav-55-7793224
7.Bukovec RadekKorp Oliver Petr-9-568133234
8.Lindner LadislavKorp Petr st.-105-4-10 1335
9.Tamchyna PetrBayer Aleš4-9-5993245
10.Lazar JuliusČermák Miloslav5-6510 3155
11.Lindner LadislavKorp Oliver Petr-8-8-8  0356
12.Tamchyna PetrKorp Petr st.-139-12-12 1357
13.Lazar JuliusBayer Aleš-5-103-11 1358
14.Bukovec RadekČermák Miloslav-11-5-8  0359
15.Tamchyna PetrKorp Oliver Petr555  3069
16.Lazar JuliusKorp Petr st.45-7-8143279
17.Bukovec RadekBayer Aleš-5-6-7  03710
18.Lindner LadislavČermák Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Julius22Korp Oliver Petr22
Bukovec Radek13Korp Petr st.31
Lindner Ladislav03Bayer Aleš31
Tamchyna Petr31Čermák Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Korp Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:Bayer Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
nám. Míru 616 Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr ml.
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindrák Lukáš
Korp Oliver Petr
 
 
Anton Petr
Vojtěch Jiří
 
 
     3210
2.Bayer Aleš
Korp Petr st.
 
 
Plíšek Jan
Janoušek Milan
 
 
     3220
3.Korp Oliver PetrAnton Petr     3230
4.Jindrák LukášPlíšek Jan     3240
5.Korp Petr st.Janoušek Milan     3050
6.Bayer AlešVojtěch Jiří     1351
7.Jindrák LukášAnton Petr     1352
8.Korp Petr st.Plíšek Jan     3062
9.Bayer AlešJanoušek Milan     3072
10.Korp Oliver PetrVojtěch Jiří     1373
11.Korp Petr st.Anton Petr     3283
12.Bayer AlešPlíšek Jan     3093
13.Korp Oliver PetrJanoušek Milan     30103
14.Jindrák LukášVojtěch Jiří         
15.Bayer AlešAnton Petr         
16.Korp Oliver PetrPlíšek Jan         
17.Jindrák LukášJanoušek Milan         
18.Korp Petr st.Vojtěch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korp Oliver Petr21Anton Petr12
Jindrák Lukáš11Plíšek Jan03
Korp Petr st.30Janoušek Milan03
Bayer Aleš21Vojtěch Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31 TJ Jiskra Nový Bor B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
Česenek Vratislav
Fišera Milan
 
 
     3110
2.Hekerle Tomáš
Rudinský David
 
 
Bárta Roman
Pavelka Josef
 
 
     2311
3.Oliverius PavelPavelka Josef     0312
4.Hofman DenisBárta Roman     3222
5.Rudinský DavidČesenek Vratislav     3232
6.Hekerle TomášFišera Milan     3042
7.Hofman DenisPavelka Josef     2343
8.Rudinský DavidBárta Roman     3053
9.Hekerle TomášČesenek Vratislav     3063
10.Oliverius PavelFišera Milan     1364
11.Rudinský DavidPavelka Josef     1365
12.Hekerle TomášBárta Roman     3175
13.Oliverius PavelČesenek Vratislav     3185
14.Hofman DenisFišera Milan     1386
15.Hekerle TomášPavelka Josef     3296
16.Oliverius PavelBárta Roman     1397
17.Hofman DenisČesenek Vratislav     31107
18.Rudinský DavidFišera Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oliverius Pavel13Pavelka Josef31
Hofman Denis22Bárta Roman13
Rudinský David21Česenek Vratislav04
Hekerle Tomáš40Fišera Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:Jiroš Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Knob Michal
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Jaroslav
Vondra Pavel
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
     3110
2.Knob Michal
Jiroš Adam
 
 
Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
     0311
3.Vrabec JakubPlaček Jaroslav     2312
4.Vondra PavelFojt Pavel     3022
5.Knob MichalŠtěpánek Zdeněk     3032
6.Šonský JaroslavTomek Jaroslav ml.     3042
7.Vondra PavelPlaček Jaroslav     0343
8.Knob MichalFojt Pavel     3053
9.Šonský JaroslavŠtěpánek Zdeněk     3063
10.Vrabec JakubTomek Jaroslav ml.     1364
11.Knob MichalPlaček Jaroslav     3274
12.Šonský JaroslavFojt Pavel     3184
13.Vrabec JakubŠtěpánek Zdeněk     1385
14.Jiroš AdamTomek Jaroslav ml.     0386
15.Šonský JaroslavPlaček Jaroslav     2387
16.Vrabec JakubFojt Pavel     3097
17.Jiroš AdamŠtěpánek Zdeněk     0398
18.Knob MichalTomek Jaroslav ml.     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrabec Jakub13Plaček Jaroslav31
Vondra Pavel11Fojt Pavel04
Knob Michal31Štěpánek Zdeněk22
Šonský Jaroslav31Tomek Jaroslav ml.31
Jiroš Adam02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32 TJ Sokol Bratříkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Tamchyna Petr
Lučan Ladislav
 
 
     3110
2.Doležal Václav
Zahradník Jan
 
 
Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
     2311
3.Šourek PavelTamchyna Petr     1312
4.Jareis Otakar ml.Lazar Julius     3222
5.Doležal VáclavLučan Ladislav     2323
6.Zahradník JanBukovec Radek     3033
7.Jareis Otakar ml.Tamchyna Petr     0334
8.Doležal VáclavLazar Julius     1335
9.Zahradník JanLučan Ladislav     2336
10.Šourek PavelBukovec Radek     3046
11.Doležal VáclavTamchyna Petr     1347
12.Zahradník Jan