Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
     3110
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     3220
3.Pikous MarselLíbal Jaromír     0321
4.Drechsler JanFejtek Ondřej     0322
5.Blažek PetrKocour Jan     3232
6.Ryšavý MilanJežek Pavel     3042
7.Drechsler JanLíbal Jaromír     1343
8.Blažek PetrFejtek Ondřej     1344
9.Ryšavý MilanKocour Jan     1345
10.Pikous MarselJežek Pavel     0346
11.Blažek PetrLíbal Jaromír     0347
12.Ryšavý MilanFejtek Ondřej     3057
13.Pikous MarselKocour Jan     3167
14.Drechsler JanJežek Pavel     3177
15.Ryšavý MilanLíbal Jaromír     1378
16.Pikous MarselFejtek Ondřej     3288
17.Drechsler JanKocour Jan     0389
18.Blažek PetrJežek Pavel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel22Líbal Jaromír40
Drechsler Jan13Fejtek Ondřej22
Blažek Petr22Kocour Jan22
Ryšavý Milan22Ježek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Roman
Molitoris Dušan
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     0301
2.Pecka Vlastimil
Hradecký Jakub
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     0302
3.Molitoris DušanMacoun Miroslav     1303
4.Hradecký JakubPavelka Radim     3013
5.Matouš RomanSměšný Milan     3023
6.Pecka VlastimilHolec Jaroslav st.     2324
7.Hradecký JakubMacoun Miroslav     3234
8.Matouš RomanPavelka Radim     3144
9.Pecka VlastimilSměšný Milan     3054
10.Molitoris DušanHolec Jaroslav st.     1355
11.Matouš RomanMacoun Miroslav     1356
12.Pecka VlastimilPavelka Radim     3166
13.Molitoris DušanSměšný Milan     2367
14.Hradecký JakubHolec Jaroslav st.     3177
15.Pecka VlastimilMacoun Miroslav     3187
16.Molitoris DušanPavelka Radim     2388
17.Hradecký JakubSměšný Milan     3298
18.Matouš RomanHolec Jaroslav st.     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Molitoris Dušan04Macoun Miroslav22
Hradecký Jakub40Pavelka Radim13
Matouš Roman31Směšný Milan13
Pecka Vlastimil31Holec Jaroslav st.22
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27667:605SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
Paldus Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
-5-6-8  0301
2.Mareš Erik
Rosu Robert Alexandru
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
9-10-9753211
3.Mareš ErikPaldus Tomáš99-9-12-82312
4.Holík TomášZahradník Jan-88-57-102313
5.Rosu Robert AlexandruPaldus Martin799  3023
6.Kutifel Josef ml.Slavík Miroslav-6245 3133
7.Holík TomášPaldus Tomáš-5-1095-92334
8.Rosu Robert AlexandruZahradník Jan-108-84-92335
9.Kutifel Josef ml.Paldus Martin7107  3045
10.Mareš ErikSlavík Miroslav77-10-7-102346
11.Rosu Robert AlexandruPaldus Tomáš98-109 3156
12.Kutifel Josef ml.Zahradník Jan-910911 3166
13.Mareš ErikPaldus Martin117-10-873276
14.Holík TomášSlavík Miroslav7710  3086
15.Kutifel Josef ml.Paldus Tomáš962  3096
16.Mareš ErikZahradník Jan8-15-8832106
17.Holík TomášPaldus Martin-787-12-723  
18.Rosu Robert AlexandruSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Erik22Paldus Tomáš22
Holík Tomáš12Zahradník Jan22
Rosu Robert Alexandru21Paldus Martin03
Kutifel Josef ml.40Slavík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     3010
2.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
     3020
3.Berger JanHofman Denis     1321
4.Absolonová MarieOliverius Pavel     2322
5.Lieskovský DanielŠákr Josef     3032
6.Košek MartinNešvera Miroslav     3142
7.Absolonová MarieHofman Denis     3152
8.Lieskovský DanielOliverius Pavel     3262
9.Košek MartinŠákr Josef     3272
10.Berger JanNešvera Miroslav     2373
11.Lieskovský DanielHofman Denis     3083
12.Košek MartinOliverius Pavel     3193
13.Žid JaromírŠákr Josef     0394
14.Absolonová MarieNešvera Miroslav     1395
15.Košek MartinHofman Denis     1396
16.Žid JaromírOliverius Pavel     0397
17.Absolonová MarieŠákr Josef     32107
18.Lieskovský DanielNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Jan02Hofman Denis22
Absolonová Marie22Oliverius Pavel22
Lieskovský Daniel30Šákr Josef13
Košek Martin31Nešvera Miroslav21
Žid Jaromír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Miroslav
Zahradník Petr
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
     1301
2.Hanák Petr
Průša Pavel
 
 
Jiroš Adam
Jáč Miloš
 
 
     3111
3.Šimon MiroslavJiroš Adam     3221
4.Průša PavelLonginová Ilona     3031
5.Hanák PetrJáč Miloš     2332
6.Zahradník PetrLongin Milan     2333
7.Průša PavelJiroš Adam     3243
8.Hanák PetrLonginová Ilona     2344
9.Zahradník PetrJáč Miloš     3154
10.Šimon MiroslavLongin Milan     1355
11.Hanák PetrJiroš Adam     3265
12.Zahradník PetrLonginová Ilona     3275
13.Šimon MiroslavJáč Miloš     0376
14.Průša PavelLongin Milan     3186
15.Zahradník PetrJiroš Adam     2387
16.Šimon MiroslavLonginová Ilona     1388
17.Průša PavelJáč Miloš     1389
18.Charvát LubošLongin Milan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Miroslav13Jiroš Adam13
Průša Pavel31Longinová Ilona22
Hanák Petr12Jáč Miloš31
Zahradník Petr22Longin Milan22
Charvát Luboš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Jablonovský Jan
 
 
Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
     3010
2.Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     3020
3.Čech MilanVrabec Jakub     3030
4.Jablonovský JanVarcl Jakub     3240
5.Kopecký StanislavMencl Kryštof     2341
6.Reichl RadomírBrenner Matěj     3051
7.Jablonovský JanVrabec Jakub     3161
8.Kopecký StanislavVarcl Jakub     0362
9.Reichl RadomírMencl Kryštof     3072
10.Čech MilanBrenner Matěj     3082
11.Kopecký StanislavVrabec Jakub     0383
12.Reichl RadomírVarcl Jakub     3093
13.Čech MilanMencl Kryštof     32103
14.Jablonovský JanBrenner Matěj     30  
15.Reichl RadomírVrabec Jakub         
16.Čech MilanVarcl Jakub         
17.Jablonovský JanMencl Kryštof         
18.Kopecký StanislavBrenner Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Milan30Vrabec Jakub12
Jablonovský Jan20Varcl Jakub12
Kopecký Stanislav03Mencl Kryštof12
Reichl Radomír30Brenner Matěj02
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy