Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     3110
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     1311
3.Drechsler JanMacoun Miroslav     3121
4.Ryšavý MilanPavelka Radim     3031
5.Blažek PetrSměšný Milan     2332
6.Pikous MarselHolec Jaroslav st.     3142
7.Ryšavý MilanMacoun Miroslav     3152
8.Blažek PetrPavelka Radim     0353
9.Pikous MarselSměšný Milan     3163
10.Drechsler JanHolec Jaroslav st.     3073
11.Blažek PetrMacoun Miroslav     1374
12.Pikous MarselPavelka Radim     3084
13.Drechsler JanSměšný Milan     3194
14.Ryšavý MilanHolec Jaroslav st.     2395
15.Pikous MarselMacoun Miroslav     1396
16.Drechsler JanPavelka Radim     31106
17.Horák DavidSměšný Milan         
18.Blažek PetrHolec Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Jan40Macoun Miroslav22
Ryšavý Milan21Pavelka Radim13
Blažek Petr03Směšný Milan12
Pikous Marsel31Holec Jaroslav st.12
Střídání domácích, za zraněného Ryšavého nastoupil Horák David.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
     1301
2.Daníček Radek
Pecka Vlastimil
 
 
Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
     3111
3.Matouš RomanLíbal Jaromír     3221
4.Hradecký JakubFejtek Ondřej     0322
5.Pecka VlastimilKocour Jan     3232
6.Daníček RadekJežek Pavel     3042
7.Hradecký JakubLíbal Jaromír     2343
8.Pecka VlastimilFejtek Ondřej     2344
9.Daníček RadekKocour Jan     2345
10.Matouš RomanJežek Pavel     3155
11.Pecka VlastimilLíbal Jaromír     3065
12.Daníček RadekFejtek Ondřej     1366
13.Matouš RomanKocour Jan     3076
14.Sudek PetrJežek Pavel     3086
15.Daníček RadekLíbal Jaromír     3096
16.Matouš RomanFejtek Ondřej     32106
17.Sudek PetrKocour Jan         
18.Pecka VlastimilJežek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Roman40Líbal Jaromír13
Hradecký Jakub02Fejtek Ondřej31
Pecka Vlastimil21Kocour Jan12
Daníček Radek22Ježek Pavel03
Sudek Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10 SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pusch František
Kutifel Josef ml.
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     3110
2.Rosu Robert Alexandru
Holík Tomáš
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     3120
3.Mareš ErikHofman Denis     0321
4.Rosu Robert AlexandruOliverius Pavel     3131
5.Kutifel Josef ml.Šákr Josef     3041
6.Pusch FrantišekNešvera Miroslav     3051
7.Rosu Robert AlexandruHofman Denis     3061
8.Kutifel Josef ml.Oliverius Pavel     3271
9.Pusch FrantišekŠákr Josef     3181
10.Mareš ErikNešvera Miroslav     3091
11.Kutifel Josef ml.Hofman Denis     31101
12.Pusch FrantišekOliverius Pavel         
13.Mareš ErikŠákr Josef         
14.Rosu Robert AlexandruNešvera Miroslav         
15.Pusch FrantišekHofman Denis         
16.Mareš ErikOliverius Pavel         
17.Rosu Robert AlexandruŠákr Josef         
18.Kutifel Josef ml.Nešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mareš Erik11Hofman Denis12
Rosu Robert Alexandru20Oliverius Pavel02
Kutifel Josef ml.30Šákr Josef02
Pusch František20Nešvera Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     1301
2.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     0302
3.Berger JanPaldus Tomáš     2303
4.Absolonová MarieZahradník Jan     3013
5.Lieskovský DanielMastník Radek     3123
6.Košek MartinSlavík Miroslav     3133
7.Absolonová MariePaldus Tomáš     3243
8.Lieskovský DanielZahradník Jan     2344
9.Košek MartinMastník Radek     3054
10.Berger JanSlavík Miroslav     3264
11.Lieskovský DanielPaldus Tomáš     2365
12.Košek MartinZahradník Jan     3175
13.Berger JanMastník Radek     3085
14.Absolonová MarieSlavík Miroslav     3095
15.Košek MartinPaldus Tomáš     30105
16.Berger JanZahradník Jan         
17.Absolonová MarieMastník Radek         
18.Lieskovský DanielSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berger Jan21Paldus Tomáš22
Absolonová Marie30Zahradník Jan12
Lieskovský Daniel12Mastník Radek03
Košek Martin40Slavík Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Miroslav
Zahradník Petr
 
 
Šonský Patrik
Jindrák Lukáš
 
 
     2301
2.Průša Pavel
Hanák Petr
 
 
Varcl Jakub
Vrabec Jakub
 
 
     2302
3.Zahradník PetrŠonský Patrik     3212
4.Průša PavelVarcl Jakub     3022
5.Šimon MiroslavJindrák Lukáš     2323
6.Hanák PetrVrabec Jakub     2324
7.Průša PavelŠonský Patrik     0325
8.Šimon MiroslavVarcl Jakub     1326
9.Hanák PetrJindrák Lukáš     3036
10.Zahradník PetrVrabec Jakub     0337
11.Šimon MiroslavŠonský Patrik     0338
12.Hanák PetrVarcl Jakub     3048
13.Zahradník PetrJindrák Lukáš     3158
14.Průša PavelVrabec Jakub     1359
15.Hanák PetrŠonský Patrik     3169
16.Zahradník PetrVarcl Jakub     3079
17.Průša PavelJindrák Lukáš     3089
18.Šimon MiroslavVrabec Jakub     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Petr31Šonský Patrik22
Průša Pavel22Varcl Jakub13
Šimon Miroslav13Jindrák Lukáš13
Hanák Petr31Vrabec Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Jaderný Petr
 
 
Hlaváček Vladimír
Longin Milan
 
 
     3010
2.Čech Milan
Jablonovský Jan
 
 
Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
     1311
3.Čech MilanAnděl Jiří     0312
4.Jaderný PetrJiroš Adam     3222
5.Jablonovský JanHlaváček Vladimír     3032
6.Reichl RadomírLongin Milan     3042
7.Jaderný PetrAnděl Jiří     3052
8.Jablonovský JanJiroš Adam     3162
9.Reichl RadomírHlaváček Vladimír     3072
10.Čech MilanLongin Milan     2373
11.Jablonovský JanAnděl Jiří     1374
12.Reichl RadomírJiroš Adam     3084
13.Čech MilanHlaváček Vladimír     2385
14.Jaderný PetrLongin Milan     3095
15.Reichl RadomírAnděl Jiří     30105
16.Čech MilanJiroš Adam         
17.Jaderný PetrHlaváček Vladimír         
18.Jablonovský JanLongin Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Milan03Anděl Jiří22
Jaderný Petr30Jiroš Adam03
Jablonovský Jan21Hlaváček Vladimír12
Reichl Radomír40Longin Milan12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy