Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červová Jitka
Varcl Matěj
 
 
Longin Milan
Jáč Miloš
 
 
     0301
2.Vrabec Jakub
Zítko Martin
 
 
Jiroš Adam
Kopiary Lubomír
 
 
     3211
3.Zítko MartinLongin Milan     1312
4.Varcl MatějJáč Miloš     1313
5.Červová JitkaJiroš Adam     1314
6.Vrabec JakubKopiary Lubomír     3124
7.Varcl MatějLongin Milan     0325
8.Červová JitkaJáč Miloš     1326
9.Vrabec JakubJiroš Adam     2327
10.Zítko MartinKopiary Lubomír     3237
11.Červová JitkaLongin Milan     0338
12.Vrabec JakubOuvín Josef     3048
13.Zítko MartinJiroš Adam     2349
14.Varcl MatějKopiary Lubomír     23410
15.Vrabec JakubLongin Milan         
16.Zítko MartinOuvín Josef         
17.Varcl MatějJiroš Adam         
18.Červová JitkaKopiary Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítko Martin12Longin Milan30
Varcl Matěj03Jáč Miloš20
Červová Jitka03Jiroš Adam30
Vrabec Jakub21Kopiary Lubomír12
   Ouvín Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nový BorRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:26 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     3010
2.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
Paldus Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
     3020
3.Nešvera MiroslavPaldus Tomáš     3230
4.Šákr JosefZahradník Jan     0331
5.Oliverius PavelPaldus Martin     3041
6.Hofman DenisSlavík Miroslav     3051
7.Šákr JosefPaldus Tomáš     1352
8.Oliverius PavelZahradník Jan     1353
9.Hofman DenisPaldus Martin     3063
10.Nešvera MiroslavSlavík Miroslav     3173
11.Oliverius PavelPaldus Tomáš     0374
12.Hofman DenisZahradník Jan     0375
13.Nešvera MiroslavPaldus Martin     3185
14.Šákr JosefSlavík Miroslav     1386
15.Hofman DenisPaldus Tomáš     3196
16.Nešvera MiroslavZahradník Jan     0397
17.Šákr JosefPaldus Martin     30107
18.Oliverius PavelSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nešvera Miroslav31Paldus Tomáš22
Šákr Josef13Zahradník Jan40
Oliverius Pavel12Paldus Martin04
Hofman Denis31Slavík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barbora Adam
Tichý Vojtěch
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     0301
2.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
     1302
3.Tichý VojtěchRyšavý Milan     0303
4.Sudek PetrDrechsler Jan     0304
5.Barbora AdamPikous Marsel     1305
6.Hradecký JakubBlažek Petr     3215
7.Sudek PetrRyšavý Milan     0316
8.Barbora AdamDrechsler Jan     2317
9.Hradecký JakubPikous Marsel     3027
10.Tichý VojtěchBlažek Petr     0328
11.Barbora AdamRyšavý Milan     1329
12.Hradecký JakubDrechsler Jan     3139
13.Tichý VojtěchPikous Marsel     23310
14.Sudek PetrBlažek Petr         
15.Hradecký JakubRyšavý Milan         
16.Tichý VojtěchDrechsler Jan         
17.Sudek PetrPikous Marsel         
18.Barbora AdamBlažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Vojtěch03Ryšavý Milan30
Sudek Petr02Drechsler Jan21
Barbora Adam03Pikous Marsel21
Hradecký Jakub30Blažek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
     1301
2.Gabriel Václav st.
Gabriel Jan
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
     0302
3.Gabriel JanHanák Petr     0303
4.Kopecký StanislavPrůša Pavel     0304
5.Dědek PavelZahradník Petr     1305
6.Čech MilanCharvát Luboš     2306
7.Kopecký StanislavHanák Petr     0307
8.Dědek PavelPrůša Pavel     3217
9.Čech MilanZahradník Petr     1318
10.Gabriel JanCharvát Luboš     0319
11.Dědek PavelHanák Petr     03110
12.Čech MilanPrůša Pavel         
13.Gabriel JanZahradník Petr         
14.Kopecký StanislavCharvát Luboš         
15.Čech MilanHanák Petr         
16.Gabriel JanPrůša Pavel         
17.Kopecký StanislavZahradník Petr         
18.Dědek PavelCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Jan02Hanák Petr30
Kopecký Stanislav02Průša Pavel11
Dědek Pavel12Zahradník Petr20
Čech Milan02Charvát Luboš20
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30677:603TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
787  3010
2.Holec Jaroslav st.
Pavelka Radim
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
-8-78-9 1311
3.Macoun MiroslavLíbal Jaromír-95-10-10 1312
4.Směšný MilanFejtek Ondřej-8-77-9 1313
5.Holec Jaroslav st.Kocour Jan-877-6-92314
6.Pavelka RadimJežek Pavel1104  3024
7.Směšný MilanLíbal Jaromír-7-8-7  0325
8.Holec Jaroslav st.Fejtek Ondřej68-8-863235
9.Pavelka RadimKocour Jan9810  3045
10.Macoun MiroslavJežek Pavel633  3055
11.Holec Jaroslav st.Líbal Jaromír7-85-5-102356
12.Pavelka RadimFejtek Ondřej-126-6993266
13.Macoun MiroslavKocour Jan755  3076
14.Směšný MilanJežek Pavel677  3086
15.Pavelka RadimLíbal Jaromír-899-783296
16.Macoun MiroslavFejtek Ondřej-6-55-9 1397
17.Směšný MilanKocour Jan-768-8-62398
18.Holec Jaroslav st.Ježek Pavel865  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav22Líbal Jaromír31
Směšný Milan13Fejtek Ondřej22
Holec Jaroslav st.22Kocour Jan22
Pavelka Radim40Ježek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
Protiva Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Pusch František
Kutifel Josef ml.
 
 
     0301
2.Žid Jaromír
Berger Jan
 
 
Tauchman Denis
Holík Tomáš
 
 
     2302
3.Absolonová MarieHolík Tomáš     0303
4.Berger JanPusch František     3113
5.Knot JanKutifel Josef ml.     1314
6.Košek MartinTauchman Denis     3224
7.Berger JanHolík Tomáš     2325
8.Knot JanPusch František     3035
9.Košek MartinKutifel Josef ml.     3045
10.Absolonová MarieTauchman Denis     3155
11.Knot JanHolík Tomáš     3265
12.Košek MartinPusch František     3175
13.Absolonová MarieKutifel Josef ml.     0376
14.Berger JanTauchman Denis     2377
15.Košek MartinHolík Tomáš     3187
16.Absolonová MariePusch František     3197
17.Berger JanKutifel Josef ml.     2398
18.Knot JanTauchman Denis     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Absolonová Marie22Holík Tomáš22
Berger Jan13Pusch František04
Knot Jan31Kutifel Josef ml.31
Košek Martin40Tauchman Denis13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy