Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Longin Milan
Anděl Jiří
 
 
     3010
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
     1311
3.Macoun MiroslavHlaváček Vladimír     3021
4.Směšný MilanAnděl Jiří     2322
5.Holec Jaroslav st.Jiroš Adam     3032
6.Pavelka RadimLongin Milan     3142
7.Směšný MilanHlaváček Vladimír     0343
8.Holec Jaroslav st.Anděl Jiří     0344
9.Pavelka RadimJiroš Adam     3054
10.Macoun MiroslavLongin Milan     3064
11.Holec Jaroslav st.Hlaváček Vladimír     3074
12.Pavelka RadimAnděl Jiří     1375
13.Macoun MiroslavJiroš Adam     2376
14.Směšný MilanLongin Milan     3286
15.Pavelka RadimHlaváček Vladimír     3096
16.Macoun MiroslavAnděl Jiří     30106
17.Směšný MilanJiroš Adam         
18.Holec Jaroslav st.Longin Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav31Hlaváček Vladimír13
Směšný Milan12Anděl Jiří31
Holec Jaroslav st.21Jiroš Adam12
Pavelka Radim31Longin Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Josef
Ježek Pavel
 
 
Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
     3010
2.Kocour Jan
Fejtek Ondřej
 
 
David Jaroslav
David Lukáš
 
 
     1311
3.Souček JosefDavid Lukáš     3021
4.Ježek PavelBrenner Matěj     3231
5.Kocour JanDavid Jaroslav     3041
6.Fejtek OndřejVarcl Matěj     3051
7.Ježek PavelDavid Lukáš     3061
8.Kocour JanBrenner Matěj     3271
9.Fejtek OndřejDavid Jaroslav     3181
10.Souček JosefVarcl Matěj     3091
11.Kocour JanDavid Lukáš     30101
12.Fejtek OndřejBrenner Matěj     32  
13.Souček JosefDavid Jaroslav         
14.Ježek PavelVarcl Matěj         
15.Fejtek OndřejDavid Lukáš         
16.Souček JosefBrenner Matěj         
17.Ježek PavelDavid Jaroslav         
18.Kocour JanVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Josef20David Lukáš03
Ježek Pavel20Brenner Matěj02
Kocour Jan30David Jaroslav02
Fejtek Ondřej20Varcl Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:32 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
Paldus Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
     3010
2.Kopecký Stanislav
Gabriel Jan
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     0311
3.Jaderný PetrPaldus Tomáš     1312
4.Gabriel JanZahradník Jan     1313
5.Kopecký StanislavPaldus Martin     1314
6.Čech MilanSlavík Miroslav     1315
7.Gabriel JanPaldus Tomáš     0316
8.Kopecký StanislavZahradník Jan     0317
9.Čech MilanPaldus Martin     3227
10.Jaderný PetrSlavík Miroslav     0328
11.Kopecký StanislavPaldus Tomáš     0329
12.Čech MilanZahradník Jan     3039
13.Jaderný PetrPaldus Martin     3049
14.Gabriel JanSlavík Miroslav     03410
15.Čech MilanPaldus Tomáš         
16.Jaderný PetrZahradník Jan         
17.Gabriel JanPaldus Martin         
18.Kopecký StanislavSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaderný Petr12Paldus Tomáš30
Gabriel Jan03Zahradník Jan21
Kopecký Stanislav03Paldus Martin12
Čech Milan21Slavík Miroslav30
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     3010
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Sucharda Jan
Šákr Josef
 
 
     1311
3.Zahradník PetrHofman Denis     0312
4.Průša PavelOliverius Pavel     1313
5.Charvát LubošŠákr Josef     1314
6.Hanák PetrSucharda Jan     3024
7.Průša PavelHofman Denis     1325
8.Charvát LubošOliverius Pavel     0326
9.Hanák PetrŠákr Josef     3036
10.Zahradník PetrSucharda Jan     3046
11.Charvát LubošHofman Denis     1347
12.Hanák PetrOliverius Pavel     3157
13.Zahradník PetrŠákr Josef     0358
14.Průša PavelSucharda Jan     3168
15.Hanák PetrHofman Denis     3078
16.Zahradník PetrOliverius Pavel     3288
17.Průša PavelŠákr Josef     3198
18.Charvát LubošSucharda Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Petr22Hofman Denis31
Průša Pavel22Oliverius Pavel22
Charvát Luboš13Šákr Josef22
Hanák Petr40Sucharda Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     1301
2.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
     3111
3.Lieskovský DanielRyšavý Milan     3121
4.Absolonová MarieDrechsler Jan     0322
5.Berger JanPikous Marsel     3132
6.Košek MartinBlažek Petr     3142
7.Absolonová MarieRyšavý Milan     3152
8.Berger JanDrechsler Jan     3162
9.Košek MartinPikous Marsel     3172
10.Lieskovský DanielBlažek Petr     2373
11.Berger JanRyšavý Milan     1374
12.Košek MartinDrechsler Jan     3284
13.Lieskovský DanielPikous Marsel     3194
14.Absolonová MarieBlažek Petr     2395
15.Košek MartinRyšavý Milan     1396
16.Lieskovský DanielDrechsler Jan     1397
17.Absolonová MariePikous Marsel     0398
18.Berger JanBlažek Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lieskovský Daniel22Ryšavý Milan22
Absolonová Marie13Drechsler Jan22
Berger Jan31Pikous Marsel13
Košek Martin31Blažek Petr22
Udělena ŽK - hráč Ryšavý (Raspenava) - kopání do ohrádek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32645:626SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Rosu Robert Alexandru
 
 
Pecka Vlastimil
Matouš Roman
 
 
610-4-6103210
2.Holík Tomáš
Mareš Erik
 
 
Hradecký Jakub
Daníček Radek
 
 
-12-9-9  0311
3.Mareš ErikMatouš Roman-8-611-9 1312
4.Holík TomášHradecký Jakub7-69-1193222
5.Rosu Robert AlexandruDaníček Radek973  3032
6.Kutifel Josef ml.Pecka Vlastimil247  3042
7.Holík TomášMatouš Roman125-128 3152
8.Rosu Robert AlexandruHradecký Jakub7-1099 3162
9.Kutifel Josef ml.Daníček Radek766  3072
10.Mareš ErikPecka Vlastimil2-12-9-9 1373
11.Rosu Robert AlexandruMatouš Roman668  3083
12.Kutifel Josef ml.Hradecký Jakub-10-5-5  0384
13.Mareš ErikDaníček Radek9-9-8-10 1385
14.Holík TomášPecka Vlastimil-2-69-10 1386
15.Kutifel Josef ml.Matouš Roman10-1257 3196
16.Mareš ErikHradecký Jakub-2-9-3  0397
17.Holík TomášDaníček Radek-55-7-8 1398
18.Rosu Robert AlexandruPecka Vlastimil128-66 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Erik04Matouš Roman13
Holík Tomáš22Hradecký Jakub22
Rosu Robert Alexandru40Daníček Radek22
Kutifel Josef ml.31Pecka Vlastimil22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy