Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20551:497SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Rosu Robert Alexandru
 
 
Ježek Pavel
Souček Josef
 
 
-10249 3110
2.Holík Tomáš
Vejvoda Viktor
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
-77-48-72311
3.Vejvoda ViktorLíbal Jaromír-696-6-82312
4.Holík TomášFejtek Ondřej-39-7-9 1313
5.Rosu Robert AlexandruJežek Pavel8106  3023
6.Kutifel Josef ml.Souček Josef586  3033
7.Holík TomášLíbal Jaromír7-895 3143
8.Rosu Robert AlexandruFejtek Ondřej-8-6-9  0344
9.Kutifel Josef ml.Ježek Pavel8-998 3154
10.Vejvoda ViktorSouček Josef13-8-8-8 1355
11.Rosu Robert AlexandruLíbal Jaromír5-4611 3165
12.Kutifel Josef ml.Fejtek Ondřej1169  3075
13.Vejvoda ViktorJežek Pavel-69105 3185
14.Holík TomášSouček Josef8134  3095
15.Kutifel Josef ml.Líbal Jaromír887  30105
16.Vejvoda ViktorFejtek Ondřej-6-9-8  03  
17.Holík TomášJežek Pavel         
18.Rosu Robert AlexandruSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejvoda Viktor12Líbal Jaromír13
Holík Tomáš21Fejtek Ondřej21
Rosu Robert Alexandru21Ježek Pavel03
Kutifel Josef ml.40Souček Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:29 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
     1301
2.Lieskovský Daniel
Absolonová Marie
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3211
3.Lieskovský DanielMacoun Miroslav     3221
4.Absolonová MariePavelka Radim     0322
5.Berger JanSměšný Milan     3132
6.Košek MartinVorlíček Michal     3142
7.Absolonová MarieMacoun Miroslav     0343
8.Berger JanPavelka Radim     1344
9.Košek MartinSměšný Milan     3154
10.Lieskovský DanielVorlíček Michal     3064
11.Berger JanMacoun Miroslav     0365
12.Košek MartinPavelka Radim     3175
13.Lieskovský DanielSměšný Milan     3085
14.Absolonová MarieVorlíček Michal     3195
15.Košek MartinMacoun Miroslav     1396
16.Lieskovský DanielPavelka Radim     32106
17.Absolonová MarieSměšný Milan     13  
18.Berger JanVorlíček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lieskovský Daniel40Macoun Miroslav31
Absolonová Marie12Pavelka Radim22
Berger Jan12Směšný Milan03
Košek Martin31Vorlíček Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
     2301
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
     3011
3.Pikous MarselHanák Petr     0312
4.Drechsler JanPrůša Pavel     3022
5.Blažek PetrZahradník Petr     1323
6.Ryšavý MilanCharvát Luboš     1324
7.Drechsler JanHanák Petr     3134
8.Blažek PetrPrůša Pavel     0335
9.Ryšavý MilanZahradník Petr     3145
10.Pikous MarselCharvát Luboš     3055
11.Blažek PetrHanák Petr     2356
12.Ryšavý MilanPrůša Pavel     3166
13.Pikous MarselZahradník Petr     3176
14.Drechsler JanCharvát Luboš     3186
15.Ryšavý MilanHanák Petr     0387
16.Pikous MarselPrůša Pavel     0388
17.Drechsler JanZahradník Petr     1389
18.Blažek PetrCharvát Luboš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pikous Marsel22Hanák Petr31
Drechsler Jan31Průša Pavel22
Blažek Petr13Zahradník Petr22
Ryšavý Milan22Charvát Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Kopecký Stanislav
Dědek Pavel
 
 
     3010
2.Pecka Vlastimil
Sudek Petr
 
 
Čech Milan
Gabriel Jan
 
 
     3120
3.Hradecký JakubDědek Pavel     3230
4.Daníček RadekČech Milan     3240
5.Sudek PetrKopecký Stanislav     3050
6.Pecka VlastimilGabriel Jan     3060
7.Daníček RadekDědek Pavel     3070
8.Sudek PetrČech Milan     2371
9.Pecka VlastimilKopecký Stanislav     3081
10.Hradecký JakubGabriel Jan     3091
11.Sudek PetrDědek Pavel     1392
12.Pecka VlastimilČech Milan     2393
13.Hradecký JakubKopecký Stanislav     31103
14.Daníček RadekGabriel Jan         
15.Pecka VlastimilDědek Pavel         
16.Hradecký JakubČech Milan         
17.Daníček RadekKopecký Stanislav         
18.Sudek PetrGabriel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradecký Jakub30Dědek Pavel12
Daníček Radek20Čech Milan21
Sudek Petr12Kopecký Stanislav03
Pecka Vlastimil21Gabriel Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Longin Milan
Anděl Jiří
 
 
     3110
2.Paldus Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
     1311
3.Zahradník JanHlaváček Vladimír     3021
4.Paldus MartinAnděl Jiří     0322
5.Slavík MiroslavLongin Milan     3032
6.Paldus TomášJiroš Adam     3142
7.Paldus MartinHlaváček Vladimír     1343
8.Slavík MiroslavAnděl Jiří     0344
9.Paldus TomášLongin Milan     3154
10.Zahradník JanJiroš Adam     3064
11.Slavík MiroslavHlaváček Vladimír     3174
12.Paldus TomášAnděl Jiří     3284
13.Zahradník JanLongin Milan     3094
14.Paldus MartinJiroš Adam     31104
15.Paldus TomášHlaváček Vladimír         
16.Zahradník JanAnděl Jiří         
17.Paldus MartinLongin Milan         
18.Slavík MiroslavJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Jan30Hlaváček Vladimír12
Paldus Martin12Anděl Jiří21
Slavík Miroslav21Longin Milan03
Paldus Tomáš30Jiroš Adam03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21593:510TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
Brenner Matěj
Vrabec Jakub
 
 
797  3010
2.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
David Jaroslav
David Lukáš
 
 
-66-8-6 1311
3.Nešvera MiroslavDavid Lukáš-9-9-4  0312
4.Šákr JosefDavid Jaroslav-9-9115-132313
5.Oliverius PavelBrenner Matěj449  3023
6.Hofman DenisVrabec Jakub9105  3033
7.Šákr JosefDavid Lukáš996  3043
8.Oliverius PavelDavid Jaroslav799  3053
9.Hofman DenisBrenner Matěj496  3063
10.Nešvera MiroslavVrabec Jakub-6-9-10  0364
11.Oliverius PavelDavid Lukáš9117  3074
12.Hofman DenisDavid Jaroslav39-10-9-112375
13.Nešvera MiroslavBrenner Matěj1012-10-963285
14.Šákr JosefVrabec Jakub-7610-6-92386
15.Hofman DenisDavid Lukáš47-76 3196
16.Nešvera MiroslavDavid Jaroslav457  30106
17.Šákr JosefBrenner Matěj         
18.Oliverius PavelVrabec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nešvera Miroslav22David Lukáš13
Šákr Josef12David Jaroslav22
Oliverius Pavel30Brenner Matěj03
Hofman Denis31Vrabec Jakub21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy