Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
     3010
2.Lieskovský Daniel
Absolonová Marie
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     3020
3.Lieskovský DanielLíbal Jaromír     1321
4.Absolonová MarieFejtek Ondřej     0322
5.Berger JanKocour Jan     3132
6.Košek MartinJežek Pavel     3242
7.Absolonová MarieLíbal Jaromír     2343
8.Berger JanFejtek Ondřej     3253
9.Košek MartinKocour Jan     3063
10.Lieskovský DanielJežek Pavel     3273
11.Berger JanLíbal Jaromír     2374
12.Košek MartinFejtek Ondřej     3184
13.Lieskovský DanielKocour Jan     1385
14.Absolonová MarieJežek Pavel     0386
15.Košek MartinLíbal Jaromír     0387
16.Lieskovský DanielFejtek Ondřej     1388
17.Absolonová MarieKocour Jan     3298
18.Berger JanJežek Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lieskovský Daniel13Líbal Jaromír40
Absolonová Marie13Fejtek Ondřej22
Berger Jan31Kocour Jan13
Košek Martin31Ježek Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21516:461SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Rosu Robert Alexandru
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
-8-106583210
2.Holík Tomáš
Vejvoda Viktor
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
7-89-5-22311
3.Vejvoda ViktorMacoun Miroslav-2-3-5  0312
4.Holík TomášPavelka Radim1078  3022
5.Rosu Robert AlexandruVorlíček Michal4610  3032
6.Kutifel Josef ml.Holec Jaroslav st.35-77 3142
7.Holík TomášMacoun Miroslav-44-5-8 1343
8.Rosu Robert AlexandruPavelka Radim4-969 3153
9.Kutifel Josef ml.Vorlíček Michal545  3063
10.Vejvoda ViktorHolec Jaroslav st.10-6-12493273
11.Rosu Robert AlexandruMacoun Miroslav689  3083
12.Kutifel Josef ml.Pavelka Radim-84107 3193
13.Vejvoda ViktorVorlíček Michal-7-74-3 1394
14.Holík TomášHolec Jaroslav st.8-810-10432104
15.Kutifel Josef ml.Macoun Miroslav-5-5-6  03  
16.Vejvoda ViktorPavelka Radim         
17.Holík TomášVorlíček Michal         
18.Rosu Robert AlexandruHolec Jaroslav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejvoda Viktor12Macoun Miroslav21
Holík Tomáš21Pavelka Radim03
Rosu Robert Alexandru30Vorlíček Michal12
Kutifel Josef ml.30Holec Jaroslav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:35 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
     2301
2.Molitoris Dušan
Tichý Vojtěch
 
 
Průša Pavel
Živnůstka Miroslav
 
 
     1302
3.Molitoris DušanHanák Petr     0303
4.Hradecký JakubPrůša Pavel     3013
5.Daníček RadekŽivnůstka Miroslav     3123
6.Tichý VojtěchCharvát Luboš     2324
7.Hradecký JakubHanák Petr     3034
8.Daníček RadekPrůša Pavel     3144
9.Tichý VojtěchŽivnůstka Miroslav     1345
10.Molitoris DušanCharvát Luboš     2346
11.Daníček RadekHanák Petr     1347
12.Tichý VojtěchPrůša Pavel     3257
13.Molitoris DušanŽivnůstka Miroslav     0358
14.Hradecký JakubCharvát Luboš     3168
15.Tichý VojtěchHanák Petr     2369
16.Molitoris DušanPrůša Pavel     13610
17.Hradecký JakubŽivnůstka Miroslav     30  
18.Daníček RadekCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Molitoris Dušan04Hanák Petr31
Hradecký Jakub30Průša Pavel13
Daníček Radek21Živnůstka Miroslav21
Tichý Vojtěch13Charvát Luboš21
Zápas Hradecký Živnůstka dohrán.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Čech Milan
Dědek Pavel
 
 
     3010
2.Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 

 
 
WO    3020
3.Ryšavý MilanČech Milan     3130
4.Drechsler JanDědek Pavel     3140
5.Blažek PetrKopecký Stanislav     3150
6.Pikous MarselWO    3060
7.Drechsler JanČech Milan     3070
8.Blažek PetrDědek Pavel     3180
9.Pikous MarselKopecký Stanislav     3090
10.Ryšavý MilanWO    30100
11.Blažek PetrČech Milan         
12.Pikous MarselDědek Pavel         
13.Ryšavý MilanKopecký Stanislav         
14.Drechsler Jan         
15.Pikous MarselČech Milan         
16.Ryšavý MilanDědek Pavel         
17.Drechsler JanKopecký Stanislav         
18.Blažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ryšavý Milan10Čech Milan02
Drechsler Jan20Dědek Pavel02
Blažek Petr20Kopecký Stanislav02
Pikous Marsel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30631:624TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
Longin Milan
Anděl Jiří
 
 
9-4108 3110
2.Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
-894-733220
3.Šákr JosefHlaváček Vladimír-7-128-5 1321
4.Nešvera MiroslavAnděl Jiří4-4-8-10 1322
5.Oliverius PavelLongin Milan98-4-573232
6.Hofman DenisJiroš Adam10-1088 3142
7.Nešvera MiroslavHlaváček Vladimír-10-914-8 1343
8.Oliverius PavelAnděl Jiří-4-8-8  0344
9.Hofman DenisLongin Milan5108  3054
10.Šákr JosefJiroš Adam9-37-873264
11.Oliverius PavelHlaváček Vladimír-9-83-9 1365
12.Hofman DenisAnděl Jiří59-109 3175
13.Šákr JosefLongin Milan7138  3085
14.Nešvera MiroslavJiroš Adam12-7611 3195
15.Hofman DenisHlaváček Vladimír6-3-711-82396
16.Šákr JosefAnděl Jiří-75-69832106
17.Nešvera MiroslavLongin Milan         
18.Oliverius PavelJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šákr Josef31Hlaváček Vladimír40
Nešvera Miroslav12Anděl Jiří22
Oliverius Pavel12Longin Milan03
Hofman Denis31Jiroš Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     3010
2.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Knob Michal
Jindrák Lukáš
 
 
     3120
3.Paldus MartinKnob Michal     0321
4.Mastník RadekJindrák Lukáš     1322
5.Zahradník JanVrabec Jakub     3032
6.Paldus TomášVarcl Jakub     3042
7.Mastník RadekKnob Michal     0343
8.Zahradník JanJindrák Lukáš     1344
9.Paldus TomášVrabec Jakub     3254
10.Paldus MartinVarcl Jakub     1355
11.Zahradník JanKnob Michal     2356
12.Paldus TomášJindrák Lukáš     3166
13.Paldus MartinVrabec Jakub     0367
14.Mastník RadekVarcl Jakub     1368
15.Paldus TomášKnob Michal     0369
16.Paldus MartinJindrák Lukáš     23610
17.Mastník RadekVrabec Jakub     03  
18.Zahradník JanVarcl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin04Knob Michal40
Mastník Radek03Jindrák Lukáš31
Zahradník Jan12Vrabec Jakub12
Paldus Tomáš31Varcl Jakub21
Zápas č.17 dohrán před zápasem č.16

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy