Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     3210
2.Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
Zahradník Jan
Slavík Miroslav
 
 
     1311
3.Ježek PavelZahradník Jan     0312
4.Kocour JanPaldus Tomáš     3222
5.Fejtek OndřejMastník Radek     3032
6.Líbal JaromírSlavík Miroslav     3042
7.Kocour JanZahradník Jan     0343
8.Fejtek OndřejPaldus Tomáš     2344
9.Líbal JaromírMastník Radek     3154
10.Ježek PavelSlavík Miroslav     0355
11.Fejtek OndřejZahradník Jan     1356
12.Líbal JaromírPaldus Tomáš     1357
13.Ježek PavelMastník Radek     2358
14.Kocour JanSlavík Miroslav     0359
15.Líbal JaromírZahradník Jan     23510
16.Ježek PavelPaldus Tomáš     03  
17.Kocour JanMastník Radek         
18.Fejtek OndřejSlavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel03Zahradník Jan40
Kocour Jan12Paldus Tomáš21
Fejtek Ondřej12Mastník Radek12
Líbal Jaromír22Slavík Miroslav21
Zápas č. 16 dohrán před koncem 15. zápasu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Nešvera Miroslav
Bartoš Jiří
 
 
WO    0301
2.Holec Jaroslav st.
Vorlíček Michal
 
 
Oliverius Pavel
Šákr Josef
 
 
     3111
3.Oliverius PavelWO    0312
4.Holec Jaroslav st.Nešvera Miroslav     3022
5.Směšný MilanŠákr Josef     0323
6.Vorlíček MichalBartoš Jiří     0324
7.Holec Jaroslav st.Oliverius Pavel     2325
8.Směšný MilanNešvera Miroslav     3235
9.Vorlíček MichalŠákr Josef     1336
10.Bartoš JiříWO    0337
11.Směšný MilanOliverius Pavel     3247
12.Vorlíček MichalNešvera Miroslav     0348
13.Šákr JosefWO    0349
14.Holec Jaroslav st.Bartoš Jiří     3059
15.Vorlíček MichalOliverius Pavel     13510
16.Nešvera Miroslav         
17.Holec Jaroslav st.Šákr Josef         
18.Směšný MilanBartoš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holec Jaroslav st.21Oliverius Pavel21
Směšný Milan21Nešvera Miroslav12
Vorlíček Michal04Šákr Josef20
   Bartoš Jiří11
WO04WO40
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:45Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     3110
2.Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
Pikous Marsel
Drechsler Matěj
 
 
     1311
3.Hlaváček VladimírDrechsler Jan     0312
4.Longinová IlonaPikous Marsel     1313
5.Jiroš AdamDrechsler Matěj     3123
6.Anděl JiříBlažek Petr     3233
7.Longinová IlonaDrechsler Jan     1334
8.Jiroš AdamPikous Marsel     0335
9.Anděl JiříDrechsler Matěj     3145
10.Hlaváček VladimírBlažek Petr     3055
11.Jiroš AdamDrechsler Jan     0356
12.Anděl JiříPikous Marsel     3066
13.Hlaváček VladimírDrechsler Matěj     3276
14.Longin MilanBlažek Petr     3186
15.Anděl JiříDrechsler Jan     3296
16.Hlaváček VladimírPikous Marsel     32106
17.Longin MilanDrechsler Matěj         
18.Jiroš AdamBlažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír31Drechsler Jan31
Longinová Ilona02Pikous Marsel22
Jiroš Adam12Drechsler Matěj03
Anděl Jiří40Blažek Petr03
Longin Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Patrik
Jindrák Lukáš
 
 
Molitoris Dušan
Daníček Radek
 
 
     3210
2.Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
     0311
3.Vrabec JakubDaníček Radek     3021
4.Jindrák LukášHradecký Jakub     0322
5.Varcl JakubSudek Petr     0323
6.Šonský PatrikMolitoris Dušan     3133
7.Jindrák LukášDaníček Radek     3143
8.Varcl JakubHradecký Jakub     0344
9.Šonský PatrikSudek Petr     0345
10.Vrabec JakubMolitoris Dušan     3155
11.Varcl JakubDaníček Radek     1356
12.Šonský PatrikHradecký Jakub     1357
13.Vrabec JakubSudek Petr     3067
14.Jindrák LukášMolitoris Dušan     3077
15.Šonský PatrikDaníček Radek     1378
16.Vrabec JakubHradecký Jakub     0379
17.Jindrák LukášSudek Petr     3289
18.Varcl JakubMolitoris Dušan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrabec Jakub31Daníček Radek22
Jindrák Lukáš31Hradecký Jakub40
Varcl Jakub04Sudek Petr22
Šonský Patrik13Molitoris Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
Mareš Erik
Mikula Oldřich
 
 
     3210
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Holík Tomáš
Vejvoda Viktor
 
 
     0311
3.Zahradník PetrMareš Erik     3121
4.Hanák PetrHolík Tomáš     2322
5.Charvát LubošMikula Oldřich     3132
6.Průša PavelVejvoda Viktor     3042
7.Hanák PetrMareš Erik     2343
8.Charvát LubošHolík Tomáš     3253
9.Průša PavelMikula Oldřich     2354
10.Zahradník PetrVejvoda Viktor     3164
11.Charvát LubošMareš Erik     2365
12.Průša PavelHolík Tomáš     3175
13.Zahradník PetrMikula Oldřich     0376
14.Hanák PetrVejvoda Viktor     1377
15.Průša PavelMareš Erik     1378
16.Zahradník PetrHolík Tomáš     3088
17.Hanák PetrMikula Oldřich     3098
18.Charvát LubošVejvoda Viktor     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Petr31Mareš Erik31
Hanák Petr13Holík Tomáš13
Charvát Luboš31Mikula Oldřich22
Průša Pavel22Vejvoda Viktor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Bříza František
 
 
Berger Jan
Žid Čeněk
 
 
     3010
2.Čech Milan
Dědek Pavel
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     2311
3.Reichl RadomírLieskovský Daniel     3221
4.Čech MilanŽid Čeněk     3031
5.Dědek PavelBerger Jan     2332
6.Bříza FrantišekŽid Jaromír     3042
7.Čech MilanLieskovský Daniel     0343
8.Dědek PavelŽid Čeněk     3053
9.Bříza FrantišekBerger Jan     3163
10.Reichl RadomírŽid Jaromír     3073
11.Dědek PavelLieskovský Daniel     0374
12.Bříza FrantišekŽid Čeněk     3084
13.Reichl RadomírBerger Jan     3094
14.Čech MilanŽid Jaromír     30104
15.Bříza FrantišekLieskovský Daniel         
16.Reichl RadomírŽid Čeněk         
17.Čech MilanBerger Jan         
18.Dědek PavelŽid Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reichl Radomír30Lieskovský Daniel21
Čech Milan21Žid Čeněk03
Dědek Pavel12Berger Jan12
Bříza František30Žid Jaromír03
ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy