Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     3010
2.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     3020
3.Macoun MiroslavPaldus Tomáš     3030
4.Směšný MilanZahradník Jan     1331
5.Holec Jaroslav st.Mastník Radek     3241
6.Pavelka RadimSlavík Miroslav     3151
7.Směšný MilanPaldus Tomáš     2352
8.Holec Jaroslav st.Zahradník Jan     0353
9.Pavelka RadimMastník Radek     3063
10.Macoun MiroslavSlavík Miroslav     3173
11.Holec Jaroslav st.Paldus Tomáš     1374
12.Pavelka RadimZahradník Jan     0375
13.Macoun MiroslavMastník Radek     3085
14.Směšný MilanSlavík Miroslav     1386
15.Pavelka RadimPaldus Tomáš     3096
16.Macoun MiroslavZahradník Jan     31106
17.Směšný MilanMastník Radek         
18.Holec Jaroslav st.Slavík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Miroslav40Paldus Tomáš22
Směšný Milan03Zahradník Jan31
Holec Jaroslav st.12Mastník Radek03
Pavelka Radim31Slavík Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Oliverius Pavel
Bartoš Jiří
 
 
     3010
2.Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     1311
3.Ježek PavelOliverius Pavel     1312
4.Kocour JanŠákr Josef     2313
5.Fejtek OndřejNešvera Miroslav     3123
6.Líbal JaromírBartoš Jiří     3233
7.Kocour JanOliverius Pavel     1334
8.Fejtek OndřejŠákr Josef     1335
9.Líbal JaromírNešvera Miroslav     3245
10.Ježek PavelBartoš Jiří     3255
11.Fejtek OndřejOliverius Pavel     2356
12.Líbal JaromírŠákr Josef     3066
13.Ježek PavelNešvera Miroslav     2367
14.Kocour JanBartoš Jiří     3177
15.Líbal JaromírOliverius Pavel     3187
16.Ježek PavelŠákr Josef     0388
17.Kocour JanNešvera Miroslav     0389
18.Fejtek OndřejBartoš Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel13Oliverius Pavel31
Kocour Jan13Šákr Josef31
Fejtek Ondřej22Nešvera Miroslav22
Líbal Jaromír40Bartoš Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šonský Patrik
Jindrák Lukáš
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     1301
2.Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
Pikous Marsel
Drechsler Matěj
 
 
     0302
3.Jindrák LukášDrechsler Jan     1303
4.Varcl JakubPikous Marsel     0304
5.Vrabec JakubBlažek Petr     3114
6.Šonský PatrikDrechsler Matěj     3124
7.Varcl JakubDrechsler Jan     1325
8.Vrabec JakubPikous Marsel     1326
9.Šonský PatrikBlažek Petr     3136
10.Jindrák LukášDrechsler Matěj     0337
11.Vrabec JakubDrechsler Jan     2338
12.Šonský PatrikPikous Marsel     2339
13.Jindrák LukášBlažek Petr     03310
14.Varcl JakubDrechsler Matěj         
15.Šonský PatrikDrechsler Jan         
16.Jindrák LukášPikous Marsel         
17.Varcl JakubBlažek Petr         
18.Vrabec JakubDrechsler Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jindrák Lukáš03Drechsler Jan30
Varcl Jakub02Pikous Marsel30
Vrabec Jakub12Blažek Petr12
Šonský Patrik21Drechsler Matěj11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Molitoris Dušan
Daníček Radek
 
 
     2301
2.Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
     3211
3.Hlaváček VladimírDaníček Radek     1312
4.Longinová IlonaHradecký Jakub     0313
5.Jiroš AdamSudek Petr     2314
6.Anděl JiříMolitoris Dušan     3224
7.Longinová IlonaDaníček Radek     0325
8.Jiroš AdamHradecký Jakub     1326
9.Anděl JiříSudek Petr     3136
10.Hlaváček VladimírMolitoris Dušan     3146
11.Jiroš AdamDaníček Radek     3156
12.Anděl JiříHradecký Jakub     3166
13.Hlaváček VladimírSudek Petr     3176
14.Longinová IlonaMolitoris Dušan     3086
15.Anděl JiříDaníček Radek     0387
16.Hlaváček VladimírHradecký Jakub     0388
17.Longinová IlonaSudek Petr     3098
18.Jiroš AdamMolitoris Dušan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír22Daníček Radek31
Longinová Ilona22Hradecký Jakub31
Jiroš Adam22Sudek Petr13
Anděl Jiří31Molitoris Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Bříza František
 
 
Holík Tomáš
Vejvoda Viktor
 
 
     1301
2.Čech Milan
Gabriel Jan
 
 
Rosu Robert Alexandru
Mareš Erik
 
 
     1302
3.Reichl RadomírVejvoda Viktor     3112
4.Čech MilanMareš Erik     0313
5.Gabriel JanHolík Tomáš     1314
6.Bříza FrantišekRosu Robert Alexandru     3024
7.Čech MilanVejvoda Viktor     3134
8.Gabriel JanMareš Erik     0335
9.Bříza FrantišekHolík Tomáš     3045
10.Reichl RadomírRosu Robert Alexandru     3255
11.Gabriel JanVejvoda Viktor     3065
12.Bříza FrantišekMareš Erik     3075
13.Reichl RadomírHolík Tomáš     3085
14.Čech MilanRosu Robert Alexandru     3095
15.Bříza FrantišekVejvoda Viktor     31105
16.Kopecký LubošMareš Erik     03  
17.Čech MilanHolík Tomáš         
18.Gabriel JanRosu Robert Alexandru         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reichl Radomír30Vejvoda Viktor04
Čech Milan21Mareš Erik21
Gabriel Jan12Holík Tomáš12
Bříza František40Rosu Robert Alexandru03
střídání domácích. Kopecký Luboš místo Reichla. Zápas Kopecký Luboš - Mareš se dohrál dřív než zápas Bříza - Vejvoda



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
     3010
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
     1311
3.Charvát LubošKošek Martin     0312
4.Průša PavelLieskovský Daniel     1313
5.Šimon MiroslavBerger Jan     0314
6.Zahradník PetrŠtolfa Jakub     3024
7.Průša PavelKošek Martin     2325
8.Šimon MiroslavLieskovský Daniel     0326
9.Zahradník PetrBerger Jan     2327
10.Charvát LubošŠtolfa Jakub     3137
11.Šimon MiroslavKošek Martin     1338
12.Zahradník PetrLieskovský Daniel     3248
13.Charvát LubošBerger Jan     3058
14.Průša PavelŠtolfa Jakub     3068
15.Zahradník PetrKošek Martin     3078
16.Charvát LubošLieskovský Daniel     1379
17.Průša PavelBerger Jan     23710
18.Šimon MiroslavŠtolfa Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Luboš22Košek Martin31
Průša Pavel13Lieskovský Daniel31
Šimon Miroslav03Berger Jan31
Zahradník Petr31Štolfa Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy