Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:25 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 

 
 
WO    3010
2.Zahradník Petr
Průša Pavel
 
 
Líbal Jaromír
Kocour Jan
 
 
     2311
3.Zahradník PetrLíbal Jaromír     0312
4.Průša PavelKocour Jan     2313
5.Charvát LubošPleštil Luděk     3123
6.Hanák PetrWO    3033
7.Průša PavelLíbal Jaromír     1334
8.Charvát LubošKocour Jan     3144
9.Hanák PetrPleštil Luděk     3054
10.Zahradník PetrWO    3064
11.Charvát LubošLíbal Jaromír     0365
12.Hanák PetrKocour Jan     3075
13.Zahradník PetrPleštil Luděk     3085
14.Průša PavelWO    3095
15.Hanák PetrLíbal Jaromír     2396
16.Zahradník PetrKocour Jan     1397
17.Průša PavelPleštil Luděk     32107
18.Charvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zahradník Petr12Líbal Jaromír40
Průša Pavel12Kocour Jan22
Charvát Luboš21Pleštil Luděk04
Hanák Petr21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Milata Vladimír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Pavel
Jablonovský Jan
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
Macoun Miroslav
Vorlíček Michal
 
 
     0302
3.Jaderný PetrMacoun Miroslav     1303
4.Dědek PavelPavelka Radim     1304
5.Jablonovský JanHolec Jaroslav st.     0305
6.Čech MilanVorlíček Michal     3115
7.Dědek PavelMacoun Miroslav     1316
8.Jablonovský JanPavelka Radim     3026
9.Čech MilanHolec Jaroslav st.     3036
10.Jaderný PetrVorlíček Michal     3146
11.Jablonovský JanMacoun Miroslav     1347
12.Čech MilanPavelka Radim     3057
13.Jaderný PetrHolec Jaroslav st.     3267
14.Dědek PavelVorlíček Michal     0368
15.Čech MilanMacoun Miroslav     1369
16.Jaderný PetrPavelka Radim     3179
17.Dědek PavelHolec Jaroslav st.     13710
18.Jablonovský JanVorlíček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaderný Petr31Macoun Miroslav40
Dědek Pavel04Pavelka Radim13
Jablonovský Jan12Holec Jaroslav st.22
Čech Milan31Vorlíček Michal12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21504:483SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Erik
Rosu Robert Alexandru
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
95-68 3110
2.Pusch František
Vogel Matěj
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
-89611 3120
3.Vogel MatějAnděl Jiří-7-8-10  0321
4.Pusch FrantišekHlaváček Vladimír686  3031
5.Mareš ErikLonginová Ilona-4-3-2  0332
6.Rosu Robert AlexandruJiroš Adam1176  3042
7.Pusch FrantišekAnděl Jiří2810  3052
8.Mareš ErikHlaváček Vladimír108-7-6-92353
9.Rosu Robert AlexandruLonginová Ilona-1185-1063263
10.Vogel MatějJiroš Adam9-610-11103273
11.Mareš ErikAnděl Jiří-7-4-3  0374
12.Rosu Robert AlexandruHlaváček Vladimír9118  3084
13.Vogel MatějLonginová Ilona-6-5-9  0385
14.Pusch FrantišekJiroš Adam896  3095
15.Rosu Robert AlexandruAnděl Jiří449  30105
16.Vogel MatějHlaváček Vladimír         
17.Pusch FrantišekLonginová Ilona         
18.Mareš ErikJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vogel Matěj12Anděl Jiří22
Pusch František30Hlaváček Vladimír12
Mareš Erik03Longinová Ilona21
Rosu Robert Alexandru40Jiroš Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:10 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
     3010
2.Absolonová Marie
Berger Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Absolonová MarieBrenner Matěj     2321
4.Žid JaromírVarcl Matěj     3031
5.Berger JanVrabec Jakub     0332
6.Lieskovský DanielWO    3042
7.Žid JaromírBrenner Matěj     3052
8.Berger JanVarcl Matěj     3062
9.Lieskovský DanielVrabec Jakub     0363
10.Absolonová MarieWO    3073
11.Berger JanBrenner Matěj     3083
12.Lieskovský DanielVarcl Matěj     3093
13.Absolonová MarieVrabec Jakub     31103
14.Žid Jaromír         
15.Lieskovský DanielBrenner Matěj         
16.Absolonová MarieVarcl Matěj         
17.Žid JaromírVrabec Jakub         
18.Berger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolonová Marie11Brenner Matěj12
Žid Jaromír20Varcl Matěj03
Berger Jan21Vrabec Jakub21
Lieskovský Daniel11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Paldus Martin
Chlum Lukáš
 
 
     3110
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Paldus Tomáš
Zahradník Jan
 
 
     3020
3.Pikous MarselPaldus Tomáš     2321
4.Drechsler JanZahradník Jan     3231
5.Blažek PetrPaldus Martin     3041
6.Ryšavý MilanChlum Lukáš     3051
7.Drechsler JanPaldus Tomáš     3061
8.Blažek PetrZahradník Jan     3171
9.Ryšavý MilanPaldus Martin     3081
10.Pikous MarselChlum Lukáš     3091
11.Blažek PetrPaldus Tomáš     0392
12.Ryšavý MilanZahradník Jan     31102
13.Pikous MarselPaldus Martin         
14.Drechsler JanChlum Lukáš         
15.Ryšavý MilanPaldus Tomáš         
16.Pikous MarselZahradník Jan         
17.Drechsler JanPaldus Martin         
18.Blažek PetrChlum Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel11Paldus Tomáš21
Drechsler Jan20Zahradník Jan03
Blažek Petr21Paldus Martin02
Ryšavý Milan30Chlum Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sudek Petr
Pecka Vlastimil
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     1301
2.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Šákr Josef
Bartoš Jiří
 
 
     3111
3.Hradecký JakubHofman Denis     3221
4.Daníček RadekOliverius Pavel     2322
5.Barbora AdamŠákr Josef     0323
6.Pecka VlastimilBartoš Jiří     3233
7.Daníček RadekHofman Denis     2334
8.Barbora AdamOliverius Pavel     1335
9.Pecka VlastimilŠákr Josef     3045
10.Hradecký JakubBartoš Jiří     3055
11.Barbora AdamHofman Denis     1356
12.Pecka VlastimilOliverius Pavel     0357
13.Hradecký JakubŠákr Josef     3067
14.Daníček RadekBartoš Jiří     3277
15.Pecka VlastimilHofman Denis     1378
16.Hradecký JakubOliverius Pavel     0379
17.Daníček RadekŠákr Josef     3189
18.Sudek PetrBartoš Jiří     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradecký Jakub31Hofman Denis31
Daníček Radek22Oliverius Pavel40
Barbora Adam03Šákr Josef13
Pecka Vlastimil22Bartoš Jiří04
Sudek Petr10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy