Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:27 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza František
Reichl Radomír
 
 
Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
     3110
2.Čech Milan
Dědek Pavel
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     0311
3.Reichl RadomírLíbal Jaromír     3021
4.Čech MilanFejtek Ondřej     2322
5.Dědek PavelKocour Jan     2323
6.Bříza FrantišekJežek Pavel     3033
7.Čech MilanLíbal Jaromír     0334
8.Dědek PavelFejtek Ondřej     1335
9.Bříza FrantišekKocour Jan     3045
10.Reichl RadomírJežek Pavel     3055
11.Dědek PavelLíbal Jaromír     1356
12.Bříza FrantišekFejtek Ondřej     3066
13.Reichl RadomírKocour Jan     3076
14.Čech MilanJežek Pavel     3186
15.Bříza FrantišekLíbal Jaromír     3096
16.Reichl RadomírFejtek Ondřej     2397
17.Čech MilanKocour Jan     2398
18.Dědek PavelJežek Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reichl Radomír31Líbal Jaromír22
Čech Milan13Fejtek Ondřej31
Dědek Pavel13Kocour Jan22
Bříza František40Ježek Pavel04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
Holec Jaroslav st.
Vorlíček Michal
 
 
     3010
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
     1311
3.Zahradník PetrMacoun Miroslav     1312
4.Průša PavelVorlíček Michal     3022
5.Charvát LubošHolec Jaroslav st.     3132
6.Hanák PetrSměšný Milan     3042
7.Průša PavelMacoun Miroslav     0343
8.Charvát LubošVorlíček Michal     3053
9.Hanák PetrHolec Jaroslav st.     3163
10.Zahradník PetrSměšný Milan     3073
11.Charvát LubošMacoun Miroslav     3083
12.Hanák PetrVorlíček Michal     3193
13.Zahradník PetrHolec Jaroslav st.     30103
14.Průša PavelSměšný Milan         
15.Hanák PetrMacoun Miroslav         
16.Zahradník PetrVorlíček Michal         
17.Průša PavelHolec Jaroslav st.         
18.Charvát LubošSměšný Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Petr21Macoun Miroslav21
Průša Pavel11Vorlíček Michal03
Charvát Luboš30Holec Jaroslav st.03
Hanák Petr30Směšný Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Absolonová Marie
Berger Jan
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
     1301
2.Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
     3111
3.Absolonová MarieAnděl Jiří     1312
4.Žid JaromírHlaváček Vladimír     3122
5.Berger JanLonginová Ilona     1323
6.Lieskovský DanielJiroš Adam     3233
7.Žid JaromírAnděl Jiří     0334
8.Berger JanHlaváček Vladimír     2335
9.Lieskovský DanielLonginová Ilona     0336
10.Absolonová MarieJiroš Adam     1337
11.Berger JanAnděl Jiří     2338
12.Lieskovský DanielHlaváček Vladimír     1339
13.Absolonová MarieLonginová Ilona     03310
14.Žid JaromírJiroš Adam         
15.Lieskovský DanielAnděl Jiří         
16.Absolonová MarieHlaváček Vladimír         
17.Žid JaromírLonginová Ilona         
18.Berger JanJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolonová Marie03Anděl Jiří30
Žid Jaromír11Hlaváček Vladimír21
Berger Jan03Longinová Ilona30
Lieskovský Daniel12Jiroš Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13465:358SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosu Robert Alexandru
Mareš Erik
 
 
Knob Michal
Vrabec Jakub
 
 
885  3010
2.Pusch František
Vogel Matěj
 
 
Varcl Matěj
Brenner Matěj
 
 
371  3020
3.Pusch FrantišekKnob Michal-10585 3130
4.Mareš ErikVrabec Jakub10-9109 3140
5.Vogel MatějBrenner Matěj78-94 3150
6.Rosu Robert AlexandruVarcl Matěj554  3060
7.Mareš ErikKnob Michal-7-58-6 1361
8.Vogel MatějVrabec Jakub11-10-8-8 1362
9.Rosu Robert AlexandruBrenner Matěj4111  3072
10.Pusch FrantišekVarcl Matěj4-468 3182
11.Vogel MatějKnob Michal-38-9-6 1383
12.Rosu Robert AlexandruVrabec Jakub8113  3093
13.Pusch FrantišekBrenner Matěj567  30103
14.Mareš ErikVarcl Matěj         
15.Rosu Robert AlexandruKnob Michal         
16.Pusch FrantišekVrabec Jakub         
17.Mareš ErikBrenner Matěj         
18.Vogel MatějVarcl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pusch František30Knob Michal21
Mareš Erik11Vrabec Jakub12
Vogel Matěj12Brenner Matěj03
Rosu Robert Alexandru30Varcl Matěj02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Matouš Roman
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     3010
2.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     3020
3.Hradecký JakubPaldus Tomáš     3130
4.Matouš RomanZahradník Jan     3140
5.Pecka VlastimilPaldus Martin     3050
6.Daníček RadekMastník Radek     3060
7.Matouš RomanPaldus Tomáš     0361
8.Pecka VlastimilZahradník Jan     3271
9.Daníček RadekPaldus Martin     3281
10.Hradecký JakubMastník Radek     3191
11.Pecka VlastimilPaldus Tomáš     31101
12.Daníček RadekZahradník Jan     23  
13.Hradecký JakubPaldus Martin         
14.Matouš RomanMastník Radek         
15.Daníček RadekPaldus Tomáš         
16.Hradecký JakubZahradník Jan         
17.Matouš RomanPaldus Martin         
18.Pecka VlastimilMastník Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradecký Jakub20Paldus Tomáš12
Matouš Roman11Zahradník Jan02
Pecka Vlastimil30Paldus Martin02
Daníček Radek20Mastník Radek02
Dvanáctý zápas skončil dříve než 11.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     3210
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Šákr Josef
Sucharda Jan
 
 
     3020
3.Pikous MarselHofman Denis     3130
4.Drechsler JanOliverius Pavel     3140
5.Blažek PetrŠákr Josef     1341
6.Ryšavý MilanSucharda Jan     3151
7.Drechsler JanHofman Denis     2352
8.Blažek PetrOliverius Pavel     0353
9.Ryšavý MilanŠákr Josef     3063
10.Pikous MarselSucharda Jan     3173
11.Blažek PetrHofman Denis     0374
12.Ryšavý MilanOliverius Pavel     3184
13.Pikous MarselŠákr Josef     3094
14.Drechsler JanSucharda Jan     32104
15.Ryšavý MilanHofman Denis         
16.Pikous MarselOliverius Pavel         
17.Drechsler JanŠákr Josef         
18.Blažek PetrSucharda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel30Hofman Denis21
Drechsler Jan21Oliverius Pavel12
Blažek Petr03Šákr Josef12
Ryšavý Milan30Sucharda Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy