Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     3210
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
     0311
3.Ježek PavelRyšavý Milan     0312
4.Kocour JanPikous Marsel     2313
5.Fejtek OndřejDrechsler Matěj     3123
6.Líbal JaromírBlažek Petr     3033
7.Kocour JanRyšavý Milan     0334
8.Fejtek OndřejPikous Marsel     3244
9.Líbal JaromírDrechsler Matěj     1345
10.Ježek PavelBlažek Petr     3155
11.Fejtek OndřejRyšavý Milan     3165
12.Líbal JaromírDrechsler Jan     3075
13.Ježek PavelDrechsler Matěj     0376
14.Kocour JanBlažek Petr     3086
15.Líbal JaromírRyšavý Milan     3296
16.Ježek PavelDrechsler Jan     1397
17.Kocour JanDrechsler Matěj     1398
18.Fejtek OndřejBlažek Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel13Ryšavý Milan22
Kocour Jan13Pikous Marsel11
Fejtek Ondřej40Drechsler Matěj31
Líbal Jaromír31Blažek Petr04
   Drechsler Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:32 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Pecka Vlastimil
Sudek Petr
 
 
     3010
2.Holec Jaroslav st.
Pavelka Radim
 
 
Hradecký Jakub
Daníček Radek
 
 
     2311
3.Pavelka RadimPecka Vlastimil     2312
4.Macoun MiroslavHradecký Jakub     2313
5.Holec Jaroslav st.Matouš Roman     3223
6.Vorlíček MichalDaníček Radek     1324
7.Macoun MiroslavPecka Vlastimil     1325
8.Holec Jaroslav st.Hradecký Jakub     3035
9.Vorlíček MichalMatouš Roman     0336
10.Směšný MilanDaníček Radek     1337
11.Holec Jaroslav st.Pecka Vlastimil     0338
12.Vorlíček MichalHradecký Jakub     1339
13.Směšný MilanMatouš Roman     23310
14.Macoun MiroslavDaníček Radek         
15.Vorlíček MichalSudek Petr         
16.Směšný MilanHradecký Jakub         
17.Macoun MiroslavMatouš Roman         
18.Holec Jaroslav st.Daníček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Radim01Pecka Vlastimil30
Macoun Miroslav02Hradecký Jakub21
Holec Jaroslav st.21Matouš Roman21
Vorlíček Michal03Daníček Radek20
Směšný Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
Pusch František
Mareš Erik
 
 
     3210
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Veselka Jiří st.
Mikula Oldřich
 
 
     3020
3.Paldus MartinPusch František     0321
4.Slavík MiroslavVeselka Jiří st.     3231
5.Zahradník JanMareš Erik     3241
6.Paldus TomášMikula Oldřich     3151
7.Slavík MiroslavPusch František     0352
8.Zahradník JanVeselka Jiří st.     3262
9.Paldus TomášMareš Erik     3172
10.Paldus MartinMikula Oldřich     2373
11.Zahradník JanPusch František     0374
12.Paldus TomášVeselka Jiří st.     3084
13.Paldus MartinMareš Erik     1385
14.Slavík MiroslavMikula Oldřich     3095
15.Paldus TomášPusch František     1396
16.Paldus MartinVeselka Jiří st.     2397
17.Slavík MiroslavMareš Erik     31107
18.Zahradník JanMikula Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin04Pusch František40
Slavík Miroslav31Veselka Jiří st.13
Zahradník Jan21Mareš Erik13
Paldus Tomáš31Mikula Oldřich12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30648:602TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
-9-7-10  0301
2.Šákr Josef
Sucharda Jan
 
 
Absolonová Marie
Žid Jaromír
 
 
-8-888-52302
3.Sucharda JanKošek Martin-3-87-8 1303
4.Šákr JosefBerger Jan-7577 3113
5.Oliverius PavelŽid Jaromír3106  3023
6.Hofman DenisAbsolonová Marie75-77 3133
7.Šákr JosefKošek Martin-84-11-9 1334
8.Oliverius PavelBerger Jan55-8-1553244
9.Hofman DenisŽid Jaromír1055  3054
10.Sucharda JanAbsolonová Marie-3765 3164
11.Oliverius PavelKošek Martin610-87 3174
12.Hofman DenisBerger Jan11811  3084
13.Sucharda JanŽid Jaromír-10-88-9 1385
14.Šákr JosefAbsolonová Marie4-10-8673295
15.Hofman DenisKošek Martin-910-10-2 1396
16.Sucharda JanBerger Jan-47-12-6 1397
17.Šákr JosefŽid Jaromír9-397 31107
18.Oliverius PavelAbsolonová Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Jan13Košek Martin31
Šákr Josef31Berger Jan13
Oliverius Pavel30Žid Jaromír13
Hofman Denis31Absolonová Marie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:40Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
     1301
2.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Šimon Miroslav
Zahradník Petr
 
 
     3211
3.Longinová IlonaHanák Petr     1312
4.Jiroš AdamZahradník Petr     3122
5.Longin MilanCharvát Luboš     0323
6.Anděl JiříPrůša Pavel     3033
7.Jiroš AdamHanák Petr     2334
8.Longin MilanZahradník Petr     0335
9.Anděl JiříCharvát Luboš     3145
10.Longinová IlonaPrůša Pavel     2346
11.Matoušková StanislavaHanák Petr     0347
12.Anděl JiříZahradník Petr     3257
13.Longinová IlonaCharvát Luboš     3067
14.Jiroš AdamPrůša Pavel     1368
15.Anděl JiříHanák Petr     0369
16.Longinová IlonaZahradník Petr     13610
17.Jiroš AdamCharvát Luboš     31  
18.Matoušková StanislavaPrůša Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Longinová Ilona13Hanák Petr40
Jiroš Adam12Zahradník Petr22
Longin Milan02Charvát Luboš12
Anděl Jiří31Průša Pavel21
Matoušková Stanislava01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Varcl Matěj
 
 
Reichl Radomír
Kopecký Luboš
 
 
     1301
2.Šonský Patrik
Brenner Matěj
 
 
Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
     0302
3.Varcl Jan st.Reichl Radomír     1303
4.Varcl MatějKopecký Luboš     1304
5.Brenner MatějJaderný Petr     0305
6.Šonský PatrikČech Milan     2306
7.Varcl MatějReichl Radomír     0307
8.Brenner MatějKopecký Luboš     2308
9.Šonský PatrikJaderný Petr     3018
10.Varcl Jan st.Čech Milan     0319
11.Brenner MatějReichl Radomír     03110
12.Šonský PatrikKopecký Luboš         
13.Varcl Jan st.Jaderný Petr         
14.Varcl MatějČech Milan         
15.Šonský PatrikReichl Radomír         
16.Varcl Jan st.Kopecký Luboš         
17.Varcl MatějJaderný Petr         
18.Brenner MatějČech Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Varcl Jan st.02Reichl Radomír30
Varcl Matěj02Kopecký Luboš20
Brenner Matěj03Jaderný Petr11
Šonský Patrik11Čech Milan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy