Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     3210
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
     1311
3.Pavelka RadimRyšavý Milan     3021
4.Holec Jaroslav st.Drechsler Jan     3231
5.Směšný MilanPikous Marsel     2332
6.Macoun MiroslavDrechsler Matěj     3042
7.Holec Jaroslav st.Ryšavý Milan     0343
8.Směšný MilanDrechsler Jan     2344
9.Macoun MiroslavPikous Marsel     3154
10.Pavelka RadimDrechsler Matěj     3064
11.Směšný MilanRyšavý Milan     0365
12.Macoun MiroslavDrechsler Jan     0366
13.Pavelka RadimPikous Marsel     3276
14.Holec Jaroslav st.Drechsler Matěj     1377
15.Macoun MiroslavRyšavý Milan     2378
16.Pavelka RadimDrechsler Jan     1379
17.Holec Jaroslav st.Pikous Marsel     03710
18.Směšný MilanDrechsler Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Radim31Ryšavý Milan31
Holec Jaroslav st.13Drechsler Jan31
Směšný Milan03Pikous Marsel22
Macoun Miroslav22Drechsler Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Tichý Vojtěch
Barbora Adam
 
 
     3110
2.Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
Mádle Luděk
Matouš Roman
 
 
     1311
3.Ježek PavelMatouš Roman     0312
4.Kocour JanMádle Luděk     3122
5.Fejtek OndřejTichý Vojtěch     2323
6.Líbal JaromírBarbora Adam     3233
7.Kocour JanMatouš Roman     3143
8.Fejtek OndřejMádle Luděk     3253
9.Líbal JaromírTichý Vojtěch     3163
10.Ježek PavelBarbora Adam     3073
11.Fejtek OndřejMatouš Roman     3083
12.Líbal JaromírMádle Luděk     3193
13.Ježek PavelTichý Vojtěch     1394
14.Kocour JanBarbora Adam     30104
15.Líbal JaromírMatouš Roman         
16.Ježek PavelMádle Luděk         
17.Kocour JanTichý Vojtěch         
18.Fejtek OndřejBarbora Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel12Matouš Roman12
Kocour Jan30Mádle Luděk03
Fejtek Ondřej21Tichý Vojtěch21
Líbal Jaromír30Barbora Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31635:501TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jan
Šákr Josef
 
 
Holík Tomáš
Vejvoda Viktor
 
 
-96-111033210
2.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Šákr JosefPusch František-10-99-5 1321
4.Sucharda JanVejvoda Viktor710-95 3131
5.Oliverius PavelHolík Tomáš-10666 3141
6.Hofman DenisWO    3051
7.Sucharda JanPusch František-4-67-8 1352
8.Oliverius PavelVejvoda Viktor-81462 3162
9.Hofman DenisHolík Tomáš-5-10-5  0363
10.Šákr JosefWO    3073
11.Oliverius PavelPusch František5-89-1093283
12.Hofman DenisVejvoda Viktor-5-87-6 1384
13.Šákr JosefHolík Tomáš-6-10-8  0385
14.Sucharda JanWO    3095
15.Hofman DenisPusch František-510-9-9 1396
16.Šákr JosefVejvoda Viktor-6-109-5 1397
17.Sucharda JanHolík Tomáš-4-86-5 1398
18.Oliverius PavelWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šákr Josef03Pusch František31
Sucharda Jan12Vejvoda Viktor22
Oliverius Pavel30Holík Tomáš31
Hofman Denis03   
WO50WO05
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Chlum Lukáš
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
     2301
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Absolonová Marie
Žid Jaromír
 
 
     3111
3.Paldus MartinKošek Martin     0312
4.Paldus TomášBerger Jan     3222
5.Chlum Lukᚎid Jaromír     1323
6.Zahradník JanAbsolonová Marie     3233
7.Paldus TomášKošek Martin     1334
8.Chlum LukášBerger Jan     0335
9.Zahradník JanŽid Jaromír     3045
10.Paldus MartinAbsolonová Marie     1346
11.Chlum LukášKošek Martin     0347
12.Zahradník JanBerger Jan     3057
13.Paldus MartinŽid Jaromír     3067
14.Paldus TomášAbsolonová Marie     3177
15.Zahradník JanKošek Martin     0378
16.Paldus MartinBerger Jan     1379
17.Paldus Tomᚎid Jaromír     3189
18.Chlum LukášAbsolonová Marie     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paldus Martin13Košek Martin40
Paldus Tomáš31Berger Jan22
Chlum Lukáš04Žid Jaromír13
Zahradník Jan31Absolonová Marie22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37 TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
     0301
2.Šonský Patrik
Jindrák Lukáš
 
 
Šimon Miroslav
Zahradník Petr
 
 
     2302
3.Jindrák LukášHanák Petr     0303
4.Varcl JakubZahradník Petr     0304
5.Vrabec JakubCharvát Luboš     3114
6.Šonský PatrikPrůša Pavel     3224
7.Varcl JakubHanák Petr     1325
8.Vrabec JakubZahradník Petr     0326
9.Šonský PatrikCharvát Luboš     1327
10.Jindrák LukášPrůša Pavel     3237
11.Vrabec JakubHanák Petr     2338
12.Šonský PatrikZahradník Petr     0339
13.Jindrák LukášCharvát Luboš     3049
14.Varcl JakubPrůša Pavel     3259
15.Šonský PatrikHanák Petr     03510
16.Jindrák LukášZahradník Petr         
17.Varcl JakubCharvát Luboš         
18.Vrabec JakubPrůša Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jindrák Lukáš21Hanák Petr40
Varcl Jakub12Zahradník Petr30
Vrabec Jakub12Charvát Luboš12
Šonský Patrik13Průša Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušková Stanislava
Kopiary Lubomír
 
 
Reichl Radomír
Dědek Pavel
 
 
     1301
2.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Jaderný Petr
Čech Milan
 
 
     2302
3.Jiroš AdamReichl Radomír     2303
4.Matoušková StanislavaDědek Pavel     3013
5.Kopiary LubomírJaderný Petr     1314
6.Anděl JiříČech Milan     3124
7.Matoušková StanislavaReichl Radomír     0325
8.Kopiary LubomírDědek Pavel     0326
9.Anděl JiříJaderný Petr     3136
10.Jiroš AdamČech Milan     3146
11.Kopiary LubomírReichl Radomír     0347
12.Anděl JiříDědek Pavel     3157
13.Jiroš AdamJaderný Petr     2358
14.Matoušková StanislavaČech Milan     1359
15.Anděl JiříReichl Radomír     3169
16.Jiroš AdamDědek Pavel     3179
17.Matoušková StanislavaJaderný Petr     3289
18.Kopiary LubomírČech Milan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiroš Adam22Reichl Radomír31
Matoušková Stanislava22Dědek Pavel13
Kopiary Lubomír04Jaderný Petr22
Anděl Jiří40Čech Milan22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy