Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     2311
3.Hlaváček VladimírPavelka Radim     3221
4.Jiroš AdamSměšný Milan     3231
5.Longinová IlonaHolec Jaroslav st.     1332
6.Anděl JiříMacoun Miroslav     3042
7.Jiroš AdamPavelka Radim     0343
8.Longinová IlonaSměšný Milan     3253
9.Anděl JiříHolec Jaroslav st.     3163
10.Hlaváček VladimírMacoun Miroslav     2364
11.Longinová IlonaPavelka Radim     3174
12.Anděl JiříSměšný Milan     3184
13.Hlaváček VladimírHolec Jaroslav st.     3194
14.Jiroš AdamMacoun Miroslav     1395
15.Anděl JiříPavelka Radim     31105
16.Hlaváček VladimírSměšný Milan         
17.Jiroš AdamHolec Jaroslav st.         
18.Longinová IlonaMacoun Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír21Pavelka Radim13
Jiroš Adam12Směšný Milan03
Longinová Ilona21Holec Jaroslav st.12
Anděl Jiří40Macoun Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Mencl Kryštof
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
     0301
2.Knob Michal
Šonský Patrik
 
 
Souček Josef
Ježek Pavel
 
 
     3011
3.Šonský PatrikLíbal Jaromír     0312
4.Mencl KryštofFejtek Ondřej     0313
5.Vrabec JakubJežek Pavel     3023
6.Knob MichalSouček Josef     3033
7.Mencl KryštofLíbal Jaromír     0334
8.Vrabec JakubFejtek Ondřej     1335
9.Knob MichalJežek Pavel     3045
10.Šonský PatrikSouček Josef     0346
11.Vrabec JakubLíbal Jaromír     1347
12.Knob MichalFejtek Ondřej     2348
13.Šonský PatrikJežek Pavel     3258
14.Mencl KryštofSouček Josef     2359
15.Knob MichalLíbal Jaromír     13510
16.Šonský PatrikFejtek Ondřej         
17.Mencl KryštofJežek Pavel         
18.Vrabec JakubSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šonský Patrik12Líbal Jaromír40
Mencl Kryštof03Fejtek Ondřej30
Vrabec Jakub12Ježek Pavel03
Knob Michal22Souček Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Bříza František
Jablonovský Jan
 
 
     3110
2.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
     3120
3.Paldus MartinČech Milan     1321
4.Mastník RadekBříza František     1322
5.Zahradník JanJaderný Petr     1323
6.Paldus TomášJablonovský Jan     3133
7.Mastník RadekČech Milan     1334
8.Zahradník JanBříza František     3144
9.Paldus TomášJaderný Petr     3254
10.Paldus MartinJablonovský Jan     0355
11.Zahradník JanČech Milan     3165
12.Paldus TomášBříza František     0366
13.Paldus MartinJaderný Petr     1367
14.Mastník RadekJablonovský Jan     1368
15.Paldus TomášČech Milan     3178
16.Paldus MartinBříza František     0379
17.Mastník RadekJaderný Petr     3289
18.Zahradník JanJablonovský Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin04Čech Milan22
Mastník Radek13Bříza František31
Zahradník Jan22Jaderný Petr22
Paldus Tomáš31Jablonovský Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22549:490TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
83-89 3110
2.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Živnůstka Miroslav
Charvát Luboš
 
 
-9-6-10  0311
3.Šákr JosefŽivnůstka Miroslav9-987 3121
4.Nešvera MiroslavPrůša Pavel-89-48-72322
5.Oliverius PavelZahradník Petr587  3032
6.Hofman DenisCharvát Luboš-42-4783242
7.Nešvera MiroslavŽivnůstka Miroslav-85-57-82343
8.Oliverius PavelPrůša Pavel511-77 3153
9.Hofman DenisZahradník Petr-5-58853263
10.Šákr JosefCharvát Luboš-7854 3173
11.Oliverius PavelŽivnůstka Miroslav785  3083
12.Hofman DenisPrůša Pavel74-9-6-62384
13.Šákr JosefZahradník Petr-88-8493294
14.Nešvera MiroslavCharvát Luboš987  30104
15.Hofman DenisŽivnůstka Miroslav7    10  
16.Šákr JosefPrůša Pavel         
17.Nešvera MiroslavZahradník Petr         
18.Oliverius PavelCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šákr Josef30Živnůstka Miroslav12
Nešvera Miroslav12Průša Pavel21
Oliverius Pavel30Zahradník Petr03
Hofman Denis21Charvát Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
     3110
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Žid Jaromír
Knot Jan
 
 
     3020
3.Pikous MarselKošek Martin     1321
4.Blažek PetrAbsolonová Marie     2322
5.Drechsler JanŽid Jaromír     3032
6.Ryšavý MilanKnot Jan     3142
7.Blažek PetrKošek Martin     1343
8.Drechsler JanAbsolonová Marie     3153
9.Ryšavý MilanŽid Jaromír     3063
10.Pikous MarselKnot Jan     3273
11.Drechsler JanKošek Martin     3183
12.Ryšavý MilanAbsolonová Marie     3193
13.Pikous MarselŽid Jaromír     1394
14.Blažek PetrKnot Jan     31104
15.Ryšavý MilanKošek Martin     30  
16.Pikous MarselAbsolonová Marie         
17.Blažek PetrŽid Jaromír         
18.Drechsler JanKnot Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel12Košek Martin21
Blažek Petr12Absolonová Marie12
Drechsler Jan30Žid Jaromír12
Ryšavý Milan30Knot Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:30329:419SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Pusch František
Kutifel Josef ml.
 
 
-4-6-8  0301
2.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Holík Tomáš
Tauchman Denis
 
 
-6-7-5  0302
3.Daníček RadekPusch František7-7-8-13 1303
4.Sudek PetrKutifel Josef ml.-8-7-9  0304
5.Hradecký JakubHolík Tomáš-13-10-7  0305
6.Pecka VlastimilTauchman Denis668  3015
7.Sudek PetrPusch František-7-3-9  0316
8.Hradecký JakubKutifel Josef ml.-10-7-7  0317
9.Pecka VlastimilHolík Tomáš6610  3027
10.Daníček RadekTauchman Denis1089  3037
11.Hradecký JakubPusch František-7-7-1  0338
12.Pecka VlastimilKutifel Josef ml.-11-5-5  0339
13.Daníček RadekHolík Tomáš-10-3-7  03310
14.Sudek PetrTauchman Denis         
15.Pecka VlastimilPusch František         
16.Daníček RadekKutifel Josef ml.         
17.Sudek PetrHolík Tomáš         
18.Hradecký JakubTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Radek12Pusch František30
Sudek Petr02Kutifel Josef ml.30
Hradecký Jakub03Holík Tomáš21
Pecka Vlastimil21Tauchman Denis02
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy