Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     2301
2.Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
     1302
3.Ježek PavelKutifel Josef ml.     0303
4.Kocour JanHolík Tomáš     3113
5.Fejtek OndřejMareš Erik     3023
6.Líbal JaromírTauchman Denis     3233
7.Kocour JanKutifel Josef ml.     0334
8.Fejtek OndřejHolík Tomáš     1335
9.Líbal JaromírMareš Erik     3045
10.Ježek PavelTauchman Denis     3155
11.Fejtek OndřejKutifel Josef ml.     0356
12.Líbal JaromírHolík Tomáš     1357
13.Ježek PavelMareš Erik     3067
14.Kocour JanTauchman Denis     3277
15.Líbal JaromírKutifel Josef ml.     3187
16.Ježek PavelHolík Tomáš     3297
17.Kocour JanMareš Erik     1398
18.Fejtek OndřejTauchman Denis     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel31Kutifel Josef ml.31
Kocour Jan22Holík Tomáš22
Fejtek Ondřej22Mareš Erik13
Líbal Jaromír31Tauchman Denis04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Absolonová Marie
Košek Martin
 
 
     3010
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     2311
3.Macoun MiroslavKošek Martin     0312
4.Pavelka RadimAbsolonová Marie     3022
5.Holec Jaroslav st.Žid Jaromír     3032
6.Směšný MilanLieskovský Daniel     3042
7.Pavelka RadimKošek Martin     3152
8.Holec Jaroslav st.Absolonová Marie     3062
9.Směšný MilanŽid Jaromír     1363
10.Macoun MiroslavLieskovský Daniel     3173
11.Holec Jaroslav st.Košek Martin     0374
12.Směšný MilanAbsolonová Marie     1375
13.Macoun MiroslavŽid Jaromír     3185
14.Pavelka RadimLieskovský Daniel     3195
15.Směšný MilanKošek Martin     1396
16.Macoun MiroslavAbsolonová Marie     30106
17.Pavelka RadimŽid Jaromír         
18.Holec Jaroslav st.Lieskovský Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav31Košek Martin31
Pavelka Radim30Absolonová Marie13
Holec Jaroslav st.21Žid Jaromír12
Směšný Milan13Lieskovský Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Živnůstka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     0301
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
     2302
3.Zahradník PetrRyšavý Milan     2303
4.Šimon MiroslavDrechsler Jan     0304
5.Charvát LubošDrechsler Matěj     0305
6.Průša PavelBlažek Petr     3215
7.Šimon MiroslavRyšavý Milan     0316
8.Charvát LubošDrechsler Jan     1317
9.Průša PavelDrechsler Matěj     3127
10.Zahradník PetrBlažek Petr     3137
11.Charvát LubošRyšavý Milan     0338
12.Průša PavelDrechsler Jan     2339
13.Zahradník PetrDrechsler Matěj     13310
14.Šimon MiroslavBlažek Petr         
15.Průša PavelRyšavý Milan         
16.Zahradník PetrDrechsler Jan         
17.Šimon MiroslavDrechsler Matěj         
18.Charvát LubošBlažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Petr12Ryšavý Milan30
Šimon Miroslav02Drechsler Jan30
Charvát Luboš03Drechsler Matěj21
Průša Pavel21Blažek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Činka Bořek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Gabriel Václav st.
 
 
Matouš Roman
Molitoris Dušan
 
 
     3010
2.Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
     0311
3.Čech MilanPecka Vlastimil     1312
4.Gabriel Václav st.Matouš Roman     3122
5.Kopecký StanislavDaníček Radek     0323
6.Reichl RadomírMolitoris Dušan     3033
7.Gabriel Václav st.Pecka Vlastimil     3243
8.Kopecký StanislavMatouš Roman     0344
9.Reichl RadomírDaníček Radek     3154
10.Čech MilanMolitoris Dušan     1355
11.Kopecký StanislavPecka Vlastimil     0356
12.Reichl RadomírMatouš Roman     3066
13.Čech MilanDaníček Radek     0367
14.Gabriel Václav st.Molitoris Dušan     1368
15.Reichl RadomírPecka Vlastimil     3078
16.Čech MilanMatouš Roman     1379
17.Gabriel Václav st.Daníček Radek     13710
18.Kopecký StanislavMolitoris Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Milan04Pecka Vlastimil22
Gabriel Václav st.22Matouš Roman22
Kopecký Stanislav03Daníček Radek31
Reichl Radomír40Molitoris Dušan21
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Zahradník Jan
Paldus Martin
 
 
     1301
2.Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
Mastník Radek
Paldus Tomáš
 
 
     1302
3.Hlaváček VladimírPaldus Tomáš     2303
4.Longinová IlonaMastník Radek     3013
5.Jiroš AdamPaldus Martin     3023
6.Anděl JiříZahradník Jan     3133
7.Longinová IlonaPaldus Tomáš     1334
8.Jiroš AdamMastník Radek     3244
9.Anděl JiříPaldus Martin     3254
10.Hlaváček VladimírZahradník Jan     3064
11.Jiroš AdamPaldus Tomáš     1365
12.Anděl JiříMastník Radek     1366
13.Hlaváček VladimírPaldus Martin     3276
14.Longinová IlonaZahradník Jan     3086
15.Anděl JiříPaldus Tomáš     3096
16.Hlaváček VladimírMastník Radek     30106
17.Longinová IlonaPaldus Martin         
18.Jiroš AdamZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Vladimír31Paldus Tomáš31
Longinová Ilona21Mastník Radek13
Jiroš Adam21Paldus Martin03
Anděl Jiří31Zahradník Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Brenner Matěj
 
 
Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
     1301
2.David Jaroslav
David Lukáš
 
 
Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
     0302
3.Vrabec JakubHofman Denis     1303
4.Brenner MatějŠákr Josef     1304
5.David LukášOliverius Pavel     2305
6.David JaroslavNešvera Miroslav     0306
7.Brenner MatějHofman Denis     0307
8.David Lukᚊákr Josef     1308
9.David JaroslavOliverius Pavel     0309
10.Vrabec JakubNešvera Miroslav     3119
11.David LukášHofman Denis     13110
12.David JaroslavŠákr Josef         
13.Vrabec JakubOliverius Pavel         
14.Brenner MatějNešvera Miroslav         
15.David JaroslavHofman Denis         
16.Vrabec JakubŠákr Josef         
17.Brenner MatějOliverius Pavel         
18.David LukášNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrabec Jakub11Hofman Denis30
Brenner Matěj02Šákr Josef20
David Lukáš03Oliverius Pavel20
David Jaroslav02Nešvera Miroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy