Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
     3110
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
     3220
3.Ježek PavelKošek Martin     1321
4.Kocour JanAbsolonová Marie     3031
5.Fejtek OndřejŽid Jaromír     3141
6.Líbal JaromírLieskovský Daniel     3051
7.Kocour JanKošek Martin     3261
8.Fejtek OndřejAbsolonová Marie     3171
9.Líbal JaromírŽid Jaromír     3281
10.Ježek PavelLieskovský Daniel     1382
11.Fejtek OndřejKošek Martin     3192
12.Líbal JaromírAbsolonová Marie     31102
13.Ježek PavelŽid Jaromír         
14.Kocour JanLieskovský Daniel         
15.Líbal JaromírKošek Martin         
16.Ježek PavelAbsolonová Marie         
17.Kocour JanŽid Jaromír         
18.Fejtek OndřejLieskovský Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Pavel02Košek Martin12
Kocour Jan20Absolonová Marie03
Fejtek Ondřej30Žid Jaromír02
Líbal Jaromír30Lieskovský Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     3210
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Tauchman Denis
Mareš Erik
 
 
     3020
3.Macoun MiroslavKutifel Josef ml.     3030
4.Pavelka RadimHolík Tomáš     1331
5.Holec Jaroslav st.Mareš Erik     3241
6.Směšný MilanTauchman Denis     3051
7.Pavelka RadimKutifel Josef ml.     3161
8.Holec Jaroslav st.Holík TomášWO    0362
9.Směšný MilanMareš Erik     3072
10.Macoun MiroslavTauchman Denis     3282
11.Holec Jaroslav st.Kutifel Josef ml.     1383
12.Směšný MilanHolík Tomáš     1384
13.Macoun MiroslavMareš Erik     3094
14.Pavelka RadimTauchman Denis     32104
15.Směšný MilanKutifel Josef ml.     03  
16.Macoun MiroslavHolík Tomáš         
17.Pavelka RadimMareš Erik         
18.Holec Jaroslav st.Tauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Miroslav30Kutifel Josef ml.12
Pavelka Radim21Holík Tomáš20
Holec Jaroslav st.11Mareš Erik03
Směšný Milan21Tauchman Denis03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Průša Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipenský Robert
Zahradník Petr
 
 
Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
     1301
2.Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
Daníček Radek
Pecka Vlastimil
 
 
     3111
3.Šimon MiroslavPecka Vlastimil     2312
4.Charvát LubošDaníček Radek     1313
5.Lipenský RobertSudek Petr     1314
6.Zahradník PetrHradecký Jakub     0315
7.Charvát LubošPecka Vlastimil     3025
8.Lipenský RobertDaníček Radek     2326
9.Zahradník PetrSudek Petr     0327
10.Šimon MiroslavHradecký Jakub     3237
11.Lipenský RobertTichý Vojtěch     3047
12.Zahradník PetrDaníček Radek     1348
13.Šimon MiroslavSudek Petr     3158
14.Charvát LubošHradecký Jakub     3168
15.Zahradník PetrTichý Vojtěch     3178
16.Šimon MiroslavDaníček Radek     1379
17.Charvát LubošSudek Petr     3089
18.Lipenský RobertHradecký Jakub     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Miroslav22Pecka Vlastimil11
Charvát Luboš31Daníček Radek40
Lipenský Robert13Sudek Petr22
Zahradník Petr13Hradecký Jakub22
   Tichý Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Činka Bořek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Dědek Pavel
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     2301
2.Čech Milan
Jablonovský Jan
 
 
Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
     3211
3.Čech MilanRyšavý Milan     1312
4.Jablonovský JanDrechsler Jan     2313
5.Dědek PavelDrechsler Matěj     1314
6.Reichl RadomírBlažek Petr     3024
7.Jablonovský JanRyšavý Milan     2325
8.Dědek PavelDrechsler Jan     3135
9.Reichl RadomírDrechsler Matěj     3045
10.Čech MilanBlažek Petr     3055
11.Dědek PavelRyšavý Milan     0356
12.Reichl RadomírDrechsler Jan     3266
13.Čech MilanDrechsler Matěj     0367
14.Jablonovský JanBlažek Petr     3077
15.Reichl RadomírRyšavý Milan     3187
16.Čech MilanDrechsler Jan     0388
17.Jablonovský JanDrechsler Matěj     3298
18.Dědek PavelBlažek Petr     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Milan13Ryšavý Milan31
Jablonovský Jan22Drechsler Jan22
Dědek Pavel13Drechsler Matěj22
Reichl Radomír40Blažek Petr13
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Anděl Jiří
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     2301
2.Hlaváček Vladimír
Jáč Miloš
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     3011
3.Anděl JiříHofman Denis     1312
4.Jiroš AdamOliverius Pavel     1313
5.Jáč MilošŠákr Josef     2314
6.Hlaváček VladimírNešvera Miroslav     1315
7.Jiroš AdamHofman Denis     1316
8.Jáč MilošOliverius Pavel     0317
9.Hlaváček VladimírŠákr Josef     3127
10.Anděl JiříNešvera Miroslav     3037
11.Jáč MilošHofman Denis     1338
12.Hlaváček VladimírOliverius Pavel     3148
13.Anděl JiříŠákr Josef     3058
14.Jiroš AdamNešvera Miroslav     3268
15.Hlaváček VladimírHofman Denis     1369
16.Anděl JiříOliverius Pavel     23610
17.Jiroš AdamŠákr Josef         
18.Jáč MilošNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anděl Jiří22Hofman Denis40
Jiroš Adam12Oliverius Pavel31
Jáč Miloš03Šákr Josef12
Hlaváček Vladimír22Nešvera Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vrabec Jakub
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     0301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     1302
3.Knob MichalPaldus Tomáš     1303
4.Brenner MatějSlavík Miroslav     0304
5.Mencl KryštofZahradník Jan     1305
6.Vrabec JakubMastník Radek     3015
7.Brenner MatějPaldus Tomáš     1316
8.Mencl KryštofSlavík Miroslav     1317
9.Vrabec JakubZahradník Jan     1318
10.Knob MichalMastník Radek     3128
11.Mencl KryštofPaldus Martin     0329
12.Vrabec JakubSlavík Miroslav     3139
13.Knob MichalZahradník Jan     3249
14.Brenner MatějMastník Radek     03410
15.Vrabec JakubPaldus Martin         
16.Knob MichalSlavík Miroslav         
17.Brenner MatějZahradník Jan         
18.Mencl KryštofMastník Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knob Michal21Paldus Tomáš20
Brenner Matěj03Slavík Miroslav21
Mencl Kryštof03Zahradník Jan21
Vrabec Jakub21Mastník Radek12
   Paldus Martin10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy