Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     3210
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
     3020
3.Paldus MartinLíbal Jaromír     0321
4.Mastník RadekFejtek Ondřej     1322
5.Zahradník JanKocour Jan     3132
6.Paldus TomášJežek Pavel     3042
7.Mastník RadekLíbal Jaromír     0343
8.Zahradník JanFejtek Ondřej     3053
9.Paldus TomášKocour Jan     3263
10.Paldus MartinJežek Pavel     2364
11.Zahradník JanLíbal Jaromír     3274
12.Paldus TomášFejtek Ondřej     3184
13.Paldus MartinKocour Jan     0385
14.Mastník RadekJežek Pavel     3295
15.Paldus TomášLíbal Jaromír     31105
16.Paldus MartinFejtek Ondřej     13  
17.Mastník RadekKocour Jan         
18.Zahradník JanJežek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin03Líbal Jaromír22
Mastník Radek12Fejtek Ondřej12
Zahradník Jan30Kocour Jan12
Paldus Tomáš40Ježek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18523:441TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Bartoš Jiří
 
 
Pavelka Radim
Vorlíček Michal
 
 
9105  3010
2.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
-9676 3120
3.Bartoš JiříMacoun Miroslav-8-49-2 1321
4.Oliverius PavelPavelka Radim-9-888-92322
5.Nešvera MiroslavSměšný Milan785  3032
6.Hofman DenisVorlíček Michal835  3042
7.Oliverius PavelMacoun Miroslav-5676 3152
8.Nešvera MiroslavPavelka Radim8-633 3162
9.Hofman DenisSměšný Milan246  3072
10.Bartoš JiříVorlíček Michal-8875 3182
11.Nešvera MiroslavMacoun Miroslav12-7-7-6 1383
12.Hofman DenisPavelka Radim-1313-5-6 1384
13.Bartoš JiříSměšný Milan-1487-443294
14.Oliverius PavelVorlíček Michal579  30104
15.Hofman DenisMacoun Miroslav         
16.Bartoš JiříPavelka Radim         
17.Oliverius PavelSměšný Milan         
18.Nešvera MiroslavVorlíček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Jiří21Macoun Miroslav21
Oliverius Pavel21Pavelka Radim21
Nešvera Miroslav21Směšný Milan03
Hofman Denis21Vorlíček Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:33 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
     2301
2.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Jiroš Adam
Anděl Jiří
 
 
     3011
3.Blažek PetrAnděl Jiří     1312
4.Drechsler JanLonginová Ilona     3122
5.Drechsler MatějJiroš Adam     3032
6.Ryšavý MilanJáč Miloš     3042
7.Drechsler JanAnděl Jiří     2343
8.Drechsler MatějLonginová Ilona     3053
9.Ryšavý MilanJiroš Adam     2354
10.Blažek PetrJáč Miloš     1355
11.Drechsler MatějAnděl Jiří     1356
12.Ryšavý MilanLonginová Ilona     2357
13.Blažek PetrJiroš Adam     2358
14.Drechsler JanJáč Miloš     0359
15.Ryšavý MilanAnděl Jiří     3269
16.Blažek PetrLonginová Ilona     13610
17.Drechsler JanJiroš Adam         
18.Drechsler MatějJáč Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Petr04Anděl Jiří31
Drechsler Jan12Longinová Ilona22
Drechsler Matěj21Jiroš Adam21
Ryšavý Milan22Jáč Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Roman
Sudek Petr
 
 
Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
     3110
2.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     1311
3.Sudek PetrŠonský Patrik     1312
4.Matouš RomanVrabec Jakub     1313
5.Hradecký JakubKrauter Gunar     3223
6.Daníček RadekVarcl Jakub     3233
7.Matouš RomanŠonský Patrik     3043
8.Hradecký JakubVrabec Jakub     0344
9.Daníček RadekKrauter Gunar     3054
10.Sudek PetrVarcl Jakub     0355
11.Hradecký JakubŠonský Patrik     1356
12.Daníček RadekVrabec Jakub     0357
13.Sudek PetrKrauter Gunar     3167
14.Matouš RomanVarcl Jakub     3077
15.Daníček RadekŠonský Patrik     3287
16.Sudek PetrVrabec Jakub     2388
17.Matouš RomanKrauter Gunar     3098
18.Hradecký JakubVarcl Jakub     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sudek Petr13Šonský Patrik22
Matouš Roman31Vrabec Jakub40
Hradecký Jakub13Krauter Gunar04
Daníček Radek31Varcl Jakub22
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Pusch František
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
     3210
2.Holík Tomáš
Tauchman Denis
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     3120
3.Kutifel Josef ml.Charvát Luboš     3230
4.Holík Tomᚎivnůstka Miroslav     3040
5.Tauchman DenisZahradník Petr     2341
6.Pusch FrantišekŠimon Miroslav     3151
7.Holík TomášCharvát Luboš     3261
8.Tauchman DenisŽivnůstka Miroslav     3071
9.Pusch FrantišekZahradník Petr     3281
10.Kutifel Josef ml.Šimon Miroslav     3091
11.Mareš ErikCharvát LubošWO    30101
12.Pusch FrantišekŽivnůstka Miroslav         
13.Kutifel Josef ml.Zahradník Petr         
14.Holík Tomᚊimon Miroslav         
15.Pusch FrantišekCharvát Luboš         
16.Kutifel Josef ml.Živnůstka Miroslav         
17.Holík TomášZahradník Petr         
18.Mareš ErikŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutifel Josef ml.20Charvát Luboš02
Holík Tomáš20Živnůstka Miroslav02
Tauchman Denis11Zahradník Petr11
Pusch František20Šimon Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Reichl Radomír
Dědek Pavel
 
 
     0301
2.Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
Jablonovský Jan
Čech Milan
 
 
     1302
3.Absolonová MarieReichl Radomír     0303
4.Pařízková MonikaČech Milan     3113
5.Štolfa JakubJablonovský Jan     0314
6.Košek MartinDědek Pavel     3124
7.Pařízková MonikaReichl Radomír     1325
8.Štolfa JakubČech Milan     2326
9.Košek MartinJablonovský Jan     0327
10.Absolonová MarieDědek Pavel     3137
11.Štolfa JakubReichl Radomír     1338
12.Košek MartinČech Milan     3248
13.Absolonová MarieJablonovský Jan     0349
14.Pařízková MonikaDědek Pavel     3059
15.Košek MartinReichl Radomír     13510
16.Absolonová MarieČech Milan         
17.Pařízková MonikaJablonovský Jan         
18.Štolfa JakubDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Absolonová Marie12Reichl Radomír40
Pařízková Monika21Čech Milan12
Štolfa Jakub03Jablonovský Jan30
Košek Martin22Dědek Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy