Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Pavelka Radim
Vorlíček Michal
 
 
     3010
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     1311
3.Paldus MartinMacoun Miroslav     0312
4.Mastník RadekPavelka Radim     2313
5.Zahradník JanSměšný Milan     3123
6.Paldus TomášVorlíček Michal     3033
7.Mastník RadekMacoun Miroslav     1334
8.Zahradník JanPavelka Radim     3244
9.Paldus TomášSměšný Milan     3054
10.Paldus MartinVorlíček Michal     1355
11.Zahradník JanMacoun Miroslav     2356
12.Paldus TomášPavelka Radim     3166
13.Paldus MartinSměšný Milan     1367
14.Mastník RadekVorlíček Michal     2368
15.Paldus TomášMacoun Miroslav     3178
16.Paldus MartinPavelka Radim     0379
17.Mastník RadekSměšný Milan     3289
18.Zahradník JanVorlíček Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paldus Martin04Macoun Miroslav31
Mastník Radek13Pavelka Radim22
Zahradník Jan31Směšný Milan13
Paldus Tomáš40Vorlíček Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35702:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Sucharda Jan
 
 
Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
-7-11-6  0301
2.Bartoš Jiří
Nešvera Miroslav
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
10-10-6-7 1302
3.Sucharda JanLíbal Jaromír-7-8-7  0303
4.Bartoš JiříFejtek Ondřej8-9-10-4 1304
5.Nešvera MiroslavKocour Jan598  3014
6.Hofman DenisJežek Pavel4-1085 3124
7.Bartoš JiříLíbal Jaromír106-9-7-92325
8.Nešvera MiroslavFejtek Ondřej-5115-11-92326
9.Hofman DenisKocour Jan2410  3036
10.Sucharda JanJežek Pavel107-88 3146
11.Nešvera MiroslavLíbal Jaromír3-6810 3156
12.Hofman DenisFejtek Ondřej-87-711-72357
13.Oliverius PavelKocour Jan-88910 3167
14.Bartoš JiříJežek Pavel-11-9-7  0368
15.Hofman DenisLíbal Jaromír-119-9943278
16.Oliverius PavelFejtek Ondřej6-8-96-92379
17.Bartoš JiříKocour Jan-68-96103289
18.Nešvera MiroslavJežek Pavel633  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Jan11Líbal Jaromír22
Bartoš Jiří13Fejtek Ondřej40
Nešvera Miroslav31Kocour Jan04
Hofman Denis31Ježek Pavel13
Oliverius Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     3010
2.Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
     3020
3.Pikous MarselŠonský Patrik     2321
4.Ryšavý MilanVrabec Jakub     3031
5.Drechsler JanKrauter Gunar     3241
6.Blažek PetrVarcl Jakub     3151
7.Ryšavý MilanŠonský Patrik     1352
8.Drechsler JanVrabec Jakub     3162
9.Blažek PetrKrauter Gunar     3072
10.Pikous MarselVarcl Jakub     3182
11.Drechsler JanŠonský Patrik     1383
12.Blažek PetrVrabec Jakub     0384
13.Pikous MarselKrauter Gunar     3294
14.Ryšavý MilanVarcl Jakub     30104
15.Blažek PetrŠonský Patrik         
16.Pikous MarselVrabec Jakub         
17.Ryšavý MilanKrauter Gunar         
18.Drechsler JanVarcl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel21Šonský Patrik30
Ryšavý Milan21Vrabec Jakub12
Drechsler Jan21Krauter Gunar03
Blažek Petr21Varcl Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Roman
Molitoris Dušan
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
     0301
2.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
     3111
3.Daníček RadekAnděl Jiří     3221
4.Pecka VlastimilLonginová Ilona     3231
5.Molitoris DušanJiroš Adam     2332
6.Matouš RomanJáč Miloš     3042
7.Pecka VlastimilAnděl Jiří     3252
8.Molitoris DušanLonginová Ilona     3262
9.Matouš RomanJiroš Adam     3172
10.Daníček RadekJáč Miloš     3182
11.Molitoris DušanAnděl Jiří     0383
12.Matouš RomanLonginová Ilona     3193
13.Daníček RadekJiroš Adam     31103
14.Sudek PetrJáč Miloš     31  
15.Matouš RomanAnděl Jiří         
16.Daníček RadekLonginová Ilona         
17.Sudek PetrJiroš Adam         
18.Molitoris DušanJáč Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Radek30Anděl Jiří12
Pecka Vlastimil20Longinová Ilona03
Molitoris Dušan12Jiroš Adam12
Matouš Roman30Jáč Miloš02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Holík Tomáš
 
 
Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
     3110
2.Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
Dědek Pavel
Jablonovský Jan
 
 
     1311
3.Kutifel Josef ml.Čech Milan     3121
4.Holík TomášJaderný Petr     1322
5.Tauchman DenisJablonovský Jan     0323
6.Mareš ErikDědek Pavel     0324
7.Holík TomášČech Milan     2325
8.Tauchman DenisJaderný Petr     3035
9.Mareš ErikJablonovský Jan     0336
10.Kutifel Josef ml.Dědek Pavel     3046
11.Matějčík JanČech Milan     0347
12.Mareš ErikJaderný Petr     1348
13.Kutifel Josef ml.Jablonovský Jan     1349
14.Holík TomášDědek Pavel     3059
15.Mareš ErikČech Milan     13510
16.Kutifel Josef ml.Jaderný Petr         
17.Holík TomášJablonovský Jan         
18.Matějčík JanDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutifel Josef ml.21Čech Milan31
Holík Tomáš12Jaderný Petr21
Tauchman Denis11Jablonovský Jan30
Mareš Erik04Dědek Pavel12
Matějčík Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
     3210
2.Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     1311
3.Pařízková MonikaCharvát Luboš     3121
4.Žid JaromírŠimon Miroslav     3031
5.Absolonová MarieŽivnůstka Miroslav     1332
6.Košek MartinZahradník Petr     3142
7.Žid JaromírCharvát Luboš     1343
8.Absolonová MarieŠimon Miroslav     2344
9.Košek MartinŽivnůstka Miroslav     3054
10.Pařízková MonikaZahradník Petr     3164
11.Absolonová MarieCharvát Luboš     1365
12.Košek MartinŠimon Miroslav     3075
13.Pařízková MonikaŽivnůstka Miroslav     3085
14.Žid JaromírZahradník Petr     0386
15.Košek MartinCharvát Luboš     2387
16.Pařízková MonikaŠimon Miroslav     3197
17.Žid JaromírŽivnůstka Miroslav     2398
18.Absolonová MarieZahradník Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízková Monika40Charvát Luboš31
Žid Jaromír13Šimon Miroslav13
Absolonová Marie04Živnůstka Miroslav22
Košek Martin31Zahradník Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy