Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
Lipenský Robert
Šimon Miroslav
 
 
     3010
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     2311
3.Ježek PavelZahradník Petr     0312
4.Kocour JanŽivnůstka Miroslav     3122
5.Líbal JaromírŠimon Miroslav     3132
6.Fejtek OndřejLipenský Robert     3242
7.Kocour JanZahradník Petr     1343
8.Líbal JaromírŽivnůstka Miroslav     3153
9.Fejtek OndřejŠimon Miroslav     3263
10.Ježek PavelLipenský Robert     2364
11.Líbal JaromírZahradník Petr     3074
12.Fejtek OndřejŽivnůstka Miroslav     3184
13.Ježek PavelŠimon Miroslav     2385
14.Kocour JanLipenský Robert     3095
15.Fejtek OndřejZahradník Petr     2396
16.Ježek PavelŽivnůstka Miroslav     0397
17.Kocour JanŠimon Miroslav     31107
18.Líbal JaromírLipenský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel04Zahradník Petr31
Kocour Jan31Živnůstka Miroslav13
Líbal Jaromír30Šimon Miroslav13
Fejtek Ondřej31Lipenský Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:Směšný Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21529:479TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holec Jaroslav st.
Vorlíček Michal
 
 
Dědek Pavel
Kopecký Stanislav
 
 
699  3010
2.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Jablonovský Jan
Čech Milan
 
 
88-89 3120
3.Vorlíček MichalJablonovský Jan7-78-6-62321
4.Směšný MilanČech Milan5-1196 3131
5.Holec Jaroslav st.Dědek Pavel4810  3041
6.Macoun MiroslavKopecký Stanislav286  3051
7.Směšný MilanJablonovský Jan-4-8-6  0352
8.Holec Jaroslav st.Čech Milan-9-7-8  0353
9.Macoun MiroslavDědek Pavel7-688 3163
10.Vorlíček MichalKopecký Stanislav-108-10-6 1364
11.Holec Jaroslav st.Jablonovský Jan-7-7-10  0365
12.Macoun MiroslavČech Milan879  3075
13.Vorlíček MichalDědek Pavel-8-97793285
14.Směšný MilanKopecký Stanislav-67153 3195
15.Macoun MiroslavJablonovský Jan675  30105
16.Vorlíček MichalČech Milan         
17.Směšný MilanDědek Pavel         
18.Holec Jaroslav st.Kopecký Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Michal12Jablonovský Jan31
Směšný Milan21Čech Milan12
Holec Jaroslav st.12Dědek Pavel03
Macoun Miroslav40Kopecký Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     2301
2.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
     3111
3.Hlaváček VladimírKutifel Josef ml.     1312
4.Longinová IlonaHolík Tomáš     3022
5.Anděl JiříMareš Erik     3132
6.Jiroš AdamTauchman Denis     1333
7.Longinová IlonaKutifel Josef ml.     3043
8.Anděl JiříHolík Tomáš     3053
9.Jiroš AdamMareš Erik     1354
10.Hlaváček VladimírTauchman Denis     3264
11.Anděl JiříKutifel Josef ml.     3274
12.Jiroš AdamHolík Tomáš     3184
13.Hlaváček VladimírMareš Erik     3094
14.Longinová IlonaTauchman Denis     30104
15.Jiroš AdamKutifel Josef ml.         
16.Hlaváček VladimírHolík Tomáš         
17.Longinová IlonaMareš Erik         
18.Anděl JiříTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír21Kutifel Josef ml.12
Longinová Ilona30Holík Tomáš03
Anděl Jiří30Mareš Erik12
Jiroš Adam12Tauchman Denis12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Šonský Patrik
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
     0301
2.Vrabec Jakub
Jindrák Lukáš
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     3111
3.Knob MichalKošek Martin     3221
4.Vrabec JakubŽid Jaromír     3231
5.Jindrák LukášLieskovský Daniel     3141
6.Šonský PatrikBerger Jan     2342
7.Vrabec JakubKošek Martin     1343
8.Jindrák Lukᚎid Jaromír     3053
9.Šonský PatrikLieskovský Daniel     3063
10.Knob MichalBerger Jan     3173
11.Jindrák LukášKošek Martin     3283
12.Šonský PatrikKnot Jan     3193
13.Knob MichalLieskovský Daniel     30103
14.Vrabec JakubBerger Jan         
15.Šonský PatrikKošek Martin         
16.Knob MichalKnot Jan         
17.Vrabec JakubLieskovský Daniel         
18.Jindrák LukášBerger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knob Michal30Košek Martin12
Vrabec Jakub11Žid Jaromír02
Jindrák Lukáš30Lieskovský Daniel03
Šonský Patrik21Berger Jan11
   Knot Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:Paldus Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:30 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     1301
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
     0302
3.Paldus MartinRyšavý Milan     0303
4.Paldus TomášDrechsler Jan     3013
5.Mastník RadekBlažek Petr     2314
6.Zahradník JanPikous Marsel     1315
7.Paldus TomášRyšavý Milan     3025
8.Mastník RadekDrechsler Jan     0326
9.Zahradník JanBlažek Petr     0327
10.Paldus MartinPikous Marsel     1328
11.Mastník RadekRyšavý Milan     1329
12.Zahradník JanDrechsler Jan     3039
13.Paldus MartinBlažek Petr     23310
14.Paldus TomášPikous Marsel     30  
15.Zahradník JanRyšavý Milan         
16.Paldus MartinDrechsler Jan         
17.Paldus TomášBlažek Petr         
18.Mastník RadekPikous Marsel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paldus Martin03Ryšavý Milan21
Paldus Tomáš20Drechsler Jan12
Mastník Radek03Blažek Petr30
Zahradník Jan12Pikous Marsel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:Pěnkava Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13495:320TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šákr Josef
Sucharda Jan
 
 
Mádle Luděk
Tichý Vojtěch
 
 
-13-9-9  0301
2.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 

 
 
WO    3011
3.Bartoš JiříMádle Luděk679  3021
4.Šákr JosefTichý Vojtěch4-10-71133231
5.Oliverius PavelMašek Vladislav641  3041
6.Hofman DenisWO    3051
7.Šákr JosefMádle Luděk9-98-1653261
8.Oliverius PavelTichý Vojtěch9104  3071
9.Hofman DenisMašek Vladislav987  3081
10.Bartoš JiříWO    3091
11.Sucharda JanMádle Luděk-87-115-62392
12.Hofman DenisTichý Vojtěch-57-75-82393
13.Bartoš JiříMašek Vladislav487  30103
14.Šákr Josef         
15.Hofman DenisMádle Luděk         
16.Bartoš JiříTichý Vojtěch         
17.Šákr JosefMašek Vladislav         
18.Sucharda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoš Jiří20Mádle Luděk12
Šákr Josef20Tichý Vojtěch12
Oliverius Pavel20Mašek Vladislav03
Hofman Denis11   
Sucharda Jan01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy