Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longin Milan
Jáč Miloš
 
 
Zítko Martin
Pitro Lukáš
 
 
     3010
2.Jiroš Adam
Matoušková Stanislava
 
 
Šonský Patrik
Vrabec Jakub
 
 
     1311
3.Jáč MilošŠonský Patrik     2312
4.Matoušková StanislavaVrabec Jakub     1313
5.Jiroš AdamZítko Martin     3123
6.Longin MilanPitro Lukáš     3033
7.Matoušková StanislavaŠonský Patrik     1334
8.Jiroš AdamVrabec Jakub     3244
9.Longin MilanZítko Martin     3154
10.Jáč MilošPitro Lukáš     3164
11.Jiroš AdamŠonský Patrik     2365
12.Kopiary LubomírVrabec Jakub     1366
13.Jáč MilošZítko Martin     3176
14.Matoušková StanislavaPitro Lukáš     3186
15.Kopiary LubomírVarcl Matěj     2387
16.Jáč MilošVrabec Jakub     3297
17.Matoušková StanislavaZítko Martin     32107
18.Jiroš AdamPitro Lukáš     31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jáč Miloš31Šonský Patrik30
Matoušková Stanislava22Vrabec Jakub22
Jiroš Adam21Zítko Martin04
Longin Milan20Pitro Lukáš03
Kopiary Lubomír02Varcl Matěj10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
     2301
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     2302
3.Mastník RadekOliverius Pavel     0303
4.Zahradník JanŠákr Josef     1304
5.Slavík MiroslavHofman Denis     0305
6.Paldus TomášNešvera Miroslav     3015
7.Zahradník JanOliverius Pavel     3225
8.Slavík MiroslavŠákr Josef     3235
9.Paldus TomášHofman Denis     3045
10.Mastník RadekNešvera Miroslav     0346
11.Slavík MiroslavOliverius Pavel     3256
12.Paldus Tomᚊákr Josef     3266
13.Mastník RadekHofman Denis     1367
14.Zahradník JanNešvera Miroslav     3177
15.Paldus TomášOliverius Pavel     3087
16.Mastník RadekŠákr Josef     2388
17.Zahradník JanHofman Denis     0389
18.Slavík MiroslavNešvera Miroslav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mastník Radek04Oliverius Pavel13
Zahradník Jan22Šákr Josef22
Slavík Miroslav31Hofman Denis31
Paldus Tomáš40Nešvera Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
     0301
2.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Matouš Roman
Sudek Petr
 
 
     3111
3.Drechsler MatějPecka Vlastimil     0312
4.Blažek PetrMatouš Roman     2313
5.Drechsler JanDaníček Radek     3023
6.Ryšavý MilanSudek Petr     3033
7.Blažek PetrPecka Vlastimil     1334
8.Drechsler JanMatouš Roman     2335
9.Ryšavý MilanDaníček Radek     1336
10.Drechsler MatějSudek Petr     3146
11.Drechsler JanPecka Vlastimil     3056
12.Ryšavý MilanMatouš Roman     3166
13.Drechsler MatějDaníček Radek     2367
14.Blažek PetrSudek Petr     3177
15.Ryšavý MilanPecka Vlastimil     2378
16.Drechsler MatějMatouš Roman     3088
17.Blažek PetrDaníček Radek     0389
18.Drechsler JanSudek Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Matěj22Pecka Vlastimil31
Blažek Petr13Matouš Roman22
Drechsler Jan31Daníček Radek31
Ryšavý Milan22Sudek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Protiva
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33439:514SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauchman Denis
Holík Tomáš
 
 
Košek Martin
Knot Jan
 
 
-139-7-5 1301
2.Kutifel Josef ml.
Matějčík Jan
 
 
Berger Jan
Pařízková Monika
 
 
-8-3-9  0302
3.Kutifel Josef ml.Košek Martin-10-84-7 1303
4.Tauchman DenisPařízková Monika-6-7-7  0304
5.Matějčík JanKnot Jan-710108 3114
6.Holík TomášBerger Jan-54-10-6 1315
7.Tauchman DenisKošek Martin-7-4-6  0316
8.Matějčík JanPařízková Monika11-5-5-6 1317
9.Holík TomášKnot Jan849  3027
10.Kutifel Josef ml.Berger Jan-6-96-6 1328
11.Matějčík JanKošek Martin7-2-10963238
12.Holík TomášPařízková Monika-969-9-52339
13.Kutifel Josef ml.Knot Jan987  3049
14.Tauchman DenisBerger Jan-8-5-6  03410
15.Holík TomášKošek Martin11    10  
16.Kutifel Josef ml.Pařízková Monika         
17.Tauchman DenisKnot Jan         
18.Matějčík JanBerger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kutifel Josef ml.12Košek Martin21
Tauchman Denis03Pařízková Monika30
Matějčík Jan21Knot Jan03
Holík Tomáš12Berger Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Martenek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Petr
Průša Pavel
 
 
Reichl Radomír
Gabriel Václav st.
 
 
     3110
2.Charvát Luboš
Lipenský Robert
 
 
Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
     2311
3.Průša PavelReichl Radomír     3121
4.Charvát LubošČech Milan     1322
5.Lipenský RobertGabriel Václav st.     2323
6.Zahradník PetrKopecký Stanislav     3033
7.Charvát LubošReichl Radomír     0334
8.Lipenský RobertČech Milan     1335
9.Zahradník PetrGabriel Václav st.     3145
10.Průša PavelKopecký Stanislav     3055
11.Lipenský RobertReichl Radomír     0356
12.Zahradník PetrČech Milan     0357
13.Průša PavelGabriel Václav st.     3167
14.Charvát LubošKopecký Stanislav     3077
15.Zahradník PetrReichl Radomír     2378
16.Průša PavelČech Milan     3088
17.Charvát LubošGabriel Václav st.     0389
18.Lipenský RobertKopecký Stanislav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Pavel40Reichl Radomír31
Charvát Luboš13Čech Milan31
Lipenský Robert04Gabriel Václav st.22
Zahradník Petr22Kopecký Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
     0302
3.Ježek PavelMacoun Miroslav     3112
4.Kocour JanPavelka Radim     2313
5.Líbal JaromírHolec Jaroslav st.     1314
6.Fejtek OndřejSměšný Milan     3224
7.Kocour JanMacoun Miroslav     3034
8.Líbal JaromírPavelka Radim     1335
9.Fejtek OndřejHolec Jaroslav st.     2336
10.Ježek PavelSměšný Milan     3146
11.Líbal JaromírMacoun Miroslav     3056
12.Fejtek OndřejPavelka Radim     3066
13.Ježek PavelHolec Jaroslav st.     0367
14.Kocour JanSměšný Milan     3277
15.Fejtek OndřejMacoun Miroslav     3087
16.Ježek PavelPavelka Radim     1388
17.Kocour JanHolec Jaroslav st.     3298
18.Líbal JaromírSměšný Milan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel22Macoun Miroslav04
Kocour Jan31Pavelka Radim31
Líbal Jaromír22Holec Jaroslav st.31
Fejtek Ondřej31Směšný Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:31 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Jáč Miloš
Anděl Jiří
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
     1311
3.Jáč MilošLíbal Jaromír     2312
4.Jiroš AdamFejtek Ondřej     1313
5.Longinová IlonaJežek Pavel     2314
6.Anděl JiříWO    3024
7.Jiroš AdamLíbal Jaromír     0325
8.Longinová IlonaFejtek Ondřej     1326
9.Anděl JiříJežek Pavel     3136
10.Jáč MilošWO    3046
11.Longinová IlonaLíbal Jaromír     1347
12.Anděl JiříFejtek Ondřej     0348
13.Jáč MilošJežek Pavel     2349
14.Jiroš AdamWO    3059
15.Anděl JiříLíbal Jaromír     13510
16.Jáč MilošFejtek Ondřej         
17.Jiroš AdamJežek Pavel         
18.Longinová Ilona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jáč Miloš02Líbal Jaromír40
Jiroš Adam02Fejtek Ondřej30
Longinová Ilona03Ježek Pavel21
Anděl Jiří12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vrabec Jakub
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     0311
3.Vrabec JakubMacoun Miroslav     1312
4.Krauter GunarPavelka Radim     2313
5.Šonský PatrikHolec Jaroslav st.     3023
6.Knob MichalSměšný Milan     1324
7.Krauter GunarMacoun Miroslav     0325
8.Šonský PatrikPavelka Radim     3235
9.Knob MichalHolec Jaroslav st.     0336
10.Vrabec JakubSměšný Milan     3246
11.Šonský PatrikMacoun Miroslav     3156
12.Knob MichalPavelka Radim     3166
13.Vrabec JakubHolec Jaroslav st.     1367
14.Krauter GunarSměšný Milan     1368
15.Knob MichalMacoun Miroslav     2369
16.Vrabec JakubPavelka Radim     3279
17.Krauter GunarHolec Jaroslav st.     13710
18.Šonský PatrikSměšný Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrabec Jakub22Macoun Miroslav31
Krauter Gunar04Pavelka Radim13
Šonský Patrik30Holec Jaroslav st.31
Knob Michal13Směšný Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
     3210
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Živnůstka Miroslav
Charvát Luboš
 
 
     2311
3.Zahradník JanPrůša Pavel     0312
4.Paldus MartinZahradník Petr     0313
5.Slavík MiroslavŽivnůstka Miroslav     1314
6.Paldus TomášCharvát Luboš     3224
7.Paldus MartinPrůša Pavel     2325
8.Slavík MiroslavZahradník Petr     3135
9.Paldus Tomᚎivnůstka Miroslav     3045
10.Zahradník JanCharvát Luboš     3055
11.Slavík MiroslavPrůša Pavel     3065
12.Paldus TomášZahradník Petr     3275
13.Zahradník JanŽivnůstka Miroslav     3285
14.Paldus MartinCharvát Luboš     3295
15.Paldus TomášPrůša Pavel     30105
16.Zahradník JanZahradník Petr         
17.Paldus MartinŽivnůstka Miroslav         
18.Slavík MiroslavCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Jan21Průša Pavel22
Paldus Martin12Zahradník Petr12
Slavík Miroslav21Živnůstka Miroslav12
Paldus Tomáš40Charvát Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33479:534TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Bříza František
Reichl Radomír
 
 
-7-689-102301
2.Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
Jaderný Petr
Čech Milan
 
 
8-8-9-7 1302
3.Oliverius PavelBříza František-7-9-9  0303
4.Nešvera MiroslavReichl Radomír-10-8-9  0304
5.Šákr JosefČech Milan8-89-6-42305
6.Hofman DenisJaderný Petr-68-7973215
7.Nešvera MiroslavBříza František649  3025
8.Šákr JosefReichl Radomír-5-12-3  0326
9.Hofman DenisČech Milan8117  3036
10.Oliverius PavelJaderný Petr-97-8-9 1337
11.Šákr JosefBříza František3-5-8-6 1338
12.Hofman DenisReichl Radomír-11-6-2  0339
13.Oliverius PavelČech Milan118-66 3149
14.Nešvera MiroslavJaderný Petr-7-10107-623410
15.Hofman DenisBříza František-12-9   02  
16.Oliverius PavelReichl Radomír         
17.Nešvera MiroslavČech Milan         
18.Šákr JosefJaderný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oliverius Pavel12Bříza František21
Nešvera Miroslav12Reichl Radomír30
Šákr Josef03Čech Milan12
Hofman Denis21Jaderný Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:17 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Tauchman Denis
Holík Tomáš
 
 
     3010
2.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
     1311
3.Drechsler MatějKutifel Josef ml.     1312
4.Blažek PetrMareš Erik     3122
5.Drechsler JanHolík Tomáš     2323
6.Ryšavý MilanTauchman Denis     3033
7.Blažek PetrKutifel Josef ml.     1334
8.Drechsler JanMareš Erik     1335
9.Ryšavý MilanHolík Tomáš     3045
10.Drechsler MatějTauchman Denis     3055
11.Drechsler JanKutifel Josef ml.     3065
12.Ryšavý MilanMareš Erik     3075
13.Drechsler MatějHolík Tomáš     3085
14.Blažek PetrTauchman Denis     3195
15.Ryšavý MilanKutifel Josef ml.     30105
16.Drechsler MatějMareš Erik         
17.Blažek PetrHolík Tomáš         
18.Drechsler JanTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Matěj21Kutifel Josef ml.22
Blažek Petr21Mareš Erik12
Drechsler Jan12Holík Tomáš12
Ryšavý Milan40Tauchman Denis03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36709:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
8-8-7683210
2.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
8-975 3120
3.Daníček RadekKošek Martin8-8-7-6 1321
4.Hradecký JakubPařízková Monika1187  3031
5.Sudek PetrAbsolonová Marie105-109 3141
6.Pecka VlastimilBerger Jan7-887 3151
7.Hradecký JakubKošek Martin-77-7-7 1352
8.Sudek PetrPařízková Monika57-5-3-72353
9.Pecka VlastimilAbsolonová Marie539  3063
10.Daníček RadekBerger Jan-8-9-10  0364
11.Sudek PetrKošek Martin-7-6-10  0365
12.Pecka VlastimilPařízková Monika59-7-1173275
13.Daníček RadekAbsolonová Marie11-1087 3185
14.Hradecký JakubBerger Jan-8-888-52386
15.Pecka VlastimilKošek Martin117-11-9-72387
16.Daníček RadekPařízková Monika-99810 3197
17.Hradecký JakubŽid Jaromír-1536-8-102398
18.Sudek PetrBerger Jan-5-57-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daníček Radek22Košek Martin40
Hradecký Jakub13Pařízková Monika13
Sudek Petr13Absolonová Marie03
Pecka Vlastimil31Berger Jan31
   Žid Jaromír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3110
2.Hlaváček Vladimír
Jiroš Adam
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     2311
3.Hlaváček VladimírPavelka Radim     3221
4.Jiroš AdamSměšný Milan     3231
5.Longinová IlonaHolec Jaroslav st.     1332
6.Anděl JiříMacoun Miroslav     3042
7.Jiroš AdamPavelka Radim     0343
8.Longinová IlonaSměšný Milan     3253
9.Anděl JiříHolec Jaroslav st.     3163
10.Hlaváček VladimírMacoun Miroslav     2364
11.Longinová IlonaPavelka Radim     3174
12.Anděl JiříSměšný Milan     3184
13.Hlaváček VladimírHolec Jaroslav st.     3194
14.Jiroš AdamMacoun Miroslav     1395
15.Anděl JiříPavelka Radim     31105
16.Hlaváček VladimírSměšný Milan         
17.Jiroš AdamHolec Jaroslav st.         
18.Longinová IlonaMacoun Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír21Pavelka Radim13
Jiroš Adam12Směšný Milan03
Longinová Ilona21Holec Jaroslav st.12
Anděl Jiří40Macoun Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Mencl Kryštof
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
     0301
2.Knob Michal
Šonský Patrik
 
 
Souček Josef
Ježek Pavel
 
 
     3011
3.Šonský PatrikLíbal Jaromír     0312
4.Mencl KryštofFejtek Ondřej     0313
5.Vrabec JakubJežek Pavel     3023
6.Knob MichalSouček Josef     3033
7.Mencl KryštofLíbal Jaromír     0334
8.Vrabec JakubFejtek Ondřej     1335
9.Knob MichalJežek Pavel     3045
10.Šonský PatrikSouček Josef     0346
11.Vrabec JakubLíbal Jaromír     1347
12.Knob MichalFejtek Ondřej     2348
13.Šonský PatrikJežek Pavel     3258
14.Mencl KryštofSouček Josef     2359
15.Knob MichalLíbal Jaromír     13510
16.Šonský PatrikFejtek Ondřej         
17.Mencl KryštofJežek Pavel         
18.Vrabec JakubSouček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šonský Patrik12Líbal Jaromír40
Mencl Kryštof03Fejtek Ondřej30
Vrabec Jakub12Ježek Pavel03
Knob Michal22Souček Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Bříza František
Jablonovský Jan
 
 
     3110
2.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
     3120
3.Paldus MartinČech Milan     1321
4.Mastník RadekBříza František     1322
5.Zahradník JanJaderný Petr     1323
6.Paldus TomášJablonovský Jan     3133
7.Mastník RadekČech Milan     1334
8.Zahradník JanBříza František     3144
9.Paldus TomášJaderný Petr     3254
10.Paldus MartinJablonovský Jan     0355
11.Zahradník JanČech Milan     3165
12.Paldus TomášBříza František     0366
13.Paldus MartinJaderný Petr     1367
14.Mastník RadekJablonovský Jan     1368
15.Paldus TomášČech Milan     3178
16.Paldus MartinBříza František     0379
17.Mastník RadekJaderný Petr     3289
18.Zahradník JanJablonovský Jan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin04Čech Milan22
Mastník Radek13Bříza František31
Zahradník Jan22Jaderný Petr22
Paldus Tomáš31Jablonovský Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22549:490TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
83-89 3110
2.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Živnůstka Miroslav
Charvát Luboš
 
 
-9-6-10  0311
3.Šákr JosefŽivnůstka Miroslav9-987 3121
4.Nešvera MiroslavPrůša Pavel-89-48-72322
5.Oliverius PavelZahradník Petr587  3032
6.Hofman DenisCharvát Luboš-42-4783242
7.Nešvera MiroslavŽivnůstka Miroslav-85-57-82343
8.Oliverius PavelPrůša Pavel511-77 3153
9.Hofman DenisZahradník Petr-5-58853263
10.Šákr JosefCharvát Luboš-7854 3173
11.Oliverius PavelŽivnůstka Miroslav785  3083
12.Hofman DenisPrůša Pavel74-9-6-62384
13.Šákr JosefZahradník Petr-88-8493294
14.Nešvera MiroslavCharvát Luboš987  30104
15.Hofman DenisŽivnůstka Miroslav7    10  
16.Šákr JosefPrůša Pavel         
17.Nešvera MiroslavZahradník Petr         
18.Oliverius PavelCharvát Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šákr Josef30Živnůstka Miroslav12
Nešvera Miroslav12Průša Pavel21
Oliverius Pavel30Zahradník Petr03
Hofman Denis21Charvát Luboš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
     3110
2.Pikous Marsel
Ryšavý Milan
 
 
Žid Jaromír
Knot Jan
 
 
     3020
3.Pikous MarselKošek Martin     1321
4.Blažek PetrAbsolonová Marie     2322
5.Drechsler JanŽid Jaromír     3032
6.Ryšavý MilanKnot Jan     3142
7.Blažek PetrKošek Martin     1343
8.Drechsler JanAbsolonová Marie     3153
9.Ryšavý MilanŽid Jaromír     3063
10.Pikous MarselKnot Jan     3273
11.Drechsler JanKošek Martin     3183
12.Ryšavý MilanAbsolonová Marie     3193
13.Pikous MarselŽid Jaromír     1394
14.Blažek PetrKnot Jan     31104
15.Ryšavý MilanKošek Martin     30  
16.Pikous MarselAbsolonová Marie         
17.Blažek PetrŽid Jaromír         
18.Drechsler JanKnot Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel12Košek Martin21
Blažek Petr12Absolonová Marie12
Drechsler Jan30Žid Jaromír12
Ryšavý Milan30Knot Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:30329:419SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Pusch František
Kutifel Josef ml.
 
 
-4-6-8  0301
2.Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
Holík Tomáš
Tauchman Denis
 
 
-6-7-5  0302
3.Daníček RadekPusch František7-7-8-13 1303
4.Sudek PetrKutifel Josef ml.-8-7-9  0304
5.Hradecký JakubHolík Tomáš-13-10-7  0305
6.Pecka VlastimilTauchman Denis668  3015
7.Sudek PetrPusch František-7-3-9  0316
8.Hradecký JakubKutifel Josef ml.-10-7-7  0317
9.Pecka VlastimilHolík Tomáš6610  3027
10.Daníček RadekTauchman Denis1089  3037
11.Hradecký JakubPusch František-7-7-1  0338
12.Pecka VlastimilKutifel Josef ml.-11-5-5  0339
13.Daníček RadekHolík Tomáš-10-3-7  03310
14.Sudek PetrTauchman Denis         
15.Pecka VlastimilPusch František         
16.Daníček RadekKutifel Josef ml.         
17.Sudek PetrHolík Tomáš         
18.Hradecký JakubTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daníček Radek12Pusch František30
Sudek Petr02Kutifel Josef ml.30
Hradecký Jakub03Holík Tomáš21
Pecka Vlastimil21Tauchman Denis02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     2301
2.Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
     1302
3.Ježek PavelKutifel Josef ml.     0303
4.Kocour JanHolík Tomáš     3113
5.Fejtek OndřejMareš Erik     3023
6.Líbal JaromírTauchman Denis     3233
7.Kocour JanKutifel Josef ml.     0334
8.Fejtek OndřejHolík Tomáš     1335
9.Líbal JaromírMareš Erik     3045
10.Ježek PavelTauchman Denis     3155
11.Fejtek OndřejKutifel Josef ml.     0356
12.Líbal JaromírHolík Tomáš     1357
13.Ježek PavelMareš Erik     3067
14.Kocour JanTauchman Denis     3277
15.Líbal JaromírKutifel Josef ml.     3187
16.Ježek PavelHolík Tomáš     3297
17.Kocour JanMareš Erik     1398
18.Fejtek OndřejTauchman Denis     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel31Kutifel Josef ml.31
Kocour Jan22Holík Tomáš22
Fejtek Ondřej22Mareš Erik13
Líbal Jaromír31Tauchman Denis04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:22 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Absolonová Marie
Košek Martin
 
 
     3010
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     2311
3.Macoun MiroslavKošek Martin     0312
4.Pavelka RadimAbsolonová Marie     3022
5.Holec Jaroslav st.Žid Jaromír     3032
6.Směšný MilanLieskovský Daniel     3042
7.Pavelka RadimKošek Martin     3152
8.Holec Jaroslav st.Absolonová Marie     3062
9.Směšný MilanŽid Jaromír     1363
10.Macoun MiroslavLieskovský Daniel     3173
11.Holec Jaroslav st.Košek Martin     0374
12.Směšný MilanAbsolonová Marie     1375
13.Macoun MiroslavŽid Jaromír     3185
14.Pavelka RadimLieskovský Daniel     3195
15.Směšný MilanKošek Martin     1396
16.Macoun MiroslavAbsolonová Marie     30106
17.Pavelka RadimŽid Jaromír         
18.Holec Jaroslav st.Lieskovský Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Miroslav31Košek Martin31
Pavelka Radim30Absolonová Marie13
Holec Jaroslav st.21Žid Jaromír12
Směšný Milan13Lieskovský Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Živnůstka Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     0301
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
     2302
3.Zahradník PetrRyšavý Milan     2303
4.Šimon MiroslavDrechsler Jan     0304
5.Charvát LubošDrechsler Matěj     0305
6.Průša PavelBlažek Petr     3215
7.Šimon MiroslavRyšavý Milan     0316
8.Charvát LubošDrechsler Jan     1317
9.Průša PavelDrechsler Matěj     3127
10.Zahradník PetrBlažek Petr     3137
11.Charvát LubošRyšavý Milan     0338
12.Průša PavelDrechsler Jan     2339
13.Zahradník PetrDrechsler Matěj     13310
14.Šimon MiroslavBlažek Petr         
15.Průša PavelRyšavý Milan         
16.Zahradník PetrDrechsler Jan         
17.Šimon MiroslavDrechsler Matěj         
18.Charvát LubošBlažek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Petr12Ryšavý Milan30
Šimon Miroslav02Drechsler Jan30
Charvát Luboš03Drechsler Matěj21
Průša Pavel21Blažek Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Činka Bořek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Gabriel Václav st.
 
 
Matouš Roman
Molitoris Dušan
 
 
     3010
2.Čech Milan
Kopecký Stanislav
 
 
Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
     0311
3.Čech MilanPecka Vlastimil     1312
4.Gabriel Václav st.Matouš Roman     3122
5.Kopecký StanislavDaníček Radek     0323
6.Reichl RadomírMolitoris Dušan     3033
7.Gabriel Václav st.Pecka Vlastimil     3243
8.Kopecký StanislavMatouš Roman     0344
9.Reichl RadomírDaníček Radek     3154
10.Čech MilanMolitoris Dušan     1355
11.Kopecký StanislavPecka Vlastimil     0356
12.Reichl RadomírMatouš Roman     3066
13.Čech MilanDaníček Radek     0367
14.Gabriel Václav st.Molitoris Dušan     1368
15.Reichl RadomírPecka Vlastimil     3078
16.Čech MilanMatouš Roman     1379
17.Gabriel Václav st.Daníček Radek     13710
18.Kopecký StanislavMolitoris Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Milan04Pecka Vlastimil22
Gabriel Václav st.22Matouš Roman22
Kopecký Stanislav03Daníček Radek31
Reichl Radomír40Molitoris Dušan21
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Longin Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:25 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Zahradník Jan
Paldus Martin
 
 
     1301
2.Jáč Miloš
Hlaváček Vladimír
 
 
Mastník Radek
Paldus Tomáš
 
 
     1302
3.Hlaváček VladimírPaldus Tomáš     2303
4.Longinová IlonaMastník Radek     3013
5.Jiroš AdamPaldus Martin     3023
6.Anděl JiříZahradník Jan     3133
7.Longinová IlonaPaldus Tomáš     1334
8.Jiroš AdamMastník Radek     3244
9.Anděl JiříPaldus Martin     3254
10.Hlaváček VladimírZahradník Jan     3064
11.Jiroš AdamPaldus Tomáš     1365
12.Anděl JiříMastník Radek     1366
13.Hlaváček VladimírPaldus Martin     3276
14.Longinová IlonaZahradník Jan     3086
15.Anděl JiříPaldus Tomáš     3096
16.Hlaváček VladimírMastník Radek     30106
17.Longinová IlonaPaldus Martin         
18.Jiroš AdamZahradník Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Vladimír31Paldus Tomáš31
Longinová Ilona21Mastník Radek13
Jiroš Adam21Paldus Martin03
Anděl Jiří31Zahradník Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Brenner Matěj
 
 
Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 
     1301
2.David Jaroslav
David Lukáš
 
 
Nešvera Miroslav
Šákr Josef
 
 
     0302
3.Vrabec JakubHofman Denis     1303
4.Brenner MatějŠákr Josef     1304
5.David LukášOliverius Pavel     2305
6.David JaroslavNešvera Miroslav     0306
7.Brenner MatějHofman Denis     0307
8.David Lukᚊákr Josef     1308
9.David JaroslavOliverius Pavel     0309
10.Vrabec JakubNešvera Miroslav     3119
11.David LukášHofman Denis     13110
12.David JaroslavŠákr Josef         
13.Vrabec JakubOliverius Pavel         
14.Brenner MatějNešvera Miroslav         
15.David JaroslavHofman Denis         
16.Vrabec JakubŠákr Josef         
17.Brenner MatějOliverius Pavel         
18.David LukášNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrabec Jakub11Hofman Denis30
Brenner Matěj02Šákr Josef20
David Lukáš03Oliverius Pavel20
David Jaroslav02Nešvera Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Lieskovský Daniel
Žid Jaromír
 
 
     3110
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
     3220
3.Ježek PavelKošek Martin     1321
4.Kocour JanAbsolonová Marie     3031
5.Fejtek OndřejŽid Jaromír     3141
6.Líbal JaromírLieskovský Daniel     3051
7.Kocour JanKošek Martin     3261
8.Fejtek OndřejAbsolonová Marie     3171
9.Líbal JaromírŽid Jaromír     3281
10.Ježek PavelLieskovský Daniel     1382
11.Fejtek OndřejKošek Martin     3192
12.Líbal JaromírAbsolonová Marie     31102
13.Ježek PavelŽid Jaromír         
14.Kocour JanLieskovský Daniel         
15.Líbal JaromírKošek Martin         
16.Ježek PavelAbsolonová Marie         
17.Kocour JanŽid Jaromír         
18.Fejtek OndřejLieskovský Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Pavel02Košek Martin12
Kocour Jan20Absolonová Marie03
Fejtek Ondřej30Žid Jaromír02
Líbal Jaromír30Lieskovský Daniel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     3210
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Tauchman Denis
Mareš Erik
 
 
     3020
3.Macoun MiroslavKutifel Josef ml.     3030
4.Pavelka RadimHolík Tomáš     1331
5.Holec Jaroslav st.Mareš Erik     3241
6.Směšný MilanTauchman Denis     3051
7.Pavelka RadimKutifel Josef ml.     3161
8.Holec Jaroslav st.Holík TomášWO    0362
9.Směšný MilanMareš Erik     3072
10.Macoun MiroslavTauchman Denis     3282
11.Holec Jaroslav st.Kutifel Josef ml.     1383
12.Směšný MilanHolík Tomáš     1384
13.Macoun MiroslavMareš Erik     3094
14.Pavelka RadimTauchman Denis     32104
15.Směšný MilanKutifel Josef ml.     03  
16.Macoun MiroslavHolík Tomáš         
17.Pavelka RadimMareš Erik         
18.Holec Jaroslav st.Tauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macoun Miroslav30Kutifel Josef ml.12
Pavelka Radim21Holík Tomáš20
Holec Jaroslav st.11Mareš Erik03
Směšný Milan21Tauchman Denis03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Průša Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipenský Robert
Zahradník Petr
 
 
Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
     1301
2.Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
Daníček Radek
Pecka Vlastimil
 
 
     3111
3.Šimon MiroslavPecka Vlastimil     2312
4.Charvát LubošDaníček Radek     1313
5.Lipenský RobertSudek Petr     1314
6.Zahradník PetrHradecký Jakub     0315
7.Charvát LubošPecka Vlastimil     3025
8.Lipenský RobertDaníček Radek     2326
9.Zahradník PetrSudek Petr     0327
10.Šimon MiroslavHradecký Jakub     3237
11.Lipenský RobertTichý Vojtěch     3047
12.Zahradník PetrDaníček Radek     1348
13.Šimon MiroslavSudek Petr     3158
14.Charvát LubošHradecký Jakub     3168
15.Zahradník PetrTichý Vojtěch     3178
16.Šimon MiroslavDaníček Radek     1379
17.Charvát LubošSudek Petr     3089
18.Lipenský RobertHradecký Jakub     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Miroslav22Pecka Vlastimil11
Charvát Luboš31Daníček Radek40
Lipenský Robert13Sudek Petr22
Zahradník Petr13Hradecký Jakub22
   Tichý Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
Činka Bořek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichl Radomír
Dědek Pavel
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     2301
2.Čech Milan
Jablonovský Jan
 
 
Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
     3211
3.Čech MilanRyšavý Milan     1312
4.Jablonovský JanDrechsler Jan     2313
5.Dědek PavelDrechsler Matěj     1314
6.Reichl RadomírBlažek Petr     3024
7.Jablonovský JanRyšavý Milan     2325
8.Dědek PavelDrechsler Jan     3135
9.Reichl RadomírDrechsler Matěj     3045
10.Čech MilanBlažek Petr     3055
11.Dědek PavelRyšavý Milan     0356
12.Reichl RadomírDrechsler Jan     3266
13.Čech MilanDrechsler Matěj     0367
14.Jablonovský JanBlažek Petr     3077
15.Reichl RadomírRyšavý Milan     3187
16.Čech MilanDrechsler Jan     0388
17.Jablonovský JanDrechsler Matěj     3298
18.Dědek PavelBlažek Petr     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Milan13Ryšavý Milan31
Jablonovský Jan22Drechsler Jan22
Dědek Pavel13Drechsler Matěj22
Reichl Radomír40Blažek Petr13
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroš Adam
Anděl Jiří
 
 
Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
     2301
2.Hlaváček Vladimír
Jáč Miloš
 
 
Šákr Josef
Nešvera Miroslav
 
 
     3011
3.Anděl JiříHofman Denis     1312
4.Jiroš AdamOliverius Pavel     1313
5.Jáč MilošŠákr Josef     2314
6.Hlaváček VladimírNešvera Miroslav     1315
7.Jiroš AdamHofman Denis     1316
8.Jáč MilošOliverius Pavel     0317
9.Hlaváček VladimírŠákr Josef     3127
10.Anděl JiříNešvera Miroslav     3037
11.Jáč MilošHofman Denis     1338
12.Hlaváček VladimírOliverius Pavel     3148
13.Anděl JiříŠákr Josef     3058
14.Jiroš AdamNešvera Miroslav     3268
15.Hlaváček VladimírHofman Denis     1369
16.Anděl JiříOliverius Pavel     23610
17.Jiroš AdamŠákr Josef         
18.Jáč MilošNešvera Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Anděl Jiří22Hofman Denis40
Jiroš Adam12Oliverius Pavel31
Jáč Miloš03Šákr Josef12
Hlaváček Vladimír22Nešvera Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vrabec Jakub
 
 
Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
     0301
2.Mencl Kryštof
Brenner Matěj
 
 
Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
     1302
3.Knob MichalPaldus Tomáš     1303
4.Brenner MatějSlavík Miroslav     0304
5.Mencl KryštofZahradník Jan     1305
6.Vrabec JakubMastník Radek     3015
7.Brenner MatějPaldus Tomáš     1316
8.Mencl KryštofSlavík Miroslav     1317
9.Vrabec JakubZahradník Jan     1318
10.Knob MichalMastník Radek     3128
11.Mencl KryštofPaldus Martin     0329
12.Vrabec JakubSlavík Miroslav     3139
13.Knob MichalZahradník Jan     3249
14.Brenner MatějMastník Radek     03410
15.Vrabec JakubPaldus Martin         
16.Knob MichalSlavík Miroslav         
17.Brenner MatějZahradník Jan         
18.Mencl KryštofMastník Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knob Michal21Paldus Tomáš20
Brenner Matěj03Slavík Miroslav21
Mencl Kryštof03Zahradník Jan21
Vrabec Jakub21Mastník Radek12
   Paldus Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
     3210
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
     3020
3.Paldus MartinLíbal Jaromír     0321
4.Mastník RadekFejtek Ondřej     1322
5.Zahradník JanKocour Jan     3132
6.Paldus TomášJežek Pavel     3042
7.Mastník RadekLíbal Jaromír     0343
8.Zahradník JanFejtek Ondřej     3053
9.Paldus TomášKocour Jan     3263
10.Paldus MartinJežek Pavel     2364
11.Zahradník JanLíbal Jaromír     3274
12.Paldus TomášFejtek Ondřej     3184
13.Paldus MartinKocour Jan     0385
14.Mastník RadekJežek Pavel     3295
15.Paldus TomášLíbal Jaromír     31105
16.Paldus MartinFejtek Ondřej     13  
17.Mastník RadekKocour Jan         
18.Zahradník JanJežek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paldus Martin03Líbal Jaromír22
Mastník Radek12Fejtek Ondřej12
Zahradník Jan30Kocour Jan12
Paldus Tomáš40Ježek Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18523:441TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešvera Miroslav
Bartoš Jiří
 
 
Pavelka Radim
Vorlíček Michal
 
 
9105  3010
2.Hofman Denis
Oliverius Pavel
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
-9676 3120
3.Bartoš JiříMacoun Miroslav-8-49-2 1321
4.Oliverius PavelPavelka Radim-9-888-92322
5.Nešvera MiroslavSměšný Milan785  3032
6.Hofman DenisVorlíček Michal835  3042
7.Oliverius PavelMacoun Miroslav-5676 3152
8.Nešvera MiroslavPavelka Radim8-633 3162
9.Hofman DenisSměšný Milan246  3072
10.Bartoš JiříVorlíček Michal-8875 3182
11.Nešvera MiroslavMacoun Miroslav12-7-7-6 1383
12.Hofman DenisPavelka Radim-1313-5-6 1384
13.Bartoš JiříSměšný Milan-1487-443294
14.Oliverius PavelVorlíček Michal579  30104
15.Hofman DenisMacoun Miroslav         
16.Bartoš JiříPavelka Radim         
17.Oliverius PavelSměšný Milan         
18.Nešvera MiroslavVorlíček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Jiří21Macoun Miroslav21
Oliverius Pavel21Pavelka Radim21
Nešvera Miroslav21Směšný Milan03
Hofman Denis21Vorlíček Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
Horák David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:33 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Matěj
Ryšavý Milan
 
 
Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
     2301
2.Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
Jiroš Adam
Anděl Jiří
 
 
     3011
3.Blažek PetrAnděl Jiří     1312
4.Drechsler JanLonginová Ilona     3122
5.Drechsler MatějJiroš Adam     3032
6.Ryšavý MilanJáč Miloš     3042
7.Drechsler JanAnděl Jiří     2343
8.Drechsler MatějLonginová Ilona     3053
9.Ryšavý MilanJiroš Adam     2354
10.Blažek PetrJáč Miloš     1355
11.Drechsler MatějAnděl Jiří     1356
12.Ryšavý MilanLonginová Ilona     2357
13.Blažek PetrJiroš Adam     2358
14.Drechsler JanJáč Miloš     0359
15.Ryšavý MilanAnděl Jiří     3269
16.Blažek PetrLonginová Ilona     13610
17.Drechsler JanJiroš Adam         
18.Drechsler MatějJáč Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Petr04Anděl Jiří31
Drechsler Jan12Longinová Ilona22
Drechsler Matěj21Jiroš Adam21
Ryšavý Milan22Jáč Miloš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Roman
Sudek Petr
 
 
Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
     3110
2.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     1311
3.Sudek PetrŠonský Patrik     1312
4.Matouš RomanVrabec Jakub     1313
5.Hradecký JakubKrauter Gunar     3223
6.Daníček RadekVarcl Jakub     3233
7.Matouš RomanŠonský Patrik     3043
8.Hradecký JakubVrabec Jakub     0344
9.Daníček RadekKrauter Gunar     3054
10.Sudek PetrVarcl Jakub     0355
11.Hradecký JakubŠonský Patrik     1356
12.Daníček RadekVrabec Jakub     0357
13.Sudek PetrKrauter Gunar     3167
14.Matouš RomanVarcl Jakub     3077
15.Daníček RadekŠonský Patrik     3287
16.Sudek PetrVrabec Jakub     2388
17.Matouš RomanKrauter Gunar     3098
18.Hradecký JakubVarcl Jakub     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sudek Petr13Šonský Patrik22
Matouš Roman31Vrabec Jakub40
Hradecký Jakub13Krauter Gunar04
Daníček Radek31Varcl Jakub22
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13 SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Pusch František
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
     3210
2.Holík Tomáš
Tauchman Denis
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     3120
3.Kutifel Josef ml.Charvát Luboš     3230
4.Holík Tomᚎivnůstka Miroslav     3040
5.Tauchman DenisZahradník Petr     2341
6.Pusch FrantišekŠimon Miroslav     3151
7.Holík TomášCharvát Luboš     3261
8.Tauchman DenisŽivnůstka Miroslav     3071
9.Pusch FrantišekZahradník Petr     3281
10.Kutifel Josef ml.Šimon Miroslav     3091
11.Mareš ErikCharvát LubošWO    30101
12.Pusch FrantišekŽivnůstka Miroslav         
13.Kutifel Josef ml.Zahradník Petr         
14.Holík Tomᚊimon Miroslav         
15.Pusch FrantišekCharvát Luboš         
16.Kutifel Josef ml.Živnůstka Miroslav         
17.Holík TomášZahradník Petr         
18.Mareš ErikŠimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutifel Josef ml.20Charvát Luboš02
Holík Tomáš20Živnůstka Miroslav02
Tauchman Denis11Zahradník Petr11
Pusch František20Šimon Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Reichl Radomír
Dědek Pavel
 
 
     0301
2.Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
Jablonovský Jan
Čech Milan
 
 
     1302
3.Absolonová MarieReichl Radomír     0303
4.Pařízková MonikaČech Milan     3113
5.Štolfa JakubJablonovský Jan     0314
6.Košek MartinDědek Pavel     3124
7.Pařízková MonikaReichl Radomír     1325
8.Štolfa JakubČech Milan     2326
9.Košek MartinJablonovský Jan     0327
10.Absolonová MarieDědek Pavel     3137
11.Štolfa JakubReichl Radomír     1338
12.Košek MartinČech Milan     3248
13.Absolonová MarieJablonovský Jan     0349
14.Pařízková MonikaDědek Pavel     3059
15.Košek MartinReichl Radomír     13510
16.Absolonová MarieČech Milan         
17.Pařízková MonikaJablonovský Jan         
18.Štolfa JakubDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Absolonová Marie12Reichl Radomír40
Pařízková Monika21Čech Milan12
Štolfa Jakub03Jablonovský Jan30
Košek Martin22Dědek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Pavelka Radim
Vorlíček Michal
 
 
     3010
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Směšný Milan
Macoun Miroslav
 
 
     1311
3.Paldus MartinMacoun Miroslav     0312
4.Mastník RadekPavelka Radim     2313
5.Zahradník JanSměšný Milan     3123
6.Paldus TomášVorlíček Michal     3033
7.Mastník RadekMacoun Miroslav     1334
8.Zahradník JanPavelka Radim     3244
9.Paldus TomášSměšný Milan     3054
10.Paldus MartinVorlíček Michal     1355
11.Zahradník JanMacoun Miroslav     2356
12.Paldus TomášPavelka Radim     3166
13.Paldus MartinSměšný Milan     1367
14.Mastník RadekVorlíček Michal     2368
15.Paldus TomášMacoun Miroslav     3178
16.Paldus MartinPavelka Radim     0379
17.Mastník RadekSměšný Milan     3289
18.Zahradník JanVorlíček Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paldus Martin04Macoun Miroslav31
Mastník Radek13Pavelka Radim22
Zahradník Jan31Směšný Milan13
Paldus Tomáš40Vorlíček Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35702:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Denis
Sucharda Jan
 
 
Kocour Jan
Ježek Pavel
 
 
-7-11-6  0301
2.Bartoš Jiří
Nešvera Miroslav
 
 
Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
10-10-6-7 1302
3.Sucharda JanLíbal Jaromír-7-8-7  0303
4.Bartoš JiříFejtek Ondřej8-9-10-4 1304
5.Nešvera MiroslavKocour Jan598  3014
6.Hofman DenisJežek Pavel4-1085 3124
7.Bartoš JiříLíbal Jaromír106-9-7-92325
8.Nešvera MiroslavFejtek Ondřej-5115-11-92326
9.Hofman DenisKocour Jan2410  3036
10.Sucharda JanJežek Pavel107-88 3146
11.Nešvera MiroslavLíbal Jaromír3-6810 3156
12.Hofman DenisFejtek Ondřej-87-711-72357
13.Oliverius PavelKocour Jan-88910 3167
14.Bartoš JiříJežek Pavel-11-9-7  0368
15.Hofman DenisLíbal Jaromír-119-9943278
16.Oliverius PavelFejtek Ondřej6-8-96-92379
17.Bartoš JiříKocour Jan-68-96103289
18.Nešvera MiroslavJežek Pavel633  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sucharda Jan11Líbal Jaromír22
Bartoš Jiří13Fejtek Ondřej40
Nešvera Miroslav31Kocour Jan04
Hofman Denis31Ježek Pavel13
Oliverius Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Jan
Blažek Petr
 
 
Vrabec Jakub
Varcl Jakub
 
 
     3010
2.Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
Šonský Patrik
Krauter Gunar
 
 
     3020
3.Pikous MarselŠonský Patrik     2321
4.Ryšavý MilanVrabec Jakub     3031
5.Drechsler JanKrauter Gunar     3241
6.Blažek PetrVarcl Jakub     3151
7.Ryšavý MilanŠonský Patrik     1352
8.Drechsler JanVrabec Jakub     3162
9.Blažek PetrKrauter Gunar     3072
10.Pikous MarselVarcl Jakub     3182
11.Drechsler JanŠonský Patrik     1383
12.Blažek PetrVrabec Jakub     0384
13.Pikous MarselKrauter Gunar     3294
14.Ryšavý MilanVarcl Jakub     30104
15.Blažek PetrŠonský Patrik         
16.Pikous MarselVrabec Jakub         
17.Ryšavý MilanKrauter Gunar         
18.Drechsler JanVarcl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikous Marsel21Šonský Patrik30
Ryšavý Milan21Vrabec Jakub12
Drechsler Jan21Krauter Gunar03
Blažek Petr21Varcl Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matouš Roman
Molitoris Dušan
 
 
Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
     0301
2.Pecka Vlastimil
Daníček Radek
 
 
Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
     3111
3.Daníček RadekAnděl Jiří     3221
4.Pecka VlastimilLonginová Ilona     3231
5.Molitoris DušanJiroš Adam     2332
6.Matouš RomanJáč Miloš     3042
7.Pecka VlastimilAnděl Jiří     3252
8.Molitoris DušanLonginová Ilona     3262
9.Matouš RomanJiroš Adam     3172
10.Daníček RadekJáč Miloš     3182
11.Molitoris DušanAnděl Jiří     0383
12.Matouš RomanLonginová Ilona     3193
13.Daníček RadekJiroš Adam     31103
14.Sudek PetrJáč Miloš     31  
15.Matouš RomanAnděl Jiří         
16.Daníček RadekLonginová Ilona         
17.Sudek PetrJiroš Adam         
18.Molitoris DušanJáč Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daníček Radek30Anděl Jiří12
Pecka Vlastimil20Longinová Ilona03
Molitoris Dušan12Jiroš Adam12
Matouš Roman30Jáč Miloš02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kutifel Josef ml.
Holík Tomáš
 
 
Čech Milan
Jaderný Petr
 
 
     3110
2.Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
Dědek Pavel
Jablonovský Jan
 
 
     1311
3.Kutifel Josef ml.Čech Milan     3121
4.Holík TomášJaderný Petr     1322
5.Tauchman DenisJablonovský Jan     0323
6.Mareš ErikDědek Pavel     0324
7.Holík TomášČech Milan     2325
8.Tauchman DenisJaderný Petr     3035
9.Mareš ErikJablonovský Jan     0336
10.Kutifel Josef ml.Dědek Pavel     3046
11.Matějčík JanČech Milan     0347
12.Mareš ErikJaderný Petr     1348
13.Kutifel Josef ml.Jablonovský Jan     1349
14.Holík TomášDědek Pavel     3059
15.Mareš ErikČech Milan     13510
16.Kutifel Josef ml.Jaderný Petr         
17.Holík TomášJablonovský Jan         
18.Matějčík JanDědek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutifel Josef ml.21Čech Milan31
Holík Tomáš12Jaderný Petr21
Tauchman Denis11Jablonovský Jan30
Mareš Erik04Dědek Pavel12
Matějčík Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Absolonová Marie
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
     3210
2.Pařízková Monika
Žid Jaromír
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     1311
3.Pařízková MonikaCharvát Luboš     3121
4.Žid JaromírŠimon Miroslav     3031
5.Absolonová MarieŽivnůstka Miroslav     1332
6.Košek MartinZahradník Petr     3142
7.Žid JaromírCharvát Luboš     1343
8.Absolonová MarieŠimon Miroslav     2344
9.Košek MartinŽivnůstka Miroslav     3054
10.Pařízková MonikaZahradník Petr     3164
11.Absolonová MarieCharvát Luboš     1365
12.Košek MartinŠimon Miroslav     3075
13.Pařízková MonikaŽivnůstka Miroslav     3085
14.Žid JaromírZahradník Petr     0386
15.Košek MartinCharvát Luboš     2387
16.Pařízková MonikaŠimon Miroslav     3197
17.Žid JaromírŽivnůstka Miroslav     2398
18.Absolonová MarieZahradník Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízková Monika40Charvát Luboš31
Žid Jaromír13Šimon Miroslav13
Absolonová Marie04Živnůstka Miroslav22
Košek Martin31Zahradník Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
Lipenský Robert
Šimon Miroslav
 
 
     3010
2.Ježek Pavel
Kocour Jan
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     2311
3.Ježek PavelZahradník Petr     0312
4.Kocour JanŽivnůstka Miroslav     3122
5.Líbal JaromírŠimon Miroslav     3132
6.Fejtek OndřejLipenský Robert     3242
7.Kocour JanZahradník Petr     1343
8.Líbal JaromírŽivnůstka Miroslav     3153
9.Fejtek OndřejŠimon Miroslav     3263
10.Ježek PavelLipenský Robert     2364
11.Líbal JaromírZahradník Petr     3074
12.Fejtek OndřejŽivnůstka Miroslav     3184
13.Ježek PavelŠimon Miroslav     2385
14.Kocour JanLipenský Robert     3095
15.Fejtek OndřejZahradník Petr     2396
16.Ježek PavelŽivnůstka Miroslav     0397
17.Kocour JanŠimon Miroslav     31107
18.Líbal JaromírLipenský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel04Zahradník Petr31
Kocour Jan31Živnůstka Miroslav13
Líbal Jaromír30Šimon Miroslav13
Fejtek Ondřej31Lipenský Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:Směšný Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21529:479TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holec Jaroslav st.
Vorlíček Michal
 
 
Dědek Pavel
Kopecký Stanislav
 
 
699  3010
2.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Jablonovský Jan
Čech Milan
 
 
88-89 3120
3.Vorlíček MichalJablonovský Jan7-78-6-62321
4.Směšný MilanČech Milan5-1196 3131
5.Holec Jaroslav st.Dědek Pavel4810  3041
6.Macoun MiroslavKopecký Stanislav286  3051
7.Směšný MilanJablonovský Jan-4-8-6  0352
8.Holec Jaroslav st.Čech Milan-9-7-8  0353
9.Macoun MiroslavDědek Pavel7-688 3163
10.Vorlíček MichalKopecký Stanislav-108-10-6 1364
11.Holec Jaroslav st.Jablonovský Jan-7-7-10  0365
12.Macoun MiroslavČech Milan879  3075
13.Vorlíček MichalDědek Pavel-8-97793285
14.Směšný MilanKopecký Stanislav-67153 3195
15.Macoun MiroslavJablonovský Jan675  30105
16.Vorlíček MichalČech Milan         
17.Směšný MilanDědek Pavel         
18.Holec Jaroslav st.Kopecký Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vorlíček Michal12Jablonovský Jan31
Směšný Milan21Čech Milan12
Holec Jaroslav st.12Dědek Pavel03
Macoun Miroslav40Kopecký Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
Jiroš Adam
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 TJ Sokol Turnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     2301
2.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Mareš Erik
Tauchman Denis
 
 
     3111
3.Hlaváček VladimírKutifel Josef ml.     1312
4.Longinová IlonaHolík Tomáš     3022
5.Anděl JiříMareš Erik     3132
6.Jiroš AdamTauchman Denis     1333
7.Longinová IlonaKutifel Josef ml.     3043
8.Anděl JiříHolík Tomáš     3053
9.Jiroš AdamMareš Erik     1354
10.Hlaváček VladimírTauchman Denis     3264
11.Anděl JiříKutifel Josef ml.     3274
12.Jiroš AdamHolík Tomáš     3184
13.Hlaváček VladimírMareš Erik     3094
14.Longinová IlonaTauchman Denis     30104
15.Jiroš AdamKutifel Josef ml.         
16.Hlaváček VladimírHolík Tomáš         
17.Longinová IlonaMareš Erik         
18.Anděl JiříTauchman Denis         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Vladimír21Kutifel Josef ml.12
Longinová Ilona30Holík Tomáš03
Anděl Jiří30Mareš Erik12
Jiroš Adam12Tauchman Denis12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Šonský Patrik
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
     0301
2.Vrabec Jakub
Jindrák Lukáš
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     3111
3.Knob MichalKošek Martin     3221
4.Vrabec JakubŽid Jaromír     3231
5.Jindrák LukášLieskovský Daniel     3141
6.Šonský PatrikBerger Jan     2342
7.Vrabec JakubKošek Martin     1343
8.Jindrák Lukᚎid Jaromír     3053
9.Šonský PatrikLieskovský Daniel     3063
10.Knob MichalBerger Jan     3173
11.Jindrák LukášKošek Martin     3283
12.Šonský PatrikKnot Jan     3193
13.Knob MichalLieskovský Daniel     30103
14.Vrabec JakubBerger Jan         
15.Šonský PatrikKošek Martin         
16.Knob MichalKnot Jan         
17.Vrabec JakubLieskovský Daniel         
18.Jindrák LukášBerger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knob Michal30Košek Martin12
Vrabec Jakub11Žid Jaromír02
Jindrák Lukáš30Lieskovský Daniel03
Šonský Patrik21Berger Jan11
   Knot Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
Paldus Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:Paldus Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:30 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paldus Tomáš
Mastník Radek
 
 
Blažek Petr
Drechsler Jan
 
 
     1301
2.Paldus Martin
Zahradník Jan
 
 
Ryšavý Milan
Pikous Marsel
 
 
     0302
3.Paldus MartinRyšavý Milan     0303
4.Paldus TomášDrechsler Jan     3013
5.Mastník RadekBlažek Petr     2314
6.Zahradník JanPikous Marsel     1315
7.Paldus TomášRyšavý Milan     3025
8.Mastník RadekDrechsler Jan     0326
9.Zahradník JanBlažek Petr     0327
10.Paldus MartinPikous Marsel     1328
11.Mastník RadekRyšavý Milan     1329
12.Zahradník JanDrechsler Jan     3039
13.Paldus MartinBlažek Petr     23310
14.Paldus TomášPikous Marsel     30  
15.Zahradník JanRyšavý Milan         
16.Paldus MartinDrechsler Jan         
17.Paldus TomášBlažek Petr         
18.Mastník RadekPikous Marsel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paldus Martin03Ryšavý Milan21
Paldus Tomáš20Drechsler Jan12
Mastník Radek03Blažek Petr30
Zahradník Jan12Pikous Marsel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:Pěnkava Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13495:320TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šákr Josef
Sucharda Jan
 
 
Mádle Luděk
Tichý Vojtěch
 
 
-13-9-9  0301
2.Oliverius Pavel
Hofman Denis
 
 

 
 
WO    3011
3.Bartoš JiříMádle Luděk679  3021
4.Šákr JosefTichý Vojtěch4-10-71133231
5.Oliverius PavelMašek Vladislav641  3041
6.Hofman DenisWO    3051
7.Šákr JosefMádle Luděk9-98-1653261
8.Oliverius PavelTichý Vojtěch9104  3071
9.Hofman DenisMašek Vladislav987  3081
10.Bartoš JiříWO    3091
11.Sucharda JanMádle Luděk-87-115-62392
12.Hofman DenisTichý Vojtěch-57-75-82393
13.Bartoš JiříMašek Vladislav487  30103
14.Šákr Josef         
15.Hofman DenisMádle Luděk         
16.Bartoš JiříTichý Vojtěch         
17.Šákr JosefMašek Vladislav         
18.Sucharda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoš Jiří20Mádle Luděk12
Šákr Josef20Tichý Vojtěch12
Oliverius Pavel20Mašek Vladislav03
Hofman Denis11   
Sucharda Jan01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vesec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:Kocour Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 TJ Sokol Vesec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jíra Jiří
Kocour Jan
 
 
Kopecký Stanislav
Dědek Pavel
 
 
     2301
2.Líbal Jaromír
Fejtek Ondřej
 
 
Čech Milan
Jablonovský Jan
 
 
     1302
3.Jíra JiříČech Milan     0303
4.Kocour JanJablonovský Jan     1304
5.Fejtek OndřejDědek Pavel     3214
6.Líbal JaromírKopecký Stanislav     3124
7.Kocour JanČech Milan     1325
8.Fejtek OndřejJablonovský Jan     2326
9.Líbal JaromírDědek Pavel     3136
10.Jíra JiříKopecký Stanislav     3246
11.Fejtek OndřejČech Milan     3256
12.Líbal JaromírJablonovský Jan     3166
13.Jíra JiříDědek Pavel     0367
14.Kocour JanKopecký Stanislav     3077
15.Líbal JaromírČech Milan     3187
16.Jíra JiříJablonovský Jan     0388
17.Kocour JanDědek Pavel     3098
18.Fejtek OndřejKopecký Stanislav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jíra Jiří13Čech Milan22
Kocour Jan22Jablonovský Jan31
Fejtek Ondřej31Dědek Pavel13
Líbal Jaromír40Kopecký Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16482:419TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Miroslav
Směšný Milan
 
 
Charvát Luboš
Šimon Miroslav
 
 
878  3010
2.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
9-8124 3120
3.Směšný MilanCharvát Luboš117-87 3130
4.Pavelka RadimŽivnůstka Miroslav87-116 3140
5.Holec Jaroslav st.Zahradník Petr3-7-6-7 1341
6.Macoun MiroslavŠimon Miroslav8-858 3151
7.Pavelka RadimCharvát Luboš656  3061
8.Holec Jaroslav st.Živnůstka Miroslav-612-8-6 1362
9.Macoun MiroslavZahradník Petr-5-109663272
10.Směšný MilanŠimon Miroslav-7-86973282
11.Holec Jaroslav st.Charvát Luboš-211612 3192
12.Macoun MiroslavŽivnůstka Miroslav97-104 31102
13.Směšný MilanZahradník Petr         
14.Pavelka RadimŠimon Miroslav         
15.Macoun MiroslavCharvát Luboš         
16.Směšný MilanŽivnůstka Miroslav         
17.Pavelka RadimZahradník Petr         
18.Holec Jaroslav st.Šimon Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Směšný Milan20Charvát Luboš03
Pavelka Radim20Živnůstka Miroslav12
Holec Jaroslav st.12Zahradník Petr11
Macoun Miroslav30Šimon Miroslav02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 50, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37 SKST Liberec K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Longin Milan
 
 
Košek Martin
Berger Jan
 
 
     2301
2.Anděl Jiří
Jiroš Adam
 
 
Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
     1302
3.Hlaváček VladimírKošek Martin     1303
4.Jiroš AdamŽid Jaromír     3113
5.Longinová IlonaKnot Jan     3123
6.Anděl JiříBerger Jan     2324
7.Jiroš AdamKošek Martin     0325
8.Longinová IlonaLieskovský Daniel     3235
9.Anděl JiříKnot Jan     3245
10.Hlaváček VladimírBerger Jan     3155
11.Longinová IlonaKošek Martin     3065
12.Anděl JiříLieskovský Daniel     0366
13.Hlaváček VladimírKnot Jan     3076
14.Jiroš AdamBerger Jan     2377
15.Anděl JiříKošek Martin     2378
16.Hlaváček VladimírLieskovský Daniel     1379
17.Jiroš AdamKnot Jan     13710
18.Longinová IlonaBerger Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváček Vladimír22Košek Martin31
Jiroš Adam13Žid Jaromír01
Longinová Ilona30Knot Jan13
Anděl Jiří13Berger Jan21
   Lieskovský Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Skálova 540, 51 01 TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14 TJ Sokol Turnov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Jindrák Lukáš
 
 
Holík Tomáš
Kutifel Josef ml.
 
 
     0301
2.Knob Michal
Šonský Patrik
 
 
Tauchman Denis
Mareš Erik
 
 
     3111
3.Šonský PatrikKutifel Josef ml.     3221
4.Jindrák LukášHolík Tomáš     3231
5.Vrabec JakubMareš Erik     1332
6.Knob MichalTauchman Denis     3042
7.Jindrák LukášKutifel Josef ml.     3152
8.Vrabec JakubHolík Tomáš     3162
9.Knob MichalMareš Erik     3172
10.Šonský PatrikTauchman Denis     3082
11.Vrabec JakubKutifel Josef ml.     3092
12.Knob MichalHolík Tomáš     30102
13.Šonský PatrikMareš Erik         
14.Jindrák LukášTauchman Denis         
15.Knob MichalKutifel Josef ml.         
16.Šonský PatrikHolík Tomáš         
17.Jindrák LukášMar