Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov AVrchní
rozhodčí:
Šourek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - MšenoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:76:23 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
Bittner Martin
Urban Milan
 
 
     1301
2.Doležal VáclavBittner Martin     1302
3.Šourek PavelUrban Milan     1303
4.Jareis Otakar ml.Jirman Petr     0304
5.Šourek PavelBittner Martin     3214
6.Doležal VáclavJirman Petr     0315
7.Jareis Otakar ml.Urban Milan     0316
8.Šourek PavelJirman Petr         
9.Jareis Otakar ml.Bittner Martin         
10.Doležal VáclavUrban Milan     0317

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležal Václav03Bittner Martin11
Šourek Pavel11Urban Milan30
Jareis Otakar ml.02Jirman Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Novota Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká LípaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29 TJ Lokomotiva Česká Lípa

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Požárský Jiří
Novota Štefan
 
 
Just František
Milata Vladimír st.
 
 
     0301
2.Marholt DavidBříza František     0302
3.Požárský JiříMilata Vladimír st.     2303
4.Novota ŠtefanJust František     2304
5.Požárský JiříBříza František     3214
6.Marholt DavidJust František     0315
7.Novota ŠtefanMilata Vladimír st.     0316
8.Požárský JiříJust František     2317
9.Novota ŠtefanBříza František     1318
10.Jemelka IvanMilata Vladimír st.     0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marholt David02Bříza František21
Požárský Jiří12Milata Vladimír st.30
Novota Štefan03Just František30
Jemelka Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VesecVrchní
rozhodčí:
Kocour Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vesec 37, Mírová pod Kozákovem, ŠkolaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:612:22 SKST Liberec G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejtek Ondřej
Líbal Jaromír
 
 
Smetana Josef
Obešlo Josef st.
 
 
     3210
2.Fejtek OndřejObešlo Josef st.     2311
3.Líbal JaromírSmetana Josef     2312
4.Ježek PavelKlement Milan     0313
5.Líbal JaromírObešlo Josef st.     1314
6.Fejtek OndřejKlement Milan     3224
7.Ježek PavelSmetana Josef     1325
8.Líbal JaromírKlement Milan     0326
9.Ježek PavelObešlo Josef st.         
10.Fejtek OndřejSmetana Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fejtek Ondřej11Obešlo Josef st.20
Líbal Jaromír03Smetana Josef20
Ježek Pavel02Klement Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár, 1. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
Vávra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:26 SKST Liberec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salomon Daniel
Vávra Jiří
 
 
Kaněra Jan
Huk Martin
 
 
     0301
2.Vávra JiříKaněra Jan     0302
3.Csizmazia MichalHuk Martin     3212
4.Salomon DanielWaldhauser Štěpán     0313
5.Csizmazia MichalKaněra Jan     0314
6.Vávra JiříWaldhauser Štěpán     1315
7.Salomon DanielHuk Martin     3125
8.Csizmazia MichalWaldhauser Štěpán     3235
9.Salomon DanielKaněra Jan     0336
10.Vávra JiříHuk Martin     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vávra Jiří03Kaněra Jan30
Csizmazia Michal21Huk Martin12
Salomon Daniel12Waldhauser Štěpán21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy