Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kojetín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KojetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Michálek Antonín
 
 
Bluma Jindřich
Sieklík Jaroslav
 
 
     0301
2.Zedníček Martin
Dujava Peter
 
 
Hostášek Pavel
Kuruc Michal
 
 
     3211
3.Svoboda DavidKuruc Michal     0312
4.Dujava PeterHostášek Pavel     3022
5.Michálek AntonínSieklík Jaroslav     2323
6.Zedníček MartinBluma Jindřich     2324
7.Dujava PeterKuruc Michal     3234
8.Michálek AntonínHostášek Pavel     3144
9.Zedníček MartinSieklík Jaroslav     3254
10.Svoboda DavidBluma Jindřich     0355
11.Michálek AntonínKuruc Michal     2356
12.Zedníček MartinHostášek Pavel     3066
13.Svoboda DavidSieklík Jaroslav     0367
14.Dujava PeterBluma Jindřich     3177
15.Zedníček MartinKuruc Michal     2378
16.Svoboda DavidHostášek Pavel     0379
17.Dujava PeterSieklík Jaroslav     3189
18.Michálek AntonínBluma Jindřich     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda David04Kuruc Michal31
Dujava Peter40Hostášek Pavel13
Michálek Antonín22Sieklík Jaroslav22
Zedníček Martin22Bluma Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tovačov CVrchní
rozhodčí:
Zona Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čekyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala v TovačověRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26653:564TJ Sokol Tovačov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polčák Pavel
Frehar Jiří
 
 
Štengl Libor
Horák Vlastimil
 
 
-3-116373210
2.Malec Jan
Smolka Marek
 
 
Špaček Josef
Strnadel Viktor
 
 
545  3020
3.Frehar JiříŠtengl Libor-6-5-10  0321
4.Polčák PavelŠpaček Josef7-767 3131
5.Smolka MarekStrnadel Viktor577  3041
6.Malec JanHorák Vlastimil867  3051
7.Polčák PavelŠtengl Libor-7-48-6 1352
8.Smolka MarekŠpaček Josef95-97 3162
9.Malec JanStrnadel Viktor687  3072
10.Frehar JiříHorák Vlastimil-4-9-6  0373
11.Smolka MarekŠtengl Libor-8-667-112374
12.Malec JanŠpaček Josef349  3084
13.Frehar JiříStrnadel Viktor763  3094
14.Polčák PavelHorák Vlastimil-866-2-82395
15.Malec JanŠtengl Libor8-987 31105
16.Frehar JiříŠpaček Josef-7545 31115
17.Polčák PavelStrnadel Viktor-86-97-823116
18.Smolka MarekHorák Vlastimil89-6-3932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frehar Jiří22Štengl Libor31
Polčák Pavel13Špaček Josef04
Smolka Marek31Strnadel Viktor13
Malec Jan40Horák Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Hlinsko CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlinsko č.49Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51 TJ Sigma Cidemat Hranice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jaromír
Šromota Petr
 
 
Kořínek Lukáš
Šuba Vojtěch st.
 
 
     0301
2.Šromota Josef
Zlámal Vladimír st.
 
 
Šeděnka Jaroslav
Staviař Jiří
 
 
     2302
3.Šromota PetrKořínek Lukáš     0303
4.Šromota JosefŠuba Vojtěch st.     1304
5.Přikryl JaromírŠeděnka Jaroslav     0305
6.Zlámal Vladimír st.Staviař Jiří     0306
7.Šromota JosefKořínek Lukáš     0307
8.Skopalík JanŠuba Vojtěch st.     1308
9.Zlámal Vladimír st.Šeděnka Jaroslav     0309
10.Šromota PetrStaviař Jiří     03010
11.Skopalík JanKořínek Lukáš     13011
12.Zlámal Vladimír st.Šuba Vojtěch st.     23012
13.Šromota PetrŠeděnka Jaroslav     03013
14.Šromota JosefStaviař Jiří     13014
15.Zlámal Vladimír st.Kořínek Lukáš     03015
16.Šromota PetrŠuba Vojtěch st.     03016
17.Šromota JosefŠeděnka Jaroslav     30116
18.Skopalík JanStaviař Jiří     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šromota Petr04Kořínek Lukáš40
Šromota Josef13Šuba Vojtěch st.40
Přikryl Jaromír01Šeděnka Jaroslav31
Zlámal Vladimír st.04Staviař Jiří40
Skopalík Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37 STK Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nehyba Petr
Hynčica Petr
 
 
Cápík Antonín
Sehnálková Lenka
 
 
     3010
2.Jiříček Antonín
Vacek Michal
 
 
Arpáš Pavel
Kyselák Tomáš
 
 
     1311
3.Jiříček AntonínKyselák Tomáš     1312
4.Hynčica PetrCápík Antonín     2313
5.Nehyba PetrSehnálková Lenka     3023
6.Vacek MichalArpáš Pavel     0324
7.Hynčica PetrKyselák Tomáš     1325
8.Nehyba PetrCápík Antonín     3135
9.Vacek MichalSehnálková Lenka     2336
10.Jiříček AntonínArpáš Pavel     3046
11.Nehyba PetrKyselák Tomáš     0347
12.Vacek MichalCápík Antonín     0348
13.Jiříček AntonínSehnálková Lenka     3058
14.Hynčica PetrArpáš Pavel     2359
15.Vacek MichalKyselák Tomáš     03510
16.Jiříček AntonínCápík Antonín     32610
17.Hynčica PetrSehnálková Lenka     23611
18.Nehyba PetrArpáš Pavel     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Antonín31Kyselák Tomáš40
Hynčica Petr04Cápík Antonín22
Nehyba Petr31Sehnálková Lenka22
Vacek Michal04Arpáš Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 SDH Lhota A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Zdeněk
Petřvalský Roman
 
 
Kužílek Tomáš
Rozkošný Martin
 
 
     3010
2.Šandl Jaromír
Zámorský Josef
 
 
Hrabal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
     3020
3.Zámorský JosefHrabal Pavel     3130
4.Petřvalský RomanRozkošný Martin     3040
5.Sehnal ZdeněkŠtábl Jaroslav     3050
6.Šandl JaromírKužílek Tomáš     0351
7.Petřvalský RomanHrabal Pavel     0352
8.Sehnal ZdeněkRozkošný Martin     3062
9.Šandl JaromírŠtábl Jaroslav     3072
10.Zámorský JosefKužílek Tomáš     0373
11.Sehnal ZdeněkHrabal Pavel     1374
12.Šandl JaromírRozkošný Martin     1375
13.Zámorský JosefŠtábl Jaroslav     3185
14.Petřvalský RomanKužílek Tomáš     2386
15.Šandl JaromírHrabal Pavel     0387
16.Zámorský JosefRozkošný Martin     3297
17.Petřvalský RomanŠtábl Jaroslav     30107
18.Sehnal ZdeněkKužílek Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámorský Josef31Hrabal Pavel31
Petřvalský Roman22Rozkošný Martin13
Sehnal Zdeněk22Štábl Jaroslav04
Šandl Jaromír13Kužílek Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Hustopeče nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis klub KomárnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál kulturního domu v Hustopečích n. BečvouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:51 Stolní tenis klub Komárno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorazil Jiří
Šidlík Karel st.
 
 
Šindelek Jiří st.
Simandl Marek
 
 
     0301
2.Dorazil Stanislav
Kocián Tomáš st.
 
 
Šindelek Jiří ml.
Šindelek Josef
 
 
     0302
3.Šidlík Karel st.Šindelek Jiří st.     0303
4.Dorazil StanislavŠindelek Josef     2304
5.Kocián Tomáš st.Šindelek Jiří ml.     3114
6.Dorazil JiříSimandl Marek     2315
7.Dorazil StanislavŠindelek Jiří st.     0316
8.Kocián Tomáš st.Šindelek Josef     1317
9.Dorazil JiříŠindelek Jiří ml.     0318
10.Šidlík Karel st.Simandl Marek     0319
11.Kocián Tomáš st.Šindelek Jiří st.     23110
12.Dorazil JiříŠindelek Josef     03111
13.Šidlík Karel st.Šindelek Jiří ml.     32211
14.Dorazil StanislavSimandl Marek     23212
15.Dorazil JiříŠindelek Jiří st.     03213
16.Šidlík Karel st.Šindelek Josef     03214
17.Dorazil StanislavŠindelek Jiří ml.     13215
18.Kocián Tomáš st.Simandl Marek     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šidlík Karel st.13Šindelek Jiří st.40
Dorazil Stanislav04Šindelek Josef40
Kocián Tomáš st.13Šindelek Jiří ml.22
Dorazil Jiří04Simandl Marek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS