Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LipníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radoslav
Vaculík Jan
 
 
Rýček Eduard
Pacáček Dominik
 
 
     3110
2.Záboj Karel
Kotlán Miroslav
 
 
Házová Katarína
Házová Tereza
 
 
     3020
3.Záboj KarelPacáček Dominik     3030
4.Kopřiva RadoslavRýček Eduard     3040
5.Vaculík JanHázová Katarína     3250
6.Kotlán MiroslavHázová Tereza     3060
7.Kopřiva RadoslavPacáček Dominik     3170
8.Vaculík JanRýček Eduard     1371
9.Kotlán MiroslavHázová Katarína     1372
10.Záboj KarelHázová Tereza     3182
11.Vaculík JanPacáček Dominik     1383
12.Kotlán MiroslavRýček Eduard     3193
13.Záboj KarelHázová Katarína     30103
14.Kopřiva RadoslavHázová Tereza     30113
15.Kotlán MiroslavPacáček Dominik     30123
16.Záboj KarelRýček Eduard     30133
17.Kopřiva RadoslavHázová Katarína     32143
18.Vaculík JanHázová Tereza     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Karel40Pacáček Dominik13
Kopřiva Radoslav40Rýček Eduard13
Vaculík Jan22Házová Katarína13
Kotlán Miroslav31Házová Tereza04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
     0301
2.Caletka Petr
Ištvánek Dalibor
 
 
Ház Stanislav
Viliš Libor
 
 
     0302
3.Zawadski MichaelZábranský Marek     2303
4.Ištvánek DaliborŠeda Pavel     0304
5.Caletka PetrHáz Stanislav     0305
6.Brandejs LukášViliš Libor     0306
7.Ištvánek DaliborZábranský Marek     1307
8.Caletka PetrŠeda Pavel     0308
9.Brandejs LukášHáz Stanislav     3018
10.Zawadski MichaelViliš Libor     3228
11.Caletka PetrZábranský Marek     1329
12.Brandejs Lukᚊeda Pavel     03210
13.Zawadski MichaelHáz Stanislav     32310
14.Ištvánek DaliborViliš Libor     13311
15.Brandejs LukášZábranský Marek     31411
16.Zawadski MichaelŠeda Pavel     13412
17.Ištvánek DaliborHáz Stanislav     32512
18.Caletka PetrViliš Libor     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zawadski Michael22Zábranský Marek31
Ištvánek Dalibor13Šeda Pavel40
Caletka Petr04Ház Stanislav13
Brandejs Lukáš22Viliš Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 Stolní tenis Radkovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
Blažek Martin
Chromčák Luboš
 
 
     3110
2.Ondruška Ivo
Kratochvíl Tomáš
 
 
Zachrla Radim
Švarc Jiří
 
 
     1311
3.Procházka LuděkBlažek Martin     3021
4.Ondruška IvoChromčák Luboš     3131
5.Kratochvíl TomášZachrla Radim     0332
6.Vašina RomanŠvarc Jiří     3142
7.Ondruška IvoBlažek Martin     1343
8.Kratochvíl TomášChromčák Luboš     3253
9.Vašina RomanZachrla Radim     3063
10.Procházka LuděkŠvarc Jiří     3073
11.Kratochvíl TomášBlažek Martin     0374
12.Vašina RomanChromčák Luboš     3084
13.Procházka LuděkZachrla Radim     1385
14.Ondruška IvoŠvarc Jiří     3095
15.Vašina RomanBlažek Martin     32105
16.Procházka LuděkChromčák Luboš     31115
17.Ondruška IvoZachrla Radim     13116
18.Kratochvíl Tomᚊvarc Jiří     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Luděk31Blažek Martin22
Ondruška Ivo22Chromčák Luboš04
Kratochvíl Tomáš22Zachrla Radim31
Vašina Roman40Švarc Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - spolkový důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Eva
Kyselák Tomáš
 
 
Mynařík Antonín
Hon Jiří
 
 
     3010
2.Kovář Karel
Vaculík Břetislav
 
 
Vacek Michal
Jiříček Antonín
 
 
     2311
3.Dvořáková EvaMynařík Antonín     3121
4.Kyselák TomášHon Jiří     3031
5.Kovář KarelVacek Michal     2332
6.Vaculík BřetislavJiříček Antonín     2333
7.Kyselák TomášMynařík Antonín     3043
8.Kovář KarelHon Jiří     3053
9.Vaculík BřetislavVacek Michal     1354
10.Dvořáková EvaJiříček Antonín     0355
11.Kovář KarelMynařík Antonín     3165
12.Vaculík BřetislavHon Jiří     3075
13.Dvořáková EvaVacek Michal     1376
14.Kyselák TomášJiříček Antonín     3086
15.Vaculík BřetislavMynařík Antonín     3096
16.Dvořáková EvaHon Jiří     30106
17.Kyselák TomášVacek Michal     31116
18.Kovář KarelJiříček Antonín     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Eva22Mynařík Antonín04
Kyselák Tomáš40Hon Jiří04
Kovář Karel22Vacek Michal31
Vaculík Břetislav22Jiříček Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:19 TJ Sokol Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
Fryšák Roman
Ponížil Martin
 
 
     3210
2.Stejskal Pavel
Hrabal Pavel
 
 
Indruch Adam
Kopřiva Ondřej
 
 
     3120
3.Rozkošný MartinFryšák Roman     3030
4.Hrabal PavelPonížil Martin     3040
5.Stejskal PavelIndruch Adam     3150
6.Rozkošný FilipKopřiva Ondřej     3260
7.Hrabal PavelFryšák Roman     3070
8.Stejskal PavelPonížil Martin     3280
9.Rozkošný FilipIndruch Adam     3090
10.Rozkošný MartinKopřiva Ondřej     0391
11.Stejskal PavelFryšák Roman     30101
12.Rozkošný FilipPonížil Martin     30111
13.Rozkošný MartinIndruch Adam     32121
14.Hrabal PavelKopřiva Ondřej     31131
15.Rozkošný FilipFryšák Roman     31141
16.Rozkošný MartinPonížil Martin     32151
17.Hrabal PavelIndruch Adam     31161
18.Stejskal PavelKopřiva Ondřej     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozkošný Martin31Fryšák Roman04
Hrabal Pavel40Ponížil Martin04
Stejskal Pavel40Indruch Adam04
Rozkošný Filip40Kopřiva Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17690:538TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Ivan
Janíček Miroslav
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
1397  3010
2.Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
Tomek Lumír
Kotek Pavel
 
 
665  3020
3.Kozák IvanHostaša Jaroslav610-98 3130
4.Kuchař VlastimilGryc Miroslav1168  3040
5.Janíček MiroslavTomek Lumír6910  3050
6.Zavadil DominikKotek Pavel-79-81063260
7.Kuchař VlastimilHostaša Jaroslav2-611-8143270
8.Janíček MiroslavGryc Miroslav-85126 3180
9.Zavadil DominikTomek Lumír4-889 3190
10.Kozák IvanŽeravík Pavel428  30100
11.Janíček MiroslavHostaša Jaroslav1158  30110
12.Zavadil DominikGryc Miroslav710-96 31120
13.Kozák IvanTomek Lumír1-9-8-9 13121
14.Kuchař VlastimilŽeravík Pavel355  30131
15.Zavadil DominikHostaša Jaroslav788  30141
16.Kozák IvanGryc Miroslav-5-6312-723142
17.Kuchař VlastimilTomek Lumír-59-6-8 13143
18.Janíček MiroslavŽeravík Pavel445  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Ivan22Hostaša Jaroslav04
Kuchař Vlastimil31Gryc Miroslav13
Janíček Miroslav40Tomek Lumír22
Zavadil Dominik40Kotek Pavel01
   Žeravík Pavel03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy