Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
     0301
2.Pacáček Dominik
Ház Jaroslav
 
 
Ház Martin
Ház Stanislav
 
 
     2302
3.Ház JaroslavHáz Stanislav     0303
4.Házová KatarínaHáz Martin     2304
5.Pacáček DominikZábranský Marek     2305
6.Rýček EduardŠeda Pavel     0306
7.Házová KatarínaHáz Stanislav     1307
8.Pacáček DominikHáz Martin     0308
9.Rýček EduardZábranský Marek     1309
10.Ház JaroslavŠeda Pavel     03010
11.Pacáček DominikHáz Stanislav     23011
12.Rýček EduardHáz Martin     03012
13.Ház JaroslavZábranský Marek     31112
14.Házová KatarínaŠeda Pavel     13113
15.Rýček EduardHáz Stanislav     31213
16.Ház JaroslavHáz Martin     23214
17.Házová KatarínaZábranský Marek     13215
18.Pacáček DominikŠeda Pavel     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ház Jaroslav13Ház Stanislav31
Házová Katarína04Ház Martin40
Pacáček Dominik04Zábranský Marek31
Rýček Eduard13Šeda Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Jan
Kotlán Miroslav
 
 
Chromčák Luboš
Zachrla Radim
 
 
     0301
2.Kopřiva Radoslav
Hubáček Vladimír
 
 
Švarc Jiří
Bednárik Milan
 
 
     3011
3.Kopřiva RadoslavChromčák Luboš     3021
4.Kotlán MiroslavZachrla Radim     1322
5.Vaculík JanŠvarc Jiří     0323
6.Hubáček VladimírBednárik Milan     3033
7.Kotlán MiroslavChromčák Luboš     0334
8.Vaculík JanZachrla Radim     1335
9.Hubáček VladimírŠvarc Jiří     0336
10.Kopřiva RadoslavBednárik Milan     3046
11.Vaculík JanChromčák Luboš     0347
12.Hubáček VladimírZachrla Radim     0348
13.Kopřiva RadoslavŠvarc Jiří     3058
14.Kotlán MiroslavBednárik Milan     3168
15.Hubáček VladimírChromčák Luboš     3078
16.Kopřiva RadoslavZachrla Radim     3088
17.Kotlán MiroslavŠvarc Jiří     3198
18.Vaculík JanBednárik Milan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Radoslav40Chromčák Luboš22
Kotlán Miroslav22Zachrla Radim31
Vaculík Jan04Švarc Jiří22
Hubáček Vladimír22Bednárik Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
Vacek Michal
Vašek Michal
 
 
     2301
2.Ištvánek Dalibor
Sigmundová Julie
 
 
Mynařík Antonín
Pernický Marek
 
 
     1302
3.Sigmundová JulieVašek Michal     0303
4.Ištvánek DaliborVacek Michal     0304
5.Zawadski MichaelMynařík Antonín     3014
6.Brandejs LukášPernický Marek     3224
7.Ištvánek DaliborVašek Michal     2325
8.Zawadski MichaelVacek Michal     3235
9.Brandejs LukášMynařík Antonín     3045
10.Sigmundová JuliePernický Marek     0346
11.Zawadski MichaelVašek Michal     3156
12.Brandejs LukášVacek Michal     2357
13.Sigmundová JulieMynařík Antonín     1358
14.Ištvánek DaliborPernický Marek     3068
15.Brandejs LukášHon Jiří     3178
16.Sigmundová JulieVacek Michal     2379
17.Ištvánek DaliborMynařík Antonín     3089
18.Zawadski MichaelPernický Marek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmundová Julie04Vašek Michal21
Ištvánek Dalibor22Vacek Michal31
Zawadski Michael40Mynařík Antonín13
Brandejs Lukáš31Pernický Marek13
   Hon Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26 Stolní tenis Radkovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
Kopřiva Ondřej
Indruch Adam
 
 
     3010
2.Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
Fryšák Roman
Ponížil Martin
 
 
     3120
3.Kratochvíl TomášIndruch Adam     3130
4.Dluhoš PetrKopřiva Ondřej     2331
5.Procházka LuděkFryšák Roman     2332
6.Vašina RomanPonížil Martin     3042
7.Dluhoš PetrIndruch Adam     0343
8.Procházka LuděkKopřiva Ondřej     3253
9.Vašina RomanFryšák Roman     3063
10.Kratochvíl TomášPonížil Martin     2364
11.Procházka LuděkIndruch Adam     3074
12.Vašina RomanKopřiva Ondřej     3084
13.Kratochvíl TomášFryšák Roman     3294
14.Mikeška LukášPonížil Martin     0395
15.Vašina RomanIndruch Adam     30105
16.Kratochvíl TomášKopřiva Ondřej     32115
17.Mikeška LukášFryšák Roman     03116
18.Procházka LuděkPonížil Martin     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Tomáš31Indruch Adam13
Dluhoš Petr02Kopřiva Ondřej13
Procházka Luděk31Fryšák Roman22
Vašina Roman40Ponížil Martin22
Mikeška Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradčany obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Karel
Vaculík Jaroslav
 
 
Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
     0301
2.Dvořáková Eva
Vaculík Břetislav
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
     0302
3.Vaculík JaroslavTomek Lumír     0303
4.Dvořáková EvaHradil Bedřich     3013
5.Kovář KarelGryc Miroslav     1314
6.Vaculík BřetislavHostaša Jaroslav     1315
7.Dvořáková EvaTomek Lumír     1316
8.Kovář KarelHradil Bedřich     3126
9.Vaculík BřetislavGryc Miroslav     1327
10.Vaculík JaroslavHostaša Jaroslav     0328
11.Kovář KarelTomek Lumír     3238
12.Vaculík BřetislavHradil Bedřich     3048
13.Vaculík JaroslavGryc Miroslav     0349
14.Dvořáková EvaHostaša Jaroslav     13410
15.Vaculík BřetislavTomek Lumír     03411
16.Vaculík JaroslavHradil Bedřich     03412
17.Dvořáková EvaGryc Miroslav     23413
18.Kovář KarelHostaša JaroslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík Jaroslav04Tomek Lumír31
Dvořáková Eva13Hradil Bedřich13
Kovář Karel21Gryc Miroslav40
Vaculík Břetislav13Hostaša Jaroslav30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     2301
2.Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
Kozák Ivan
Šeděnka Jaroslav
 
 
     1302
3.Rozkošný MartinZavadil Dominik     3012
4.Štábl JaroslavKozák Ivan     3122
5.Stejskal PavelŠeděnka Jaroslav     2323
6.Rozkošný FilipKuchař Vlastimil     0324
7.Štábl JaroslavZavadil Dominik     0325
8.Stejskal PavelKozák Ivan     3135
9.Rozkošný FilipŠeděnka Jaroslav     1336
10.Rozkošný MartinKuchař Vlastimil     0337
11.Stejskal PavelZavadil Dominik     3147
12.Rozkošný FilipKozák Ivan     3057
13.Rozkošný MartinŠeděnka Jaroslav     3267
14.Štábl JaroslavKuchař Vlastimil     0368
15.Rozkošný FilipZavadil Dominik     1369
16.Rozkošný MartinKozák Ivan     3079
17.Štábl JaroslavŠeděnka Jaroslav     03710
18.Stejskal PavelKuchař Vlastimil     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rozkošný Martin31Zavadil Dominik22
Štábl Jaroslav13Kozák Ivan04
Stejskal Pavel22Šeděnka Jaroslav31
Rozkošný Filip13Kuchař Vlastimil40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy