Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:48 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Tomáš
Skopal Jaromír
 
 
Záboj Karel
Kotlán Miroslav
 
 
     2301
2.Rýček Eduard
Ház Jaroslav
 
 
Hubáček Vladimír
Kopřiva Radoslav
 
 
     1302
3.Šebesta TomášZáboj Karel     1303
4.Skopal JaromírKopřiva Radoslav     1304
5.Házová TerezaKotlán Miroslav     0305
6.Ház JaroslavHubáček Vladimír     1306
7.Pacáček DominikZáboj Karel     1307
8.Házová TerezaKopřiva Radoslav     0308
9.Ház JaroslavKotlán Miroslav     0309
10.Šebesta TomášHubáček Vladimír     13010
11.Házová TerezaZáboj Karel     03011
12.Ház JaroslavVaculík Jan     30111
13.Rýček EduardKotlán Miroslav     03112
14.Pacáček DominikHubáček Vladimír     03113
15.Ház JaroslavZáboj Karel     03114
16.Rýček EduardVaculík Jan     30214
17.Pacáček DominikKotlán Miroslav     23215
18.Házová TerezaHubáček Vladimír     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebesta Tomáš02Záboj Karel40
Skopal Jaromír01Kopřiva Radoslav20
Házová Tereza04Kotlán Miroslav40
Ház Jaroslav13Hubáček Vladimír40
Pacáček Dominik03Vaculík Jan02
Rýček Eduard11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viliš Libor
Šeda Pavel
 
 
Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
     3010
2.Ház Martin
Pecha Radek
 
 
Konečný Roman
Křižan Jakub
 
 
     1311
3.Viliš LiborZawadski Michael     3221
4.Šeda PavelKřižan Jakub     3131
5.Ház MartinKonečný Roman     0332
6.Pecha RadekBrandejs Lukáš     1333
7.Šeda PavelZawadski Michael     3043
8.Ház MartinKřižan Jakub     1344
9.Pecha RadekKonečný Roman     0345
10.Viliš LiborBrandejs Lukáš     0346
11.Ház MartinZawadski Michael     3056
12.Pecha RadekKřižan Jakub     1357
13.Viliš LiborKonečný Roman     3167
14.Šeda PavelBrandejs Lukáš     3077
15.Pecha RadekZawadski Michael     1378
16.Viliš LiborKřižan Jakub     3088
17.Šeda PavelKonečný Roman     3098
18.Ház MartinBrandejs Lukáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Viliš Libor31Zawadski Michael13
Šeda Pavel40Křižan Jakub22
Ház Martin13Konečný Roman22
Pecha Radek04Brandejs Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38 Stolní tenis Radkovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Jiří
Bednárik Milan
 
 
Vašina Roman
Procházka Luděk
 
 
     0301
2.Blažek Martin
Chromčák Luboš
 
 
Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
     3011
3.Chromčák LubošKratochvíl Tomáš     2312
4.Bednárik MilanProcházka Luděk     2313
5.Švarc JiříOndruška Ivo     3023
6.Blažek MartinVašina Roman     0324
7.Bednárik MilanKratochvíl Tomáš     2325
8.Švarc JiříProcházka Luděk     0326
9.Blažek MartinOndruška Ivo     3236
10.Chromčák LubošVašina Roman     1337
11.Švarc JiříKratochvíl Tomáš     3147
12.Blažek MartinProcházka Luděk     3157
13.Chromčák LubošOndruška Ivo     3067
14.Bednárik MilanVašina Roman     1368
15.Blažek MartinKratochvíl Tomáš     3178
16.Chromčák LubošProcházka Luděk     0379
17.Bednárik MilanOndruška Ivo     23710
18.Švarc JiříVašina Roman     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromčák Luboš13Kratochvíl Tomáš22
Bednárik Milan04Procházka Luděk31
Švarc Jiří22Ondruška Ivo13
Blažek Martin31Vašina Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Michal
Jiříček Antonín
 
 
Kyselák Tomáš
Kyrych Pavel
 
 
     2301
2.Mynařík Antonín
Vašek Michal
 
 
Vaculík Břetislav
Blaha Igor
 
 
     1302
3.Vašek MichalKyrych Pavel     3012
4.Mynařík AntonínKyselák Tomáš     0313
5.Vacek MichalBlaha Igor     0314
6.Jiříček AntonínVaculík Břetislav     3024
7.Mynařík AntonínKyrych Pavel     0325
8.Vacek MichalKyselák Tomáš     0326
9.Jiříček AntonínBlaha Igor     3236
10.Vašek MichalVaculík Břetislav     3146
11.Vacek MichalKyrych Pavel     3256
12.Jiříček AntonínKyselák Tomáš     0357
13.Vašek MichalBlaha Igor     2358
14.Hon JiříVaculík Břetislav     0359
15.Jiříček AntonínKyrych Pavel     3169
16.Vašek MichalKyselák Tomáš     13610
17.Hon JiříBlaha Igor     03611
18.Vacek MichalVaculík Břetislav     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašek Michal22Kyrych Pavel13
Mynařík Antonín02Kyselák Tomáš40
Vacek Michal22Blaha Igor31
Jiříček Antonín31Vaculík Břetislav13
Hon Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK VšechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Kůltůrní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45 TJ Sokol Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fryšák Roman
Martin Tomáš
 
 
Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
     0301
2.Indruch Adam
Kopřiva Ondřej
 
 
Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
     1302
3.Fryšák RomanRozkošný Martin     2303
4.Martin TomášRozkošný Filip     0304
5.Kopřiva OndřejStejskal Pavel     1305
6.Indruch AdamŠtábl Jaroslav     3015
7.Martin TomášRozkošný Martin     1316
8.Kopřiva OndřejRozkošný Filip     3026
9.Indruch AdamStejskal Pavel     2327
10.Fryšák RomanŠtábl Jaroslav     0328
11.Kopřiva OndřejRozkošný Martin     1329
12.Indruch AdamRozkošný Filip     3239
13.Fryšák RomanStejskal Pavel     03310
14.Martin Tomᚊtábl Jaroslav     03311
15.Indruch AdamRozkošný Martin     23312
16.Fryšák RomanRozkošný Filip     32412
17.Martin TomášStejskal Pavel     03413
18.Kopřiva OndřejŠtábl Jaroslav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fryšák Roman13Rozkošný Martin40
Martin Tomáš04Rozkošný Filip13
Kopřiva Ondřej22Stejskal Pavel40
Indruch Adam22Štábl Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD OpatoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
Kozák Ivan
Šeděnka Jaroslav
 
 
     3010
2.Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     0311
3.Tomek LumírKozák Ivan     3121
4.Hradil BedřichŠeděnka Jaroslav     3131
5.Gryc MiroslavKuchař Vlastimil     3141
6.Hostaša JaroslavZavadil Dominik     3051
7.Hradil BedřichKozák Ivan     3061
8.Gryc MiroslavŠeděnka Jaroslav     3171
9.Hostaša JaroslavKuchař Vlastimil     1372
10.Tomek LumírZavadil Dominik     3082
11.Gryc MiroslavKozák Ivan     2383
12.Hostaša JaroslavŠeděnka Jaroslav     3193
13.Tomek LumírKuchař Vlastimil     0394
14.Hradil BedřichZavadil Dominik     32104
15.Hostaša JaroslavKozák Ivan     23105
16.Tomek LumírŠeděnka Jaroslav     13106
17.Hradil BedřichKuchař Vlastimil     03107
18.Gryc MiroslavZavadil DominikWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomek Lumír22Kozák Ivan22
Hradil Bedřich31Šeděnka Jaroslav13
Gryc Miroslav21Kuchař Vlastimil31
Hostaša Jaroslav22Zavadil Dominik03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy