Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
     3010
2.Ház Jaroslav
Pacáček Dominik
 
 
Konečný Roman
Ištvánek Dalibor
 
 
     1311
3.Pacáček DominikIštvánek Dalibor     3221
4.Házová KatarínaZawadski Michael     0322
5.Ház JaroslavBrandejs Lukáš     1323
6.Rýček EduardKonečný Roman     1324
7.Házová KatarínaIštvánek Dalibor     3034
8.Ház JaroslavZawadski Michael     0335
9.Rýček EduardBrandejs Lukáš     0336
10.Pacáček DominikKonečný Roman     0337
11.Ház JaroslavIštvánek Dalibor     2338
12.Rýček EduardZawadski Michael     0339
13.Pacáček DominikBrandejs Lukáš     03310
14.Házová KatarínaKonečný Roman     30410
15.Rýček EduardIštvánek Dalibor     32510
16.Pacáček DominikZawadski Michael     30610
17.Házová KatarínaBrandejs Lukáš     30710
18.Ház JaroslavKonečný Roman     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pacáček Dominik22Ištvánek Dalibor13
Házová Katarína31Zawadski Michael31
Ház Jaroslav13Brandejs Lukáš31
Rýček Eduard13Konečný Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlán Miroslav
Záboj Karel
 
 
Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
     3010
2.Hubáček Vladimír
Kopřiva Radoslav
 
 
Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
     3020
3.Kotlán MiroslavKratochvíl Tomáš     3130
4.Kopřiva RadoslavOndruška Ivo     3040
5.Záboj KarelProcházka Luděk     3250
6.Hubáček VladimírVašina Roman     0351
7.Kopřiva RadoslavKratochvíl Tomáš     3161
8.Záboj KarelOndruška Ivo     3071
9.Hubáček VladimírProcházka Luděk     3281
10.Kotlán MiroslavVašina Roman     1382
11.Záboj KarelKratochvíl Tomáš     3092
12.Hubáček VladimírOndruška Ivo     30102
13.Kotlán MiroslavProcházka Luděk     03103
14.Vaculík JanVašina Roman     03104
15.Hubáček VladimírKratochvíl Tomáš     30114
16.Kotlán MiroslavOndruška Ivo     30124
17.Vaculík JanProcházka Luděk     03125
18.Záboj KarelVašina Roman     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlán Miroslav22Kratochvíl Tomáš04
Kopřiva Radoslav20Ondruška Ivo04
Záboj Karel31Procházka Luděk22
Hubáček Vladimír31Vašina Roman40
Vaculík Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Pavel
Viliš Libor
 
 
Kyselák Tomáš
Blaha Igor
 
 
     3010
2.Zábranský Marek
Ház Stanislav
 
 
Kyrych Pavel
Kovář Karel
 
 
     0311
3.Viliš LiborKyrych Pavel     3121
4.Ház StanislavKovář Karel     3231
5.Zábranský MarekBlaha Igor     3241
6.Šeda PavelKyselák Tomáš     1342
7.Ház StanislavKyrych Pavel     3052
8.Zábranský MarekKovář Karel     1353
9.Šeda PavelBlaha Igor     2354
10.Viliš LiborKyselák Tomáš     2355
11.Ház MartinKyrych Pavel     3265
12.Šeda PavelKovář Karel     3175
13.Viliš LiborBlaha Igor     3085
14.Ház StanislavKyselák Tomáš     2386
15.Šeda PavelKyrych Pavel     3096
16.Viliš LiborKovář Karel     30106
17.Ház StanislavBlaha Igor     03107
18.Ház MartinKyselák Tomáš     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Viliš Libor31Kyrych Pavel04
Ház Stanislav22Kovář Karel13
Zábranský Marek11Blaha Igor22
Šeda Pavel22Kyselák Tomáš40
Ház Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37 TJ Sokol Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Švarc Jiří
 
 
Rozkošný Martin
Hrabal Pavel
 
 
     3210
2.Bednárik Milan
Chromčák Luboš
 
 
Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
     2311
3.Bednárik MilanRozkošný Martin     1312
4.Švarc JiříHrabal Pavel     3122
5.Chromčák LubošStejskal Pavel     2323
6.Blažek MartinŠtábl Jaroslav     3033
7.Švarc JiříRozkošný Martin     3043
8.Chromčák LubošHrabal Pavel     1344
9.Blažek MartinStejskal Pavel     0345
10.Bednárik MilanŠtábl Jaroslav     3155
11.Chromčák LubošRozkošný Martin     1356
12.Blažek MartinHrabal Pavel     2357
13.Bednárik MilanStejskal Pavel     0358
14.Švarc JiříŠtábl Jaroslav     3068
15.Blažek MartinRozkošný Martin     1369
16.Bednárik MilanHrabal Pavel     03610
17.Švarc JiříStejskal Pavel     13611
18.Chromčák LubošŠtábl Jaroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bednárik Milan13Rozkošný Martin31
Švarc Jiří31Hrabal Pavel31
Chromčák Luboš13Stejskal Pavel40
Blažek Martin13Štábl Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40 TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Michal
Vašek Michal
 
 
Šeděnka Jaroslav
Kozák Ivan
 
 
     3010
2.Mynařík Antonín
Pernický Marek
 
 
Kuchař Vlastimil
Kaspar Michal
 
 
     0311
3.Vacek MichalKozák Ivan     2312
4.Vašek MichalŠeděnka Jaroslav     1313
5.Jiříček AntonínKaspar Michal     3123
6.Mynařík AntonínKuchař Vlastimil     0324
7.Vašek MichalKozák Ivan     3234
8.Jiříček AntonínŠeděnka Jaroslav     3144
9.Pernický MarekKaspar Michal     2345
10.Vacek MichalKuchař Vlastimil     1346
11.Jiříček AntonínKozák Ivan     3056
12.Pernický MarekŠeděnka Jaroslav     0357
13.Vacek MichalKaspar Michal     3067
14.Vašek MichalKuchař Vlastimil     1368
15.Hon JiříKozák Ivan     0369
16.Vacek MichalŠeděnka Jaroslav     13610
17.Vašek MichalKaspar Michal     23611
18.Jiříček AntonínKuchař Vlastimil     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Michal13Kozák Ivan22
Vašek Michal13Šeděnka Jaroslav31
Jiříček Antonín31Kaspar Michal22
Mynařík Antonín01Kuchař Vlastimil40
Pernický Marek02   
Hon Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK VšechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Kůltůrní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:37 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Indruch Adam
Ponížil Martin
 
 
Tomek Lumír
Kotek Pavel
 
 
     3010
2.Sedláček Jiří
Fryšák Roman
 
 
Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
     0311
3.Indruch AdamTomek Lumír     2312
4.Ponížil MartinKotek Pavel     3122
5.Martin TomášGryc Miroslav     0323
6.Sedláček JiříHostaša Jaroslav     0324
7.Ponížil MartinTomek Lumír     2325
8.Martin TomášKotek Pavel     0326
9.Sedláček JiříGryc Miroslav     0327
10.Indruch AdamHostaša Jaroslav     3037
11.Martin TomášTomek Lumír     0338
12.Sedláček JiříŽeravík Pavel     3048
13.Indruch AdamGryc Miroslav     2349
14.Ponížil MartinHostaša Jaroslav     23410
15.Sedláček JiříTomek Lumír     13411
16.Indruch AdamŽeravík Pavel     30511
17.Ponížil MartinGryc MiroslavWO    30611
18.Martin TomášHostaša Jaroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Indruch Adam22Tomek Lumír40
Ponížil Martin12Kotek Pavel11
Martin Tomáš04Gryc Miroslav30
Sedláček Jiří13Hostaša Jaroslav31
   Žeravík Pavel02
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy