Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK VšechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Kultůrní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Indruch Adam
Ponížil Martin
 
 
Pacáček Dominik
Ház Jaroslav
 
 
     3110
2.Kopřiva Ondřej
Martin Tomáš
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
     3120
3.Indruch AdamPacáček Dominik     0321
4.Ponížil MartinHáz Jaroslav     0322
5.Kopřiva OndřejHázová Katarína     1323
6.Martin TomášRýček Eduard     0324
7.Ponížil MartinPacáček Dominik     0325
8.Kopřiva OndřejHáz Jaroslav     0326
9.Martin TomášHázová Katarína     0327
10.Indruch AdamRýček Eduard     3037
11.Kopřiva OndřejPacáček Dominik     0338
12.Martin TomášHáz Jaroslav     0339
13.Indruch AdamHázová Katarína     23310
14.Ponížil MartinRýček Eduard     31410
15.Martin TomášPacáček Dominik     03411
16.Indruch AdamHáz Jaroslav     03412
17.Ponížil MartinHázová Katarína     23413
18.Kopřiva OndřejRýček Eduard     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Indruch Adam13Pacáček Dominik40
Ponížil Martin13Ház Jaroslav40
Kopřiva Ondřej04Házová Katarína40
Martin Tomáš04Rýček Eduard22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD OpatoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Lumír
Žeravík Pavel
 
 
Vašek Michal
Pernický Marek
 
 
     3110
2.Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
Mynařík Antonín
Hon Jiří
 
 
     3020
3.Tomek LumírVašek Michal     3230
4.Žeravík PavelPernický Marek     3040
5.Gryc MiroslavMynařík Antonín     3050
6.Hostaša JaroslavHon Jiří     3060
7.Žeravík PavelVašek Michal     1361
8.Gryc MiroslavPernický Marek     3071
9.Hostaša JaroslavMynařík Antonín     3081
10.Tomek LumírHon Jiří     3091
11.Gryc MiroslavVašek Michal     30101
12.Hostaša JaroslavPernický Marek     30111
13.Tomek LumírMynařík Antonín     31121
14.Žeravík PavelHon Jiří     30131
15.Hostaša JaroslavVašek Michal     30141
16.Tomek LumírPernický Marek     30151
17.Žeravík PavelMynařík Antonín     23152
18.Gryc MiroslavHon Jiří     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Lumír40Vašek Michal13
Žeravík Pavel22Pernický Marek04
Gryc Miroslav40Mynařík Antonín13
Hostaša Jaroslav40Hon Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14660:398TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kozák Ivan
 
 
Švarc Jiří
Blažek Martin
 
 
710-88 3110
2.Janíček Miroslav
Zavadil Dominik
 
 

 
 
WO    3020
3.Šeděnka JaroslavŠvarc Jiří1097  3030
4.Kozák IvanBlažek Martin-12-6-9  0331
5.Zavadil DominikChromčák Luboš9-98-10133241
6.Janíček MiroslavWO    3051
7.Kozák IvanŠvarc Jiří5-8-9-6 1352
8.Zavadil DominikBlažek Martin471  3062
9.Janíček MiroslavChromčák Luboš566  3072
10.Šeděnka JaroslavWO    3082
11.Zavadil DominikŠvarc Jiří1141  3092
12.Janíček MiroslavBlažek Martin659  30102
13.Šeděnka JaroslavChromčák Luboš-7-637932112
14.Kozák IvanWO    30122
15.Janíček MiroslavŠvarc Jiří-1010-910-823123
16.Šeděnka JaroslavBlažek Martin1498  30133
17.Kozák IvanChromčák Luboš774  30143
18.Zavadil DominikWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šeděnka Jaroslav30Švarc Jiří22
Kozák Ivan12Blažek Martin13
Zavadil Dominik30Chromčák Luboš04
Janíček Miroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:47 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
Viliš Libor
Šeda Pavel
 
 
     0301
2.Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
Zábranský Marek
Ház Martin
 
 
     1302
3.Štábl JaroslavZábranský Marek     2303
4.Stejskal PavelViliš Libor     0304
5.Rozkošný MartinHáz Martin     3014
6.Rozkošný FilipŠeda Pavel     0315
7.Stejskal PavelZábranský Marek     3125
8.Rozkošný MartinViliš Libor     0326
9.Rozkošný FilipHáz Martin     2327
10.Štábl JaroslavŠeda Pavel     0328
11.Rozkošný MartinZábranský Marek     0329
12.Rozkošný FilipViliš Libor     03210
13.Štábl JaroslavHáz Martin     13211
14.Stejskal PavelŠeda Pavel     03212
15.Rozkošný FilipZábranský Marek     23213
16.Štábl JaroslavViliš Libor     13214
17.Stejskal PavelHáz Martin     31314
18.Rozkošný MartinŠeda Pavel     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štábl Jaroslav04Zábranský Marek31
Stejskal Pavel22Viliš Libor40
Rozkošný Martin13Ház Martin22
Rozkošný Filip04Šeda Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - spolkový důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselák Tomáš
Dvořáková Eva
 
 
Záboj Karel
Kotlán Miroslav
 
 
     3110
2.Vaculík Břetislav
Blaha Igor
 
 
Kopřiva Radoslav
Vaculík Jan
 
 
     3220
3.Kyselák TomášKotlán Miroslav     2321
4.Dvořáková EvaZáboj Karel     1322
5.Vaculík BřetislavVaculík Jan     3132
6.Blaha IgorKopřiva Radoslav     3142
7.Dvořáková EvaKotlán Miroslav     3052
8.Vaculík BřetislavZáboj Karel     1353
9.Blaha IgorVaculík Jan     1354
10.Kyselák TomášKopřiva Radoslav     3164
11.Vaculík BřetislavKotlán Miroslav     3274
12.Blaha IgorZáboj Karel     3184
13.Kyselák TomášVaculík Jan     3094
14.Dvořáková EvaKopřiva Radoslav     32104
15.Blaha IgorKotlán Miroslav     03105
16.Kyselák TomášZáboj Karel     31115
17.Dvořáková EvaVaculík Jan     23116
18.Vaculík BřetislavKopřiva Radoslav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kyselák Tomáš31Kotlán Miroslav22
Dvořáková Eva22Záboj Karel22
Vaculík Břetislav22Vaculík Jan22
Blaha Igor22Kopřiva Radoslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:44 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
Brandejs Lukáš
Konečný Roman
 
 
     3110
2.Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
Zawadski Michael
Křižan Jakub
 
 
     1311
3.Procházka LuděkKřižan Jakub     1312
4.Ondruška IvoZawadski Michael     1313
5.Kratochvíl TomášBrandejs Lukáš     0314
6.Vašina RomanKonečný Roman     0315
7.Ondruška IvoKřižan Jakub     2316
8.Kratochvíl TomášZawadski Michael     1317
9.Vašina RomanBrandejs Lukáš     3127
10.Procházka LuděkKonečný Roman     2328
11.Kratochvíl TomášKřižan Jakub     1329
12.Vašina RomanZawadski Michael     3039
13.Procházka LuděkBrandejs Lukáš     23310
14.Ondruška IvoKonečný Roman     13311
15.Vašina RomanKřižan Jakub     31411
16.Procházka LuděkZawadski Michael     32511
17.Ondruška IvoBrandejs Lukáš     03512
18.Kratochvíl TomášKonečný Roman     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Luděk13Křižan Jakub31
Ondruška Ivo04Zawadski Michael22
Kratochvíl Tomáš04Brandejs Lukáš31
Vašina Roman31Konečný Roman40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy