Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ház Jaroslav
Pacáček Dominik
 
 
Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
     3210
2.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
     3220
3.Pacáček DominikProcházka Luděk     2321
4.Házová KatarínaVašina Roman     0322
5.Ház JaroslavKratochvíl Tomáš     3232
6.Rýček EduardOndruška Ivo     1333
7.Házová KatarínaProcházka Luděk     3143
8.Ház JaroslavVašina Roman     0344
9.Rýček EduardKratochvíl Tomáš     3054
10.Pacáček DominikOndruška Ivo     3264
11.Ház JaroslavProcházka Luděk     1365
12.Rýček EduardVašina Roman     1366
13.Pacáček DominikKratochvíl Tomáš     3076
14.Házová KatarínaOndruška Ivo     3086
15.Rýček EduardProcházka Luděk     0387
16.Pacáček DominikVašina Roman     2388
17.Házová KatarínaKratochvíl Tomáš     3298
18.Ház JaroslavOndruška Ivo     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pacáček Dominik22Procházka Luděk31
Házová Katarína31Vašina Roman40
Ház Jaroslav22Kratochvíl Tomáš04
Rýček Eduard13Ondruška Ivo13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Křižan Jakub
 
 
Kyselák Tomáš
Dvořáková Eva
 
 
     1301
2.Ištvánek Dalibor
Zawadski Michael
 
 
Blaha Igor
Vaculík Břetislav
 
 
     2302
3.Zawadski MichaelKyselák Tomáš     0303
4.Ištvánek DaliborDvořáková Eva     0304
5.Křižan JakubBlaha Igor     3214
6.Brandejs LukášVaculík Břetislav     3224
7.Ištvánek DaliborKyselák Tomáš     1325
8.Křižan JakubDvořáková Eva     3235
9.Brandejs LukášBlaha Igor     3245
10.Zawadski MichaelVaculík Břetislav     3255
11.Křižan JakubKyselák Tomáš     2356
12.Brandejs LukášDvořáková Eva     3066
13.Zawadski MichaelBlaha Igor     0367
14.Konečný RomanVaculík Břetislav     3177
15.Brandejs LukášKyselák Tomáš     2378
16.Zawadski MichaelDvořáková Eva     0379
17.Konečný RomanBlaha Igor     3089
18.Křižan JakubVaculík Břetislav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zawadski Michael13Kyselák Tomáš40
Ištvánek Dalibor02Dvořáková Eva22
Křižan Jakub31Blaha Igor13
Brandejs Lukáš31Vaculík Břetislav04
Konečný Roman20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LipníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radoslav
Hubáček Vladimír
 
 
Rozkošný Martin
Hrabal Pavel
 
 
     3110
2.Kotlán Miroslav
Záboj Karel
 
 
Rozkošný Filip
Štábl Jaroslav
 
 
     3020
3.Kotlán MiroslavRozkošný Martin     3130
4.Záboj KarelHrabal Pavel     3240
5.Kopřiva RadoslavRozkošný Filip     3050
6.Hubáček VladimírŠtábl Jaroslav     3160
7.Záboj KarelRozkošný Martin     3070
8.Kopřiva RadoslavHrabal Pavel     1371
9.Hubáček VladimírRozkošný Filip     3081
10.Kotlán MiroslavŠtábl Jaroslav     3091
11.Kopřiva RadoslavRozkošný Martin     30101
12.Hubáček VladimírHrabal Pavel     30111
13.Kotlán MiroslavRozkošný Filip     30121
14.Záboj KarelŠtábl Jaroslav     30131
15.Hubáček VladimírRozkošný Martin     30141
16.Kotlán MiroslavHrabal Pavel     03142
17.Záboj KarelRozkošný Filip     30152
18.Kopřiva RadoslavŠtábl Jaroslav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlán Miroslav31Rozkošný Martin04
Záboj Karel40Hrabal Pavel22
Kopřiva Radoslav31Rozkošný Filip04
Hubáček Vladimír40Štábl Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viliš Libor
Šeda Pavel
 
 
Šeděnka Jaroslav
Kozák Ivan
 
 
     2301
2.Zábranský Marek
Ház Martin
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     0302
3.Viliš LiborŠeděnka Jaroslav     3112
4.Šeda PavelKozák Ivan     3222
5.Ház MartinKuchař Vlastimil     1323
6.Zábranský MarekZavadil Dominik     1324
7.Šeda PavelŠeděnka Jaroslav     3034
8.Ház MartinKozák Ivan     3244
9.Zábranský MarekKuchař Vlastimil     3254
10.Viliš LiborZavadil Dominik     3064
11.Ház MartinŠeděnka Jaroslav     1365
12.Zábranský MarekKozák Ivan     2366
13.Viliš LiborKuchař VlastimilWO    3076
14.Šeda PavelZavadil Dominik     3186
15.Zábranský MarekŠeděnka Jaroslav     2387
16.Viliš LiborKozák Ivan     3197
17.Šeda PavelKuchař VlastimilWO    30107
18.Ház MartinZavadil Dominik     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Viliš Libor30Šeděnka Jaroslav22
Šeda Pavel30Kozák Ivan13
Ház Martin13Kuchař Vlastimil11
Zábranský Marek13Zavadil Dominik22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednárik Milan
Chromčák Luboš
 
 
Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
     1301
2.Blažek Martin
Švarc Jiří
 
 
Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
     0302
3.Chromčák LubošTomek Lumír     0303
4.Švarc JiříHradil Bedřich     3013
5.Bednárik MilanGryc Miroslav     0314
6.Blažek MartinHostaša Jaroslav     3224
7.Švarc JiříTomek Lumír     2325
8.Bednárik MilanHradil Bedřich     1326
9.Blažek MartinGryc Miroslav     2327
10.Chromčák LubošHostaša Jaroslav     3237
11.Bednárik MilanTomek Lumír     0338
12.Blažek MartinHradil Bedřich     2339
13.Chromčák LubošŽeravík Pavel     3049
14.Švarc JiříHostaša Jaroslav     03410
15.Blažek MartinTomek Lumír     30510
16.Chromčák LubošHradil Bedřich     03511
17.Švarc JiříŽeravík Pavel     30611
18.Bednárik MilanHostaša Jaroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromčák Luboš22Tomek Lumír31
Švarc Jiří22Hradil Bedřich31
Bednárik Milan04Gryc Miroslav20
Blažek Martin22Hostaša Jaroslav22
   Žeravík Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TJ Sokol Černotín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Michal
Vašek Michal
 
 
Sedláček Jiří
Fryšák Roman
 
 
     2301
2.Jiříček Antonín
Oblouk Josef
 
 
Indruch Adam
Ponížil Martin
 
 
     2302
3.Oblouk JosefIndruch Adam     0303
4.Vašek MichalSedláček Jiří     3113
5.Svák VladimírFryšák Roman     3123
6.Vacek MichalPonížil Martin     3033
7.Vašek MichalIndruch Adam     3243
8.Svák VladimírSedláček Jiří     3153
9.Vacek MichalFryšák Roman     3063
10.Oblouk JosefPonížil Martin     3273
11.Svák VladimírIndruch Adam     1374
12.Vacek MichalSedláček Jiří     3084
13.Mynařík AntonínFryšák Roman     0385
14.Vašek MichalPonížil Martin     3295
15.Vacek MichalIndruch Adam     31105
16.Mynařík AntonínSedláček Jiří     30115
17.Vašek MichalFryšák Roman     30125
18.Svák VladimírPonížil Martin     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oblouk Josef11Indruch Adam22
Vašek Michal40Sedláček Jiří04
Svák Vladimír31Fryšák Roman13
Vacek Michal40Ponížil Martin04
Mynařík Antonín11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy