Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Kovář Karel
Kyrych Pavel
 
 
     1301
2.Pacáček Dominik
Ház Jaroslav
 
 
Vaculík Břetislav
Dvořáková Eva
 
 
     0302
3.Pacáček DominikKyrych Pavel     1303
4.Házová KatarínaDvořáková Eva     1304
5.Ház JaroslavVaculík Břetislav     1305
6.Rýček EduardKovář Karel     2306
7.Házová KatarínaKyrych Pavel     3216
8.Ház JaroslavDvořáková Eva     0317
9.Rýček EduardVaculík Břetislav     3227
10.Pacáček DominikKovář Karel     0328
11.Ház JaroslavKyrych Pavel     0329
12.Rýček EduardDvořáková Eva     23210
13.Pacáček DominikVaculík Břetislav     30310
14.Házová KatarínaKovář Karel     23311
15.Rýček EduardKyrych Pavel     13312
16.Pacáček DominikDvořáková Eva     31412
17.Házová KatarínaVaculík BřetislavWO    30512
18.Ház JaroslavKovář KarelWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pacáček Dominik22Kyrych Pavel31
Házová Katarína12Dvořáková Eva31
Ház Jaroslav03Vaculík Břetislav12
Rýček Eduard13Kovář Karel30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33 Stolní tenis Radkovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Ondruška Ivo
 
 
Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
     3210
2.Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
Stejskal Pavel
Hrabal Pavel
 
 
     3120
3.Procházka LuděkRozkošný Filip     3030
4.Ondruška IvoRozkošný Martin     3240
5.Kratochvíl TomášStejskal Pavel     0341
6.Vašina RomanHrabal Pavel     3151
7.Ondruška IvoRozkošný Filip     0352
8.Kratochvíl TomášRozkošný Martin     3162
9.Vašina RomanStejskal Pavel     3172
10.Procházka LuděkHrabal Pavel     0373
11.Kratochvíl TomášRozkošný Filip     0374
12.Vašina RomanRozkošný Martin     3184
13.Procházka LuděkStejskal Pavel     0385
14.Ondruška IvoHrabal Pavel     0386
15.Vašina RomanRozkošný Filip     3096
16.Procházka LuděkRozkošný Martin     30106
17.Ondruška IvoStejskal Pavel     23107
18.Kratochvíl TomášHrabal Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Luděk22Rozkošný Filip22
Ondruška Ivo13Rozkošný Martin04
Kratochvíl Tomáš13Stejskal Pavel31
Vašina Roman40Hrabal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Ocknecht Jiří
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     2301
2.Baďura Jiří
Ištvánek Dalibor
 
 
Šeděnka Jaroslav
Kozák Ivan
 
 
     1302
3.Baďura JiříŠeděnka Jaroslav     1303
4.Ištvánek DaliborKozák Ivan     3213
5.Ocknecht JiříKuchař Vlastimil     3123
6.Brandejs LukášZavadil Dominik     3133
7.Ištvánek DaliborŠeděnka Jaroslav     0334
8.Ocknecht JiříKozák Ivan     3044
9.Brandejs LukášKuchař Vlastimil     3154
10.Baďura JiříZavadil Dominik     0355
11.Ocknecht JiříŠeděnka Jaroslav     3165
12.Brandejs LukášKozák Ivan     3075
13.Baďura JiříKuchař Vlastimil     0376
14.Ištvánek DaliborZavadil Dominik     0377
15.Brandejs Lukᚊeděnka Jaroslav     3287
16.Baďura JiříKozák Ivan     0388
17.Ištvánek DaliborKuchař Vlastimil     0389
18.Ocknecht JiříZavadil Dominik     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baďura Jiří04Šeděnka Jaroslav22
Ištvánek Dalibor13Kozák Ivan13
Ocknecht Jiří40Kuchař Vlastimil22
Brandejs Lukáš40Zavadil Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Lipník nad BečvouRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radoslav
Vaculík Jan
 
 
Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
     2301
2.Záboj Karel
Kotlán Miroslav
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
     3111
3.Vaculík JanTomek Lumír     0312
4.Kopřiva RadoslavHradil Bedřich     1313
5.Záboj KarelHostaša Jaroslav     1314
6.Kotlán MiroslavGryc Miroslav     3024
7.Kopřiva RadoslavTomek Lumír     3034
8.Záboj KarelHradil Bedřich     3044
9.Kotlán MiroslavHostaša Jaroslav     3154
10.Vaculík JanGryc Miroslav     0355
11.Záboj KarelTomek Lumír     3265
12.Kotlán MiroslavHradil Bedřich     3275
13.Vaculík JanHostaša Jaroslav     0376
14.Kopřiva RadoslavGryc Miroslav     3186
15.Kotlán MiroslavTomek Lumír     3196
16.Vaculík JanHradil Bedřich     0397
17.Kopřiva RadoslavHostaša Jaroslav     30107
18.Záboj KarelGryc Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Jan04Tomek Lumír13
Kopřiva Radoslav31Hradil Bedřich22
Záboj Karel31Hostaša Jaroslav22
Kotlán Miroslav40Gryc Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Štěpán Filip
 
 
Ponížil Martin
Indruch Adam
 
 
     1301
2.Ház Stanislav
Ház Martin
 
 
Kopřiva Ondřej
Martin Tomáš
 
 
     3011
3.Zábranský MarekSedláček Jiří     3021
4.Štěpán FilipIndruch Adam     0322
5.Ház StanislavKopřiva Ondřej     3032
6.Ház MartinMartin Tomáš     3042
7.Štěpán FilipSedláček Jiří     0343
8.Ház StanislavIndruch Adam     3153
9.Ház MartinKopřiva Ondřej     3063
10.Zábranský MarekMartin Tomáš     3073
11.Ház StanislavSedláček Jiří     3183
12.Ház MartinIndruch Adam     3193
13.Zábranský MarekKopřiva Ondřej     31103
14.Štěpán FilipMartin Tomáš     30113
15.Ház MartinSedláček Jiří     23114
16.Zábranský MarekIndruch Adam     23115
17.Štěpán FilipKopřiva Ondřej     03116
18.Ház StanislavMartin Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Marek31Sedláček Jiří22
Štěpán Filip13Indruch Adam22
Ház Stanislav40Kopřiva Ondřej13
Ház Martin31Martin Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Jiří
Chromčák Luboš
 
 
Vacek Michal
Vašek Michal
 
 
     3010
2.Bednárik Milan
Blažek Martin
 
 
Mynařík Antonín
Jiříček Antonín
 
 
     1311
3.Švarc JiříVacek Michal     2312
4.Chromčák LubošVašek Michal     3022
5.Bednárik MilanMynařík Antonín     1323
6.Blažek MartinJiříček Antonín     0324
7.Chromčák LubošVacek Michal     0325
8.Bednárik MilanVašek Michal     2326
9.Blažek MartinMynařík Antonín     3036
10.Švarc JiříJiříček Antonín     0337
11.Bednárik MilanVacek Michal     3147
12.Blažek MartinVašek Michal     3057
13.Švarc JiříPernický Marek     3167
14.Chromčák LubošJiříček Antonín     0368
15.Blažek MartinVacek Michal     3178
16.Švarc JiříVašek Michal     3188
17.Chromčák LubošPernický Marek     3298
18.Bednárik MilanJiříček Antonín     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Jiří22Vacek Michal22
Chromčák Luboš22Vašek Michal13
Bednárik Milan13Mynařík Antonín11
Blažek Martin31Jiříček Antonín40
   Pernický Marek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy