Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouchal Petr
Pacáček Dominik
 
 
Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
     3210
2.Skopal Jaromír
Házová Katarína
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
     1311
3.Pacáček DominikTomek Lumír     0312
4.Házová KatarínaHradil Bedřich     3022
5.Skopal JaromírHostaša Jaroslav     2323
6.Bouchal PetrGryc Miroslav     1324
7.Házová KatarínaTomek Lumír     1325
8.Skopal JaromírHradil Bedřich     3135
9.Bouchal PetrHostaša Jaroslav     2336
10.Pacáček DominikGryc Miroslav     2337
11.Skopal JaromírTomek Lumír     0338
12.Bouchal PetrHradil Bedřich     0339
13.Pacáček DominikHostaša Jaroslav     3149
14.Házová KatarínaGryc Miroslav     3259
15.Házová TerezaŽeravík Pavel     3169
16.Pacáček DominikHradil Bedřich     3179
17.Házová KatarínaHostaša Jaroslav     3189
18.Skopal JaromírGryc Miroslav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pacáček Dominik22Tomek Lumír30
Házová Katarína31Hradil Bedřich13
Skopal Jaromír13Hostaša Jaroslav22
Bouchal Petr03Gryc Miroslav31
Házová Tereza10Žeravík Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK VšechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Kultůrní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47 TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Indruch Adam
Martin Tomáš
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     0301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.Ponížil MartinKuchař Vlastimil     1303
4.Martin TomášZavadil Dominik     0304
5.Indruch AdamKozák Ivan     1305
6.Poštulka IvoWO    0306
7.Martin TomášKuchař Vlastimil     0307
8.Indruch AdamZavadil Dominik     1308
9.Kozák IvanWO    0309
10.Ponížil MartinPoštulka Ivo     3019
11.Indruch AdamKuchař Vlastimil     03110
12.Zavadil DominikWO    03111
13.Ponížil MartinKozák Ivan     23112
14.Martin TomášPoštulka Ivo     03113
15.Kuchař VlastimilWO    03114
16.Ponížil MartinZavadil Dominik     32214
17.Martin TomášKozák Ivan     03215
18.Indruch AdamPoštulka Ivo     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ponížil Martin22Kuchař Vlastimil30
Martin Tomáš04Zavadil Dominik21
Indruch Adam13Kozák Ivan30
   Poštulka Ivo12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Antonín
Vašek Michal
 
 
Stejskal Pavel
Olivík Martin
 
 
     1301
2.Mynařík Antonín
Oblouk Josef
 
 
Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
     3011
3.Jiříček AntonínRozkošný Filip     3121
4.Vašek MichalRozkošný Martin     0322
5.Mynařík AntonínStejskal Pavel     1323
6.Vacek MichalOlivík Martin     0324
7.Vašek MichalRozkošný Filip     0325
8.Mynařík AntonínRozkošný Martin     3235
9.Vacek MichalStejskal Pavel     3145
10.Jiříček AntonínOlivík Martin     3155
11.Oblouk JosefRozkošný Filip     1356
12.Vacek MichalRozkošný Martin     3066
13.Jiříček AntonínStejskal Pavel     2367
14.Vašek MichalOlivík Martin     0368
15.Vacek MichalRozkošný Filip     3078
16.Jiříček AntonínRozkošný Martin     3088
17.Vašek MichalStejskal Pavel     3198
18.Oblouk JosefOlivík Martin     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Antonín31Rozkošný Filip22
Vašek Michal13Rozkošný Martin13
Mynařík Antonín11Stejskal Pavel22
Vacek Michal31Olivík Martin31
Oblouk Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
Frkal Miroslav
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 ST Rajnochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zachrla Radim
Švarc Jiří
 
 
Dvořáková Eva
Kyselák Tomáš
 
 
     3010
2.Blažek Martin
Chromčák Luboš
 
 
Kovář Karel
Vaculík Břetislav
 
 
     3220
3.Zachrla RadimDvořáková Eva     3030
4.Švarc JiříKyselák Tomáš     2331
5.Chromčák LubošKovář Karel     1332
6.Blažek MartinVaculík Břetislav     3142
7.Švarc JiříDvořáková Eva     3252
8.Chromčák LubošKyselák Tomáš     1353
9.Blažek MartinKovář Karel     3063
10.Zachrla RadimVaculík Břetislav     3273
11.Chromčák LubošDvořáková Eva     3183
12.Blažek MartinKyselák Tomáš     0384
13.Zachrla RadimKovář Karel     3094
14.Švarc JiříVaculík Břetislav     1395
15.Blažek MartinDvořáková Eva     32105
16.Zachrla RadimKyselák Tomáš     31115
17.Frkal MiroslavKovář Karel     03116
18.Chromčák LubošVaculík Břetislav     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zachrla Radim40Dvořáková Eva04
Švarc Jiří12Kyselák Tomáš31
Chromčák Luboš13Kovář Karel22
Blažek Martin31Vaculík Břetislav22
Frkal Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
Vašina Roman
Procházka Luděk
 
 
     2301
2.Ház Martin
Ház Stanislav
 
 
Mikeška Lukáš
Ondruška Ivo
 
 
     3011
3.Zábranský MarekProcházka Luděk     2312
4.Šeda PavelVašina Roman     1313
5.Ház MartinOndruška Ivo     3123
6.Ház StanislavMikeška Lukáš     3033
7.Šeda PavelProcházka Luděk     3243
8.Ház MartinVašina Roman     0344
9.Ház StanislavOndruška Ivo     3154
10.Zábranský MarekMikeška Lukáš     3064
11.Ház MartinProcházka Luděk     3074
12.Ház StanislavVašina Roman     1375
13.Zábranský MarekOndruška Ivo     3085
14.Šeda PavelMikeška Lukáš     3095
15.Ház StanislavProcházka Luděk     31105
16.Zábranský MarekVašina Roman     03106
17.Šeda PavelOndruška Ivo     30116
18.Ház MartinMikeška Lukáš     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Marek22Procházka Luděk13
Šeda Pavel31Vašina Roman40
Ház Martin31Ondruška Ivo04
Ház Stanislav31Mikeška Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chropyně DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna lipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlán Miroslav
Záboj Karel
 
 
Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
     3010
2.Kopřiva Radoslav
Vaculík Jan
 
 
Zlámalová Petra
Ištvánek Dalibor
 
 
     3020
3.Kotlán MiroslavBrandejs Lukáš     1321
4.Záboj KarelZawadski Michael     3131
5.Kopřiva RadoslavZlámalová Petra     3041
6.Vaculík JanIštvánek Dalibor     3151
7.Záboj KarelBrandejs Lukáš     0352
8.Kopřiva RadoslavZawadski Michael     3162
9.Vaculík JanZlámalová Petra     3172
10.Kotlán MiroslavIštvánek Dalibor     3082
11.Kopřiva RadoslavBrandejs Lukáš     2383
12.Vaculík JanZawadski Michael     1384
13.Kotlán MiroslavZlámalová Petra     3094
14.Záboj KarelIštvánek Dalibor     31104
15.Vaculík JanBrandejs Lukáš     13105
16.Kotlán MiroslavZawadski Michael     23106
17.Záboj KarelZlámalová Petra     30116
18.Kopřiva RadoslavIštvánek DaliborWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlán Miroslav22Brandejs Lukáš40
Záboj Karel31Zawadski Michael22
Kopřiva Radoslav21Zlámalová Petra04
Vaculík Jan22Ištvánek Dalibor03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy