Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
Rýček Eduard
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Ponížil Martin
Fryšák Roman
 
 
     1301
2.Pacáček Dominik
Skopal Jaromír
 
 
Indruch Adam
Kopřiva Ondřej
 
 
     3011
3.Skopal JaromírPonížil Martin     3121
4.Házová KatarínaFryšák Roman     3231
5.Pacáček DominikIndruch Adam     3041
6.Rýček EduardKopřiva Ondřej     3051
7.Házová KatarínaPonížil Martin     3261
8.Pacáček DominikFryšák Roman     3271
9.Rýček EduardIndruch Adam     2372
10.Skopal JaromírKopřiva Ondřej     3082
11.Pacáček DominikPonížil Martin     3192
12.Rýček EduardFryšák Roman     0393
13.Skopal JaromírIndruch Adam     2394
14.Házová KatarínaKopřiva Ondřej     32104
15.Rýček EduardPonížil Martin     32114
16.Skopal JaromírFryšák Roman     32124
17.Házová KatarínaIndruch Adam     13125
18.Pacáček DominikKopřiva Ondřej     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopal Jaromír31Ponížil Martin04
Házová Katarína31Fryšák Roman13
Pacáček Dominik40Indruch Adam31
Rýček Eduard22Kopřiva Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černotín 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynařík Antonín
Vacek Michal
 
 
Hradil Bedřich
Tomek Lumír
 
 
     0301
2.Jiříček Antonín
Vašek Michal
 
 
Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
     0302
3.Jiříček AntonínHradil Bedřich     3012
4.Mynařík AntonínTomek Lumír     0313
5.Vacek MichalHostaša Jaroslav     3123
6.Vašek MichalGryc Miroslav     0324
7.Mynařík AntonínHradil Bedřich     2325
8.Vacek MichalTomek Lumír     1326
9.Vašek MichalHostaša Jaroslav     0327
10.Jiříček AntonínGryc Miroslav     3037
11.Vacek MichalHradil Bedřich     3147
12.Vašek MichalTomek Lumír     0348
13.Jiříček AntonínHostaša Jaroslav     3158
14.Oblouk JosefGryc Miroslav     0359
15.Vašek MichalHradil Bedřich     03510
16.Jiříček AntonínTomek Lumír     32610
17.Oblouk JosefHostaša Jaroslav     13611
18.Vacek MichalGryc MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiříček Antonín40Hradil Bedřich22
Mynařík Antonín02Tomek Lumír31
Vacek Michal21Hostaša Jaroslav22
Vašek Michal04Gryc Miroslav21
Oblouk Josef02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 ST Rajnochovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zachrla Radim
Švarc Jiří
 
 
Janíček Miroslav
Kozák Ivan
 
 
     3110
2.Chromčák Luboš
Blažek Martin
 
 
Kuchař Vlastimil
Koval Jiří
 
 
     3220
3.Zachrla RadimJaníček Miroslav     3130
4.Švarc JiříKozák Ivan     3040
5.Chromčák LubošKuchař Vlastimil     0341
6.Blažek MartinKoval Jiří     3151
7.Švarc JiříJaníček Miroslav     0352
8.Chromčák LubošKozák Ivan     3062
9.Blažek MartinKuchař Vlastimil     2363
10.Zachrla RadimKoval Jiří     3073
11.Chromčák LubošJaníček Miroslav     1374
12.Blažek MartinKozák Ivan     3284
13.Zachrla RadimKuchař Vlastimil     3194
14.Švarc JiříKoval Jiří     31104
15.Blažek MartinJaníček Miroslav     13105
16.Zachrla RadimKozák Ivan     30115
17.Švarc JiříKuchař Vlastimil     13116
18.Chromčák LubošKoval Jiří     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zachrla Radim40Janíček Miroslav31
Švarc Jiří22Kozák Ivan04
Chromčák Luboš22Kuchař Vlastimil31
Blažek Martin22Koval Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
Stejskal Pavel
Rozkošný Martin
 
 
     3010
2.Ház Stanislav
Ház Martin
 
 
Olivík Martin
Hrabal Pavel
 
 
     3220
3.Zábranský MarekStejskal Pavel     0321
4.Šeda PavelRozkošný Martin     3131
5.Ház StanislavOlivík Martin     0332
6.Ház MartinHrabal Pavel     2333
7.Šeda PavelStejskal Pavel     3243
8.Ház StanislavRozkošný Martin     2344
9.Ház MartinOlivík Martin     0345
10.Zábranský MarekHrabal Pavel     2346
11.Ház StanislavStejskal Pavel     1347
12.Ház MartinRozkošný Martin     3257
13.Zábranský MarekOlivík Martin     3267
14.Šeda PavelHrabal Pavel     3177
15.Ház MartinStejskal Pavel     0378
16.Zábranský MarekRozkošný Martin     3188
17.Šeda PavelOlivík Martin     3198
18.Ház StanislavHrabal Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zábranský Marek22Stejskal Pavel31
Šeda Pavel40Rozkošný Martin13
Ház Stanislav04Olivík Martin22
Ház Martin13Hrabal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna lipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Karel
Kotlán Miroslav
 
 
Sehnálková Lenka
Kyselák Tomáš
 
 
     2301
2.Hubáček Vladimír
Kopřiva Radoslav
 
 
Dvořáková Eva
Kyrych Pavel
 
 
     3211
3.Kotlán MiroslavKyrych Pavel     3021
4.Záboj KarelKyselák Tomáš     1322
5.Hubáček VladimírSehnálková Lenka     3032
6.Kopřiva RadoslavDvořáková Eva     3042
7.Záboj KarelKyrych Pavel     3152
8.Hubáček VladimírKyselák Tomáš     3062
9.Kopřiva RadoslavSehnálková Lenka     3072
10.Kotlán MiroslavDvořáková Eva     1373
11.Hubáček VladimírKyrych Pavel     1374
12.Vaculík JanKyselák Tomáš     0375
13.Kotlán MiroslavSehnálková Lenka     2376
14.Záboj KarelDvořáková Eva     3186
15.Vaculík JanKyrych Pavel     0387
16.Kotlán MiroslavKyselák Tomáš     2388
17.Záboj KarelSehnálková Lenka     0389
18.Hubáček VladimírDvořáková Eva     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotlán Miroslav13Kyrych Pavel22
Záboj Karel22Kyselák Tomáš31
Hubáček Vladimír31Sehnálková Lenka22
Kopřiva Radoslav20Dvořáková Eva13
Vaculík Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:27 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
Ondruška Ivo
Dluhoš Petr
 
 
     3010
2.Krejčíř Jiří
Ištvánek Dalibor
 
 
Procházka Luděk
Vašina Roman
 
 
     0311
3.Zawadski MichaelMikeška Lukáš     3021
4.Ištvánek DaliborOndruška Ivo     3031
5.Krejčíř JiříProcházka Luděk     0332
6.Brandejs LukášVašina Roman     0333
7.Ištvánek DaliborMikeška Lukáš     3043
8.Krejčíř JiříOndruška Ivo     1344
9.Brandejs LukášProcházka Luděk     3254
10.Zawadski MichaelVašina Roman     0355
11.Krejčíř JiříMikeška Lukáš     3065
12.Brandejs LukášDluhoš Petr     3175
13.Zawadski MichaelProcházka Luděk     3085
14.Ištvánek DaliborVašina Roman     0386
15.Brandejs LukášMikeška Lukáš     3096
16.Zawadski MichaelDluhoš Petr     30106
17.Ištvánek DaliborProcházka Luděk     03107
18.Krejčíř JiříVašina Roman     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zawadski Michael31Mikeška Lukáš04
Ištvánek Dalibor22Ondruška Ivo11
Krejčíř Jiří13Procházka Luděk22
Brandejs Lukáš31Vašina Roman40
   Dluhoš Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy