Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
Rýček Eduard
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38 TJ Sokol Černotín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýček Eduard
Házová Katarína
 
 
Vacek Michal
Jiříček Antonín
 
 
     1301
2.Pacáček Dominik
Bouchal Petr
 
 
Mynařík Antonín
Vašek Michal
 
 
     1302
3.Bouchal PetrVacek Michal     1303
4.Házová KatarínaJiříček Antonín     2304
5.Pacáček DominikMynařík Antonín     3114
6.Rýček EduardVašek Michal     3024
7.Házová KatarínaVacek Michal     1325
8.Pacáček DominikJiříček Antonín     1326
9.Rýček EduardMynařík Antonín     3136
10.Bouchal PetrVašek Michal     2337
11.Pacáček DominikVacek Michal     0338
12.Rýček EduardJiříček Antonín     2339
13.Bouchal PetrMynařík Antonín     3149
14.Házová KatarínaVašek Michal     3159
15.Rýček EduardVacek Michal     03510
16.Bouchal PetrJiříček Antonín     23511
17.Házová KatarínaMynařík Antonín     31611
18.Pacáček DominikVašek Michal     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bouchal Petr13Vacek Michal40
Házová Katarína22Jiříček Antonín40
Pacáček Dominik22Mynařík Antonín04
Rýček Eduard22Vašek Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Rajnochovice BVrchní
rozhodčí:
Frkal Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ RajnochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Martin
Švarc Jiří
 
 
Ponížil Martin
Martin Tomáš
 
 
     3010
2.Bednárik Milan
Chromčák Luboš
 
 
Indruch Adam
Kopřiva Ondřej
 
 
     0311
3.Švarc JiříPonížil Martin     0312
4.Chromčák LubošMartin Tomáš     3022
5.Bednárik MilanIndruch Adam     1323
6.Blažek MartinKopřiva Ondřej     3133
7.Chromčák LubošPonížil Martin     0334
8.Bednárik MilanMartin Tomáš     3044
9.Blažek MartinIndruch Adam     0345
10.Švarc JiříKopřiva Ondřej     3155
11.Bednárik MilanPonížil Martin     1356
12.Blažek MartinMartin Tomáš     3066
13.Švarc JiříIndruch Adam     3076
14.Chromčák LubošKopřiva Ondřej     1377
15.Blažek MartinPonížil Martin     3287
16.Švarc JiříMartin Tomáš     3097
17.Chromčák LubošIndruch Adam     0398
18.Bednárik MilanKopřiva Ondřej     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Jiří31Ponížil Martin31
Chromčák Luboš13Martin Tomáš04
Bednárik Milan13Indruch Adam31
Blažek Martin31Kopřiva Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27 TJ Sokol Dolní Újezd C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
Hostaša Jaroslav
Gryc Miroslav
 
 
     0301
2.Viliš Libor
Ház Stanislav
 
 
Tomek Lumír
Hradil Bedřich
 
 
     3111
3.Zábranský MarekGryc Miroslav     1312
4.Šeda PavelHostaša Jaroslav     3222
5.Viliš LiborTomek Lumír     0323
6.Ház StanislavHradil Bedřich     3233
7.Šeda PavelGryc Miroslav     3143
8.Viliš LiborHostaša Jaroslav     3053
9.Ház StanislavTomek Lumír     3163
10.Zábranský MarekHradil Bedřich     3073
11.Viliš LiborGryc Miroslav     3183
12.Ház StanislavHostaša Jaroslav     3293
13.Zábranský MarekTomek Lumír     2394
14.Šeda PavelHradil Bedřich     31104
15.Ház StanislavGryc Miroslav     13105
16.Zábranský MarekHostaša Jaroslav     31115
17.Šeda PavelTomek Lumír     30125
18.Viliš LiborHradil Bedřich     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Marek22Gryc Miroslav22
Šeda Pavel40Hostaša Jaroslav04
Viliš Libor31Tomek Lumír22
Ház Stanislav31Hradil Bedřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:29 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Jan
Kotlán Miroslav
 
 
Kozák Ivan
Šeděnka Jaroslav
 
 
     0301
2.Hubáček Vladimír
Kopřiva Radoslav
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     3011
3.Vaculík JanKozák Ivan     0312
4.Kotlán MiroslavŠeděnka Jaroslav     1313
5.Kopřiva RadoslavKuchař Vlastimil     3123
6.Hubáček VladimírZavadil Dominik     3133
7.Kotlán MiroslavKozák Ivan     0334
8.Kopřiva RadoslavŠeděnka Jaroslav     3044
9.Hubáček VladimírKuchař Vlastimil     3154
10.Vaculík JanZavadil Dominik     0355
11.Kopřiva RadoslavKozák Ivan     3065
12.Hubáček VladimírŠeděnka Jaroslav     3075
13.Vaculík JanKuchař Vlastimil     1376
14.Kotlán MiroslavZavadil Dominik     3186
15.Hubáček VladimírKozák Ivan     3096
16.Vaculík JanŠeděnka Jaroslav     1397
17.Kotlán MiroslavKuchař Vlastimil     0398
18.Kopřiva RadoslavZavadil Dominik     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Jan04Kozák Ivan22
Kotlán Miroslav13Šeděnka Jaroslav22
Kopřiva Radoslav40Kuchař Vlastimil22
Hubáček Vladimír40Zavadil Dominik13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Zawadski Michael
 
 
Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
     1301
2.Konečný Roman
Ištvánek Dalibor
 
 
Rozkošný Martin
Hrabal Pavel
 
 
     3011
3.Zawadski MichaelŠtábl Jaroslav     3121
4.Ištvánek DaliborStejskal Pavel     1322
5.Konečný RomanRozkošný Martin     3032
6.Brandejs LukášHrabal Pavel     3042
7.Ištvánek DaliborŠtábl Jaroslav     3052
8.Konečný RomanStejskal Pavel     1353
9.Brandejs LukášRozkošný Martin     3063
10.Zawadski MichaelHrabal Pavel     0364
11.Konečný RomanŠtábl Jaroslav     3074
12.Brandejs LukášStejskal Pavel     3184
13.Zawadski MichaelRozkošný Martin     2385
14.Ištvánek DaliborHrabal Pavel     0386
15.Brandejs Lukᚊtábl Jaroslav     3096
16.Zawadski MichaelStejskal Pavel     30106
17.Ištvánek DaliborRozkošný Martin     32116
18.Konečný RomanHrabal Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zawadski Michael22Štábl Jaroslav04
Ištvánek Dalibor22Stejskal Pavel22
Konečný Roman22Rozkošný Martin13
Brandejs Lukáš40Hrabal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
Vašina Roman
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Mikeška Lukáš
 
 
Kyselák Tomáš
Sehnálková Lenka
 
 
     1301
2.Ondruška Ivo
Procházka Luděk
 
 
Kovář Karel
Dvořáková Eva
 
 
     3111
3.Procházka LuděkKyselák Tomáš     0312
4.Ondruška IvoSehnálková Lenka     0313
5.Kratochvíl TomášVaculík Břetislav     1314
6.Mikeška LukášDvořáková Eva     0315
7.Ondruška IvoKyselák Tomáš     0316
8.Kratochvíl TomášSehnálková Lenka     0317
9.Mikeška LukášVaculík Břetislav     0318
10.Procházka LuděkDvořáková Eva     3128
11.Kratochvíl TomášKyselák Tomáš     0329
12.Mikeška LukášSehnálková Lenka     13210
13.Procházka LuděkKovář KarelWO    30310
14.Ondruška IvoDvořáková Eva     13311
15.Mikeška LukášKyselák Tomáš     13312
16.Procházka LuděkSehnálková Lenka     13313
17.Ondruška IvoKovář KarelWO    30413
18.Kratochvíl TomášDvořáková Eva     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Luděk12Kyselák Tomáš40
Ondruška Ivo03Sehnálková Lenka40
Kratochvíl Tomáš04Vaculík Břetislav20
Mikeška Lukáš04Dvořáková Eva31
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy