Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Rajnochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pacáček Dominik
Bouchal Petr
 
 
Zachrla Radim
Chromčák Luboš
 
 
     2301
2.Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
Blažek Martin
Švarc Jiří
 
 
     3211
3.Bouchal PetrBlažek Martin     3221
4.Házová KatarínaŠvarc Jiří     1322
5.Pacáček DominikZachrla Radim     0323
6.Rýček EduardChromčák Luboš     3033
7.Házová KatarínaBlažek Martin     3243
8.Pacáček DominikŠvarc Jiří     3153
9.Rýček EduardZachrla Radim     1354
10.Bouchal PetrChromčák Luboš     3064
11.Pacáček DominikBlažek Martin     3174
12.Rýček EduardŠvarc Jiří     3184
13.Bouchal PetrZachrla Radim     1385
14.Házová KatarínaChromčák Luboš     3195
15.Rýček EduardBlažek Martin     0396
16.Bouchal PetrŠvarc Jiří     1397
17.Házová KatarínaZachrla Radim     0398
18.Pacáček DominikChromčák Luboš     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouchal Petr22Blažek Martin13
Házová Katarína22Švarc Jiří22
Pacáček Dominik31Zachrla Radim40
Rýček Eduard22Chromčák Luboš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Marek
Šeda Pavel
 
 
Vacek Michal
Jiříček Antonín
 
 
     3210
2.Ház Stanislav
Ház Martin
 
 
Oblouk Josef
Svák Vladimír
 
 
     3120
3.Zábranský MarekVacek Michal     3030
4.Ház MartinJiříček Antonín     1331
5.Ház StanislavOblouk Josef     3041
6.Šeda PavelSvák Vladimír     1342
7.Ház MartinVacek Michal     0343
8.Ház StanislavJiříček Antonín     2344
9.Šeda PavelOblouk Josef     3054
10.Zábranský MarekSvák Vladimír     2355
11.Ház StanislavVacek Michal     0356
12.Šeda PavelJiříček Antonín     3166
13.Zábranský MarekOblouk Josef     3176
14.Ház MartinSvák Vladimír     2377
15.Šeda PavelVacek Michal     3187
16.Zábranský MarekJiříček Antonín     0388
17.Ház MartinOblouk Josef     3298
18.Ház StanislavSvák Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zábranský Marek22Vacek Michal22
Ház Martin13Jiříček Antonín31
Ház Stanislav13Oblouk Josef04
Šeda Pavel31Svák Vladimír40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lipník nad Bečvou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LipnikRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10 TJ Sokol Lipník nad Bečvou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Radoslav
Hubáček Vladimír
 
 
Ponížil Martin
Martin Tomáš
 
 
     3010
2.Kotlán Miroslav
Vaculík Jan
 
 
Indruch Adam
Kopřiva Ondřej
 
 
     3020
3.Kopřiva RadoslavPonížil Martin     3030
4.Kotlán MiroslavMartin Tomáš     3040
5.Hubáček VladimírIndruch Adam     3050
6.Záboj KarelKopřiva Ondřej     3160
7.Kotlán MiroslavPonížil Martin     3270
8.Hubáček VladimírMartin Tomáš     3080
9.Záboj KarelIndruch Adam     3090
10.Vaculík JanKopřiva Ondřej     30100
11.Hubáček VladimírPonížil Martin     31110
12.Záboj KarelMartin Tomáš     30120
13.Vaculík JanIndruch Adam     23121
14.Kotlán MiroslavKopřiva Ondřej     30131
15.Záboj KarelPonížil Martin     30141
16.Vaculík JanMartin Tomáš     31151
17.Kotlán MiroslavIndruch Adam     30161
18.Hubáček VladimírKopřiva Ondřej     32171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopřiva Radoslav10Ponížil Martin04
Kotlán Miroslav40Martin Tomáš04
Hubáček Vladimír40Indruch Adam13
Záboj Karel40Kopřiva Ondřej04
Vaculík Jan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:49 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Křižan Jakub
 
 
Gryc Miroslav
Hostaša Jaroslav
 
 
     0301
2.Caletka Petr
Sigmundová Julie
 
 
Tomek Lumír
Kotek Pavel
 
 
     0302
3.Křižan JakubGryc Miroslav     0303
4.Caletka PetrHostaša Jaroslav     0304
5.Sigmundová JulieTomek Lumír     0305
6.Brandejs LukášKotek Pavel     1306
7.Caletka PetrGryc Miroslav     0307
8.Sigmundová JulieHostaša Jaroslav     0308
9.Brandejs LukášTomek Lumír     3118
10.Křižan JakubKotek Pavel     3228
11.Sigmundová JulieGryc Miroslav     0329
12.Brandejs LukášHostaša Jaroslav     03210
13.Křižan JakubTomek Lumír     03211
14.Caletka PetrKotek Pavel     31311
15.Brandejs LukášGryc Miroslav     03312
16.Křižan JakubHostaša Jaroslav     03313
17.Caletka PetrTomek Lumír     03314
18.Sigmundová JulieKotek Pavel     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křižan Jakub13Gryc Miroslav40
Caletka Petr13Hostaša Jaroslav40
Sigmundová Julie04Tomek Lumír31
Brandejs Lukáš13Kotek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Cidemat Hranice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál OÚ RadkovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39 TJ Sigma Cidemat Hranice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Mikeška Lukáš
 
 
Kozák Ivan
Janíček Miroslav
 
 
     0301
2.Ondruška Ivo
Vašina Roman
 
 
Kuchař Vlastimil
Zavadil Dominik
 
 
     1302
3.Mikeška LukášKozák Ivan     0303
4.Ondruška IvoJaníček Miroslav     0304
5.Kratochvíl TomášKuchař Vlastimil     1305
6.Vašina RomanZavadil Dominik     3015
7.Ondruška IvoKozák Ivan     2316
8.Kratochvíl TomášJaníček Miroslav     0317
9.Vašina RomanKuchař Vlastimil     3127
10.Mikeška LukášZavadil Dominik     0328
11.Procházka LuděkKozák Ivan     3238
12.Vašina RomanJaníček Miroslav     3148
13.Mikeška LukášKuchař Vlastimil     0349
14.Ondruška IvoZavadil Dominik     13410
15.Vašina RomanKozák Ivan     30510
16.Mikeška LukášJaníček MiroslavWO    30610
17.Ondruška IvoKuchař Vlastimil     03611
18.Procházka LuděkZavadil Dominik     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikeška Lukáš03Kozák Ivan22
Ondruška Ivo04Janíček Miroslav21
Kratochvíl Tomáš02Kuchař Vlastimil31
Vašina Roman40Zavadil Dominik22
Procházka Luděk20   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradčany obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:19 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyselák Tomáš
Dvořáková Eva
 
 
Hrabal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
     3010
2.Kovář Karel
Vaculík Břetislav
 
 
Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
     2311
3.Kyselák TomášRozkošný Martin     3121
4.Dvořáková EvaRozkošný Filip     3031
5.Kovář KarelŠtábl Jaroslav     3041
6.Vaculík BřetislavHrabal Pavel     3251
7.Dvořáková EvaRozkošný Martin     3061
8.Kovář KarelRozkošný Filip     3071
9.Vaculík BřetislavŠtábl Jaroslav     3081
10.Kyselák TomášHrabal Pavel     3191
11.Kovář KarelRozkošný Martin     31101
12.Vaculík BřetislavRozkošný Filip     32111
13.Kyselák Tomᚊtábl Jaroslav     31121
14.Dvořáková EvaHrabal Pavel     23122
15.Vaculík BřetislavRozkošný Martin     32132
16.Kyselák TomášRozkošný Filip     30142
17.Dvořáková EvaŠtábl Jaroslav     30152
18.Kovář KarelHrabal PavelWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyselák Tomáš40Rozkošný Martin04
Dvořáková Eva31Rozkošný Filip04
Kovář Karel30Štábl Jaroslav04
Vaculík Břetislav40Hrabal Pavel12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy