Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelecký klub PolomVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bouda u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:17 Střelecký klub Polom

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jiří
Kuchař Ivan
 
 
Zlámal Radim
Kotas Jiří
 
 
     3110
2.
 
 
Ďásek Pavel
Sehnalík Lukáš
 
 
WO    0311
3.Koubek MiroslavĎásek Pavel     3021
4.Zlámal RadimWO    0322
5.Kuchař JiříSehnalík Lukáš     3032
6.Kuchař IvanKotas Jiří     3042
7.Ďásek PavelWO    0343
8.Kuchař JiříZlámal Radim     3053
9.Kuchař IvanSehnalík Lukáš     3063
10.Koubek MiroslavKotas Jiří     3073
11.Kuchař JiříĎásek Pavel     3083
12.Kuchař IvanZlámal Radim     3093
13.Koubek MiroslavSehnalík Lukáš     30103
14.Kotas JiříWO    03104
15.Kuchař IvanĎásek Pavel     30114
16.Koubek MiroslavZlámal Radim     31124
17.Sehnalík LukášWO    03125
18.Kuchař JiříKotas Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koubek Miroslav40Ďásek Pavel03
Kuchař Jiří40Zlámal Radim03
Kuchař Ivan40Sehnalík Lukáš03
   Kotas Jiří03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:28 SDH Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámorský Josef
Hradilík Miroslav
 
 
Skopal Jaromír
Šebesta Tomáš
 
 
     2301
2.Stibořík Petr
Jiřík Pavel
 
 
Pecha Radek
Ház Jaroslav
 
 
     2302
3.Jiřík PavelSkopal Jaromír     2303
4.Hradilík MiroslavŠebesta Tomáš     3113
5.Zámorský JosefPecha Radek     3023
6.Stibořík PetrHáz Jaroslav     2324
7.Hradilík MiroslavSkopal Jaromír     1325
8.Zámorský JosefŠebesta Tomáš     3035
9.Stibořík PetrPecha Radek     3045
10.Jiřík PavelHáz Jaroslav     3055
11.Zámorský JosefSkopal Jaromír     3165
12.Stibořík PetrŠebesta Tomáš     3175
13.Jiřík PavelPecha Radek     3085
14.Hradilík MiroslavHáz Jaroslav     3195
15.Stibořík PetrSkopal Jaromír     1396
16.Jiřík PavelŠebesta Tomáš     32106
17.Hradilík MiroslavPecha Radek     32116
18.Zámorský JosefHáz Jaroslav     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiřík Pavel31Skopal Jaromír31
Hradilík Miroslav31Šebesta Tomáš04
Zámorský Josef40Pecha Radek04
Stibořík Petr22Ház Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VlkošVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:42 SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masař Daniel
Prokeš Jaroslav
 
 
Severa Milan nejml.
Trunečka Milan
 
 
     3110
2.Kuča Zdeněk
Hlaváčová Kateřina
 
 
Severová Martina
Vysloužil Jarmil
 
 
     0311
3.Masař DanielSevera Milan nejml.     3121
4.Prokeš JaroslavTrunečka Milan     0322
5.Kuča ZdeněkSeverová Martina     3232
6.Hlaváčová KateřinaVysloužil Jarmil     0333
7.Prokeš JaroslavSevera Milan nejml.     0334
8.Kuča ZdeněkTrunečka Milan     1335
9.Hlaváčová KateřinaSeverová Martina     0336
10.Masař DanielVysloužil Jarmil     0337
11.Kuča ZdeněkSevera Milan nejml.     3047
12.Hlaváčová KateřinaTrunečka Milan     0348
13.Masař DanielSeverová Martina     3258
14.Prokeš JaroslavVysloužil Jarmil     1359
15.Hlaváčová KateřinaSevera Milan nejml.     03510
16.Masař DanielTrunečka Milan     30610
17.Prokeš JaroslavSeverová Martina     13611
18.Kuča ZdeněkVysloužil Jarmil     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masař Daniel31Severa Milan nejml.22
Prokeš Jaroslav04Trunečka Milan31
Kuča Zdeněk22Severová Martina22
Hlaváčová Kateřina04Vysloužil Jarmil40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH ŠpičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - spolkový důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:41 SDH Špičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiřík Pavel
Matysík Jiří
 
 
Trousil Martin
Boháč Petr
 
 
     0301
2.Lehnfeld Miroslav
Vaculík Břetislav
 
 
Frkal Tomáš
Voldán Michal
 
 
     3111
3.Lehnfeld MiroslavTrousil Martin     0312
4.Matysík JiříBoháč Petr     0313
5.Vaculík BřetislavFrkal Tomáš     3223
6.Jiřík PavelVoldán Michal     0324
7.Matysík JiříTrousil Martin     0325
8.Vaculík BřetislavBoháč Petr     1326
9.Jiřík PavelFrkal Tomáš     1327
10.Lehnfeld MiroslavVoldán Michal     3237
11.Vaculík BřetislavTrousil Martin     0338
12.Jiřík PavelBoháč Petr     0339
13.Lehnfeld MiroslavBeran Pavel     3149
14.Matysík JiříVoldán Michal     3159
15.Jiřík PavelTrousil Martin     03510
16.Lehnfeld MiroslavBoháč Petr     03511
17.Matysík JiříBeran Pavel     30611
18.Vaculík BřetislavVoldán Michal     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehnfeld Miroslav22Trousil Martin40
Matysík Jiří22Boháč Petr40
Vaculík Břetislav22Frkal Tomáš11
Jiřík Pavel04Voldán Michal13
   Beran Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy