Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Hranice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:12628:403TJ Sigma Hranice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poštulka Ivo
Kaspar Michal
 
 
Dittrich Marcel
Ďásek Pavel
 
 
896  3010
2.Janíček Miroslav
Pospíchal Radek
 
 
Zlámal Radim
Kotas Jiří
 
 
977  3020
3.Pospíchal RadekDittrich Marcel533  3030
4.Poštulka IvoĎásek Pavel787  3040
5.Kaspar MichalZlámal Radim344  3050
6.Janíček MiroslavKotas Jiří734  3060
7.Poštulka IvoDittrich Marcel-4968 3170
8.Kaspar MichalĎásek Pavel436  3080
9.Janíček MiroslavZlámal Radim-13337 3190
10.Pospíchal RadekKotas Jiří845  30100
11.Kaspar MichalDittrich Marcel235  30110
12.Koval JiříĎásek Pavel-8-8-11  03111
13.Pospíchal RadekZlámal Radim376  30121
14.Poštulka IvoKotas Jiří6-749 31131
15.Koval JiříDittrich Marcel7-7-2-5 13132
16.Pospíchal RadekĎásek Pavel-6357 31142
17.Poštulka IvoZlámal Radim5-952 31152
18.Kaspar MichalKotas Jiří63-97 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíchal Radek40Dittrich Marcel13
Poštulka Ivo40Ďásek Pavel13
Kaspar Michal40Zlámal Radim04
Janíček Miroslav20Kotas Jiří04
Koval Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelecký klub PolomVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bouda u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 Střelecký klub Polom

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jiří
Kuchař Ivan
 
 
Severová Martina
Trunečka Milan
 
 
     3110
2.Dočkálek Antonín
Koubek Miroslav
 
 
Bereza Oldřich
Kajnar Milan
 
 
     0311
3.Koubek MiroslavTrunečka Milan     3121
4.Dočkálek AntonínSeverová Martina     1322
5.Kuchař JiříBereza Oldřich     2323
6.Kuchař IvanKajnar Milan     3033
7.Dočkálek AntonínTrunečka Milan     0334
8.Kuchař JiříSeverová Martina     3044
9.Kuchař IvanBereza Oldřich     3154
10.Koubek MiroslavKajnar Milan     3264
11.Kuchař JiříTrunečka Milan     3074
12.Kuchař IvanSeverová Martina     3184
13.Koubek MiroslavBereza Oldřich     1385
14.Dočkálek AntonínKajnar Milan     0386
15.Kuchař IvanTrunečka Milan     3096
16.Koubek MiroslavSeverová Martina     1397
17.Dočkálek AntonínBereza Oldřich     0398
18.Kuchař JiříKajnar Milan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Miroslav22Trunečka Milan13
Dočkálek Antonín04Severová Martina22
Kuchař Jiří31Bereza Oldřich31
Kuchař Ivan40Kajnar Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH ŠpičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámorský Josef
Hradilík Miroslav
 
 
Trousil Martin
Boháč Petr
 
 
     3210
2.Stibořík Petr
Jiřík Pavel
 
 
Frkal Tomáš
Voldán Michal
 
 
     0311
3.Stibořík PetrTrousil Martin     1312
4.Hradilík MiroslavBoháč Petr     3222
5.Zámorský JosefFrkal Tomáš     3032
6.Jiřík PavelVoldán Michal     2333
7.Hradilík MiroslavTrousil Martin     1334
8.Zámorský JosefBoháč Petr     3144
9.Jiřík PavelFrkal Tomáš     3254
10.Stibořík PetrVoldán Michal     3164
11.Zámorský JosefTrousil Martin     1365
12.Jiřík PavelBoháč Petr     2366
13.Stibořík PetrFrkal Tomáš     3176
14.Hradilík MiroslavVoldán Michal     3286
15.Jiřík PavelTrousil Martin     0387
16.Stibořík PetrBoháč Petr     1388
17.Hradilík MiroslavFrkal Tomáš     1389
18.Zámorský JosefVoldán Michal     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stibořík Petr22Trousil Martin40
Hradilík Miroslav22Boháč Petr22
Zámorský Josef31Frkal Tomáš13
Jiřík Pavel13Voldán Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS