Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol VlkošVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Hranice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VlkošRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48 TJ Sigma Hranice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masař Daniel
Prečan Vojtěch
 
 
Pospíchal Radek
Kozák Ivan
 
 
     0301
2.Kuča Zdeněk
Říhošek Josef
 
 
Poštulka Ivo
Kuchař Vlastimil
 
 
     0302
3.Masař DanielPoštulka Ivo     3212
4.Prečan VojtěchKozák Ivan     0313
5.Kuča ZdeněkKuchař Vlastimil     0314
6.Říhošek JosefPospíchal Radek     1315
7.Prečan VojtěchPoštulka Ivo     0316
8.Kuča ZdeněkKozák Ivan     0317
9.Říhošek JosefKuchař Vlastimil     0318
10.Masař DanielPospíchal Radek     3228
11.Kuča ZdeněkPoštulka Ivo     2329
12.Říhošek JosefKozák Ivan     03210
13.Masař DanielKuchař Vlastimil     03211
14.Prečan VojtěchPospíchal Radek     03212
15.Říhošek JosefPoštulka Ivo     13213
16.Masař DanielKozák Ivan     03214
17.Prečan VojtěchKuchař VlastimilWO    30314
18.Kuča ZdeněkPospíchal Radek     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Masař Daniel22Poštulka Ivo31
Prečan Vojtěch03Kozák Ivan40
Kuča Zdeněk13Kuchař Vlastimil30
Říhošek Josef04Pospíchal Radek22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Lhota BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu spolkový důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaha Igor
Kyselák Jan
 
 
Hradilík Miroslav
Jiřík Pavel
 
 
     1301
2.Matysík Jiří
Lehnfeld Miroslav
 
 
Hlaváč Jakub
Stibořík Petr
 
 
     2302
3.Lehnfeld MiroslavHlaváč Jakub     2303
4.Blaha IgorStibořík Petr     3113
5.Kyselák JanJiřík Pavel     3023
6.Matysík JiříHradilík Miroslav     0324
7.Blaha IgorHlaváč Jakub     3034
8.Kyselák JanStibořík Petr     3044
9.Matysík JiříJiřík Pavel     0345
10.Lehnfeld MiroslavHradilík Miroslav     1346
11.Kyselák JanHlaváč Jakub     3056
12.Matysík JiříStibořík Petr     1357
13.Lehnfeld MiroslavJiřík Pavel     0358
14.Blaha IgorHradilík Miroslav     3268
15.Matysík JiříHlaváč Jakub     3078
16.Lehnfeld MiroslavStibořík Petr     3288
17.Blaha IgorJiřík Pavel     3198
18.Kyselák JanHradilík Miroslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lehnfeld Miroslav13Hlaváč Jakub13
Blaha Igor40Stibořík Petr13
Kyselák Jan31Jiřík Pavel22
Matysík Jiří13Hradilík Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH ŠpičkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Rakov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Špičky 43, 75366 Hustopeče n.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31 SDH Špičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trousil Martin
Šíbal Jan
 
 
Zlámal Radim
Ďásek Pavel
 
 
     1301
2.Frkal Tomáš
Voldán Michal
 
 
Kotas Jiří
Dittrich Marcel
 
 
     0302
3.Trousil MartinZlámal Radim     3012
4.Frkal TomášĎásek Pavel     3122
5.Voldán MichalKotas Jiří     2323
6.Šíbal JanDittrich Marcel     3133
7.Frkal TomášZlámal Radim     3043
8.Beran PavelĎásek Pavel     2344
9.Šíbal JanKotas Jiří     0345
10.Trousil MartinDittrich Marcel     3055
11.Beran PavelZlámal Radim     0356
12.Šíbal JanĎásek Pavel     0357
13.Trousil MartinKotas Jiří     3067
14.Frkal TomášDittrich Marcel     3177
15.Šíbal JanZlámal Radim     0378
16.Trousil MartinĎásek Pavel     3088
17.Frkal TomášKotas Jiří     3298
18.Beran PavelDittrich Marcel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trousil Martin40Zlámal Radim22
Frkal Tomáš40Ďásek Pavel22
Voldán Michal01Kotas Jiří22
Šíbal Jan13Dittrich Marcel04
Beran Pavel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 5.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12 SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trunečka Milan
Severa Milan nejml.
 
 
Pecha Radek
Ház Jaroslav
 
 
     3010
2.Severová Martina
Vysloužil Jarmil
 
 
Hostášek Jakub
Turbek Ondřej
 
 
     3120
3.Trunečka MilanPecha Radek     3030
4.Severa Milan nejml.Turbek Ondřej     3040
5.Severová MartinaHostášek Jakub     3050
6.Vysloužil JarmilHáz Jaroslav     3160
7.Severa Milan nejml.Pecha Radek     1361
8.Severová MartinaTurbek Ondřej     3071
9.Vysloužil JarmilHostášek Jakub     3081
10.Trunečka MilanHáz Jaroslav     3091
11.Severová MartinaPecha Radek     1392
12.Vysloužil JarmilTurbek Ondřej     30102
13.Trunečka MilanHostášek Jakub     30112
14.Severa Milan nejml.Ház Jaroslav     30122
15.Vysloužil JarmilPecha Radek     30132
16.Trunečka MilanTurbek Ondřej     30142
17.Severa Milan nejml.Hostášek Jakub     31152
18.Severová MartinaHáz Jaroslav     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trunečka Milan40Pecha Radek22
Severa Milan nejml.31Turbek Ondřej04
Severová Martina22Hostášek Jakub04
Vysloužil Jarmil40Ház Jaroslav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy